Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Державної пенітенціарної служби України та затвердження положень про них
Наказ Міністерства юстиції України; Положення, Лист, Протокол, Форма типового документа від 05.03.2012369/5
Документ z0375-12, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 02.04.2013, підстава - z0395-13

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.03.2012  № 369/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 березня 2012 р.
за № 375/20688

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства юстиції № 404/5 від 11.03.2013}

Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Державної пенітенціарної служби України та затвердження положень про них

Відповідно до підпункту 3 пункту 11 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 395, підпункту 17 пункту 10 Положення про Державну пенітенціарну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 394, Указів Президента України від 18 листопада 1996 року № 1094 “Про відомчі заохочувальні відзнаки”, від 13 лютого 1997 року № 134 “Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки” та з метою стимулювання сумлінного виконання персоналом службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, відзначення професіоналізму, високих досягнень у службі, багаторічної та плідної праці персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України НАКАЗУЮ:

1. Установити такі відомчі заохочувальні відзнаки Державної пенітенціарної служби України:

нагрудний знак “Почесний працівник Державної кримінально-виконавчої служби України”;

нагрудний знак “За відзнаку в службі”;

нагрудний знак “Відмінник служби” І і ІІ ступенів;

Почесна грамота Державної пенітенціарної служби України.

2. Затвердити такі, що додаються:

Положення про нагрудний знак “Почесний працівник Державної кримінально-виконавчої служби України;

Положення про нагрудний знак “За відзнаку в службі”;

Положення про нагрудний знак “Відмінник служби” І і ІІ ступенів;

Положення про Почесну грамоту Державної пенітенціарної служби України;

нагородний лист;

протокол вручення нагрудного знака.

3. Державній пенітенціарній службі України (Лісіцков О.В.):

3.1. Довести цей наказ до відома начальників територіальних органів Державної пенітенціарної служби України.

3.2. Організувати фінансове забезпечення, виготовлення відомчих заохочувальних відзнак, посвідчень та футлярів до них, а також їх зберігання та направлення разом з нагородними листами у підпорядковані територіальні органи чи навчальні заклади.

4. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України ( Зеркаль О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 № 493 “Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної пенітенціарної служби України (Сидоренко С.М.).

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

Олександр Лавринович
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
05.03.2012  № 369/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 березня 2012 р.
за № 375/20688

ПОЛОЖЕННЯ
про нагрудний знак “Почесний працівник Державної кримінально-виконавчої служби України”

І. Загальні положення

1.1. Нагрудний знак “Почесний працівник Державної кримінально-виконавчої служби України” (далі - нагрудний знак “Почесний працівник”) є відомчою заохочувальною відзнакою Державної пенітенціарної служби України.

1.2. Нагрудним знаком “Почесний працівник” нагороджуються особи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України за вмілу організацію роботи і високі показники в службовій діяльності, зразкове виконання службового обов’язку і виявлені при цьому ініціативу, особисту мужність і самовідданість, які прослужили в Державній кримінально-виконавчій службі України не менше 10 років (у календарному обчисленні).

1.3. Нагрудним знаком “Почесний працівник” можуть бути нагороджені громадяни України та іноземці, які мають заслуги у справі сприяння Державній кримінально - виконавчій службі України.

1.4. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком “Почесний працівник” один раз.

ІІ. Порядок представлення до нагородженнянагрудним знаком “Почесний працівник”

2.1. Порушення клопотання про нагородження нагрудним знаком “Почесний працівник” здійснюється заступниками Голови, начальниками структурних підрозділів апарату Державної пенітенціарної служби України, начальниками управлінь (відділів) Державної пенітенціарної служби України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, областях, місті Києві та Київській області, керівниками навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби України (далі - особа, яка порушила клопотання про нагородження).

2.2. Нагородні матеріали заслуховуються на загальних зборах персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

2.3. Особи, які порушили клопотання про нагородження нагрудним знаком “Почесний працівник”, на представленого до нагородження складають нагородний лист встановленого зразка в двох примірниках. Перший примірник нагородного листа подається кадровою службою апарату Державної пенітенціарної служби України на розгляд колегії Державної пенітенціарної служби України. Другий примірник нагородного листа залишається на зберіганні в кадровій службі територіального органу Державної пенітенціарної служби України чи навчального закладу, начальником (керівником) якого порушено клопотання про нагородження нагрудним знаком “Почесний працівник”.

2.4. Про нагородження нагрудним знаком “Почесний працівник” видається наказ Державної пенітенціарної служби України.

ІІІ. Порядок вручення нагрудного знака “Почесний працівник”

3.1. Нагрудний знак “Почесний працівник” вручається в урочистій обстановці Головою Державної пенітенціарної служби України або за його дорученням особою, яка порушила клопотання про нагородження.

Вручення нагрудного знака “Почесний працівник” доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком “Почесний працівник”, видається посвідчення за підписом Голови Державної пенітенціарної служби України. Працівнику Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку із нагородженням одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на оплату праці, передбачених в кошторисі апарату Державної пенітенціарної служби України.

Облік і реєстрацію нагороджень нагрудним знаком “Почесний працівник” забезпечує кадрова служба апарату Державної пенітенціарної служби України.

3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба територіального органу Державної пенітенціарної служби України або навчального закладу, начальником (керівником) якого порушено клопотання про нагородження нагрудним знаком “Почесний працівник”, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

3.4. Про вручення нагрудного знака “Почесний працівник” складається протокол, який зберігається в кадровій службі апарату Державної пенітенціарної служби України.

ІV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака “Почесний працівник”

4.1. Нагрудний знак “Почесний працівник” носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.

4.2. Втрачений нагрудний знак “Почесний працівник” та посвідчення до нього повторно не видаються.

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади
Міністерства юстиції УкраїниО.В. Зеркаль
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
05.03.2012  № 369/5

НАГОРОДНИЙ ЛИСТЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
05.03.2012  № 369/5

ПРОТОКОЛ
вручення нагрудного знакавгору