Документ z0172-14, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.11.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 18.02.2014. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.11.2013  № 1391


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 січня 2014 р.
за № 172/24949

Про внесення змін до Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання

Відповідно до частини сьомої статті 5 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого Указом Президента України від 31 травня 2011 року № 634, та з метою приведення у відповідність до Закону України “Про адміністративні послуги” НАКАЗУЮ:

1. Унести до Положення про державного адміністратора і порядок його взаємодії з регіональними, місцевими дозвільними органами та суб’єктами господарювання, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12 січня 2012 року № 28, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 січня 2012 року за № 49/20362, такі зміни:

1) пункт 2.3 розділу ІІ викласти в такій редакції:

“2.3. На державного адміністратора за рішенням керівника відповідного органу, що призначив його на посаду, можуть покладатися обов’язки адміністратора, визначені Законом України “Про адміністративні послуги”.”;

2) пункт 3.15 розділу ІІІ доповнити абзацом такого змісту:

“У разі нез’явлення суб’єкта господарювання або уповноваженої ним особи для одержання письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру протягом двох робочих днів із дня закінчення встановленого законом строку розгляду заяви про видачу документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, державний адміністратор надсилає письмове повідомлення регіонального або місцевого дозвільного органу про відмову у видачі документа дозвільного характеру суб’єкту господарювання поштовим відправленням з описом вкладення.”.

2. Департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва (Шевердін І.В.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максюту А.А.

Міністр економічного розвитку
і торгівлі України


І.М. Прасоловвгору