Документ 533/2014, чинний, поточна редакція — Прийняття від 17.06.2014
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 19.06.2014. Подивитися в історії? )

Указ
Президента України

Про Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях

З метою сприяння досягненню громадянської злагоди, створення умов для впровадження мирного плану Президента України щодо врегулювання ситуації на сході України постановляю:

1. Призначити ГЕРАЩЕНКО Ірину Володимирівну Уповноваженим Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (за згодою).

2. Визначити основним завданням Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (далі - Уповноважений Президента України) представлення позиції Президента України з питань деескалації напруги, досягнення громадянської злагоди, забезпечення безпеки громадян та недопущення посягань на здоров'я і життя мирного населення в Донецькій та Луганській областях, припинення посягань на суверенітет і територіальну цілісність України та впровадження мирного плану Президента України щодо врегулювання ситуації на сході України.

3. Установити, що Уповноважений Президента України для виконання покладеного на нього завдання має право в установленому порядку:

організовувати та брати участь у проведенні консультацій, круглих столів, нарад з питань, що належать до його компетенції;

запитувати та одержувати від Адміністрації Президента України, інших допоміжних органів і служб, утворених Президентом України, необхідні інформацію, документи та матеріали, порушувати питання про одержання таких інформації, документів і матеріалів від Апарату Ради національної безпеки і оборони України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування;

користуватися інформаційними базами даних Адміністрації Президента України, державними, в тому числі урядовими, системами зв'язку і комунікацій, іншими технічними засобами;

порушувати питання про залучення до виконання окремих завдань, участі у вивченні окремих питань відповідних фахівців.

4. Уповноважений Президента України здійснює свою діяльність на громадських засадах.

Забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України здійснюється визначеним Главою Адміністрації Президента України структурним підрозділом Адміністрації Президента України.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
17 червня 2014 року
№ 533/2014
вгору