Документ 538-2015-р, чинний, поточна редакція — Редакція від 08.09.2015, підстава - 916-2015-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 травня 2015 р. № 538-р
Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ
№ 916-р від 08.09.2015}

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, строком на один рік згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 73



Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 27 травня 2015 р. № 538-р

СПИСОК
видатних тренерів, що забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України


АЛФЬОРОВА
Ганна Юріївна

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


БАЗІН
Сергій Миколайович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з велосипедного спорту (шосе)


БАКАРАСЄВ
Олександр Михайлович

-

тренер Дмитра Міхая та Артема Морозова, які входять до числа кандидатів елітної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


БОЙКО
Анатолій Григорович

-

тренер Ольги Саладухи, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


БОНДАРЕНКО
Віктор Васильович

-

тренер Богдана Бондаренка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


БОНДАРЧУК
Андрій Володимирович

-

тренер Марини Черняк, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


БОРБОЛЮК
Надія Анатоліївна

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів


ВОРЧАК
Олександр Васильович

-

тренер Артема Прими та Сергія Семенова, які входять до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)


ГЕРЕЙ
Анатолій Васильович

-

тренер Анатолія Герея, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади
у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ГОРДІЄНКО
Сергій Володимирович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боксу (жінки)


ГОРІН
Олександр Миколайович

-

тренер Максима Семянківа, який входить до числа кандидатів провідної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ГУСЕВ
Юрій Олексійович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів


ДАВИДЯН
Гарнік Джавадович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування


ДАНЬКО
Григорій Володимирович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної


ДЕРЮГІНА
Альбіна Миколаївна

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики художньої


ДЕРЮГІНА
Ірина Іванівна

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики художньої


ДЗІГАСОВ
Артур Петрович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської


ДОВГАНЬ
Микола Анатолійович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного


ДОРОШИН
Олександр Силантійович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів


ДУБРОВА
Віталій Вікторович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з дзюдо


ЄВОНОВ
Володимир Євгенійович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки)


ЄРУЗЕЛЬ
Євген Іванович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів


ЗАГРЕБА
Вячеслав Миколайович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з параканое серед спортсменів-інвалідів


ЗАЙЦЕВА
Олеся Володимирівна

-

тренер Лоліти Ананасової та Анни Волошиної, які входять до числа кандидатів елітної групи з синхронного плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЗЕВІН
Юрій Михайлович

-

тренер Дарини Зевіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЗОЦ
Микола Миколайович

-

тренер Ірини Варвинець, яка входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)


ЗУЄВ
Геннадій Володимирович

-

тренер Андрія Проценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ІЛЬІН
Микола Семенович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів


ІЛЬЯШЕНКО
Олег Петрович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби з лука серед спортсменів-інвалідів


ІЩЕНКО
Олег Павлович

-

тренер Павла Іщенка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КАЗАНІН
Вадим Анатолійович

-

тренер Дмитра Митрофанова, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КАСПАРОВ
Олександр Аванесович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів


КАШКО
Микита Ігорович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів з академічного веслування


КИСЕЛИЦЯ
Віталій Олександрович

-

тренер Жана Беленюка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КОБЕЛЬНИК
Юрій Михайлович

-

тренер Олександра Абраменка, який входить до числа кандидатів елітної групи з фрістайлу на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)


КОМАРОВ
Сергій Миколайович

-

тренер Богдана Нікішина, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КОРОЛЬ
Роман Сергійович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з паратриатлону серед спортсменів-інвалідів


КОЩАВЦЕВ
Віктор Іванович

-

тренер Ірини Кіндзерської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


КРАВЧЕНКО
Олександр Володимирович

-

тренер Яни Бондар та Юлії Джіми, які входять до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)


КУЛЯЄВА
Людмила Вікторівна

-

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів


КУЧЕР
Дмитро Володимирович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів із зимових видів спорту


КУЧІНОВ
Юрій Павлович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики


ЛАВРУХІН
Вячеслав Вячеславович

-

тренер Ігоря Радівілова, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЛОЇВСЬКИЙ
Леонід Миколайович

-

тренер Миколи Буценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МАКСИМОВ
Руслан Юрійович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з параканое серед спортсменів-інвалідів


МАКСИМОВА
Олена Миколаївна

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


МАЛОЙВАН
Ярослав Володимирович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів


МАРЧЕНКО
Юрій Володимирович

-

тренер Ольги Харлан, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МАР’ЯНКО
Тетяна Йосипівна

-

тренер Іллі Кваші, який входить до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


МЕЖЕНІНА
Валерія Олександрівна

-

тренер Лоліти Ананасової, Анни Волошиної, Олени Гречихіної, Ольги Золотарьової, Катерини Резнік, Анастасії Савчук, Олександри Сабади, Катерини Садурської та Ксенії Сидоренко, які входять до числа кандидатів елітної групи з плавання синхронного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


НАЗАРЕНКО
Юрій Вікторович

-

тренер Ібрагіма Алдатова та Алена Засєєва, які входять до числа кандидатів елітної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ОВЧАРЕНКО
Сергій Валентинович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з футболу серед спортсменів-інвалідів


ОПАЛЬНИК
Володимир Григорович

-

старший тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного


ОРЛІКОВСЬКИЙ
Андрій Вікторович

-

тренер Яни Шемякіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у
м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ПРИХОДЬКО
Ольга Петрівна

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


РОЗУМІЙ
Наталія Михайлівна

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


САВЛОХОВ
Руслан Сосланович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (чоловіки)


САІДОВА
Світлана Бурханівна

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного


САЛЬНІКОВА
Олена Святославівна

-

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів


САРТИНСЬКИЙ
Геннадій Людвигович

-

тренер Олега Верняєва, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


САХАРУК
Володимир Іванович

-

тренер Максима Богдана, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


СЕМЕНОВ
Олександр Володимирович

-

тренер Сергія Семенова, який входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)


СИДОРУК
Віктор Васильович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби з лука


СОЛОМІН
Анатолій Васильович

-

тренер Ігоря Главана та Людмили Оляновської, які входять до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


СОРОКІН
Вячеслав Михайлович

-

тренер Юрія Чебана, який входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


СОСНОВСЬКИЙ
Дмитро Дмитрович

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боксу (чоловіки)


СТУПАЧЕНКО
Олена Василівна

-

тренер Аліни Фьодорової та Анастасії Мохнюк, які входять до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


СУРКОВ
Олег Анатолійович

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


ТИМОФЕЄВ
Юрій Васильович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з футболу серед спортсменів-інвалідів


ТИМОШЕНКО
Віктор Гаврилович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів


ТОБІАС
Денис Юрійович

-

тренер Руслана Дмитренка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ТОКМАЧОВА
Тамара Володимирівна

-

головний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрибків у воду


ХРИСТИК
Володимир Васильович

-

тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів


ЧЕРЕДІНОВ
Ігор Борисович

-

тренер Олени Костевич, яка входить до числа кандидатів елітної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)


ЩУЛІПЕНКО
Петро Васильович

-

тренер-механік штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

{Додаток із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 916-р від 08.09.2015}




вгору