Документ v0095359-07, поточна редакція — Редакція від 04.09.2008, підстава - v0051359-08

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
11.08.2007 N 95
Про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України, включених до виборчого списку
виборчого блоку політичних партій "Блок Литвина"
(Народна Партія, Трудова партія України),
на позачергових виборах народних депутатів
України 30 вересня 2007 року
{ Додатково див. Постанови Центральної виборчої
комісії
N 119 ( v0119359-07 ) від 16.08.2007
N 51 ( v0051359-08 ) від 04.09.2008 }

До Центральної виборчої комісії 9 серпня 2007 року надійшла
заява виборчого блоку політичних партій "Блок Литвина" (Народна
Партія, Трудова партія України) (скорочена назва - "Блок Литвина")
про реєстрацію кандидатів у народні депутати України на
позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня
2007 року, висунутих 7 серпня 2007 року на міжпартійному з'їзді
політичних партій Народна Партія, Трудова партія України та
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України "Блоку Литвина", а також додані до неї документи.
Розглянувши зазначену заяву та додані до неї документи,
Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам
статті 58 Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, частин
першої-п'ятої, сьомої статті 57, частини першої статті 58,
частин першої, восьмої статті 61, частини третьої статті 102-4
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку виборчого блоку політичних партій
"Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України), на
позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня
2007 року (виборчий список додається).
2. Цю постанову та посвідчення кандидатів у народні депутати
України видати представнику "Блоку Литвина" у Центральній виборчій
комісії з правом дорадчого голосу.
3. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України "Блоку Литвина" разом із цією постановою в газетах "Голос
України" та "Урядовий Кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 11 серпня 2007 року N 95
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України виборчого
блоку політичних партій "Блок Литвина" (Народна
Партія, Трудова партія України)

Литвин Володимир Михайлович, 1956 року народження, голова
Народної Партії, освіта вища, віце-президент Національної академії
наук України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 1;
Гриневецький Сергій Рафаїлович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор департаменту
зовнішньоекономічних зв'язків Торгового Дому "Хлібна гавань",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 2;
Деркач Микола Іванович, 1949 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова Дніпропетровської обласної організації
Народної Партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 3;
Гаркуша Олексій Миколайович, 1952 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, тимчасово виконуючий обов'язки
голови Миколаївської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 4;
Пилипишин Віктор Петрович, 1961 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Шевченківської районної в
місті Києві державної адміністрації, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 5;
Баранов Валерій Олексійович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, Бердянський міський голова, проживає
в місті Бердянськ Запорізької області, включений до виборчого
списку під N 6;
Рудченко Микола Миколайович, 1951 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Житомирської обласної
організації Народної Партії, проживає в місті Житомирі, включений
до виборчого списку під N 7;
Шпак Василь Федорович, 1946 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова правління державного підприємства
"Лізингтехтранс", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 8;
Шершун Микола Харитонович, 1951 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Рівненської обласної
організації Народної Партії, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 9;
Сирота Михайло Дмитрович, 1956 року народження, голова
Трудової партії України, освіта вища, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 10;
Терещук Сергій Миколайович, 1961 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Черкаської обласної
організації Народної Партії, проживає в місті Черкасах, включений
до виборчого списку під N 11;
Шаров Ігор Федорович, 1961 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова Міжнародного економічного комітету,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 12;
Павленко Сергій Григорович, 1956 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, начальник відділу ТОВ
"Інститут інвестиційної стратегії регіонального розвитку",
проживає в селі Таценки Обухівського району Київської області,
включений до виборчого списку під N 13;
Зарубінський Олег Олександрович, 1963 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, докторант Інституту політичних і
етнонаціональних досліджень Національної академії наук України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 14;
Литвин Юрій Олексійович, 1968 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, начальник Головного управління
агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Кіровограді, включений до
виборчого списку під N 15;
Белоусова Ірина Анатоліївна, 1954 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, доцент кафедри
бухгалтерського обліку і контролю Житомирського державного
технологічного університету, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 16;
Герасимчук Володимир Володимирович, 1974 року народження,
член Трудової партії України, освіта вища, консультант
аудиторської фірми "Мульти-аудит", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 17;
Шмідт Микола Олегович, 1962 року народження, член Трудової
партії України, освіта вища, заступник директора представництва
фірми "МЕЛНИ ІМПОРТ-ЕКСПОРТ ГМБХ" в Україні (Австрія), проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 18;
Головченко Ігор Борисович, 1960 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, начальник
редакційно-видавничого відділу ТОВ "Літера ЛТД", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 19;
Гривковський Вадим Олександрович, 1967 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, директор ТОВ "СІБ-БРОК",
проживає в місті Ялта Автономної Республіки Крим, включений до
виборчого списку під N 20;
Ващук Катерина Тимофіївна, 1947 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Народної Партії,
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 21;
Поліщук Олег Вікторович, 1968 року народження, член Трудової
партії України, освіта вища, керівник напрямку маркетингу та
аналітики ТОВ "Торгова гільдія", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 22;
Сінченко Віктор Миколайович, 1949 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Київської регіональної
організації Народної Партії, проживає в селі Бурти Кагарлицького
району Київської області, включений до виборчого списку під N 23;
Черній Василь Васильович, 1959 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник голови Вінницької обласної
державної адміністрації, проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 24;
Сятиня Михайло Лукович, 1957 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, завідувач кафедри Національного медичного
університету ім. О.О. Богомольця, проживає в селі Синевир
Міжгірського району Закарпатської області, включений до виборчого
списку під N 26;
Косінов Станіслав Анатолійович, 1971 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник Територіального управління
по Харківській, Сумській та Полтавській областях Рахункової палати
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 27;
Осадчук Олександр Кузьмич, 1961 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, керівник апарату Народної Партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 28;
Боровик Костянтин Олексійович, 1956 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова президії Полтавської обласної
організації Українського товариства мисливців і рибалок, проживає
в селі Горбанівка Полтавського району Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 29;
Ковальов Василь Олексійович, 1948 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Чернігівської
обласної ради, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого
списку під N 30;
Рішняк Іван Миколайович, 1946 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, президент Національної асоціації
"Укрзернопродукт", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 31;
Христич Юрій Петрович, 1956 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник Херсонського міського голови,
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 32;
Корнійчук Анатолій Васильович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова спостережної ради ТОВ
"Обрій", проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого
списку під N 33;
Надрага Василь Іванович, 1958 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, докторант Луганського національного
педагогічного університету, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 35;
Биць Анатолій Антонович, 1951 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова правління ВАТ "Бродівський завод СЗМ",
проживає в місті Броди Львівської області, включений до виборчого
списку під N 36;
Станецький Геннадій Станіславович, 1960 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Чернівецької обласної
організації Народної Партії, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 37;
Аровін Ігор Олексійович, 1963 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ТОВ "Дослідне виробництво", проживає
в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 38;
Крушельницький Зіновій Володимирович, 1953 року народження,
член Народної Партії, освіта вища, начальник Управління
ветеринарної медицини в Тернопільській області, проживає в місті
Тернополі, включений до виборчого списку під N 39;
Жунько Леонід Михайлович, 1951 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова Севастопольської міської організації
ВОДС "Злагода", проживає в місті Севастополі, включений до
виборчого списку під N 40;
Коваленко Анатолій Андрійович, 1955 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, помічник-консультант народного
депутата України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 41;
Фоменко Катерина Олександрівна, 1962 року народження член
Народної Партії, освіта вища, заступник Міністра транспорту та
зв'язку України, проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 42;
Хлус Стела Георгіївна, 1963 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, виконавчий директор благодійного фонду "Спорт
і діти", проживає в селі Зазим'є Броварського району Київської
області, включена до виборчого списку під N 43;
Олуйко Віталій Миколайович, 1961 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, ректор Хмельницького університету
управління та права, проживає в селі Лісові Гринівці Хмельницького
району Хмельницької області, включений до виборчого списку під
N 44;
Федорин Ярослав Володимирович, 1955 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, президент ЗАТ
"Інтелектуальні технології-ІТ", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 45;
Голиця Михайло Миколайович, 1951 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови - начальник
Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу
Київради, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 46;
Сухий Микола Григорович, 1947 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова Новомосковської районної ради,
проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку
під N 47;
Дідківський Володимир Олександрович, 1953 року народження,
член Народної Партії, освіта вища, директор агрофірми "Єрчики",
проживає в селі Жовтневе Попільнянського району Житомирської
області, включений до виборчого списку під N 48;
Атаманенко Іван Іванович, 1947 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ТОВ "Ренесанс-Південь", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 49;
Мирошніков Анатолій Михайлович, 1956 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, доцент Одеського державного
екологічного університету, проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 50;
Благодир Юрій Анатолійович, 1974 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Рівненської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Рівному,
включений до виборчого списку під N 51;
Неізвєсний Микола Валентинович, 1948 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ
"Харків-Агро-2000", проживає в селі Циркуни Харківського району
Харківської області, включений до виборчого списку під N 52;
Єлізаров Павло Олександрович, 1968 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник Міністра транспорту та
зв'язку України, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 53;
Пономаренко Валерій Миколайович, 1959 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Державного комітету
України з державного матеріального резерву, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 54;
Нікітін Євген Володимирович, 1978 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Нікс Трейд
Компані", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого
списку під N 55;
Бабій Юрій Олексійович, 1948 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, начальник Управління ветеринарної медицини,
проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку
під N 56;
Райков Борис Сергійович, 1946 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова Черкаського обласного об'єднання
організацій роботодавців, проживає в місті Черкасах, включений до
виборчого списку під N 57;
Райкович Андрій Павлович, 1956 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова наглядової ради ВАТ "М'ясокомбінат
"Ятрань", проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого
списку під N 58;
Ляпаненко Микола Іванович, 1947 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор Полтавської
обласної державної телерадіокомпанії "Лтава", проживає в
місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 59;
Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна, 1959 року народження,
член Народної Партії, освіта вища, заступник голови Рівненської
міської ради, проживає в місті Рівному, включена до виборчого
списку під N 60;
Криворучко Анатолій Тихонович, 1947 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор
сільськогосподарського ТОВ "Агрофірма "Новий шлях", проживає в
селі Чернещина Борівського району Харківської області, включений
до виборчого списку під N 61;
Слюсаренко Валентин Олександрович, 1948 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник Херсонського обласного
управління лісового господарства, проживає в місті Херсоні,
включений до виборчого списку під N 62;
Іващук Петро Володимирович, 1951 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ НВА
"Перлина Поділля", проживає в селі Квітневе Білогірського району
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 63;
Пироговський Олександр Юрійович, 1956 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова правління
Переяслав-Хмельницького ЗАТ "Молпродукт", проживає в місті
Переяслав-Хмельницький Київської області, включений до виборчого
списку під N 64;
Сенчик Олександр Васильович, 1949 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Ічнянської районної ради,
проживає в селі Парафіївка Ічнянського району Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 65;
Бауер Михайло Йозефович, 1952 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 66;
Кучер Галина Михайлівна, 1956 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник Уманського міського голови,
начальник управління праці та соціального захисту населення
Уманської міської ради, проживає в місті Умань Черкаської області,
включена до виборчого списку під N 67;
Кремешна Тетяна Ігорівна, 1958 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 68;
Силкін Володимир Миколайович, 1955 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в
селі Мирне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим,
включений до виборчого списку під N 69;
Юрчишин Петро Васильович, 1958 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор аграрно-промислового
науково-виробничого підприємства "Візит", проживає в
місті Хмільник Вінницької області, включений до виборчого списку
під N 70;
Дмитрук Василь Павлович, 1952 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник голови Волинської обласної
державної адміністрації, проживає в селі Зміїнець Луцького району
Волинської області, включений до виборчого списку під N 71;
Козак Юрій Іванович, 1963 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник директора ТОВ ТД "Елвас", проживає
в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 72;
Крикливець Людмила Сергіївна, 1953 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, завідуюча ревматологічним центром
Житомирської обласної клінічної лікарні, проживає в
місті Житомирі, включена до виборчого списку під N 73;
Ніколенко Олег Вікторович, 1961 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор ПСП "Банівка", проживає в
селі Банівка Приморського району Запорізької області, включений до
виборчого списку під N 74;
Червоний Віктор Олександрович, 1955 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент Київської МРК "Фортуна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 75;
Калашник Василь Іванович, 1952 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова наглядової ради ВАТ "Одеський
олійно-жировий комбінат", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 76;
Дирдін Євген Михайлович, 1950 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, генеральний директор - голова правління АТЗТ
"Санта Україна", проживає в місті Первомайськ Миколаївської
області, включений до виборчого списку під N 77;
Одарюк Іван Миколайович, 1955 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, перший заступник генерального директора ВАТ
"Полтавський домобудівельний комбінат", проживає в місті Полтаві,
включений до виборчого списку під N 78;
Дериколенко Олександр Миколайович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор приватної фірми
"Спецобладнання", проживає в місті Сумах, включений до виборчого
списку під N 79;
Бандурка Олександр Маркович, 1937 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, радник-наставник Київського
міжнародного університету, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 80;
Шарко Віктор Миколайович, 1955 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник голови Горностаївської районної
ради, проживає в смт Горностаївка Херсонської області, включений
до виборчого списку під N 81;
Осадчий Василь Петрович, 1947 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, менеджер ДП "Лізингтехтранс", проживає в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 82;
Пасталиця Світлана Василівна, 1954 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор комунального
підприємства "Ліки України" Чернігівської обласної ради, проживає
в місті Чернігові, включена до виборчого списку під N 83;
Курінний Юрій Юрійович, 1964 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник голови Голосіївської районної у
місті Києві державної адміністрації, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 84;
Резедент Валерій Дмитрович, 1965 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Браїлівської селищної ради,
проживає в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 85;
Старух Сергій Володимирович, 1962 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, керівник секретаріату
Дніпропетровської обласної організації Народної Партії, проживає в
смт Високопілля Херсонської області, включений до виборчого списку
під N 86;
Маковєєв Володимир Анатолійович, 1947 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, комерційний директор ТОВ "Гарантія",
проживає в місті Шахтарськ Донецької області, включений до
виборчого списку під N 87;
Олещенко Микола Миколайович, 1960 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Житомирської
обласної ради, проживає в місті Малин Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 88;
Карпенко Віктор Михайлович, 1951 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор
аграрно-виробничого ТОВ "Агроцентр К", проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 89;
Ковалевич Ігор Капітонович, 1960 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент ВАТ "Футбольний клуб
"Борисфен", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 90;
Погорєлов Володимир Григорович, 1941 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор ДП "Племрепродуктор
"Степовий", проживає в селі Степове Миколаївського району
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 91;
Сорока Оксана Володимирівна, 1959 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник регіонального відділу у
Львівській області ДН ЗПО "Навчально-методичний центр ДКФМУ",
проживає в місті Жовква Львівської області, включена до виборчого
списку під N 92;
Білоус Іван Андрійович, 1958 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова правління Миколаївської обласної
споживчої спілки, проживає в місті Миколаєві, включений до
виборчого списку під N 93;
Кострицький Едуард Володимирович, 1967 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, перший заступник голови
Білокуракинської районної державної адміністрації, проживає в
селі Попівка Білокуракинського району Луганської області,
включений до виборчого списку під N 94;
Антоненко Олег Григорович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Айсберг",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 95;
Орєхова Жаннета Григорівна, 1948 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова правління ВАТ "Кремторг",
проживає в місті Кременчук Полтавської області, включена до
виборчого списку під N 96;
Поліщук Микола Іванович, 1949 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова "СВК-Агрофірма "Мир", проживає в
селі Чудниця Гощанського району Рівненської області, включений до
виборчого списку під N 97;
Доля Олексій Васильович, 1960 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор МПП "Максим", проживає в
місті Шостка Сумської області, включений до виборчого списку під
N 98;
Кобринець Аркадій Володимирович, 1972 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в
смт Гостомель Київської області, включений до виборчого списку під
N 99;
Радьков Сергій Миколайович, 1963 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Куп'янської
районної ради, проживає в селі Кіндрашівка Куп'янського району
Харківської області, включений до виборчого списку під N 100;
Ремига Леонід Тимофійович, 1954 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, головний лікар районної лікарні
міста Херсона, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого
списку під N 101;
Шуляк Василь Корнійович, 1952 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова кооперативу "Україна", проживає в
селі Новоставці Теофіпольського району Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 102;
Душейко Петро Григорович, 1951 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Васютинці
Чорнобаївського району Черкаської області, включений до виборчого
списку під N 103;
Антонова Олена Юріївна, 1963 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ТОВ "Стоік-Плюс", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 104;
Цись Олександр Іванович, 1965 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Дзета", проживає в
місті Лохвиця Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 105;
Кривко Михайло Петрович, 1955 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор з персоналу АТ "Костопільський завод
скловиробів", проживає в місті Костопіль Рівненської області,
включений до виборчого списку під N 106;
Рижко Володимир Миколайович, 1955 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова спостережної ради ЗАТ
"Агрофірма "Зоря", проживає в смт Первомайське Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 107;
Рижмань Дмитро Іванович, 1956 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор Брацлавського коледжу Вінницького
державного аграрного університету, проживає в смт Брацлав
Немирівського району Вінницької області, включений до виборчого
списку під N 108;
Турак Андрій Антонович, 1954 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ПОСП ім. Т.Г. Шевченка, проживає в
селі Угринів Горохівського району Волинської області, включений до
виборчого списку під N 109;
Драчевський Віктор Васильович, 1960 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Нікополь
Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під
N 110;
Годлевський Віктор Сергійович, 1968 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова фермерського господарства
"Годлевський В.С.", проживає в смт Чернігівка Запорізької області,
включений до виборчого списку під N 112;
Іваненко Петро Петрович, 1960 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, консультант з організаційної роботи Київської
регіональної організації Народної Партії, проживає в селі
Богданівка Броварського району Київської області, включений до
виборчого списку під N 113;
Авраменко Наталія Вікторівна, 1956 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, головний лікар Запорізького
обласного центру реабілітації репродуктивної функції сім'ї,
проживає в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під
N 114;
Коросташов Олександр Григорович, 1942 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова сільгоспвиробничого
кооперативу "Батьківщина", проживає в смт Котельва Полтавської
області, включений до виборчого списку під N 115;
Туровська Людмила Валентинівна, 1949 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор фірми "Експерт-Рівне",
проживає в місті Рівному, включена до виборчого списку під N 116;
Стрілько Валентина Василівна, 1951 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент Міжнародного освітнього
фонду ім. Ярослава Мудрого, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 117;
Москаленко Віталій Віталійович, 1981 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 118;
Конишев Геннадій Аркадійович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент Приазовської асоціації
адвокатів України, проживає в місті Маріуполь Донецької області,
включений до виборчого списку під N 119;
Пономаренко Борис Йосипович, 1944 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, виконавчий директор
Міжнародного фонду національної пам'яті України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 120;
Стамболін Віктор Андрійович, 1946 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, декан Сімферопольського
іногороднього факультету Полтавського університету споживчої
кооперації України, проживає в місті Сімферополь, включений до
виборчого списку під N 121;
Галіч Олександр Борисович, 1945 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор Севастопольського КП
"Севміськсвітло", проживає в місті Севастополі, включений до
виборчого списку під N 122;
Сідоров Андрій Вікторович, 1974 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Шевченківської
районної у місті Києві державної адміністрації, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 123;
Шевчук Олександр Семенович, 1949 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, представник у місті Києві Державного
підприємства "Лізингтехтранс", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 124;
Лагутін Геннадій Володимирович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, проректор Київського національного
університету будівництва і архітектури, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 125;
Симканич Василь Степанович, 1962 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, генеральний директор ДП
"СБК", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 126;
Поцелуєв Олександр Іванович, 1955 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Роздольненської районної
організації Народної Партії, проживає в селі Ботанічне
Роздольненського району Автономної Республіки Крим, включений до
виборчого списку під N 127;
Шемяков Олександр Дмитрович, 1947 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, голова профспілки Донецької
обласної організації профспілки "Радіоелектронмаш", проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 128;
Ітані Ірина Миколаївна, 1968 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, президент ТОВ "Західагроком", проживає в
місті Луцьку, включена до виборчого списку під N 129;
Яковчук Микола Сергійович, 1961 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 130;
Пучка Анатолій Давидович, 1951 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Зоря", проживає в
селі Маломихайлівка Покровського району Дніпропетровської області,
включений до виборчого списку під N 131;
Павлусенко Віктор Петрович, 1954 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, головний лікар Центральної міської
лікарні N 2 міста Житомира, проживає в селі Станишівка
Житомирського району Житомирської області, включений до виборчого
списку під N 132;
Балицький Віталій Броніславович, 1944 року народження, член
Народної Партії, освіта середня спеціальна, голова Мелітопольської
міської організації Народної Партії, проживає в місті Мелітополь
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 133;
Савка Марія Володимирівна, 1963 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор Загвіздянської птахофабрики
ЗАТ "Авангард", проживає в місті Івано-Франківську, включена до
виборчого списку під N 134;
Попова Ірина Сергіївна, 1964 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник начальника управління - начальник
управління доходів Головного фінансового управління Луганської
обласної державної адміністрації, проживає в місті Луганську,
включена до виборчого списку під N 135;
Ніколаєнко Ігор Миколайович, 1972 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор Миколаївської агенції АСТ
"Вексель", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 136;
Каменчук Леонід Іванович, 1947 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова Березнівської районної організації
Народної Партії, проживає в місті Березне Рівненської області,
включений до виборчого списку під N 137;
Головченко Іван Петрович, 1941 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник голови, керівник секретаріату
Сумської обласної організації Народної Партії, проживає в
місті Білопілля Сумської області, включений до виборчого списку
під N 138;
Доля Олександр Григорович, 1955 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, головний інженер фірми
"Укрелектро", проживає в місті Тернополі, включений до виборчого
списку під N 139;
Куц Федір Павлович, 1958 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова спостережної ради ЗАТ "Тарас",
проживає в місті Шумськ Тернопільської області, включений до
виборчого списку під N 140;
Дяченко Руслан Олексійович, 1978 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, головний спеціаліст
Головного управління з питань регуляторної політики та
підприємництва Київської міської державної адміністрації, проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 141;
Гончар Михайло Васильович, 1985 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, вчитель загальноосвітньої школи N 2
села Любимівка Каховського району, проживає в місті Каховка
Херсонської області, включений до виборчого списку під N 142;
Дерикот Микола Васильович, 1958 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Старокостянтинівської
районної державної адміністрації, проживає в селі Пашківці
Старокостянтинівського району Хмельницької області, включений до
виборчого списку під N 143;
Саєнко Сергій Іванович, 1958 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, начальник управління освіти Черкаського
міського виконавчого комітету, проживає в місті Черкасах,
включений до виборчого списку під N 144;
Гараздюк Георгій Васильович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, державний ветеринарний інспектор
управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області, проживає
в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 145;
Дейкун Микола Петрович, 1954 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, начальник управління охорони здоров'я
Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 146;
Гоцький Микола Миколайович, 1966 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор ТОВ СП "СолоМія", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 147;
Мисник Віктор Григорович, 1958 року народження, член Трудової
партії України, освіта вища, начальник відділу з питань охорони
праці виконавчого комітету Черкаської міської ради, проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 148;
Демченко Дмитро Миколайович, 1979 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник Мар'янівського тепличного
комбінату, проживає в селі Петрівка Красногвардійського району
Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під
N 149;
Якимчук Ярослав Богданович, 1983 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 150;
Літостанський Володимир Вікторович, 1870 року народження,
член Трудової партії України, освіта вища, директор ЦСКЛ
"Супутник", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 151;
Клеп Євген Вікторович, 1981 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в
місті Горлівка Донецької області, включений до виборчого списку
під N 152;
Баршацький Ігор Вікторович, 1969 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, адвокат Запорізької обласної колегії
адвокатів, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 153;
Зінчук Дмитро Сергійович, 1980 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, викладач Івано-Франківського коледжу
Львівського аграрного університету, проживає в
місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 154;
Віннік Сергій Володимирович, 1947 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Алчевськ
Луганської області, включений до виборчого списку під N 155;
Миронець Анатолій Іванович, 1960 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, головний лікар обласної
фізіотерапевтичної лікарні, проживає в місті Корець Рівненської
області, включений до виборчого списку під N 156;
Макогон Володимир Анатолійович, 1962 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова СТОВ "Агрофірма "Україна",
проживає в селі Маків Дунаєвецького району Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 157;
Давиденко Олексій Григорович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор НВПП "ДАК
Електропром", проживає в місті Сміла Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 158;
Тимошок Юрій Миколайович, 1963 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ДП "Холминський спиртовий завод",
проживає в місті Корюківка Чернігівської області, включений до
виборчого списку під N 159;
Толстоног Віктор В'ячеславович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови Голосіївської
районної у місті Києві державної адміністрації, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 160;
Ковний Юрій Євгенович, 1978 року народження, член Трудової
партії України, освіта вища, старший викладач Львівської державної
фінансової академії, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 161;
Колесник Віктор Олександрович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова правління Агрофірма
"Мойнакі", проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки Крим,
включений до виборчого списку під N 162;
Зеленець Микола Анатолійович, 1975 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор з виробництва ЗАТ
"Спецавтоматика", проживає в місті Луганську, включений до
виборчого списку під N 163;
Іщук Богдан Лук'янович, 1947 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Радехів
Львівської області, включений до виборчого списку під N 164;
Березюк Ярослав Михайлович, 1973 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник відділу Володимирецької
районної державної адміністрації, проживає в смт Володимирець
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 165;
Найдьонов Сергій Андрійович, 1959 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, редактор газети
"Християнська надія", проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 166;
Храпатий Віктор Федорович, 1958 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник начальника Роменського
районного відділу земельних ресурсів, проживає в місті Ромни
Сумської області, включений до виборчого списку під N 167;
Карпик Ярослав Михайлович, 1951 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова правління - генеральний
директор ВАТ "Тернопільський радіозавод "Оріон", проживає в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 168;
Сандік Олександр Борисович, 1965 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор - голова
правління ВАТ "Проектно-будівельна фірма "Херсонбуд", проживає в
місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 169;
Ткач Анатолій Прокопович, 1938 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор асоціації туризму "Зелені Товтри",
проживає в селі Жовтневе Кам'янець-Подільського району
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 170;
Сегеда Андрій Віталійович, 1981 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, консультант з питань ідеологічної та
інформаційної роботи Черкаської обласної організації Народної
Партії, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 171;
Оразбаєв Кайдар Іванович, 1958 року народження, член Трудової
партії України, освіта вища, засновник ТОВ "Вікма", проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 172;
Затула Сергій Анатолійович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ЗАТ
"Київтелемонтаж", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 173;
Шафаренко Жанна Юріївна, 1962 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, приватний нотаріус Київського міського
нотаріального округу, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 174;
Бадовський Борис Георгійович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник Побєднінського
міжрайонного управління колекторно-дренажних мереж, проживає в
місті Джанкой Автономної Республіки Крим, включений до виборчого
списку під N 175;
Багмут Роман Сергійович, 1986 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ТОВ "ПП ДК ІНВЕСТ", проживає в
місті Бровари Київської області, включений до виборчого списку під
N 176;
Твердий Олександр Сергійович, 1982 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, старший майстер ВАТ "Сумський завод
енергетичного машинобудування", проживає в місті Сумах, включений
до виборчого списку під N 177;
Червонюк Олег Казимирович, 1972 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент Асоціації приватних
підприємців в Хмельницькій області "Едельвейс", проживає в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 178;
Овраменко Олена Вікторівна, 1969 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Колосок",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 179;
Болтунов Вячеслав Васильович, 1967 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, директор ПП "Фірма"
Біт-Альянс", проживає в селі Зусе Білогірського району Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 180;
Чудновець Юрій Вікторович, 1968 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ
"Волга-Волга", проживає в місті Сімферополі, включений до
виборчого списку під N 181;
Попов Михайло Іванович, 1952 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, начальник управління Головного управління
Державного казначейства в Луганській області, проживає в
місті Луганську, включений до виборчого списку під N 182;
Коробка Олександр Степанович, 1952 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, старший викладач Сумського
національного аграрного університету, проживає в місті Сумах,
включений до виборчого списку під N 183;
Копанічук Сергій Іванович, 1960 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова об'єднання профкому ВАТ
"Хмельницькгаз", проживає в смт Ярмолинці Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 184;
Костюшко Олег Петрович, 1977 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ
"Будматеріали-Вторресурси", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 185;
Кулієв Вілаят Фаталі, 1952 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ТОВ "Віджі", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 186;
Генрі Сергій Віталійович, 1969 року народження, член Трудової
партії України, освіта вища, менеджер ТОВ "Термоліт Плюс",
проживає в місті Мелітополь Запорізької області, включений до
виборчого списку під N 187;
Титаренко Дмитро Олександрович, 1981 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, аспірант Національного аграрного
університету, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 188;
Лабазюк Сергій Петрович, 1980 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор ПП "Агропром", проживає в
місті Волочиськ Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 189;
Ліпковський Анатолій Миколайович, 1952 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова правління ВАТ "Інтехцентр",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 190;
Фадєєв Сергій Олександрович, 1966 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова Подільської районної у
місті Києві організації Народної Партії, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 191;
Бричук Костянтин Григорович, 1975 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, головний редактор газети "Печерськ",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 192;
Клименко Лариса Анатоліївна, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент компанії ТОВ "Компанія
"Ампір де люкс", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 193;
Вєдєрніков Євген Валентинович, 1963 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, начальник відділу
Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 194;
Глуховський Андрій Анатолійович, 1976 року народження, член
Трудової партії України, освіта вища, підприємець СПД
"Глуховський А.А.", проживає в місті Дніпропетровську, включений
до виборчого списку під N 195;
Кобзов Микола Миколайович, 1973 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент Всеукраїнської громадської
організації "Циркова спілка Кобзова", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 196;
Кучинський Микола Сігізмундович, 1958 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник районного управління
освіти Шевченківської районної у місті Києві державної
адміністрації, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 197;
Музика Ігор Олексійович, 1964 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова наглядової ради ЗАТ "БФК "Стріж",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 198;
Попова Людмила Василівна, 1957 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник головного лікаря дитячої клінічної
лікарні N 7, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 200;
Телеганенко Віктор Іванович, 1951 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова Апеляційного суду
Кіровоградської області, проживає в місті Кіровограді, включений
до виборчого списку під N 201;
Ковальський Максим Олександрович, 1973 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник директора КП "Благоустрій
Шевченківського району", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 203;
Кондратюк Олександр Володимирович, 1980 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, керівник секретаріату Київської
міської організації Народної Партії, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 204;
Бездітний Віктор Костянтинович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор ТОВ "Ринок "Петрівка",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 206;
Березан Сергій Геннадійович, 1973 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник директора - реабілітолог
Центру соціально-психологічної реабілітації, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 207;
Шніцер Роман Іванович, 1962 року народження, член Трудової
партії України, освіта вища, завідуючий кафедрою Ужгородського
національного університету, проживає в селі Оноківці Ужгородського
району Закарпатської області, включений до виборчого списку під
N 208;
Бондаренко Ірина Сергіївна, 1978 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник відділу постачання ТОВ
"Диво-Світ", проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 209;
Вокалюк Анатолій Степанович, 1969 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова профспілкового комітету
студентів, аспірантів, докторантів Київського національного
університету будівництва і архітектури, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 210;
Гаврилюк Станіслав Миколайович, 1963 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 211;
Голубенко Раїса Миколаївна, 1952 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 212;
Дейнега Ольга Петрівна, 1960 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, начальник управління розподілу житла
Головного управління житлового забезпечення Київської міської
державної адміністрації, проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 213;
Демічев Володимир Євгенович, 1950 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова спостережної ради ТОВ
"Дарницький ринок", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 214;
Дудко Олександр Миколайович, 1961 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник голови правління ВАТ
"Київський мотоциклетний завод, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 215;
Єрухімович Михайло Гутулович, 1967 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент Громадської організації
"Добровільне творче товариство "Київський живопис", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 216;
Яковлєв Володимир Євгенович, 1945 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова судової палати у цивільних
справах Апеляційного суду Кіровоградської області, проживає в
місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 217;
Зав'ялов Олександр Миколайович, 1970 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, завідуючий відділом організацій
технологічного процесу ТОВ "Васильок-Трейдінг", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 218;
Зельдич Вадим Емануїлович, 1969 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор підприємства громадського
харчування ТОВ "Зелений гай", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 219;
Карбовський Олександр Казимирович, 1985 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, спеціаліст ТОВ "Компанія"МОСТ",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 220;
Коваленко Віталій Петрович, 1975 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник декана агрономічного
факультету Національного аграрного університету, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 221;
Ткаченко Сергій Олександрович, 1977 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, менеджер ТОВ "Катех-Електро",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 222;
Косик Петро Петрович, 1962 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 223;
Костюк Сергій Анатолійович, 1963 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, виконавчий директор ВСГО "Федерація
бейсболу та софтболу України", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 224;
Кравченко Сергій Олексійович, 1957 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник директора КП
"Житлоінвестбуд-УКБ", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 225;
Вільдман Ігор Лазаревич, 1961 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, голова наглядової ради багатопрофільного
підприємства "Солідарність", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 226;
Кузнєцов Ярослав Володимирович, 1982 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "КБ ГРУП",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 227;
Максименко Олег Васильович, 1975 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 228;
Малишева Олена Іванівна, 1963 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Автолінія",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 229;
Маркін Олег Леонідович, 1968 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник директора ТОВ "Парк відпочинку
Куренівський", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 230;
Миколаєнко Юрій Іванович, 1980 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, перший заступник начальника Управління з
питань комунального майна, приватизації та підприємництва
Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 231;
Міщук Анатолій Петрович, 1953 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, головний лікар поліклініки N 2 Дніпровського
району міста Києва, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 232;
Божко Анатолій Васильович, 1966 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор ТОВ "Витязь",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 233;
Москвичов Олег Миколайович, 1960 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор ТОВ "Ф-комплект", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 234;
Мошкола Михайло Іванович, 1953 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, заступник голови Печерської районної у
місті Києві ради, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 235;
Муренко Василь Андрійович, 1958 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 236;
Нех Андрій Васильович, 1950 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, старший інспектор Київської міської державної
адміністрації КП "Київдорсервіс", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 237;
Нестеренко Михайло Сергійович, 1953 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, голова ради директорів БП
"Солідарність", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 238;
Нікулін Олександр Федорович, 1955 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, генеральний директор Державної НВК
"Київський інститут автоматики", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 239;
Ніфонтов Анатолій Володимирович, 1947 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник керівника служби
благоустрою БП "Солідарність", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 240;
Куруц Микола Михайлович, 1963 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, провідний спеціаліст Державного комітету з
питань технічного регулювання та споживчої політики, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 241;
Опанасенко Любов Дмитрівна, 1953 року народження, член
Народної Партії, освіта середня спеціальна, головний спеціаліст
Державної податкової адміністрації України, проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 242;
Пишний Валерій Іванович, 1985 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, вчитель, педагог-організатор середньої
загальноосвітньої школи N 58 міста Києва, проживає в місті Бровари
Київської області, включений до виборчого списку під N 243;
Портянко Євген Васильович, 1968 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, суб'єкт підприємницької діяльності,
проживає в місті Бровари Київської області, включений до виборчого
списку під N 244;
Прохоренко Володимир Олексійович, 1958 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник відділу з питань контролю
благоустрою Шевченківської районної в місті Києві державної
адміністрації, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 245;
Ролль Євген Юрійович, 1964 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, старший менеджер салону меблів, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 246;
Руснак Андрій Анатолійович, 1978 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, керівник секретаріату Святошинської
районної в місті Києві парторганізації Народної Партії, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 247;
Савченко Сергій Вікторович, 1964 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор ЗАТ "Полімерні технології",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 248;
Сікан Надія Борисівна, 1957 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, менеджер БП "Солідарність" ТОВ, проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 249;
Сірик Олег Віталійович, 1975 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 250;
Скрипський Валерій Романович, 1966 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, президент неприбуткової громадської
організації "Київська асоціація інвалідів з церебральним
паралічем", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 251;
Сладкевич Антон Анатолійович, 1978 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, заступник директора ДП "Гарантія",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 252;
Тихомиров Олександр Вікторович, 1961 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор маркету ПП "Соколова",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 253;
Ткачук Василь Миколайович, 1976 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, головний економіст ТОВ "Центр
розвитку передових технологій", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 254;
Туманська Олена Василівна, 1940 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор Київського індустріального
технікуму, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 255;
Фіщук Олександр Іванович, 1966 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, директор Голосіївського парку культури
ім. М. Рильського, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 257;
Чернов Ігор Сергійович, 1981 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, охоронець ТОВ "Автобитсервіс", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 258;
Шевцова Світлана Михайлівна, 1953 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, директор Ліцею міжнародних відносин
N 51, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 259;
Шенцев Євген Валерійович, 1969 року народження, член Народної
Партії, освіта вища, вчитель історії школи-екстернів міста Києва,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 260;
Хмель Марія Олександрівна, 1955 року народження, член
Народної Партії, освіта вища, начальник КП "Житлорембудсервіс",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 261.
Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ



вгору