Документ v0217359-07, поточна редакція — Редакція від 31.08.2007, підстава - v0272359-07

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
26.08.2007 N 217
Про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України, включених до виборчого
списку Виборчого блоку політичних партій
"КУЧМА" (Конституція - Україна - Честь -
Мир - Антифашизм) - Виборчий блок політичних
партій Партії "Союз", політичної партії
"Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР",
на позачергових виборах народних
депутатів України 30 вересня 2007 року
{ Додатково див. Постанову Центральної виборчої комісії
N 272 ( v0272359-07 ) від 31.08.2007 }

До Центральної виборчої комісії 23 серпня 2007 року надійшли
заява Виборчого блоку політичних партій "КУЧМА" (Конституція -
Україна - Честь - Мир - Антифашизм) - Виборчий блок політичних
партій Партії "Союз", політичної партії "Всеукраїнське об'єднання
"ЦЕНТР" (скорочена назва - Виборчий блок політичних партій "КУЧМА"
(Конституція - Україна - Честь - Мир - Антифашизм) про реєстрацію
кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах
народних депутатів України 30 вересня 2007 року, висунутих
19 серпня 2007 року на Міжпартійному з'їзді цього блоку та
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України Виборчого блоку політичних партій "КУЧМА" (Конституція -
Україна - Честь - Мир - Антифашизм), а також додані до неї
документи.
Розглянувши зазначені матеріали, Центральна виборча комісія
встановила, що документи осіб, вказаних у додатку до цієї
постанови, відповідають вимогам статті 58 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, частин
першої - п'ятої, сьомої статті 57, частини першої статті 58,
частин першої, восьмої статті 61, частини третьої статті 102-4
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Виборчого блоку політичних партій
"КУЧМА" (Конституція - Україна - Честь - Мир - Антифашизм) -
Виборчий блок політичних партій Партії "Союз", політичної партії
"Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР", на позачергових виборах
народних депутатів України 30 вересня 2007 року (виборчий список
додається
).
2. Цю постанову та посвідчення кандидатів у народні депутати
України видати представнику Виборчого блоку політичних партій
"КУЧМА" (Конституція - Україна - Честь - Мир - Антифашизм) у
Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.
3. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Виборчого блоку політичних партій "КУЧМА" (Конституція -
Україна - Честь - Мир - Антифашизм) разом із цією постановою в
газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 26 серпня 2007 року N 217
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України Виборчого
блоку політичних партій "КУЧМА" (Конституція -
Україна - Честь - Мир - Антифашизм) - Виборчий
блок політичних партій Партії "Союз", політичної
партії "Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР"
на позачергових виборах народних депутатів
України 30 вересня 2007 року

Волков Олександр Михайлович, 1948 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент Інституту політичного аналізу
та соціального прогнозу, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 1;
Задорожній Олександр Вікторович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, проректор з науково-педагогічної
роботи, завідувач кафедри міжнародного права Київського
національного університету ім. Тараса Шевченка, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 2;
Миримський Лев Юлійович, 1960 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, депутат Верховної Ради Автономної Республіки
Крим, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 3;
Головко Віктор Іванович, 1952 року народження, член
політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР", освіта вища,
президент благодійного фонду "Всеукраїнська асоціація "Розвиток",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 4;
Развадовський Віктор Йосипович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта вища, радник Голови Державної податкової
адміністрації України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 5;
Дишлевий Ігор Іванович, 1972 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, заступник генерального директора
ТОВ "Криммаркет Центр", проживає в селищі Новофедорівка Сакського
району Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку
під N 6;
Горіна Ірина Вікторівна, 1978 року народження, безпартійна,
освіта вища, генеральний директор ТОВ "Юридичне бюро
"Інформ-Плюс", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 7;
Петренко Микола Миколайович, 1965 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова зборів учасників асоціації
"Український діловий центр економічного розвитку СНД", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 8;
Судраб Андрій Володимирович, 1967 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник директора із
зовнішньоекономічних зв'язків ТОВ "Юридична компанія "Альянс",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 9;
Мураєв Євгеній Володимирович, 1976 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор ТОВ "МКМ Харків", проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 10;
Лойфенфельд Олександр Якович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова наглядової ради благодійної
організації "Фонд пам'яті "Бабин Яр", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 11;
Циганенко Оксана Сергіївна, 1979 року народження,
безпартійна, освіта вища, начальник відділу претензійно-позовної
роботи ТОВ "Л Квадрат", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 12;
Крючков Дмитро Васильович, 1978 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України V скликання,
член Комітету Верховної Ради України з питань
паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної
безпеки, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 13;
Микітенко Юрій Олексійович, 1978 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор ТОВ "КАПІТАЛ-БУД", проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 14;
Альошин Андрій Юрійович, 1963 року народження, член
політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР", освіта вища,
віце-президент адвокатської колегії "Світло Істини", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 15;
Русаліна Людмила Володимирівна, 1967 року народження,
безпартійна, освіта вища, голова правління ВАТ "Центральне
українське виробничо-комплектуюче підприємство "Атомпромкомплекс",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 16;
Файнгольд Борис Львович, 1951 року народження, безпартійний,
освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 17;
Дворкіс Дмитро Володимирович, 1945 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент компанії ТОВ "Укрпромексім",
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 18;
Купіна Людмила Францівна, 1977 року народження, безпартійна,
освіта вища, старший викладач кафедри Інституту політології,
соціології, права Національного педагогічного університету
ім. М.П.Драгоманова, проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 19;
Павленко Сергій Юрійович, 1962 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, заступник начальника управління
ТОВ "Укренергоконсалтінг", проживає в місті Запоріжжі, включений
до виборчого списку під N 20;
Шайдеров Олександр Володимирович, 1980 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, юрисконсульт ТОВ "Юрполіс-Компані",
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 21;
Лукашевич Надія Іванівна, 1948 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, голова правління всеукраїнського громадського
об'єднання "Спілка громадських організацій "Народна рада",
проживає в селі Безбородьки Драбівського району Черкаської
області, включена до виборчого списку під N 22;
Гуменюк Василь Васильович, 1946 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент Івано-Франківської
торгово-промислової палати, проживає в місті Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 23;
Таранов Олег Вадимович, 1955 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор громадського об'єднання "Інститут
стратегічних проблем економіки", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 24;
Скрипаль Олег Володимирович, 1971 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор ТОВ "ЕЛЕРОН",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 25;
Усманов Валентин Віталійович, 1973 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор ТОВ "Офісний Центр 2006",
проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під
N 26;
Смолянов Михайло Олександрович, 1956 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, президент корпорації "АВТО-ДЕЛЬ",
проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під
N 27;
Корінчевський Геннадій Анатолійович, 1969 року народження,
безпартійний, освіта вища, виконавчий директор ТОВ "Київ-Нафта",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 28;
Орлов Володимир Олегович, 1956 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор ТОВ "Телерадіокомпанія "АІТІ",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 29;
Кацман Володимир Наумович, 1961 року народження, член
політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР", освіта вища,
редактор відділу газети "Известия" в Украине", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 30;
Мукерія Михайло Самсонович, 1962 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, голова спостережної ради
ЗАТ Науково-виробнича фірма "Укрспецмонтажпроект", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 31;
Бредучев Олександр Йосипович, 1949 року народження,
безпартійний, освіта середня, заступник директора підприємства
"Кримська Морська Компанія", проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 32;
Лукінський Борис Петрович, 1947 року народження,
безпартійний, освіта вища, фінансовий директор представництва
"Остелс Груп СА", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 33;
Сопрун Сергій Іванович, 1967 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, голова благодійного фонду "Київська Русь",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 34;
Песін Борис Феліксович, 1952 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор ТОВ "Науково-виробниче
об'єднання "ПІК ІНВЕСТ", проживає в місті Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 35;
Петренко Рітта Йосипівна, 1955 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, генеральний директор ТОВ "Жемчужна-3",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 36;
Пономаренко Микола Миколайович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, головний лікар поліклініки N 3
Святошинського району міста Києва, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 37;
Лєбєдєв Сергій Іванович, 1962 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в селищі Приморський
міста Феодосія Автономної Республіки Крим, включений до виборчого
списку під N 38;
Левицький Олександр Олексійович, 1940 року народження, член
політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР", освіта вища,
президент Всеукраїнського благодійного фонду "Інтелект", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 39;
Гапоненко Олена Миколаївна, 1959 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, керівник секретаріату Партії "Союз", проживає
в місті Києві, включена до виборчого списку під N 40;
Примак Микола Анатолійович, 1970 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор ТОВ "Футбольний клуб
"Арсенал", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 41;
Гулянич Олександр Ілліч, 1972 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, заступник директора ТОВ "Кредо Плюс",
проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 42;
Батор Ігор Станіславович, 1969 року народження, безпартійний,
освіта вища, фінансовий директор ТОВ "Топгард", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 43;
Мамонов Володимир Разумович, 1951 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 44;
Яковлєва Юлія Олегівна, 1975 року народження, безпартійна,
освіта вища, президент АТ "Житло", проживає в місті Харкові,
включена до виборчого списку під N 45;
Шакіров Віталій Асгатович, 1949 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, президент громадського об'єднання "Фонд
сприяння "ЄВРОАЗІЯ", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 46;
Андреєва Оксана Валентинівна, 1982 року народження, член
політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "ЦЕНТР", освіта вища,
менеджер із зовнішньої реклами Медіа холдінгу "Media International
Group" HMS "Разборн", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 47;
Борісіхін Віктор Михайлович, 1961 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Одесі, включений до виборчого списку під N 48;
Грушин Филип Володимирович, 1983 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, менеджер "Sigo Marine Ltd.", проживає в місті
Іллічівськ Одеської області, включений до виборчого списку під
N 50;
Гетьман Андрій Григорович, 1967 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, директор ТОВ "Спецбудтехмонтаж груп",
проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 51;
Слуцький Павло Євгенович, 1970 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, виконавчий директор ТОВ фірми "Воталі ЛТД",
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 52;
Федорова Марина Яківна, 1973 року народження, безпартійна,
освіта вища, заступник директора ТОВ "Топгард", проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 53;
Лантух Вікторія Іллівна, 1969 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, інженер ТОВ "Харківжитлобудпроект", проживає
в місті Харкові, включена до виборчого списку під N 54;
Назаренко Юрій Іванович, 1964 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова правління ВАТ "Інвестиційно-консалтингова
компанія "МІЛЛЄНІУМ", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 55;
Шмаков Анатолій Іванович, 1952 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, спеціаліст спеціалізованого недержавного
пенсійного фонду "Європа", проживає в місті Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 56;
Ластовицький Віктор Валентинович, 1971 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор ТОВ "ВГВ",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 57;
Кривель Антон Вікторович, 1939 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор ПП "Квант-К", проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 59;
Саганевич Олександр Валентинович, 1955 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, інженер-механік Київської
інвестиційної групи, проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 60;
Забарко Борис Михайлович, 1935 року народження, безпартійний,
освіта вища, керівник науково-просвітницького центру "Пам'ять.
Катастрофи", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 61;
Поліщук Наталія Петрівна, 1959 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, тренер-методист Черкаської обласної асоціації
розвитку підприємництва, проживає в місті Черкасах, включена до
виборчого списку під N 62;
Попов Максим Ігорович, 1980 року народження, безпартійний,
освіта середня спеціальна, консультант з інформаційної безпеки
ТОВ "Топгард", проживає в місті Житомирі, включений до виборчого
списку під N 63;
Швачко Валентина Іванівна, 1936 року народження, безпартійна,
освіта середня, турменеджер туристичної компанії "Сізонс",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 65;
Бойко Володимир Олександрович, 1957 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор ТОВ "Техінком", проживає в
місті Луганську, включений до виборчого списку під N 66;
Пастушенко Олександр Олександрович, 1980 року народження,
член Партії "Союз", освіта вища, адміністратор ресторану "Курені",
проживає в селі Чеснівка Лисянського району Черкаської області,
включений до виборчого списку під N 69;
Петракова Олена Володимирівна, 1972 року народження,
безпартійна, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 71;
Сміт Володимир Георгійович, 1978 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в
селищі Веселе Запорізької області, включений до виборчого списку
під N 73;
Глазунова Ганна Вікторівна, 1972 року народження,
безпартійна, освіта середня, секретар-референт Українського
помислово-інвестиційного консорціуму "Металургія", проживає в
місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 75;
Сизов Владислав Артурович, 1983 року народження,
безпартійний, освіта вища, менеджер ПП "Альфа-Лайф", проживає в
місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 77;
Воронцов Володимир Гаврилович, 1929 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова Міжнародного Українського союзу
учасників війни, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 78;
Коберідзе Заза Вахтангович, 1963 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, директор юридичної фірми "Економіко-правовий
центр", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 79;
Чаплига Олександр Олексійович, 1938 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Нова
Каховка Херсонської області, включений до виборчого списку під
N 81;
Шевченко Жанна Федорівна, 1946 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Каховка
Херсонської області, включена до виборчого списку під N 83;
Смілянська Галина Федорівна, 1952 року народження,
безпартійна, освіта вища, бухгалтер ТОВ "ВЕК", проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 84;
Вандрашек В'ячеслав Павлович, 1983 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, начальник відділу реклами Херсонського
академічного драматичного театру ім. Миколи Куліша, проживає в
місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 85;
Черненко Євген Валентинович, 1971 року народження,
безпартійний, освіта вища, начальник юридичного відділу ТОВ "ФК
"Арсенал", проживає в місті Вишгород Київської області, включений
до виборчого списку під N 86;
Корзун Валентина Данилівна, 1944 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Херсоні,
включена до виборчого списку під N 87;
Білецький Михайло Анатолійович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, оглядач газети "Столичні новини",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 88;
Чудочкін Юрій Олександрович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор телеканалу OTV, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 89;
Афоніна Тамара Юріївна, 1952 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Черкасах, включена до виборчого списку під N 90;
Чижова Олена Сергіївна, 1975 року народження, безпартійна,
освіта вища, менеджер з продажу реклами ДП "Разборн-TV", проживає
в місті Харкові, включена до виборчого списку під N 91;
Турчин Володимир Валерійович, 1976 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, начальник відділу торгівлі ВАТ
"Волинське підприємство матеріальних ресурсів "Волиньголовпостач",
проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 92;
Пачкал Тетяна Миколаївна, 1957 року народження, безпартійна,
освіта вища, генеральний директор ТОВ "Престиж-Кард", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 93;
Костюченко Ірина Захаріївна, 1970 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, головний бухгалтер Чернігівської
міської кредитної спілки "Народна Воля", проживає в місті
Чернігові, включена до виборчого списку під N 94;
Лютіков Борис Ігорович, 1974 року народження, безпартійний,
освіта вища, оглядач видавничого дому "CN - Столичные новости",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 95;
Тоцький Володимир Іванович, 1946 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі Рожни
Броварського району Київської області, включений до виборчого
списку під N 96;
Ламанов Михайло Олександрович, 1974 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник начальника служби безпеки
асоціації "Україно-Ізраїльська Торгова Палата", проживає в селі
Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області,
включений до виборчого списку під N 98;
Тимошенко Марина Анатоліївна, 1979 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, помічник Голови Партії "Союз",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 99;
Потебенько Сергій Володимирович, 1976 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі
Хрущівка Золотоніського району Черкаської області, включений до
виборчого списку під N 100;
Ковальов Олександр Васильович, 1958 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 101;
Мезенцев Костянтин Андрійович, 1962 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор малого приватного
підприємства "Таір", проживає в селищі Совєтське Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 102;
Масляний Сергій Володимирович, 1964 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, тренер-викладач з боксу
Севастопольської ДЮСШ олімпійського резерву, проживає в місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 103;
Малильо Тетяна Іванівна, 1980 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, заступник керуючого Закарпатської філії
товариства з додатковою відповідальністю "Страхова компанія
"Альфа-Гарант", проживає в селі Верхні Ворота Воловецького району
Закарпатської області, включена до виборчого списку під N 104;
Казів Степан Васильович, 1979 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор ТОВ "Компанія "Магнат", проживає в місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 105;
Забавська Тетяна Миколаївна, 1952 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор ТОВ "ЦЕНТР мистецтв "Тріумф",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 106;
Нерянов Кирило Юрійович, 1974 року народження, безпартійний,
освіта вища, асистент кафедри акушерства та гінекології
Запорізького державного медичного університету, проживає в місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 107;
Пелех Ігор Георгійович, 1964 року народження, безпартійний,
освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Запоріжжі,
включений до виборчого списку під N 108;
Рев'яцький Руслан Григорович, 1979 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 109;
Соколенко Ольга Валеріївна, 1972 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, заступник директора з навчально-виховної
роботи центру дитячої та юнацької творчості "Гармонія", проживає в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включена до виборчого
списку під N 111;
Утюжніков Олександр Михайлович, 1961 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, приватний підприємець, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 112;
Забара Тамара Степанівна, 1956 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня спеціальна, актриса Дніпропетровської
обласної академічної філармонії, проживає в місті
Дніпропетровську, включена до виборчого списку під N 113;
Коноваленко Вікторія Іванівна, 1970 року народження,
безпартійна, освіта середня, тимчасово не працює, проживає в місті
Харкові, включена до виборчого списку під N 115;
Лебедєва Дарія Сергіївна, 1978 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, юрист ТОВ "Компанія з управління активами
"Меркурій-Капітал", проживає в місті Харкові, включена до
виборчого списку під N 116;
Волокітіна Ірина Євгеніївна, 1985 року народження,
безпартійна, освіта вища, економіст ТОВ "Меркурій-Прогрес",
проживає в селищі Новопокровка Чугуївського району Харківської
області, включена до виборчого списку під N 117;
Сукова Наталія Анатоліївна, 1967 року народження,
безпартійна, освіта середня, тимчасово не працює, проживає в місті
Харкові, включена до виборчого списку під N 118;
Шакіров Олександр Віталійович, 1973 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, старший оператор комп'ютерного обліку
ВАТ "Наталка-Трейд", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 120;
Чепелюк Андрій Олегович, 1978 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, директор з продажу ТОВ "Форс-Мобайл",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 121;
Кавалерова Любов Семенівна, 1945 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня, пенсіонерка, проживає в місті Сімферополі,
включена до виборчого списку під N 122;
Ляшенко Василь Іванович, 1952 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, голова правління громадського об'єднання
автолюбителів "Кордон" Академії Державної прикордонної служби
України, проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого
списку під N 123;
Коновалов Олександр Анатолійович, 1959 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, військовий пенсіонер, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 125;
Ямненко Михайло Іванович, 1949 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, генеральний директор ТОВ "Акватекс", проживає
в місті Буча Київської області, включений до виборчого списку під
N 128;
Мартинов Сергій Олександрович, 1972 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, менеджер ТОВ "Жемчужна-3", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 129;
Метенко Віталія Володимирівна, 1969 року народження, член
Партії "Союз", освіта базова вища, юрист ПП "Велес", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 130;
Тихончук Дмитро Володимирович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта середня спеціальна, генеральний директор ЗАТ
"Зв'язокінформсервіс", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 131;
Шкурін Ігор Вікторович, 1956 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, режисер кіностудії "Контакт", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 132;
Лукашевич Сергій Володимирович, 1971 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, начальник відділу торгівлі запасними
частинами ВАТ "Акціонерна компанія автомобілістів "Буковина-Авто",
проживає в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під
N 134;
Спасіченко Анатолій Дмитрович, 1955 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, заступник директора ПП "Сіаль",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 135;
Філіпчук Володимир Петрович, 1956 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, засновник ТОВ "НВК "Софія", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 136;
Шемчук Катерина Валеріївна, 1983 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, заступник директора ТОВ "Абсолют Секьюріті
Консалтінг", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 137;
Варданян Армен Гагікович, 1983 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, заступник генерального директора з юридичних
питань ТОВ "Край", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 138;
Биков Андрій Олександрович, 1979 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Ніжин
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 139;
Тужикова Людмила Яківна, 1962 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, інженер ВАТ "УПП "Енергія", проживає в місті
Кривий Ріг Дніпропетровської області, включена до виборчого списку
під N 140;
Бандурко Ніна Дмитрівна, 1948 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, голова правління Вишгородського районного
споживчого товариства, проживає в селі Демидів Вишгородського
району Київської області, включена до виборчого списку під N 143;
Цихан Андрій Олексійович, 1946 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, керівник департаменту всеукраїнського
громадського об'єднання "Спілка громадських організацій "Народна
рада", проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку
під N 144;
Фролов Олександр В'ячеславович, 1980 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, головний спеціаліст сектора з питань
правової роботи фонду соціального страхування від нещасних
випадків на виробництві та професійних захворювань, проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 146;
Агафонов Володимир Миколайович, 1957 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, лікар-дерматовенеролог міської лікарні
N 17, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого
списку під N 147;
Солушкіна Світлана Іванівна, 1969 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, бухгалтер ТОВ "Ковельський
житлово-будівельний комбінат", проживає в місті Ковель Волинської
області, включена до виборчого списку під N 148;
Авдєєва Валентина Федорівна, 1957 року народження, член
Партії "Союз", освіта середня спеціальна, тимчасово не працює,
проживає в місті Сімферополі, включена до виборчого списку під
N 150;
Осипян Лєвон Суренович, 1959 року народження, безпартійний,
освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 151;
Волох Марина Олександрівна, 1959 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Сімферополі, включена до виборчого списку під N 152;
Герко Юрій Нілович, 1937 року народження, член Партії "Союз",
освіта вища, військовий пенсіонер, проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 153;
Данилов Олексій Олегович, 1964 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, лаборант кафедри інноваційного менеджменту
Судакського факультету економіки та управління Таврійського
національного університету ім. Вернадського, проживає в місті
Судак Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку
під N 154;
Жаворонко Ольга Павлівна, 1956 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, проживає в
місті Сімферополі, включена до виборчого списку під N 155;
Ларіонова Олена Володимирівна, 1975 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селі
Новопавлівка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим,
включена до виборчого списку під N 156;
Лебедєв Олександр Іванович, 1973 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в селищі
Молодіжне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим,
включений до виборчого списку під N 157;
Іванов Денис Костянтинович, 1978 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 158;
Іванова Валентина Дмитрівна, 1946 року народження, член
Партії "Союз", освіта середня спеціальна, пенсіонерка, проживає в
місті Сімферополі, включена до виборчого списку під N 159;
Крупіна Зоя Абрамівна, 1929 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Сімферополі,
включена до виборчого списку під N 160;
Кузьмин Андрій Олександрович, 1979 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, генеральний директор ТОВ "Зірка",
проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під
N 161;
Новікова Тетяна Михайлівна, 1950 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Сімферополі,
включена до виборчого списку під N 162;
Носенко Ірина Миколаївна, 1966 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, проживає в
місті Сімферополі, включена до виборчого списку під N 163;
Прошкіна Наталія Олександрівна, 1954 року народження, член
Партії "Союз", освіта середня спеціальна, пенсіонерка, проживає в
місті Сімферополі, включена до виборчого списку під N 164;
Ренгус Лілія Андріївна, 1943 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня спеціальна, пенсіонерка, проживає в місті
Сімферополі, включена до виборчого списку під N 165;
Рябоконь Олександр Володимирович, 1981 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, приватний підприємець, проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 166;
Старілов Віктор Іванович, 1941 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 167;
Тарасова Лідія Олексіївна, 1944 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня спеціальна, пенсіонерка, проживає в місті
Сімферополі, включена до виборчого списку під N 168;
Фролов В'ячеслав Михайлович, 1945 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 169;
Левченко Наталія Павлівна, 1983 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, фахівець 1 категорії Одеського національного
університету ім. Мечникова, проживає в місті Одесі, включена до
виборчого списку під N 170;
Рустамов Октай Рамазаногли, 1966 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, голова представництва громадської організації
"Всесвітній конгрес азербайджанців", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 172;
Політова Вікторія Олексіївна, 1981 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, заступник директора приватного
підприємства "Комфорт", проживає в місті Луганську, включена до
виборчого списку під N 173;
Коробко Володимир Васильович, 1950 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор Київської обласної філії ВАТ
"Укртелеком", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 174;
Грушецький Роман Іванович, 1964 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, генеральний директор МП ТОВ "Інулін, ЛТД",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 175;
Новахова Галина Іванівна, 1951 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, директор ПП "Вєлєс", проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 176;
Овсяник Галина Іванівна, 1971 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, директор МПП "Проміс", проживає в селі
Красносілка Овруцького району Житомирської області, включена до
виборчого списку під N 177;
Гріненко Ірина Григорівна, 1962 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, комерційний директор МП ТОВ "Інулін, ЛТД",
проживає в місті Бровари Київської області, включена до виборчого
списку під N 178;
Курляк Надія Степанівна, 1960 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, президент благодійного фонду "Надія -
Молодість - Майбутнє", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 179;
Романовський Валентин Альфредович, 1959 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор ТОВ "Телмекс", проживає в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 180;
Айвазян Альберт Гургені, 1967 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня, приватний підприємець, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 181.
Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ



вгору