Документ 646/2013, поточна редакція — Прийняття від 22.11.2013

Указ
Президента України

Про заходи щодо відзначення 400-річчя заснування Мгарського монастиря

Ураховуючи історичне і духовне значення Мгарського монастиря (с.Мгар Лубенського району Полтавської області), з нагоди відзначення у 2019 році 400-річчя його заснування та з метою сприяння збереженню ансамблю пам'яток архітектури національного значення постановляю:

1. Кабінету Міністрів України разом із Полтавською обласною державною адміністрацією опрацювати питання щодо здійснення протягом 2014-2019 років заходів зі збереження, ремонту, реставрації і реабілітації споруд та об'єктів, розташованих на території і землях Мгарського монастиря, зокрема:

реставрації дзвіниці монастиря, відтворення екстер'єрів, інтер'єрів та іконостаса Спасо-Преображенського собору, відновлення монастирського паркану, забезпечення благоустрою території монастиря;

реконструкції мережі електрозабезпечення, зокрема, для здійснення художнього освітлення ансамблю споруд монастиря;

будівництва корпусу бібліотеки та забезпечення ремонту господарського корпусу монастиря;

реставрації та впорядкування пам'ятника жертвам голодомору «Курган скорботи», а також благоустрою прилеглої до пам'ятника території.

2. Міністерству культури України разом із Полтавською обласною державною адміністрацією організувати і провести урочисті заходи з нагоди 400-річчя заснування Мгарського монастиря.

3. Державному комітету телебачення і радіомовлення України сприяти висвітленню в засобах масової інформації заходів, присвячених 400-річчю заснування Мгарського монастиря.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 листопада 2013 року
№ 646/2013
вгору