Документ v0468359-14, поточна редакція — Прийняття від 02.05.2014

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 2 травня 2014 року № 468

Про зміни в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

Розглянувши подання кандидатів на пост Президента України щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року про заміну членів окружних виборчих комісій, а також звернення окружних виборчих комісій про дострокове припинення повноважень членів цих комісій, які двічі і більше разів не з’явилися на засідання виборчих комісій без поважних причин, разом з доданими до них матеріалами та у зв’язку з прийняттям Центральною виборчою комісією постанов від 2 травня 2014 року № 460 "Про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України Королевської Наталії Юріївни на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року" та № 461 "Про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України Царьова Олега Анатолійовича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року", відповідно до частини третьої статті 2, пункту 1 частини другої, частини третьої статті 13, частин третьої, четвертої, шостої, сьомої, десятої, одинадцятої статті 23, пунктів 2, 4, 8 частини четвертої, частин п’ятої, шостої, дев’ятої статті 30 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктами 5, 6 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, утворених відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 14 квітня 2014 року № 268 "Про утворення окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року", згідно з додатками 1 - 25.

2. Окружним виборчим комісіям з виборів Президента України, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також окружним виборчим комісіям з виборів Президента України.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙДодаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

Вінницька область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 11

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Зільберт Олег Євгенійович, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Сиса Олег Михайлович, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 12

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Шевчук Дмитро Анатолійович, 1975 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Семенюк Олександр Михайлович, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 13

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Джур Ірина Василівна, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Жук Вікторія Степанівна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 14

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Георгієв Володимир Дем’янович, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Зеленська Марина Леонідівна, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 15

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Трошин Вадим Миколайович, 1973 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Звільнити від виконання обов’язків заступника голови комісії без припинення членства в комісії:

Чеботарьова Світлана Петрівна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Чеботарьова Світлана Петрівна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Сидоренко Ігор Павлович, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Музира Олексій Юрійович, 1984 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Цушка В.П. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Дідюк Валерій Дмитрович, 1950 року народження - від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кащенко Наталя Вікторівна, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Ящук Володимир Олександрович, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бабасюк Сергій Сергійович, 1988 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 16

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дякова Тамара Михайлівна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Терновенко Ольга Сергіївна, 1991 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 17

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Ведмідь Євгеній Анатолійович, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кротова Тетяна Вікторівна, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 18

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Коробова Олена Георгіївна, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Савенко Олена Вікторівна, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

Волинська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 19

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Жолоб Сергій Ростиславович, 1989 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 20

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Глушко Андрій Андрійович, 1993 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 21

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Устимчук Даниїл Олександрович, 1994 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 22

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Шмигельський Олександр Анатолійович, 1990 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 23

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Захарова Ольга Михайлівна, 1993 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Демчук Світлана Сергіївна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Дніпропетровська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 24

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Іванова Віра Іванівна, 1949 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Чолак Ірина Олександрівна, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 25

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Антонюк Ірина Геннадіївна, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Данильченко Галина Миколаївна, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 26

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Буртова Єлизавета Дмитрівна, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Захарова Наталія Вікторівна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 27

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гуз Юрій Анатолійович, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кумановська Наталія Василівна, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 28

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Рощенко Ірина Олександрівна, 1964 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Єлоєва Ніна Олександрівна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Полякова Людмила Леонідівна, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 29

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Жарко Юлія Борисівна, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин);

Пашковський Валентин Вацлавович, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 30

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Клименко Володимир Васильович, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Коваль Тетяна Валеріївна, 1978 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 31

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бурлака Ірина Володимирівна, 1978 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Орлова Ольга Ігорівна, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 32

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Шаменкова Наталя Вікторівна, 1975 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Чернова Неля Леонідівна, 1950 року народження - від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Швець Олена Миколаївна, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 33

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Герасименко Геннадій Олександрович, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шестакова Людмила Олександрівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 34

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дондик Алла Юріївна, 1966 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Ткачук Віктор Вікторович, 1994 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 35

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Колядич Наталя Костянтинівна, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кушніров Євген Анатолійович, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 36

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Демніченко Олена Миколаївна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Федянович Ганна Віталіївна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 37

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Коряк Наталія Володимирівна, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кошля Марина Володимирівна, 1989 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 38

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Опенько Людмила Миколаївна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Проскурня Тетяна Михайлівна, 1965 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Корнійчук Віктор Петрович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Торяник Наталя Володимирівна, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 39

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Коновалов Юрій Васильович, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Куйда Антоніна Ігорівна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 40

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Руденко Олена Олександрівна, 1983 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Волошко Анатолій Іванович, 1948 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Охота Наталія Ростиславівна, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Костюк Оксана Анатоліївна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Трохов Володимир Володимирович, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Донецька область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 41

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гончар Антон Федорович, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Медведєв Олег Григорович, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 42

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Мустафаєва Алла Ельдарівна, 1978 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Солониченко Альбина Євгеніївна, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Овсяников Андрій Олександрович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 43

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бондаренко Володимир Олексійович, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Ролінський Анатолій Анатолійович, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 44

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Ігнатенко Яна Анатоліївна, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Романін Артем Олександрович, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 45

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бикова Ірина Володимирівна, 1966 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Перелигін Валерій Вячеславович, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 46

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Тихонова Тетяна Геннадіївна, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Черніков Олександр Олександрович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 47

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Лебедєва Вікторія Володимирівна, 1988 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Чадаєв Артем Анатолійович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 48

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Несвітаєва Інна Миколаївна, 1972 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії та призначити заступником голови цієї комісії:

Павлов Дмитро Григорович, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Рудський Андрій Анатолійович, 1956 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії та призначити секретарем цієї комісії:

Щусь Володимир Іванович, 1954 року народження - від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Григорянць Ашот Олексійович, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шевченко Максим Тарасович, 1984 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 49

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Макарова Наталя Миколаївна, 1984 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Дерев’янко Петро Іванович, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Слесаренко Ірина Петрівна, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 50

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Кірічук Олена Леонтіївна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Коллє Олексій Федорович, 1984 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 51

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Черекалова Олена Михайлівна, 1946 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Гордієнко Сергій Іванович, 1953 року народження - від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Анисимов Олександр Володимирович, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 52

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Віниченко Сергій Георгійович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Мельник Світлана Василівна, 1952 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 53

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гудолін Геннадій Леонідович, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кудря Петро Опанасович, 1943 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 54

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Кічін Максим Сергійович, 1992 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Мірзоян Ольга Володимирівна, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 55

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Кузнецова Олександра Миколаївна, 1963 року народження - секретар комісії від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Самчук Валентина Іллівна, 1953 року народження - від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Федоров Олексій Олександрович, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 56

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бєляєв Олег Олексійович, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Пожидаєв Георгій Юрійович, 1956 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 57

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Ніколаєва Ганна Миколаївна, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Прийомов Іван Іванович, 1987 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 58

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Квітко Вікторія Валеріївна, 1985 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Капустинська Олена Анатоліївна, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Прохоренко Карина Вікторівна, 1992 року народження - від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Куцов Ігор Григорович, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Григоренко Ігор Геннадійович, 1988 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 59

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Григоренко Артур Геннадійович, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Погонець Анатолій Костянтинович, 1944 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 60

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Артем’єв Віталій Костянтинович, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кабін Олександр Олександрович, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 61

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Жушман Людмила Олександрівна, 1966 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії та призначити головою цієї комісії:

Горбань Лідія Михайлівна, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Мадяр Юрій Михайлович, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Паламарчук Сергій Олександрович, 1967 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 62

Припинити достроково повноваження членів комісії:

Шенгоф Світлана Володимирівна, 1964 року народження - заступник голови комісії від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Годін Станіслав Васильович, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Аблогін Роман Олександрович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 5
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Житомирська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 63

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Корзун Володимир Григорович, 1947 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Новікова Олена Михайлівна, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 64

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кожумняка Вікторія Володимирівна, 1967 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Грінберг Мирослав Семенович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кицак Людмила Вікторівна, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 65

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дідківський Вадим Миколайович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Мошник Олександр Миколайович, 1978 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 66

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Барановська Наталія Аделівна, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кісельова Юлія Дмитрівна, 1990 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 67

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Градовський Володимир Михайлович, 1958 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Ющенко Ніна Володимирівна, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Меркулова Валентина Андріївна, 1952 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 68

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Федорова Любов Василівна, 1962 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Пашинська Тетяна Володимирівна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Чабан Валентин Володимирович, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 6
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Закарпатська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 69

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Надиршина Наталія Костянтинівна, 1951 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Боровицька Любов Іллівна, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 70

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гоменюк Володимир Іванович, 1954 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 71

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Попович Михайло Ілліч, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 72

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сабов Наталія Володимирівна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 73

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Мезей Василь Васильович, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 74

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гріга Микола Михайлович, 1949 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 7
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Запорізька область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 75

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Ткаченко Інна Олександрівна, 1988 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Онищенко Світлана Василівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Клименка О.І.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гончаренко Інна Миколаївна, 1966 року народження - від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Шилова Тетяна Володимирівна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Крівіч Юрій Андрійович, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 76

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Ланова Галина Миколаївна, 1976 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Ануфрієва Ірина Володимирівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Мудраченко Олександр Сергійович, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 77

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Коломоєць Сергій Миколайович, 1982 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Дмитрієва Юлія Валентинівна, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Штейн Дмитро Олександрович, 1987 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 78

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Мельникова Ганна Сергіївна, 1978 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Труфанова Олена Вікторівна, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 79

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Мусафіров Андрій Олександрович, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Пляскіна Світлана Василівна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 80

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Міленін Олександр Іванович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Соколов Сергій Олександрович, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 81

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Дворецький Дмитро Сергійович, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Авраменко Карина В’ячеславівна, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Луханова Світлана Вікторівна, 1965 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шумов Сергій Олександрович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 82

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дудка Дар’я Сергіївна, 1988 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Свищо Володимир Михайлович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 83

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Вацюк Василь Миколайович, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Коломоєць Наталія Олегівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Івано-Франківська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 84

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Цимбалюк Світлана Ярославівна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 85

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Круховська Наталія Дмитрівна, 1988 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 86

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сенчишин Оксана Мирославівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 87

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гузь Володимир Сергійович, 1987 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 88

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кашуба Ольга Дмитрівна, 1959 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Бурма Людмила Володимирівна, 1948 року народження - від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 89

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Романиця Володимир Васильович, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 90

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бордун Марія Мирославівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 9
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Київська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 91

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Фещенко Володимир Вікторович, 1986 року народження - голова комісії від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Кравець Юрій Анатолійович, 1987 року народження - від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сириця Сергій Олександрович, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Казанцев Ігор Анатолійович, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Ляшко Тетяна Григорівна, 1951 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 92

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Шилан Валентина Григорівна, 1948 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шклярук Ніна Петрівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 93

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Рудік Інна Олександрівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Федюченко Олександр Віталійович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 94

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Захарченко Аліна Володимирівна, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Степико Наталя Валеріївна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 95

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Пильов Володимир Валентинович, 1964 року народження - секретар комісії від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Хмеляр Таїсія Анатоліївна, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Іщенко Ольга Миколаївна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 96

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Рибаченко Інна Вікторівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шевченко Оксана Миколаївна, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 97

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Осипенко Григорій Леонідович, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Хоменко Дмитро Олексійович, 1978 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 98

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Якуша Наталія Михайлівна, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Гладишко Юрій Павлович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гришко Катерина Трохимівна, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Сенченко Валентина Олександрівна, 1967 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 99

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Височіна Наталія Анатоліївна, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Сакалов Денис Вікторович, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 10
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Кіровоградська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 100

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дячук Лілія Сергіївна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Желамська Неля Володимирівна, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шостак Володимир Ярославович, 1990 року народження - від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин);

Суханова Ірина Андріївна, 1991 року народження - від кандидата на пост Президента України Саранова В.Г. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 101

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Штефан Олена Миколаївна, 1949 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Ткаченко Віра Лаврентіївна, 1951 року народження - від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бесараб Олена Станіславівна, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 102

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Аркуша Людмила Іванівна, 1951 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Дегтяр Оксана Вікторівна, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 103

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бондаренко Віталій Віталійович, 1988 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Поварчук Алла Володимирівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 104

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Коновалова Діана Юріївна, 1994 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Мурзай Олександр Анатолійович, 1949 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 11
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Луганська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 105

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Деркач Ірина Петрівна, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Єпішин Ігор Олегович, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 106

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бачеріков Олег Ігорович, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Холопова Наталія Леонтіївна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 107

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гришко Ігор Леонідович, 1988 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Окулов Олександр Миколайович, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Цурюкова Ольга Віталіївна, 1994 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 108

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Холопов Володимир Григорович, 1950 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Божко Тетяна Степанівна, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Дзюба Андрій Сергійович, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 109

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гоголєва Світлана Омелянівна, 1950 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Єфімова Любов Адамівна, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 110

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Майструк Тетяна Володимирівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 111

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Стародубцев Ігор Іванович, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Яковлева Ольга Борисівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 112

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Баркасов Олексій Володимирович, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Герасимюк Петро Петрович, 1995 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 113

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Літвінова Марина Миколаївна, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Морозов Григорій Михайлович, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 114

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Нікіфоров Володимир Олександрович, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Ніхаєв Володимир Іванович, 1967 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 115

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Леоненко Наталія Вікторівна, 1958 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Пюрецький Володимир Олександрович, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 116

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Засєвська Тетяна Іванівна, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 12
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Львівська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 117

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Естрін Михайло Леонідович, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Сомик Наталія Петрівна, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Вергун Андрій Володимирович, 1978 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 118

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кинаш Олег Євгенійович, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 119

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сорокін Володимир Олександрович, 1951 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Бліновська Ірина Орестівна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 120

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Матвійчук Еміль Михайлович, 1947 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 121

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кіта Орися Леонтіївна, 1992 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 122

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Копитко Олексій Омелянович, 1939 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 123

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Степко Олена Федорівна, 1954 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 124

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Янчук Марія Мирославівна, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 125

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Лашин Микола Миколайович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин);

Сманцеров Микола Олександрович, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 126

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Піцикевич Леся Іванівна, 1984 року народження - від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Белей Любов Миколаївна, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Крижовська Ольга Григорівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 127

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гладкий Василь Михайлович, 1951 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Цапенко Олексій Володимирович, 1992 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 128

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Тима Наталія Ярославівна, 1962 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Пасимків Роман Любомирович, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Данилів Ярослав Володимирович, 1953 року народження - від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Снитюк Антон Олексійович, 1944 року народження - від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Миколаївська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 129

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Горін Сергій Олександрович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Чудук Олексій Олексійович, 1993 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 130

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Плюснін В’ячеслав Анатолійович, 1955 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Тимофеєва Лілія Володимирівна, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 131

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Черничко Ірина Леонідівна, 1981 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Мирошниченко Наталія Володимирівна, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Ноздрякова Зоя Степанівна, 1947 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 132

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Авейнікова Людмила Вікторівна, 1953 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кондрацька Наталя Петрівна, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 133

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дубова Олена Анатоліївна, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Ткачук Тетяна Іванівна, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 134

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Вовненко Євген Володимирович, 1984 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Зосімов Віктор Михайлович, 1939 року народження - від кандидата на пост Президента України Цушка В.П.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Лаврик Гаррій Анатолійович, 1965 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 14
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Одеська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 135

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Поздняков Дмитро Миколайович, 1970 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Булигін-Шрамко Сергій Віталійович, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Хома Микола Федорович, 1960 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Булигін-Шрамко Сергій Віталійович, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Субачева Світлана Володимирівна, 1967 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 136

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Князь Ганна Володимирівна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Сташкевич Владислава Олегівна, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 137

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Кононова Олена Борисівна, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Якименко Олександр Петрович, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 138

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Костеньков Кирило Юрійович, 1989 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Бойко Сергій Альбертович, 1967 року народження - від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гавриловський Сергій Вікторович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 139

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Журба Іван Леонтійович, 1950 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії та призначити заступником голови цієї комісії:

Бахнєв Віталій Миколайович, 1958 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Глазова Євдокія Федотівна, 1947 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Настасюк Таїса Володимирівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 140

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Мішура Вікторія Петрівна, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Продан Поліна Павлівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 141

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Лізанець Інна Володимирівна, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Пащенко Лариса Павлівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 142

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Буравов Станіслав Станіславович, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Козловська Жанна Олександрівна, 1958 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 143

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Шайдука Ігор Іванович, 1965 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Ткач Ольга Петрівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гончаров Олег Єфимович, 1947 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 144

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Галкіна Юлія Павлівна, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Родічева Ірина Костянтинівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 145

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Золотаренко Олена Миколаївна, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Константинова Сніжана Дмитрівна, 1977 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 15
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Полтавська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 146

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Шостак Вероніка Станіславівна, 1947 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 147

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Турбаєвська Леся Олександрівна, 1989 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 148

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Паранько Дмитро Олександрович, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Солодухіна Юлія Олександрівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 149

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Стрельчук Ліліана Олександрівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 150

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бутенко Ольга Борисівна, 1963 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Ревуцький Євген Йосипович, 1953 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 151

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Куліченко Світлана Василівна, 1967 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Власюга Надія Миколаївна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 152

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дебольський Віталій Олександрович, 1949 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Михайленко Олександр Олександрович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 153

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Порощай Наталія Олександрівна, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 16
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Рівненська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 154

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Дорошева Алла Миколаївна, 1969 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Волков Віктор Вікторович, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 155

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Назар Борис Олександрович, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 156

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Петрук Любов Віталіївна, 1955 року народження - заступник голови, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Дзюбак Єгор Филимонович, 1952 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 157

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Горбенко Вячеслав Олександрович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 158

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Горбенко Оксана Володимирівна, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 17
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Сумська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 159

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Середа Валерій Григорович, 1982 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Целбунов Олександр Олександрович, 1946 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Жидко Олександр Вікторович, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 160

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Адамов Владислав Ігорович, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 161

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Карпенко Антоніна Василівна, 1965 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 162

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Жовнер Ганна Олексіївна, 1959 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Ялівець Оксана Василівна, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сушкова Людмила Миколаївна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 163

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Киях Зоя Миколаївна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 164

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Кадиш Ірина Володимирівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Саранова В.Г. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин);

Кононенко Вікторія Валеріївна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Фот Олександра Іванівна, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 18
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Тернопільська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 165

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Підгурська Олександра Володимирівна, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 166

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кравець Мирослава Іванівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 167

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Голояд Юрій Степанович, 1970 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Щигельська Галина Остапівна, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Клименка О.І.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 168

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Марцинів Андрій Богданович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 169

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Дражньовська Ганна Данилівна, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 19
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Харківська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 170

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бикова Лариса Іларіонівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 171

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Вовк Наталя Миколаївна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Ніколенко Людмила Миколаївна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 172

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Аржевічева Ірина Георгіївна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Линник Дмитро Олександрович, 1982 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 173

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Котенко Владислав Семенович, 1954 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Шевченко Людмила Іванівна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Клименка О.І.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Плахтій Людмила Дмитрівна, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 174

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Семченко Галина Юріївна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Филимонова Олена Анатоліївна, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 175

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Зайцева Наталія Вікторівна, 1968 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Калиніченко Вадим Сергійович, 1950 року народження - від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гаєва Яна Леонідівна, 1984 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 176

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Венжега Анастасія Вікторівна, 1994 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шатний Юрій Павлович, 1946 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 177

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Дуюнова Анна Володимирівна, 1987 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 178

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гавц Ольга Олегівна, 1992 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Широка Таїса Олександрівна, 1949 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 179

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Томська-Тімлер Олена Олександрівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 180

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Морєв Михайло Вікторович, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Лисак Олег Вікторович, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Ткач Микола Іванович, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Явтушенко Людмила Володимирівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 181

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гринчишин Надія Ігорівна, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Павленко Олена Вікторівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 182

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бідоленко Світлана Миколаївна, 1958 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шевченко Лідія Петрівна, 1950 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 183

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Нікітчин Юлія Павлівна, 1990 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Федорцов Василь Олександрович, 1966 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 20
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Херсонська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 184

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Іванова Олена Володимирівна, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Лончук Андрій Степанович, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 185

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сопова Марина Валентинівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Бузак Тарас Олександрович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Танська Тамара Йосипівна, 1946 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Андрієць Валентина Володимирівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Будна Ірина Павлівна, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Шевченко Любов Петрівна, 1942 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 186

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Дідорак Наталія Григорівна, 1961 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Лесько Таїса Григорівна, 1973 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 187

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Назарова Алла Сергіївна, 1956 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Рибак Неля Михайлівна, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гордієнко Владлен Миколайович, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Щербакова Світлана Василівна, 1956 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Решетова Людмила Анатоліївна, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Яромко Ганна Геннадіївна, 1988 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 189

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Гордієнко Катерина Анатоліївна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Кучеренко Сергій Михайлович, 1967 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 21
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Хмельницька область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 190

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Форесь Олег Аркадійович, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Проскурович Анатолій Володимирович, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Слупко Інна Миколаївна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 191

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гордєєв Михайло Вікторович, 1947 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 192

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Штейдер Ольга Анатоліївна, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Біляк Олег Михайлович, 1975 року народження - від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Костюк Микола Миколайович, 1995 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 194

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Білоконна Вікторія Борисівна, 1977 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Горбачевська Людмила Яківна, 1952 року народження - від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 196

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бабко Ірина Олександрівна, 1989 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 22
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Черкаська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 197

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бондарєва Ганна Володимирівна, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Карпачов Валентин Валерійович, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 198

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Денисенко Оксана Володимирівна, 1961 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Орел Алла Юріївна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Піткевич Вячеслав Анатолійович, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 199

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Пильова Неля Григорівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 200

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Бурлай Іван Іванович, 1952 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Свистун Ігор Леонідович, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 201

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Кривенко Віталій Андрійович, 1952 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Прилепський Сергій Михайлович, 1974 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 202

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Таран Володимир Павлович, 1944 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Чикіндіна Алла Миколаївна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 203

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кожухов Сергій Миколайович, 1958 року народження - секретар комісії від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Дудник Володимир Васильович, 1966 року народження - від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Куліковський Олександр Романович, 1994 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 23
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Чернівецька область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 204

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Моргалюк Світлана Михайлівна, 1957 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 205

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бондаренко Володимир Олександрович, 1983 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Фіявчук Віктор Дмитрович, 1960 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Котова Наталя Іванівна, 1962 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 206

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Воронцова Галина Федорівна, 1951 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Рязанова Лілія Юріївна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 207

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бурдіян Василь Іванович, 1956 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Гольцов Леонід Петрович, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Савонюк Лариса Михайлівна, 1974 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Затикіна Людмила Іванівна, 1983 року народження - від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Яблунівський Антон Валерійович, 1994 року народження - від кандидата на пост Президента України Саранова В.Г. (у зв’язку з двома і більше неявками на засідання виборчої комісії без поважних причин).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 24
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

Чернігівська область

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 208

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Кулинич Ольга Вікторівна, 1986 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Лобода Павло Андрійович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 209

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Лісовська Ірина Михайлівна, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Павлова Світлана Миколаївна, 1969 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 210

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Рибальченко Ірина Олексіївна, 1969 року народження - секретар комісії, від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити секретарем комісії члена цієї комісії:

Білоусько Віктор Петрович, 1968 року народження - від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Бондаренко Лариса Леонідівна, 1972 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 211

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Білоножко Владислав Валерійович, 1988 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити головою комісії члена цієї комісії:

Заверткін Анатолій Анатолійович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Пильов Валентин Володимирович, 1987 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 212

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Костенко Яків Володимирович, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Мусієнко Сергій Володимирович, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 213

Припинити достроково повноваження таких членів комісії:

Верескун Ольга Олексіївна, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Царьова О.А. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії);

Труба Ольга Анатоліївна, 1971 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШДодаток 25
до постанови Центральної виборчої комісії
від 2 травня 2014 року № 468

ЗМІНИ
в складі окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах 25 травня 2014 року

місто Київ

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 214

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Тимощук Олена Степанівна, 1974 року народження - заступник голови комісії, від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Призначити заступником голови комісії члена цієї комісії:

Білоус Наталія Василівна, 1958 року народження - від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Крупишева Валерія Ігорівна, 1990 року народження - від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Рожнятовська Марина Володимирівна, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 215

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Данишевський Максим Валентинович, 1993 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 216

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Каменський Олександр Миколайович, 1980 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 217

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сергієнко Артем Вячеславович, 1985 року народження - від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Артеменко Сергій Вікторович, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Душаєва Анжела Іванівна, 1963 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 218

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Івасенко Ганна Володимирівна, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 219

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кацалап Андрій Анатолійович, 1987 року народження - голова комісії, від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії та призначити головою цієї комісії:

Купрієнко Олег Васильович, 1964 року народження - від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В.

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Мазур Антоніна Анатоліївна, 1976 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 220

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Малютіна Олена Юріївна, 1959 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 221

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Соловей Інна Петрівна, 1979 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 222

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Гамов Олексій Миколайович, 1981 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 223

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кужільна Світлана Володимирівна, 1987 року народження - від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. (у зв’язку з прийняттям рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Секретар
Центральної виборчої комісії


Т.ЛУКАШ

{Додатки 1-25 взято з сайту Центральної виборчої комісії}вгору