Документ v0018359-06, поточна редакція — Редакція від 03.02.2006, підстава - v0380359-06

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
03.01.2006 N 18
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Партії "Відродження"
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії
N 245 ( v0245359-06 ) від 20.01.2006
N 380 ( v0380359-06 ) від 03.02.2006 )

До Центральної виборчої комісії 28 грудня 2005 року надійшла
заява Партії "Відродження" про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України, висунутих 25 грудня 2005 року на II з'їзді
партії та включених до виборчого списку кандидатів у народні
депутати Партії "Відродження", а також додані до неї необхідні для
реєстрації документи щодо 100 осіб.
На день подання заяви Партії "Відродження" про реєстрацію
кандидатів у народні депутати України до Центральної виборчої
комісії не подали заяви про згоду балотуватися кандидатами у
народні депутати України 14 осіб, включених до виборчого списку
кандидатів у народні депутати України Партії "Відродження".
Відповідно до частини третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ) особа, включена
партією до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на день
подання заяви партії про реєстрацію кандидатів у депутати до
Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії, вважається
виключеною з виборчого списку партії з дня подання заяви партії
згідно з пунктом 1 частини першої статті 58 цього Закону. Заява
такої особи про згоду балотуватися, подана після подання партією
зазначеної заяви про реєстрацію кандидатів у депутати, не
приймається.
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 5
частини четвертої статті 11, статей 55, 57, частини першої
статті 58, частин першої-третьої, шостої-восьмої статті 61 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ),
керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Партії "Відродження", згідно з
додатком 1.
2. Вважати виключеними з виборчого списку Партії
"Відродження" кандидатів у народні депутати України згідно з
додатком 2.
3. Видати представнику Партії "Відродження" в Центральній
виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї постанови та
посвідчення кандидатів у народні депутати України.
4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Партії "Відродження" разом із цією постановою в газетах
"Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 3 січня 2006 року N 18
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
Партії "Відродження":

Гладкіх Василь Іванович, 1958 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, генеральний директор Державної
адміністрації залізничного транспорту України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 1;
Кіссе Антон Іванович, 1958 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 2;
Кузьмук Олександр Іванович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 3;
Астров-Шумілов Геннадій Костянтинович, 1937 року народження,
член Партії "Відродження", освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 4;
Франчук Ігор Анатолійович, 1968 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 5;
Остапчук Віктор Миколайович, 1955 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, начальник залізниці СТГО
"Південна залізниця", проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 6;
Климпуш Орест Дмитрович, 1941 року народження, безпартійний,
освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 7;
Козловський Анатолій Михайлович, 1942 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, народний депутат України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 8;
Поровський Микола Іванович, 1956 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 9;
Раханський Анатолій Варфоломійович, 1939 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 10;
Франчук Анатолій Романович, 1935 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 11;
Колісник Микола Дмитрович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 12;
Вишиванюк Василь Михайлович, 1974 року народження,
безпартійний, освіта вища, радник Прем'єр-міністра України,
проживає в селі П'ядики Коломийського району Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 13;
Іванющенко Юрій Володимирович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта середня спеціальна, президент товариства з
обмеженою відповідальністю "УГК-2000", проживає в місті Єнакієве
Донецької області, включений до виборчого списку під N 14;
Мовчан Володимир Петрович, 1951 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 15;
Подскребаєв Дмитро Анатолійович, 1969 року народження,
безпартійний, освіта середня, приватний підприємець, проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 16;
Піх Богдан Петрович, 1955 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 17;
Кукін Андрій Федорович, 1957 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, голова спостережної ради товариства
"Військова страхова компанія", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 18;
Бондаренко Андрій Федорович, 1968 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 19;
Фоменко Геннадій Петрович, 1943 року народження,
безпартійний, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 20;
Демиденко Сергій Каленикович, 1962 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, голова Політвиконкому Партії
"Відродження", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 21;
Саєвич Іван Броніславович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, перший заступник голови Державного
комітету України з питань технічного регулювання та споживчої
політики, проживає в селі Ценява Коломийського району
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку
під N 22;
Філіпчук Георгій Георгійович, 1950 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор державного
підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр
проблем стандартизації, сертифікації та якості", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 23;
Снітинський Володимир Васильович, 1948 року народження,
безпартійний, освіта вища, ректор Львівського державного аграрного
університету, проживає в місті Львові, включений до виборчого
списку під N 24;
Григоров Михайло Антонович, 1958 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник служби автомобільних доріг в
Одеській області, проживає в місті Одесі, включений до виборчого
списку під N 25;
Черкашин Сергій Віталійович, 1958 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, аспірант Української академії
бізнесу та транспорту, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 26;
Костюк Богдан Андрійович, 1945 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 27;
Афтанас Ярослав Дмитрійович, 1959 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, голова Ужгородської
територіальної профспілкової організації Львівської залізниці,
проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 28;
Гула Віктор Васильович, 1959 року народження, безпартійний,
освіта середня спеціальна, голова Донецької обласної організації
профспілки таксистів України, проживає в місті Донецьку, включений
до виборчого списку під N 29;
Попович Іван Дмитрович, 1949 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 30;
Старцев Сергій Вікторович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова Харківського обласного
відділення професійної спілки таксистів України, проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 31;
Ященко Юрій Петрович, 1953 року народження, безпартійний,
освіта вища, виконуючий обов'язки директора Інституту інноваційних
технологій в енергетиці та енергозбереженні, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 32;
Кушнір Юрій Володимирович, 1966 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства "Вояж-Авто",
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 35;
Жовніренко Павло Григорович, 1952 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління Центру Стратегічних
досліджень, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 37;
Мельников Микола Петрович, 1945 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 40;
Куденко Ігор Олексійович, 1954 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, заступник начальника залізниці,
начальник пасажирської служби Південної залізниці, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 43;
Данько Микола Іванович, 1949 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, ректор Української державної академії
залізничного транспорту, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 44;
Паршуков Віктор Федорович, 1949 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник Сімферопольського
локомотивного депо, проживає в місті Сімферополі, включений до
виборчого списку під N 47;
Момот Олександр Іванович, 1956 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, радник генерального директора
Державної адміністрації залізничного транспорту України, проживає
в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 48;
Лебедєва Віра Василівна, 1981 року народження, безпартійна,
освіта вища, завідуюча сектором Одеської обласної державної
адміністрації, проживає в місті Одесі, включена до виборчого
списку під N 49;
Сулима Сергій Іванович, 1967 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, голова Полтавської обласної
організації цієї партії, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 51;
Яланський Григорій Іванович, 1949 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, заступник начальника з кадрів і
соціальних питань Південної залізниці, проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 52;
Бугров Віктор Андрійович, 1952 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, керівник секретаріату Кримської
республіканської організації цієї партії, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 53;
Рафалюк Богдан Богданович, 1971 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Експоне", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 54;
Фітас Василь Юрійович, 1961 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник Ужгородської
колійно-машинної станції N 198 Львівської залізниці, проживає в
місті Мукачеве Закарпатської області, включений до виборчого
списку під N 57;
Білоросюк Роман Васильович, 1950 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник колійної машинно-станції
N 124 Львівської залізниці, проживає в місті Чернівцях, включений
до виборчого списку під N 59;
Дорош Валентин Іванович, 1943 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, заступник начальника управління
механізації та транспорту відкритого акціонерного товариства
"Одестрансбуд", проживає в місті Одесі, включений до виборчого
списку під N 60;
Джус Роман Микитович, 1968 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, керуючий Львівської філії Акціонерного
банку "Експрес-Банк", проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 61;
Дворак Валерій Васильович, 1946 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник адміністративної служби
Одеської залізниці, проживає в місті Одесі, включений до виборчого
списку під N 62;
Іванов Іван Трохимович, 1946 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник Тернопільського
пасажирського вагонного депо, проживає в місті Тернополі,
включений до виборчого списку під N 63;
Войтюк Олег Вікторович, 1953 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник Куп'янської дирекції
залізничних перевезень - заступник начальника Південної залізниці,
проживає в смт Куп'янськ-Вузловий міста Куп'янськ Харківської
області, включений до виборчого списку під N 66;
Вільхівський Віктор Олексійович, 1945 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, директор товариства
"Первомайський центр телевізійного мовлення Телеком 1", проживає в
місті Перовомайськ Миколаївської області, включений до виборчого
списку під N 67;
Сосна Володимир Павлович, 1962 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, голова територіальної профспілкової
організації Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень,
проживає в місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку
під N 69;
Котовський Олександр Валерійович, 1963 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, начальник Керченського
морського торгівельного порту, проживає в місті Керч Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 73;
Осташ Любомир Степанович, 1960 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник Мукачевської дистанції колії
Львівської залізниці, проживає в місті Мукачеве Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 78;
Резниченко Володимир Олександрович, 1958 року народження,
член Партії "Відродження", освіта вища, начальник вокзалу
Сімферополь-Придніпровської залізниці, проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 80;
Савченко Василь Володимирович, 1947 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, керівник Львівського
навчально-методичного наукового центру Дніпропетровського
національного університету залізничного транспорту, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 81;
Слабко Сергій Олексійович, 1957 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, головний інженер Харківської вагонної
дільниці N 1 Південної залізниці, проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 83;
Степусь Іван Іванович, 1956 року народження, член Партії
"Відродження", освіта вища, начальник центру механізації колійних
робіт Південної залізниці, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 84;
Фрунза Віктор Костянтинович, 1960 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, начальник Івано-Франківської
дирекції залізничних перевезень, проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 88;
Чернега Володимир Васильович, 1957 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, заступник начальника Львівської
залізниці, проживає в селі Суховоля Городоцького району Львівської
області, включений до виборчого списку під N 89;
Черненький Михайло Іванович, 1949 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, начальник Запорізької дирекції
залізничних перевезень, проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 97;
Бороденчик Сергій Георгійович, 1948 року народження, член
Партії "Відродження", освіта вища, начальник управління N 4
Львівської залізниці, проживає в селі Чукалівка Тисменицького
району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку
під N 98.
( Список із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 245 ( v0245359-06 ) від 20.01.2006, N 380
( v0380359-06 ) від 03.02.2006 )
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 3 січня 2006 року N 18
СПИСОК ОСІБ,
виключених з виборчого списку партії "Відродження"

Гонтарук Олександр Миколайович, включений до виборчого списку
під N 38;
Рогов Микола Васильович, включений до виборчого списку під
N 50;
Гаврищак Йосип Володимирович, включений до виборчого списку
під N 64;
Козій Роман Володимирович, включений до виборчого списку під
N 65;
Кушнір Павло Григорович, включений до виборчого списку під
N 71;
Лук'яненко Олександр Володимирович, включений до виборчого
списку під N 74;
Сугоняк Володимир Михайлович, включений до виборчого списку
під N 85;
Кравець Вячеслав Георгієвич, включений до виборчого списку
під N 87;
Лук'яненко Галина Іванівна, включений до виборчого списку під
N 90;
Друзюк Світлана Олександрівна, включений до виборчого списку
під N 92;
Гупало Андрій Вікторович, включений до виборчого списку під
N 93;
Кармаліта Віктор Іванович, включений до виборчого списку під
N 94;
Швець Анатолій Володимирович, включений до виборчого списку
під N 95;
Ткачук Олександр Олексійович, включений до виборчого списку
під N 96.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК



вгору