Документ v1994359-12, поточна редакція — Прийняття від 03.12.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 грудня 2012 року № 1994

Про визнання Клюєва А.П., Акімової І.М. такими, які відмовилися від депутатських мандатів, та визнання обраними народними депутатами України Попеску І.В., Гайдоша І.Ф.

До Центральної виборчої комісії 3 грудня 2012 року надійшли заяви обраних народними депутатами України на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Клюєва Андрія Петровича та Акімової Ірини Михайлівни, включених до виборчого списку Партії регіонів відповідно під № 4 та № 6, про відмову від депутатського мандата.

Розглянувши зазначені заяви, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною четвертою статті 101 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі подання особою, обраною народним депутатом України, до Центральної виборчої комісії заяви про відмову від депутатського мандата Центральна виборча комісія приймає рішення про визнання її такою, яка не набула депутатського мандата, та визнає обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку відповідної політичної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Партії регіонів, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 7 серпня 2012 року № 180.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 100, частини четвертої статті 101 Закону України "Про вибори народних депутатів України" та протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2012 року, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраних народними депутатами України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року Клюєва Андрія Петровича та Акімову Ірину Михайлівну, включених до виборчого списку Партії регіонів відповідно під № 4 та № 6, такими, які не набули депутатських мандатів.

2. Визнати обраними народними депутатами України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Попеску Іван Васильович, 1964 року народження, освіта вища, народний депутат України, проживає в селі Нижні Петрівці Сторожинецького району Чернівецької області, член Партії регіонів, включений до виборчого списку Партії регіонів під № 73;

Гайдош Іштван Ференцович, 1971 року народження, освіта вища, Берегівський міський голова, проживає в місті Берегове Закарпатської області, безпартійний, включений до виборчого списку Партії регіонів під № 74.

3. Витяг із цієї постанови про визнання Попеску І.В. та Гайдоша І.Ф. обраними народними депутатами України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


В.ШАПОВАЛвгору