Документ 608-2012-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 30.12.2016, підстава - 986-2016-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 27 червня 2012 р. № 608
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 986 від 21.12.2016}

Про забезпечення твердим пічним побутовим паливом осіб, які мають право на його отримання згідно із статтею 48 Гірничого закону України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити мінімальну норму забезпечення твердим пічним побутовим паливом осіб, які мають право на його отримання згідно із статтею 48 Гірничого закону України, у кількості 5,9 тонни вугілля на одне домогосподарство на рік.

За вибором зазначених осіб забезпечення твердим пічним побутовим паливом може здійснюватися у грошовій або натуральній формі.

2. У підпункті 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. № 356 “Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 34, ст. 1268) слова і цифри “, а для осіб, що мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України, - 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік” виключити.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити:

надання твердого пічного побутового палива або виплату компенсації у грошовій формі за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу;

здійснення відповідного перерахунку та надання особам, які мають право на отримання твердого пічного побутового палива згідно із статтею 48 Гірничого закону України і реалізували таке право в поточному році, зазначеного палива або виплату компенсації у грошовій формі виходячи з мінімальної норми, затвердженої пунктом 1 цієї постанови.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 26
вгору