Щодо строків звернення вкладників
Фонд гарант.вкладів фізич.осіб; Рішення від 07.03.201315
Документ z0538-13, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.03.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 19.04.2013. Подивитися в історії? )

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

07.03.2013  № 15


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 квітня 2013 р.
за № 538/23070

Щодо строків звернення вкладників

Відповідно до пункту 10 частини першої статті 12 та пункту 3 «Прикінцеві та перехідні положення» розділу Х Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ВИРІШИЛА:

1. Установити, що вкладники банків, які перебувають у стадії ліквідації та для яких процедура ліквідації здійснюється відповідно до законодавства, що діяло до набрання чинності Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», мають право звертатися до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за отриманням відшкодування коштів за вкладами протягом трьох років з дня настання недоступності вкладів.

2. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення разом з юридичним відділом забезпечити подання цього рішення до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Відділу зв’язків з громадськістю та міжнародними організаціями забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в мережі Інтернет після його державної реєстрації.

Директор-розпорядник

О.І. Шаровавгору