Документ 622-2014-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 17.02.2018, підстава - 1055-2017-п


61. Жіноча стать зазначається літерами “Ж/F”, чоловіча - “Ч/M”. Якщо особа не бажає зазначати свою стать, проставляється позначка “X”.

62. Відомості про місце роботи особи зазначаються з використанням трилітерного коду для експлуатантів відповідно до документа IКАО Doc 8585 “Умовні позначення льотно-експлуатаційних агентств, авіаційних повноважних органів і служб” або дволітерного коду відповідно до довідника Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IАТА) з кодуванням для експлуатантів.

63. Відомості щодо посади особи зазначаються з урахуванням рекомендацій IКАО Doc 9303, відповідно до якого зазначається найменування посади особи авіаційного персоналу відповідно до функцій у складі екіпажу повітряного судна.

64. Відомості про місце видачі посвідчення вносяться українською та англійською мовами шляхом зазначення місцезнаходження уповноваженого суб’єкта, що видав посвідчення, а саме найменування адміністративно-територіальної одиниці та країни.

65. Для заповнення значення елемента даних “Унікальний номер запису в Реєстрі” використовуються цифри від нуля до дев’яти (зазначається унікальний номер запису в базі даних Реєстру).

66. Елемент ідентифікації (відцифрований образ обличчя та відцифрований підпис особи) вноситься до посвідчення згідно з вимогами документа IКАО Doc 9303 та ДСТУ 1303-94.

67. Заповнення машинозчитуваної зони посвідчення здійснюється згідно з вимогами документа IКАО Doc 9303.

68. До безконтактного електронного носія, який імплантовано у посвідчення, що відповідає вимогам нормативних документів у сфері технічного та криптографічного захисту інформації в Україні, вноситься:

1) інформація, що міститься в зоні візуальної перевірки посвідчення;

2) біометричні дані, параметри (відцифрований образ обличчя, відцифрований підпис, відцифровані відбитки пальців рук особи);

3) дані про забезпечення захисту інформації, що міститься на безконтактному електронному носії.

Інформація вноситься до безконтактного електронного носія відповідно до вимог законодавства та рекомендацій документа IКАО Doc 9303.

{Порядок в редакції Постанови КМ № 1055 від 01.12.2017}
Додаток
до Порядку

ПОДАННЯ
щодо оформлення посвідчення члена екіпажу

{Порядок доповнено додатком згідно з Постановою КМ № 1055 від 01.12.2017}вгору