Про відзначення 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора
Постанова Верховної Ради України від 05.07.20125108-VI
Документ 5108-VI, чинний, поточна редакція — Прийняття від 05.07.2012

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 26, ст.270)

У серпні 2012 року виповнюється 120 років з дня народження Степана Йосиповича Тудора - видатного письменника, публіциста, політичного діяча Галичини.

Враховуючи значний внесок Степана Йосиповича Тудора у розвиток української літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчій діяльності Степана Йосиповича Тудора, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 120-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 120-річчю з дня народження Степана Йосиповича Тудора.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ
5 липня 2012 року
№ 5108-VI
вгору