Документ 708-2011-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.06.2011
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 13.07.2011. Подивитися в історії? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 29 червня 2011 р. N 708
Київ
Про внесення змін до Правил надання послуг
пасажирського автомобільного транспорту

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Внести до Правил надання послуг пасажирського
автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету
Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 ( 176-97-п )
(Офіційний вісник України, 1997 р., число 8, с. 142; 2007 р.,
N 75, ст. 2791; 2008 р., N 19, ст. 541; 2009 р., N 39, ст. 1323,
N 72, ст. 2479), зміни, що додаються.
2. Міністерству інфраструктури, Міністерству внутрішніх
справ, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту привести
власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 червня 2011 р. N 708
ЗМІНИ,
що вносяться до Правил надання послуг
пасажирського автомобільного транспорту
( 176-97-п )

1. Пункт 65 доповнити абзацом такого змісту:
"На маршрут, що виходить за межі населеного пункту та
протяжність якого становить понад 250 кілометрів, повинні
направлятися два водії.".
2. Пункти 69 і 72 викласти в такій редакції:
"69. Замовник послуг повідомляє не пізніше ніж за сім робочих
днів автомобільному перевізнику про здійснення перевезення
організованих груп дітей.
Автомобільний перевізник не пізніше ніж за три робочих дні до
запланованого перевезення організованої групи дітей повідомляє
територіальному підрозділу Державтоінспекції про дату здійснення
кожного такого перевезення, подає йому на узгодження та замовнику
послуг на затвердження схему маршруту та розклад руху автобусів.
Схема маршруту та розклад руху оформляються у трьох
примірниках.
Один примірник схеми маршруту і розкладу руху видається
водію, інші зберігаються у замовника послуг та перевізника.";
"72. Замовник послуг зобов'язаний забезпечити дітей питною
водою, засобами медичної допомоги, а керівника групи телефонним
зв'язком і списком телефонних номерів служб екстреного виклику.".



вгору