Документ v0067359-06, поточна редакція — Прийняття від 05.01.2006

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
05.01.2006 N 67
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України, включених до виборчого списку Партії
національно-економічного розвитку України

До Центральної виборчої комісії 3 січня 2006 року повторно
надійшла заява Партії національно-економічного розвитку України
про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих
3 грудня 2005 року на VII позачерговому з'їзді цієї партії та
включених до виборчого списку Партії національно-економічного
розвитку України, та додані до неї необхідні для реєстрації
виправлені документи щодо 4 осіб.
Розглянувши зазначену заяву та додані до неї матеріали,
Центральна виборча комісія встановила, що документи осіб,
зазначених у цій постанові, відповідають вимогам частини першої
статті 58 Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10,
частини другої статті 55, статті 57, частини першої статті 58,
частин першої, другої, шостої-восьмої статті 61, частини третьої
статті 62 Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Партії національно-економічного
розвитку України:
Петринюка Василя Андрійовича, 1952 року народження,
безпартійного, освіта вища, генерального директора товариства з
обмеженою відповідальністю "Старт", проживає в смт Теофіпіль
Хмельницької області, включеного до виборчого списку під N 4;
Залудяка Миколу Івановича, 1941 року народження, члена Партії
національно-економічного розвитку України, заступника керуючого
філії "Полтавське центральне відділення Промінвестбанку", проживає
в місті Полтаві, включеного до виборчого списку під N 9;
Гордієнка Миколу Олексійовича, 1943 року народження, члена
Партії національно-економічного розвитку України, керуючого філії
"Дніпропетровське центральне відділення Промінвестбанку", проживає
в місті Дніпропетровську, включеного до виборчого списку під N 12;
Скоковську Галину Петрівну, 1964 року народження, члена
Партії національно-економічного розвитку України, заступника
керуючого філії "Вінницьке центральне відділення Промінвестбанку",
проживає в місті Вінниці, включену до виборчого списку під N 16.
2. Видати представнику Партії національно-економічного
розвитку України у Центральній виборчій комісії копію цієї
постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати України.
3. Оприлюднити цю постанову в газетах "Голос України" та
"Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 січня 2006 року N 67
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
Політичної партії "Партія екологічного порятунку
"ЕКО+25%"

Амосова Катерина Миколаївна, 1956 року народження,
безпартійна, освіта вища, завідуюча кафедрою Національного
медичного університету імені О.О. Богомольця, проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 1;
Єрмілов Сергій Федорович, 1958 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю Інститут
проблем екології і енергозбереження, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 2;
Янків Мирон Дмитрович, 1951 року народження, безпартійний,
освіта вища, Надзвичайний і Повноважний Посол України, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 3;
Рожок Ігор Володимирович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, голова ради Всеукраїнського недержавного Пенсійного Фонду
"Свята Софія", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 4;
Насалик Ігор Степанович, 1962 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 5;
Шевельдін Борис Миколайович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова профспілкового комітету
комбінату відкритого акціонерного товариства "Алчевський
металургійний комбінат", проживає в місті Алчевськ Луганської
області, включений до виборчого списку під N 6;
Скотний Валерій Григорович, 1948 року народження,
безпартійний, освіта вища, ректор Дрогобицького державного
педагогічного університету імені І. Франка, проживає в місті
Дрогобич Львівської області, включений до виборчого списку під
N 7;
Гурбич Олександр Миколайович, 1947 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, керівник групи консультантів товариства з обмеженою
відповідальністю "МІГ XXI", проживає в місті Донецьку, включений
до виборчого списку під N 8;
Димінський Петро Петрович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 9;
Кириллов Віктор Дмитрович, 1967 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Краснодон Луганської області, включений до виборчого списку
під N 10;
Толстоухов Анатолій Володимирович, 1956 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 11;
Цкітішвілі Енвер Омарович, 1961 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Алчевськ Луганської області, включений до виборчого списку
під N 12;
Борулько Павло Вікторович, 1975 року народження,
безпартійний, освіта вища, радник голови правління банку
відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк
України", проживає в місті Костянтинівка Донецької області,
включений до виборчого списку під N 14;
Гончаров Дмитро Володимирович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, голова наглядової ради акціонерного комерційного банку
"Європейський", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 15;
Титаренко Олег Миколайович, 1967 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "ТОН", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 17;
Камишан Володимир Валентинович, 1952 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Екометан", проживає в місті Макіївка
Донецької області, включений до виборчого списку під N 18;
Пляцун Олег Володимирович, 1972 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор з економічних питань
приватного підприємства "Фактор", проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 19;
Мазур Валерій Леонідович, 1939 року народження, безпартійний,
освіта вища, головний науковий співробітник Фізико-технологічного
інституту металів та сплавів Національної академії наук України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 20;
Мариньоха Микола Степанович, 1945 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Київвисотбуд", проживає в селі
Чубинське Бориспільського району Київської області, включений до
виборчого списку під N 21;
Шайтан Віктор Анатолійович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Червоноград Львівської області, включений до виборчого списку під
N 22;
Сторчак Сергій Олександрович, 1952 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова ради міжвідомчої асоціації
"Укрвибухпром", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 23;
Бутко Родіон Анатолійович, 1969 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 24;
Шведа Юрій Романович, 1964 року народження, безпартійний,
освіта вища, доцент кафедри Львівського національного університету
імені І.Франка, проживає в місті Львові, включений до виборчого
списку під N 25;
Гурбич Вячеслав Олександрович, 1969 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора з правових питань товариства з обмеженою
відповідальністю "Медіа-груп "Ескорт", проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 26;
Лукашик Степан Іванович, 1953 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор Інституту транскордонного співробітництва та
європейськой інтеграції, проживає в місті Новояворівськ
Яворівського району Львівської області, включений до виборчого
списку під N 27;
Пузанов Олександр Геннадійович, 1977 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор юридичної фірми "Пузанов,
Прокопенко, Чуйко та партнери", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 28;
Шевченко Ірина Володимирівна, 1959 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, провідний консультант закритого акціонерного товариства
страхова компанія "Традиції життя", проживає в місті Макіївка
Донецької області, включена до виборчого списку під N 30;
Ковальчук Ігор Васильович, 1949 року народження,
безпартійний, освіта вища, головний лікар Львівського державного
онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 31;
Дубінін Олександр Олексійович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, приватний підприємець, проживає в місті Костянтинівка
Донецької області, включений до виборчого списку під N 32;
Юраш Андрій Васильович, 1969 року народження, безпартійний,
освіта вища, доцент кафедри радіомовлення та телебачення
Львівського національного університету імені І. Франка, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 33;
Лобас Віталій Михайлович, 1948 року народження, безпартійний,
освіта вища, завідувач кафедри Донецького медичного університету
імені Максима Горького, проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 34;
Колчак Олександр Миколайович, 1977 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 36;
Куруленко Св'ятослав Сергійович, 1943 року народження,
безпартійний, освіта вища, радник Міністра охорони навколишнього
природного середовища України, проживає в місті Донецьку,
включений до виборчого списку під N 37;
Комарова Ірина Миколаївна, 1972 року народження, безпартійна,
освіта вища, юрисконсульт асоціації "Фінансово-правовий союз",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 39;
Корабльов Сергій Володимирович, 1968 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник головного редактора
щотижневика "Дзеркало тижня", проживає в місті Донецьку, включений
до виборчого списку під N 40;
Танаджи Геннадій Геннадійович, 1974 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний нотаріус Київського міського
нотаріального округу, проживає в смт Володарське Донецької
області, включений до виборчого списку під N 41;
Корчинський Андрій Романович, 1964 року народження,
безпартійний, освіта вища, виконуючий обов'язки директора
КП "Діловий партнер", проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 42;
Каштанов Володимир Валентинович, 1970 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради відкритого
акціонерного товариства "Комерційний банк "Славутич", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 43;
Шукель Ігор Володимирович, 1958 року народження,
безпартійний, освіта вища, доцент кафедри ландшафтної архітектури,
садово-паркового господарства та урбоекології Національного
Лісотехнічного університету України, проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 44;
Маслов Анатолій Васильович, 1958 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 45;
Штангрет Олег Стефанович, 1962 року народження, безпартійний,
освіта вища, помічник начальника Головного управління Міністерства
з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 46;
Коршунов Віталій Олегович, 1977 року народження,
безпартійний, освіта вища, помічник-консультант народного депутата
України, проживає в місті Краматорськ Донецької області, включений
до виборчого списку під N 47;
Олійник Володимир Тарасович, 1964 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Глобус", проживає в
місті Надвірна Івано-Франківської області, включений до виборчого
списку під N 48;
Леонтьєва Олена Валеріївна, 1974 року народження,
безпартійна, освіта вища, асистент кафедри Донецького
національного університету, проживає в місті Донецьку, включена до
виборчого списку під N 49;
Ященко Антоніна Михайлівна, 1946 року народження,
безпартійна, освіта вища, професор Львівського національного
медичного університету імені Д. Галицького, проживає в місті
Львові, включена до виборчого списку під N 50;
Ілюшенко Олег Юрійович, 1966 року народження, безпартійний,
освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства
"Народно-промислово-інвестиційна компанія", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 51;
Шаршакова Ірина Вікторівна, 1974 року народження,
безпартійна, освіта вища, головний спеціаліст Донецької обласної
державної адміністрації, проживає в місті Донецьку, включена до
виборчого списку під N 53;
Кошель Віктор Миколайович, 1945 року народження,
безпартійний, освіта вища, старший викладач Східноукраїнського
національного університету імені В.Даля, проживає в місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 55;
Ковальов Олександр Іванович, 1967 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління товариства з обмеженою
відповідальністю "Корпорація "Донвугілля", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 56;
Ніколаєнко Віктор Вікторович, 1977 року народження,
безпартійний, освіта вища, головний редактор Всеукраїнського
громадсько-політичного науково-виробничого журналу "Наш вибір",
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 57;
Медвецький Тарас Стефанович, 1971 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник голови, начальник відділу
представництва Державного комітету України з питань регуляторної
політики та підприємництва у Львівській області, проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 58;
Молодан Геннадій Миколайович, 1946 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор Регіонального ландшафтного
парку "Меотида", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого
списку під N 59;
Колодрубець Оксана Юріївна, 1969 року народження,
безпартійна, освіта вища, власний кореспондент радіо "Ера",
проживає в місті Львові, включена до виборчого списку під N 60;
Круть Антон Валерійович, 1982 року народження, безпартійний,
освіта вища, провідний кореспондент газети "Ветеран Донбасу"
товариства з обмеженою відповідальністю "МІГ XXI", проживає в
місті Шахтарськ Донецької області, включений до виборчого списку
під N 63;
Галецький Ярослав Ігорович, 1981 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, тимчасово не працює, проживає в місті Стрий Львівської
області, включений до виборчого списку під N 65;
Бугайов Олег Анатолійович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор державного підприємства
зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 67;
Сватовська Ірина Володимирівна, 1978 року народження,
безпартійна, освіта вища, аналітик газети "Ветеран Донбасу"
товариства з обмеженою відповідальністю "МІГ XXI", проживає в
місті Курахове Донецької області, включена до виборчого списку під
N 69;
Дзігора Діана Сергіївна, 1979 року народження, освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 71;
Нагірний Андрій Мирославович, 1966 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Торгівельно-сервісне підприємство "Фея -
Сервіс", проживає в місті Львові, включений до виборчого списку
під N 72;
Толстих Ігор Михайлович, 1956 року народження, безпартійний,
освіта вища, віце-президент Національної телекомпанії України,
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 73;
Чугаєнко Тетяна Олександрівна, 1976 року народження,
безпартійна, освіта вища, провідний спеціаліст-редактор Державного
комітету телебачення і радіомовлення України, проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 75;
Паньків Андрій Ярославович, 1965 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор товариства з
обмеженою відповідальністю "БК "Ягуар", проживає в місті Ужгороді,
включений до виборчого списку під N 76;
Данилкіна Ірина Леонідівна, 1963 року народження,
безпартійна, освіта вища, директор філії Державного екологічного
інституту "Центр екологічного аудиту та сертифікації", проживає в
місті Харкові, включена до виборчого списку під N 77;
Болюк Оксана Михайлівна, 1982 року народження, безпартійна,
освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю
"ЄвроЕнергоГруп", проживає в місті Києві, включена до виборчого
списку під N 78;
Муцаківська Ірина Львівна, 1964 року народження, безпартійна,
освіта вища, радник з питань економіки і фінансів голови правління
відкритого акціонерного товариства "Готель "Дніпро", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 80;
Олійник Олена Вікторівна, 1976 року народження, безпартійна,
освіта вища, редактор державного підприємства
інформаційно-аналітичний центр "Донбасінформ", проживає в місті
Донецьку, включена до виборчого списку під N 81;
Лукашенко Микола Володимирович, 1961 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор корпорації "ІВМ", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 82;
Флерчук Микола Миколайович, 1978 року народження,
безпартійний, освіта вища, менеджер спільного підприємства
товариства з обмеженою відповідальністю "Вока-Львів", проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 84;
Зима Юрій Григорович, 1958 року народження, безпартійний,
освіта вища, заступник голови правління відкритого акціонерного
товариства "Комерційний банк "Славутич", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 85;
Карванський Ростислав Ігорович, 1964 року народження,
безпартійний, освіта вища, лікар Дорожньої клінічної лікарні N 2,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 86;
Матвійчук Ігор Володимирович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, помічник-консультант народного депутата
України, проживає в місті Львові, включений до виборчого списку
під N 88;
Бакаленко Любов Яківна, 1958 року народження, безпартійна,
освіта вища, представник Національної ради України з питань
телебачення і радіомовлення в Кіровоградській області, проживає в
місті Кіровограді, включена до виборчого списку під N 90;
Шпеник Олександр Оттович, 1971 року народження, безпартійний,
освіта вища, доцент Ужгородського національного університету,
проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 91;
Федоренко Олександр Михайлович, 1961 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник юридичного відділу державного підприємства
"Укроборонсервіс", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 92;
Мироненко Олександр Вікторович, 1970 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний продюсер телерадіокомпанії
"Ваше радіо", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого
списку під N 93;
Павлущенко Роман Олександрович, 1983 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, вчитель історії і правознавства Туровецької
загальноосвітньої школи I-II ступенів, проживає в селі Лука
Житомирського району Житомирської області, включений до виборчого
списку під N 94;
Шверненко Олег Валерійович, 1969 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, редактор відділу газети "Кіровоградська правда" товариства з
обмеженою відповідальністю "Кіровоградпресгрупа", проживає в місті
Кіровограді, включений до виборчого списку під N 95;
Ткаченко Сергій Володимирович, 1976 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Корпорація
"Бравіс", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку
під N 96;
Ткаченко Володимир Андрійович, 1949 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, пенсіонер, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого
списку під N 98;
Козир Петро Григорович, 1949 року народження, освіта вища,
член Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%",
пенсіонер, проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку
під N 99;
Русєв Іван Трифонович, 1959 року народження, член Політичної
партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта вища,
завідуючий екологічною лабораторією Одеського науково-дослідного
протичумного інституту імені Мечникова, проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 100;
Мазур Назар Олександрович, 1979 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, завідуючий лабораторією Центру інформаційних проблем
територій Національної академії наук України, проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 101;
Малець Дмитро Олександрович, 1974 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, тренер-викладач комунального позашкільного навчального
закладу дитячо-юнацької спортивної школи "Атлет" відділу по
фізичній культурі і спорту Чернігівської міської ради, проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 102;
Якуба Юрій Антонович, 1965 року народження, член Політичної
партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта вища,
приватний адвокат, проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 103;
Яковлев Володимир Никифорович, 1952 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Стальекспорт", проживає в місті Дніпродзержинськ
Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під
N 104;
Бондарець Максим Володимирович, 1975 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник комерційного відділу товариства з обмеженою
відповідальністю "НТП "Ківі", проживає в місті Севастополі,
включений до виборчого списку під N 105;
Чечоткін Олег Вікторович, 1967 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора Сімферопольської філії Державного
підприємства Міністерства Оборони України "Укрвійськкурорт",
проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку під
N 106;
Тарасенко Вадим Вікторович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Укрспецпродукт", проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 108;
Горбик Владислав Володимирович, 1981 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
базова вища, студент Міжрегіональної Академії управління
персоналом, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого
списку під N 109;
Кондратенко Ігор Анатолійович, 1976 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю
"Рік", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку
під N 110;
Прудченко Вадим Іванович, 1971 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, кореспондент газети "Цілком відверто", проживає в місті
Полтаві, включений до виборчого списку під N 111;
Ярошенко Руслан Іванович, 1970 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора приватного підприємства "Ангронафта",
проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 112;
Соломонюк Роман Богданович, 1979 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора Центру інформаційних проблем територій
Національної академії наук України, проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 114;
Савчук Павло Олексійович, 1963 року народження, безпартійний,
освіта вища, керівник гуртків Львівського обласного центру
краєзнавства, екскурсій та туризму учнівської молоді, проживає в
місті Соснівка Львівської області, включений до виборчого списку
під N 115;
Кіндзера Роман Петрович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Західбуденергозбереження", проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 116;
Соломонюк Владислав Богданович, 1983 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, тимчасово не працює, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 117;
Нікітін Олександр Васильович, 1977 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, керівник відділу продажу товариства з обмеженою
відповідальністю "Блок "Майстер", проживає в місті Черкасах,
включений до виборчого списку під N 119;
Матющенко Володимир Васильович, 1951 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник технічного відділу виробничо-транспортної компанії
"Міжнародний аеропорт "Черкаси", проживає в місті Черкасах,
включений до виборчого списку під N 120;
Чумаченко Олександр Олександрович, 1956 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник служби безпеки виробничо-транспортної компанії
"Міжнародний аеропорт "Черкаси", проживає в місті Черкасах,
включений до виборчого списку під N 121;
Бражник Петро Олексійович, 1956 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник бюро відкритого акціонерного товариства
"Черкаський автобус", проживає в місті Черкасах, включений до
виборчого списку під N 122;
Венгрук Анатолій Михайлович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, головний редактор Всеукраїнського
тижневика "Моряк України", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 127;
Бордунов Михайло Васильович, 1953 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник штабу цивільної оборони Інституту мікробіології і
імунології імені Мечникова Академії медичних наук України,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 128;
Кордюк Руслан Анатолійович, 1975 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник відділу акціонерної компанії "Харківобленерго",
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 131;
Журавльов Володимир Васильович, 1943 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова Донецької обласної екологічної
громадської організації "До чистих джерел", проживає в селі
Мінеральне Ясинуватського району Донецької області, включений до
виборчого списку під N 132;
Легкий Микола Корнійович, 1938 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор спеціалізованої дитячо-юнацької школи
олімпійського резерву кінного спорту, сучасного п'ятиборства та
триатлону, проживає в місті Донецьку, включений до виборчого
списку під N 133;
Мяло Валерій Володимирович, 1969 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, виконуючий обов'язки директора Кіровоградської філії
акціонерного комерційного банку "Східноєвропейський банк
розвитку", проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого
списку під N 135;
Тараканов Володимир Миколайович, 1968 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора з правових та юридичних питань
Кіровоградської районної друкарні, проживає в місті Олександрія
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 137;
Коцар Олексій Миколайович, 1982 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, приватний підприємець, проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 138;
Приходько Ігор Олегович, 1964 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор підприємства "Укрінвестекспорт", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 139;
Курочкін Сергій Леонідович, 1959 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, доцент Одеського інституту вдосконалення вчителів, проживає
в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 140;
Корзюков Анатолій Іванович, 1938 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, доцент університету Одеського національного університету
імені Мечнікова, проживає в місті Одесі, включений до виборчого
списку під N 141;
Соколов Андрій Володимирович, 1972 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Мрія 2",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 142;
Васін Олександр Федорович, 1951 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор державного
підприємства Міністерства оборони України "Военконверс 43",
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під
N 143;
Іщук Володимир Володимирович, 1983 року народження,
безпартійний, освіта середня, заступник директора приватного
підприємства "Назар", проживає в місті Житомирі, включений до
виборчого списку під N 147;
Войнорубова Інна Олександрівна, 1969 року народження,
безпартійна, освіта вища, радник голови спостережної ради
акціонерного комерційного банку "Європейський", проживає в місті
Донецьку, включена до виборчого списку під N 149;
Савчук Наталія Іванівна, 1961 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю
"Медіа-груп "Ескорт", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 150;
Молчанов Андрій Георгійович, 1978 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю
"Науково-економічний центр "Майдан", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 152;
Зайцева Вікторія Іванівна, 1978 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, начальник відділу правового забезпечення відкритого
акціонерного товариства Комерційний банк "Славутич", проживає в
місті Чернівцях, включена до виборчого списку під N 153;
Мартиненко Ганна Олександрівна, 1983 року народження,
безпартійна, освіта вища, секретар-коректор відкритого
акціонерного товариства Комерційний банк "Славутич", проживає в
місті Артемівськ Донецької області, включена до виборчого списку
під N 154;
Жерноклюєва Алла Борисівна, 1966 року народження,
безпартійна, освіта вища, головний бухгалтер-директор департаменту
бухгалтерського обліку та звітності товариства з обмеженою
відповідальністю Комерційний банк "Володимирський", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 155;
Тимошенко Костянтин Володимирович, 1961 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор Київської філії акціонерного
комерційного банку "Європейський", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 156;
Земелева Анжеліка Сергіївна, 1974 року народження,
безпартійна, освіта вища, заступник голови правління товариства з
обмеженою відповідальністю Комерційний банк "Володимирський",
проживає в місті Донецьку, включена до виборчого списку під N 157;
Овсієнко Валентин Валерійович, 1968 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління товариства з обмеженою
відповідальністю Комерційний банк "Володимирський", проживає в
місті Сумах, включений до виборчого списку під N 158;
Коваленко Володимир Олексійович, 1976 року народження,
безпартійний, освіта вища, начальник Охтирського відділення
Сумської філії товариства з обмеженою відповідальністю Комерційний
банк "Володимирський", проживає в місті Охтирка Сумської області,
включений до виборчого списку під N 159;
Земелев Єгор Олександрович, 1974 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Кепітал Ріал Істейт", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 161;
Дунь Роман Іванович, 1976 року народження, безпартійний,
освіта вища, начальник управління товариства з обмеженою
відповідальністю Комерційний банк "Володимирський", проживає в
місті Сумах, включений до виборчого списку під N 162;
Левченко Костянтин Юрійович, 1972 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник генерального директора
товариства з обмеженою відповідальністю "ВУК", проживає в місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 163;
Курський Сергій Володимирович, 1957 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, голова правління Харківської обласної дирекції акціонерного
комерційного банку "Європейський", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 187;
Рубець Наталія Миколаївна, 1973 року народження, безпартійна,
освіта вища, старший бухгалтер Шосткінського відділення Сумської
філії товариства з обмеженою відповідальністю Комерційного банку
"Володимирський", проживає в місті Шостка Сумської області,
включена до виборчого списку під N 196;
Нестеренко Ірина Сергіївна, 1985 року народження,
безпартійна, освіта незакінчена вища, студентка Чернігівського
державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка,
проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під
N 200;
Ліхтман Надія Броніславівна, 1969 року народження,
безпартійна, освіта середня спеціальна, бухгалтер відкритого
акціонерного товариства "Рембудкомплект", проживає в місті Вишневе
Києво-Святошинського району Київської області, включена до
виборчого списку під N 202;
Калінін Володимир Геннадійович, 1969 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "АВЕРС", проживає в місті Донецьку, включений до
виборчого списку під N 203;
Бзенко Сергій Іванович, 1971 року народження, член Політичної
партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта вища,
заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю
НТП "КІВІ", проживає в місті Севастополі, включений до виборчого
списку під N 204;
Павлов Валерій Олександрович, 1951 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю
"Укрспецприлад", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 205;
Тімочко Анатолій Степанович, 1958 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, приватний підприємець, проживає в місті Дніпродзержинськ
Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під
N 206;
Кульбаченко Віталій Олександрович, 1973 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор приватного підприємства "Ангропродукт", проживає в
місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 207;
Карпов Володимир Віталійович, 1950 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, генеральний директор державного підприємства Міністерства
оборони України "Укрвійськкурорт", проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 208;
Злобіна Світлана Олександрівна, 1965 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, директор приватного підприємства "Науково-промислова група
"Еко-Інформ-Сервіс", проживає в місті Полтаві, включена до
виборчого списку під N 209;
Коноз Сергій Вікторович, 1976 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, керуючий з розвитку бізнесу Представництва корпорації "АГКО"
в Україні, проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 210;
Лисенко Віктор Миколайович, 1970 року народження, член
Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%", освіта
вища, заступник директора відкритого акціонерного товариства
Акціонерний банк "Укргазбанк", проживає в місті Полтаві, включений
до виборчого списку під N 212.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 січня 2006 року N 67
СПИСОК ОСІБ,
виключених з виборчого списку Політичної партії
"Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%"

Стецюк Сергій Іванович, включений до виборчого списку N 61;
Тарасенко Володимир Андрійович, включений до виборчого списку
N 62;
Бушуєв Владислав Миколайович, включений до виборчого списку
N 123;
Марущенко Федір Іванович, включений до виборчого списку
N 124;
Тимощук Віля Миколайович, включений до виборчого списку
N 125;
Руцькой Анатолій Миколайович, включений до виборчого списку
N 126;
Тексін Костянтин Олександрович, включений до виборчого списку
N 130;
Тесленко Юрій Павлович, включений до виборчого списку N 136;
Котловий Сергій Анатолійович, включений до виборчого списку
N 144;
Степерова Олена Анатоліївна, включена до виборчого списку
N 145;
Опанащук Петро Володимирович, включений до виборчого списку
N 146;
Веремійчук Тетяна Вікторівна, включена до виборчого списку
N 151;
Харченко Світлана Іванівна, включена до виборчого списку
N 160;
Єршов Артемій Михайлович, включений до виборчого списку
N 164;
Гуцол Олександр Євгенович, включений до виборчого списку
N 165;
Нагірний Андрій Мирославович, включений до виборчого списку
N 166;
Андріюк Віктор Михайлович, включений до виборчого списку
N 167;
Нашкерський Анатолій Володимирович, включений до виборчого
списку N 168;
Смирнова Марина Геннадіївна, включена до виборчого списку
N 169;
Макуха Петро Петрович, включений до виборчого списку N 170;
Литвинська Алла Вікторівна, включена до виборчого списку
N 171;
Шеканова Тетяна Володимирівна, включена до виборчого списку
N 173;
Лачко Ольга Юріївна, включена до виборчого списку N 174;
Мищенко Петро Іванович, включений до виборчого списку N 175;
Власенко Анатолій Іванович, включений до виборчого списку
N 176;
Рибаченко Сергій Валентинович, включений до виборчого списку
N 177;
Мігур Юлія Леонідівна, включена до виборчого списку N 178;
Мозкова Ірина Вікторівна, включена до виборчого списку N 179;
Оганесян Армен Семенович, включений до виборчого списку
N 180;
Власенко Наталія Миколаївна, включена до виборчого списку
N 181;
Щебликін Геннадій Сергійович, включений до виборчого списку
N 182;
Лисенко Світлана Олександрівна, включена до виборчого списку
N 183;
Сушко Олександр Петрович, включений до виборчого списку
N 184;
Репа Олексій Миколайович, включений до виборчого списку
N 185;
Малявін Микола Олексійович, включений до виборчого списку
N 186;
Мелекесцев Георгій Анатолійович, включений до виборчого
списку N 188;
Бенецька Наталія Євгенівна, включена до виборчого списку під
N 190;
Зеновьева Анна Вікторівна, включена до виборчого списку
N 191;
Туріновський Олексій Анатолійович, включений до виборчого
списку N 192;
Устименко Анна Сергіївна, включена до виборчого списку N 193;
Татаровська Наталія Володимирівна, включена до виборчого
списку N 194;
Дема Лариса Володимирівна, включена до виборчого списку
N 195;
Молчанова Вікторія Георгіївна, включена до виборчого списку
N 197;
Зайцев Олег Миколайович, включений до виборчого списку N 198;
Кириленко Юрій Степанович, включений до виборчого списку
N 199;
Власов Володимир Петрович, включений до виборчого списку
N 213;
Гора Максим Васильович, включений до виборчого списку N 214;
Котинкевич Василь Іванович, включений до виборчого списку
N 215;
Пелех Олександр Іванович, включений до виборчого списку
N 216;
Сташенко Віталій Юрійович, включений до виборчого списку
N 217;
Коніщева Наталя Йосипівна, включена до виборчого списку
N 218;
Шевченко Григорій Іванович, включений до виборчого списку
N 219;
Тупілко Віктор Петрович, включений до виборчого списку N 220;
Макаров Артем Іванович, включений до виборчого списку N 221;
Новакова Людмила Опанасівна, включена до виборчого списку
N 222;
Хобта Ярослав Петрович, включений до виборчого списку N 223;
Русов Сергій Анатолійович, включений до виборчого списку
N 224;
Бєлоглазова Галина Федорівна, включена до виборчого списку
N 225;
Волинець Едуард Ігоревич, включений до виборчого списку
N 226;
Лебеденко Євген Миколайович, включений до виборчого списку
N 227;
Грабовський Сергій Семенович, включений до виборчого списку
N 228;
Петренко Павло Вікторович, включений до виборчого списку
N 229;
Рогачов Віктор Степанович, включений до виборчого списку
N 230;
Чоботар Ірина Володимирівна, включена до виборчого списку
N 231;
Суслін Олександр Юрійович, включений до виборчого списку
N 232;
Шапка Олексій Вікторович, включений до виборчого списку
N 233;
Карасьов Володимир Васильович, включений до виборчого списку
N 234;
Ширма Олег Матвійович, включений до виборчого списку N 235;
Паладе Віктор Дмитрович, включений до виборчого списку N 236;
Жгутов Володимир Романович, включений до виборчого списку
N 237;
Терьохін Іван Петрович, включений до виборчого списку N 238;
Якименко Сергій Георгійович, включений до виборчого списку
N 239;
Панкевич Роман Петрович, включений до виборчого списку N 240;
Гордієнко Олег Анатолійович, включений до виборчого списку
N 241;
Блоха Володимир Валерійович, включений до виборчого списку
N 242;
Петрушак Віктор Тарасович, включений до виборчого списку
N 243;
Гуменюк Олег Ігоревич, включений до виборчого списку N 244;
Димов Кирило Васильович, включений до виборчого списку N 245;
Неклюєв Петро Петрович, включений до виборчого списку N 246;
Русаков Іван Григорович, включений до виборчого списку N 247;
Асадулін Федір Федорович, включений до виборчого списку
N 248;
Курильчук Ігор Анатолійович, включений до виборчого списку
N 249;
Трутень Іван Кирилович, включений до виборчого списку N 250.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК



вгору