Документ v1162359-14, поточна редакція — Прийняття від 25.09.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 25 вересня 2014 року № 1162

Про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України Трояна В.А., висунутого Політичною партією "НАРОДНИЙ ФРОНТ", в одномандатному виборчому окрузі № 58 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

До Центральної виборчої комісії 24 вересня 2014 року надійшла заява кандидата у народні депутати України Трояна Вадима Анатолійовича, висунутого Політичною партією "НАРОДНИЙ ФРОНТ", в одномандатному виборчому окрузі № 58 про відмову балотуватися кандидатом у народні депутати України від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначену заяву, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 23 вересня 2014 року № 1086 Троян Вадим Анатолійович, висунутий Політичною партією "НАРОДНИЙ ФРОНТ", зареєстрований кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 58.

Згідно з пунктом 1 частини п’ятої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України в разі звернення кандидата у народні депутати України не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування із письмовою заявою про відмову балотуватися.

Враховуючи викладене, відповідно до частин п’ятої та сьомої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію кандидата у народні депутати України Трояна Вадима Анатолійовича, висунутого Політичною партією "НАРОДНИЙ ФРОНТ", в одномандатному виборчому окрузі № 58 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

2. Довести зміст цієї постанови до відома Трояна В.А., Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" та видати її копію представнику цієї партії.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙвгору