Документ v0068359-97, поточна редакція — Редакція від 18.12.1997

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
N 68 від 18.12.97
м.Київ
vd971218 vn68

Про реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України
від виборчого блоку "Національний фронт", утвореного
Конгресом Українських націоналістів, Українською
консервативною республіканською партією та Українською
республіканською партією в багатомандатному
загальнодержавному виборчому окрузі по виборах народних
депутатів України 29 березня 1998 року

Центральна виборча комісія розглянула документи, подані
виборчим блоком "Національний фронт", і встановила, що документи,
передбачені частиною 7 статті 3 та частиною 1 статті 24 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 541/97-ВР ),
відповідають вимогам цього Закону. Відповідно до пунктів 8, 10 статті 11, статті 24 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча
комісія П О С Т А Н О В Л Я Є:
1. Зареєструвати список кандидатів у народні депутати України
від виборчого блоку "Національний фронт" у багатомандатному
загальнодержавному виборчому окрузі (додається). 2. Опублікувати цю постанову та список кандидатів у народні
депутати України в газеті "Голос України". 3. Надіслати список кандидатів у народні депутати України від
виборчого блоку "Національний фронт" до окружних виборчих комісій.
Голова Центральної виборчої комісії М.Рябець
Секретар Центральної виборчої комісії Я.Давидович
Затверджено
постановою Центральної виборчої
комісії N 68 від 18 грудня
1997 року
Список кандидатів у народні депутати України для участі у виборах по багатомандатному загальнодержавному виборчому округу від виборчого блоку партій "Національний фронт" (Конгрес Українських націоналістів, Українська консервативна республіканська
партія, Українська республіканська партія)
1. Лук'яненко Левко Григорович - народний депутат України,
почесний Голова Української Республіканської партії, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Хотів
2. Стецько Ярослава Йосипівна - народний депутат України, Голова
Конгресу Українських Націоналістів, м.Львів
3. Хмара Степан Ілліч - народний депутат України, Голова
Української Консервативної Республіканської партії, Львівська обл. м.Червоноград
4. Білас Іван Григорович - народний депутат України, перший
заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби із корупцією та організованою злочинністю, м.Київ
5. Ярошинський Богдан Харитонович - народний депутат України,
Голова Української Республіканської партії, м.Київ
6. Жижко Сергій Андрійович - заступник Голови Конгресу
Українських Націоналістів, м.Київ
7. Колесніков Юрій Васильович - президент Української
інтернаціональної компанії з газифікації та будівництва "Колесников-Континенталь", Автономна Республіка Крим, м.Сімферополь
8. Гавдида Іван Михайлович - учитель Саранчуківської школи
Бережанського району Тернопільської обл, Тернопільська обл., Бережанський район, с. Саранчуки
9. Шибіко Анатолій Володимирович - заступник Голови Української
Республіканської партії, м.Київ
10. Бедь Віктор Васильович - президент юридично-видавнчого
концерну "Срібна Земля", м.Ужгород
11. Сіренко Геннадій Олександрович - голова Секретаріату Конгресу
Українських Націоналістів, м.Хмельницький
12. Шандрюк Олександр Іванович - народний депутат України, м.Київ
13. Новосільський Микола Андрійович - виконавчий директор
Тернопільського обласного об'єднання Асоціації фермерів України, заступник Голови Української Консервативної Республіканської партії, м.Тернопіль
14. Павловський Михайло Антонович - народний депутат України,
м.Київ
15. Круцик Роман Миколайович - народний депутат України,
м.Івано-Франківськ
16. Пронюк Євген Васильович - народний депутат України, м.Київ
17. Любас Іван Васильович - головний редактор газети "Клич
нації", голова Житомирської обласної організації Української Консервативної Республіканської партії, м. Житомир
18. Губка Іван Миколайович - пенсіонер, голова Львівської
обласної організації Конгресу Українських Націоналістів, м.Львів
19. Парубчак Орест Іванович - голова Львівської обласної
організації Української республіканської партії, м.Львів
20. Матковський Олег Богданович - народний депутат України,
м.Київ
21. Кожевніков Геннадій Геннадійович - начальник Волинського
обласного управління Державного комітету України у справах захисту прав споживачів, м.Луцьк
22. Мельник Мирослав Степанович - директор державної
будівельно-монтажної фірми "Івано-Франківськбуд", м.Івано-Франківськ
23. Забарило Людмила Яківна - голова Київської обласної
організації УРП Київська обл., смт Буча
24. Росоловський Володимир Олексійович - учитель, голова
Тернопільської обласної організації УКРП, Тернопільська середня школа N 6, м.Тернопіль
25. Цвіль Володимир Іванович - слухач Дипломатичної академії,
Міністерство закордонних справ України, село Крилів Корецького району Рівненської обл.
26. Винар Ростислав Любомирович - лікар-хірург, Дніпродзержинська
міська лікарня швидкої допомоги, м.Дніпродзержинськ
27. Олійник Марія Василівна - заступник голови Донецької обласної
організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка, м.Донецьк
28. Діденко Борис Васильович - голова Тернопільської обласної
організації УРП, Тернопільська обл., м.Підволочиськ
29. Перегінчук Михайло Васильович - учитель української мови та
літератури, м.Одеса, середня школа N 39, м.Одеса
30. Фіцич Степан Андрійович - президент закритого акціонерного
товариства "АМП-Захід", м.Івано-Франківськ
31. Волощук Богдан Іванович - завідувач юридичного відділу,
голова Львівської обласної організації УКРП, Дрогобицький міськвиконком, Львівська обл., м.Трускавець
32. Ратушний Михайло Ярославович - народний депутат України,
Верховна Рада України, м.Київ
33. Теленько Богдан Петрович - радник голови Хмельницької
міськради, Хмельницька обл., м.Деражня
34. Керзюк Василь Іванович - проректор Хмельницького інституту
економіки і підприємництва, м.Хмельницький
35. Рябошлик Володимир Всеволодович - керівник економічного
центру Інституту економіко-соціальних проблем "Республіка", м.Харків
36. Сич Олександр Максимович - помічник-консультант народного
депутата України, Верховна Рада України, м.Івано-Франківськ
37. Прокопець Володимир Микитович - директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Новінтех", м.Київ
38. Надєєв Ігор Михайлович - тимчасово не працює, голова
Запорізької обласної організації УКРП, м.Запоріжжя
39. Антоняк Юрій Тарасович - голова секретаріату Львівської
обласної організації Конгресу, м.Львів
40. Хомич Микола Васильович - народний депутат України, м.Київ
41. Лупаков Євген Олександрович - народний депутат України,
м.Київ
42. Шкляр Василь Миколайович - прес-секретар Української
Республіканської партії, м.Київ
43. Лавренюк Олексій Васильович - начальник кафедри стратегії,
генерал-лейтенант, Академія Збройних сил України, м.Київ
44. Балабат Любов Миколаївна - науковий співробітник
Науково-дослідного гірничорудного інституту, Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
45. Орос Олександр Михайлович - пенсіонер, голова Закарпатської
обласної організації УКРП, м.Ужгород
46. Борейчук Володимир Іванович - заступник голови Хмельницької
обласної організації КУН, м.Хмельницький
47. Кононенко Петро Петрович - директор Інституту
українознавства, м.Київ
48. Ухач Яків Іванович - голова Львівського комітету захисту прав
громадян, м.Львів
49. Курмаш Федір Антонович - помічник-консультант народного
депутата України, Рівненська обл., Корецький район, село Новий Корець
50. Швидкий Петро Євдокимович - народний депутат України,
Верховна Рада України, м. Київ
51. Скиба Микола Максимович - ст.викладач кафедри української
мови Криворізького педінституту
52. Цимбалістий Богдан Васильович - пенсіонер, голова
Івано-Франківської обласної організації УКРП, Івано-Франківська обл., м.Бурштин
53. Коваль Вадим Олександрович - виконавчий директор закритого
акціонерного товариства "Укрсільгоспперспектива", м. Київ
54. Сокульська Орина Василівна - вчитель, Дніпропетровська
школа-інтернат N 6, м.Дніпропетровськ
55. Костарчук Юрій Вікторович - зав.кафедри вищої математики
Чернігівського технологічного інституту, м.Чернігів
56. Таран Леся Йосипівна - голова секретаріат УРП, Львівська
обл., Жовківський район, село Малехів
57. Максимович Олег Володимирович - приватний адвокат, м.Луцьк
58. Денисенко Олександр Іванович - заступник директора фірми
"ВВЛ-аудит", м.Харків
59. Михайленко Ганна Василівна - пенсіонерка, член проводу УКРП,
м.Одеса
60. Гірник Євген Олексійович - перший заступник голови Калуської
райдержадміністрації, м.Калуш
61. Юрійчук Остап Миколайович - начальник відділу у справах
захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Чернівецької облдержадміністрації, м.Чернівці
62. Панчук Мирослав Миколайович - пенсіонер, м.Львів
63. Журавель Станіслав Володимирович - слюсар-сантехнік,
Чернігівський технологічний інститут, м.Чернігів
64. Павлів Богдан Дмитрович - пенсіонер, Київська обл.,
м.Вишгород
65. Близнюк Олекса Олексович - керівник народної самодіяльної
студії образотворчого мистецтва "Шевченків край" Городищенського районного Палацу культури, Черкаська обл., м.Городище
66. Ляльченко Борис Васильович - комендант, голова Одеської
обласної організації УКРП, Одеський державний академічний театр опери та балету, м.Одеса
67. Зеленчук Михайло Юрійович - пенсіонер, м.Івано-Франківськ
68. Дацина Валерій Григорович - інженер-електронік Донецького
підприємства обчислювальної техніки та інформатики, м.Донецьк
69. Ковальчук Леонід Юрійович - викладач "Української
національної школи-центру", смт Гребінки Васильківського району Київської обл., Київська обл., Васильківський район, смт Гребінки
70. Гажаман Василь Степанович - заст.нач.управління Київської
міськдержадміністрації, Київська обл., м.Боярка
71. Погрібний Анатолій Григорович - професор Інституту
журналістики Державного національного університету ім.Т.Шевченка, м.Київ
72. Єрмаков Владислав Енверович - голова Кримської організації
УРП, Крим, м.Сімферополь
73. Миколенко Михайло Архипович - директор Товстолузівської
загальноосвітньої школи I-II ст., Тернопільська обл., Тернопільський район, село Товстолуг
74. Плачинда Сергій Петрович - письменник, Спілка письмеників
України, м.Київ
75. Бабич Микола Васильович - менеджер Сумського регіонального
центру сертифікатних аукціонів, Сумська обл., м.Тростянець
76. Мацюрак Юрій Іванович - педагог санаторію "Юність",
Львівська обл, м.Трускавець
77. Щербак Ігор Михайлович - перший заступник начальника
Головного управління контролю за благоустроєм м.Києва, м.Київ
78. Колесник Степан Павлович - голова Київської організації
Спілки письменників України, Спілка письменників України
79. Кравчук Ігор Андрійович - помічник-консультант народного
депутата України, Верховна Рада України, Житомирська область, Руженський район, село Бистрик
80. Душко Богдан Йосипович - інженер-технолог Тернопільського
рефрижираторного депо, м.Тернопіль
81. Романів Олег Миколайович - завідувач відділу
Фізико-механічного інституту Національної академії наук України, м.Львів
82. Хабаров Михайло Олександрович - голова Правління ЗАТ
"ВОЛАРЕ", м.Київ
83. Трубайчук Анатолій Фотійович - професор Національного
педагогічного університету ім. Драгоманова, м.Київ
84. Величко Лев Дмитрович - доцент кафедри теоретичної механіки
Держуніверситету "Львівська політехніка", Львівська обл., м.Миколаїв
85. Якубович Фіалка Хризонівна - вчитель географії Чернівецької
загальноосвітньої школи N 27, м.Чернівці
86. Бартків Євген Григорович - заступник голови Тернопільської
обласної організації УРП, м.Тернопіль
87. Соколов Андрій Миколайович - юрист Комітету захисту прав
громадян "Страйком", м.Львів
88. Івасечко Богдан Миколайович - лікар-хірург Лубенської
центральної районної лікарні, Полтавська обл., м.Лубни
89. Скрипничук Василь Михайлович - заступник голови
облдержадміністрації з питань гуманітарної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, м.Івано-Франківськ
90. Гребеняк Тарас Володимирович - голова товариство "Вертеп",
м.Тернопіль м.Тернопіль
91. Малець Олександр Омелянович - аспірант кафедри історії
стародавнього світу Ужгородського держуніверситету, Закарпатська обл., м.Мукачево
92. Янчук Микола Андрійович - лікар-хірург Хмельницької обласної
лікарні, м.Хмельницький
93. Шведов Павло Іванович - генеральний директор компанії "Лоріс
ЛТД", Миколаївська обл., Березанський район, с. Красне
94. Ахтемійчук Ігор Тодорович - учитель Прутівської
загальноосвітньої школи I-III ст., Івано-Франківська обл., м.Снятин
95. Трач Богдан Павлович - лікар-хірург Львівського обласного
центру медико-соціальної експертизи, м.Львів
96. Іщук Марія Василівна - доцент Сімферопольського
держуніверситету, Крим, м.Сімферополь
97. Кривда Валентина Олександрівна - викладач Криворізького
Державного педагогічного інституту, Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
98. Кравецький Роман Володимирович - начальник варти
багатопрофільної колективної фірми "Рубіж", м.Житомир
99. Бабич Сергій Олексійович - тимчасово не працює, м.Житомир 100. Стаднюк Василь Васильович - заступник голови Кам'янка-Бузької
райдержадміністрації, Львівська обл., м. Кам'янка-Буська 101. Москальчук Микола Іванович - старший науковий співробітник
Інституту сільського господарства "Полісся" Української академії аграрних наук, м.Житомир 102. Гурзан Василь Васильович - безробітний, Закарпатська обл.,
м.Мукачево 103. Білобривка Ростислав Іванович - викладач психіатрії та
медичної психології Львівського медичного університету, Львівська обл., м.Стрий 104. Друмов Валерій Ігоревич - доцент, викладач Миколаївського
державного педінституту, м.Миколаїв 105. Вегера Юрій Георгійович - перший заступник голови Львівської
обласної організації УРП, м.Львів 106. Гудзь Віктор Васильович - доцент кафедри історії й
культурології Мелітопольського Державного педагогічного інституту, Запорізька обл, м.Мелітополь 107. Остапчук Олексій Михайлович - голова Радехівської
райдержадміністрації, Львівська обл., м.Радехів 108. Романишин Михайло Ігнатович - інженер 1-ї категорії обласного
державного підприємства електрозв'язку "Тернопільтелеком", м.Тернопіль 109. Сніжко Валерій Володимирович - провідний науковий
співробітник Інституту психології ім. Костюка Академії психологічних наук України, м.Київ 110. Лемішко Борис Богданович - головний лікар П'ятої клінічної
поліклініки, м.Львів 111. Нерус Віталій Тимофійович - виконроб будівельного кооперативу
"Гарант", м.Київ 112. Середа Степан Васильович - помічник-консультант народного
депутата України, Верховна Рада України, м.Львів 113. Процюк Микола Васильович - пенсіонер Міністерства оборони
України 114. Шевченко Євген Петрович - пенсіонер, м.Дніпропетровськ
115. Решетуха Роман Дмитрович - математик-програміст Тернопільської академії народного господарства, Тернопільська обл., Тернопільський район, с.Великі Гаї 116. Манько Юрій Прокопович - професор Українського державного
аграрного університету, м.Київ 117. Рибін Петро Анатолійович - безробітний, Одеська обл.,
м.Татарбунари 118. Квіт Сергій Миронович - журналіст УкраЇнської видавничої
спілки, м.Київ 119. Шептицький Андрій Богданович - начальник охорони товариства з
обмеженою відповідальністю "ТОВТРИ", Тернопільська обл., смт Підволочиськ 120. Бабій Ольга Михайлівна - головний редактор
Івано-Франківського обласного телебачення "Галичина", м.Івано-Франківськ 121. Коруд Володимир Богданович - заступник начальника Львівського
обласного управління зовнішньо-економічних зв'язків, Львівська обл., Стрийський район, с. Колодниця 122. Тимош Віктор Костянтинович - директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Тернопільське експериментальне хлібопекарське об'єднання" м.Тернопіль 123. Шляхов Віталій Володимирович - голова Громадського інституту
розробок та управління соціально-економічними проектами, кандадит економічних наук, м.Харків 124. Ковальчук Павло Іванович - завідувач лабораторією Інституту
гідротехніки і меліорації Української академії аграрних наук, м.Київ 125. Янчак Ярослав Іванович - заступник голови правління
відкритого акціонерного товариства "Південзахіделектромережбуд", м.Львів 126. Качмар Мар'ян Іванович - професор Волинського державного
університету, м.Луцьк 127. Брацюнь Степан Іванович - головний оргреферент Конгресу
Українських Націоналістів, м.Київ 128. Осіюк Володимир Костянтинович - слюсар відкритого
акціонерного товариства "Ковельсільмаш", Волинська обл., м.Ковель 129. Цікало Юрій Романович - головний механік товариства з
обмеженою відповідальністю "Тернопільське хлібопекарське експериментальне об'єднання", м.Тернопіль 130. Твердохліб Микола Федорович - доцент Кременчуцького
Державного політехнічного інституту, Полтавська обл., Кременчуцький район., село Потоки 131. Поляков Володимир Германович - зав.кафедри історії-філософії
і культури Волинського державного університету, м.Луцьк 132. Балакір Іван Дмитрович - заступник начальника управління з
охорони праці Петрівського шахтобудівельного управління N 1, Державного відкритого акціонерного товариства "Трест "Донецьквуглебуд", м.Донецьк 133. Батюк Юрій Орестович - директор Залізничного районного центру
занятості населення м.Львова, м.Львів 134. Набитович Ігор Йосифович - викладач Дрогобицького
педінституту, Львівська обл., м.Ходорів 135. Оверко Микола Михайлович - директор Державного комунального
підприємства "Львівелектротранс", м.Львів 136. Поважний Євгеній Васильович - тимчасово не працює,
Тернопільська обл, м.Борщів 137. Малярчук Володимир Дмитрович - тимчасово не працює,
м.Черкаси 138. Кравчук Олександр Федорович - завідувач відділу у справах
міграції Волинської облдержадміністрації, м.Луцьк 139. Білоус Олександр Васильович - головний конструктор відкритого
акціонерного товариства "Театральне обладнання" м. Умань 140. Веремкович Мирослав Феліціянович - голова Франківської
районної організації УРП м.Львова, м.Львів 141. Віват Іван Осипович - голова Малочорнокінецької сільської
ради, Тернопільська обл., Чортківський район, село Малі Чорнокінці 142. Курако Ігор Володимирович - гірничий робітник шахти 9-10
Марганецького гірнично-збагачувального комбінату, Дніпропетровська обл., м.Марганець 143. Ференц Петро Петрович - учитель історії загальноосвітньої
школи I-III ступеня, село Богдан, Рахівського району, Закарпатської області, Закарпатська обл., Рахівський район, село Богдан 144. Білодіденко Станіслав Віталійович - аспірант
Дніпропетровського державного технічного університету залізничного тр-ту, м.Дніпропетровськ 145. Мілевський Федір Петрович - тимчасово не працює, Київська
обл., м.Тараща 146. Рябуха Геннадій Анатолійович - тимчасово не працює, Донецька
обл., м.Краматорськ 147. Романів Володимир Андрійович - заступник голови Вишгородської
міської ради Київської області, Київська обл., м.Вишгород 148. Довгалюк Борис Петрович - професор Дніпродзержинського
технічного університету Дніпропетровська обл., м.Дніпродзержинськ 149. Когут Василь Богданович - начальник відділу Тернопільського
регіонального центру сертифікатних аукціонів, м.Тернопіль 150. Гега Микола Мусійович - заступник редактора газети
"Краматорська правда" Донецька обл., м.Краматорськ 151. Крупник Петро Мифодійович - директор СШ 97 м.Львова, м.Львів
152. Білінський Зеновій Миронович - головний інженер підприємства "Стрийтеплокомуненерго", Львівська обл., Стрийський район, м.Моршин 153. Чибрас Володимир Михайлович - голова правління відкритого
акціонерного товариства "Керамік", Тернопільська обл., м.Бережани 154. Парубчак Іван Орестович - студент Державного університету
"Львівська політехніка", м.Львів 155. Нагулко Тарас Дмитрович - лікар-гінеколог Залізничної лікарні
м.Шепетівка, Хмельницька обл., м.Шепетівка 156. Дятлов Микола Олександрович - голова Бердянської міської
організації УРП, Запорізька обл., м.Бердянськ 157. Хобот Павло Васильович - тимчасово не працює,
м.Дніпропетровськ 158. Вашків Тарас Павлович - керівник видавничого відділу
товариства з обмеженою відповідальністю "Джура", м.Тернопіль
159. Рудюк Валерій Петрович - заступник голови Одеського обласного правління Науково-технічного товариства радіотехніки, електроніки та зв'язку України м.Одеса 160. Капітула Іван Іванович - завідуючий відділенням соціальної
допомоги управління соціального захисту населення Ратнівської райдержадміністрації Волинської обл., Волинська обл., смт Ратне 161. Боринський Микола Миколайович - перший заступник голови
Косівської райдержадміністрації, Косівський район, с.Шешори
162. Лемішко Олександр Богданович - хірург Львівської обласної клінічної лікарні Львівська обл., м.Пустомити 163. Кіндзерський Богдан Михайлович - заступник голови Зборівської
районної ради, Тернопільська обл., м.Зборів 164. Киричук Юрій Анатолійович - доцент кафедри новітньої історії
Львівського державного університету ім. І.Франка, м.Львів 165. Мизак Нестор Степанович - викладач історії будівельного
технікуму, м.Чернівці, м.Чернівці 166. Гриниха Ігор Григорович - генеральний директор
Українсько-польського спільного підприємства "РЕМ", м.Львів
167. Дзвінчук Дмитро Іванович - начальник управління освіти Івано-Франківської облдержадміністрації, м.Івано-Франківськ
168. Дівнич Богдан Степанович - лікар-хірург Нововолинської центральної лікарні, Волинська обл., м.Новолинськ 169. Труханов Валерій Іванович - головний енергетик Кременчуцького
заводу металовиробів, м.Кременчук 170. Кравчук Ігор Зіновійович - інженер-конструктор
Науково-дослідного інституту факсимільної телефонної апаратури, м.Львів 171. Йолкіна Лариса Віссаріонівна - старший викладач Національного
педагогічного університету ім. М.Драгоманова, м.Київ 172. Гриновець Іван Васильович - заступник голови Львівської
обласної організації УРП, м.Львів 173. Дяченко Валерій Петрович - голова громадської організації
"Спадщина", письменник, м.Харків 174. Піддубний Євген Миколайович - інженер-конструктор відкритого
акціонерного товариства "Лічмашприлад", Полтавська обл., м.Лубни 175. Романюк Василь Васильович - головний державний інспектор
Держкомнагляду охорони праці, Запорізьке теруправління, м.Запоріжжя 176. Стан Віктор Іванович - заступник директора приватної фірми
"ЕСКО Дніпро", м.Дніпропетровськ 177. Магас Микола Федорович - викладач Стрийського міського
художнього професійно-технічного училища N 16, Львівська обл., м.Стрий 178. Маркело Валентина Олексіївна - адвокат юридичної консультації
Самарського району м.Дніпропетровська, м.Дніпропетровськ 179. Гусяк Дарія Юріївна - пенсіонер, м.Львів
180. Петренко Владислав Іванович - учитель Жовтоводської середньої школи N 11, Дніпропетровська обл., м.Жовті Води 181. Касінчук Петро Юркович - пенсіонер, голова Тернопільського
братства ОУН-УПА "Лисоня", м.Тернопіль
Конгрес Українських націоналістів Слава Стецько
Українська консервативна республіканська
партія С.Хмара
Українська республіканська партія Б.Ярошинський
Надруковано: "Голос України", 20.01.98, N 10 (1760)



вгору