Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 24.08.2012501/2012
Документ 501/2012, поточна редакція — Прийняття від 24.08.2012

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, зміцнення економічної безпеки держави, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди 21-ї річниці незалежності України постановляю:

у Збройних Силах України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


ВОРОБЙОВА
Геннадія Петровича

-

генерал-полковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ДУЗЯ-КРЯТЧЕНКА
Олександра Петровича

-

генерал-майора


ЛАСТОВЕЦЬКОГО
Валерія Борисовича

-

підполковника


СІДАША
Віктора Васильовича

-

генерал-лейтенанта


ТАЛАЛАЯ
Володимира Дмитровича

-

генерал-майора

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ВАСЬКІВСЬКОГО
Сергія Миколайовича

-

капітана


КИРИЛЮКА
Вадима Сергійовича

-

солдата


МИХАЙЛОВА
Максима Валентиновича

-

підполковника


ПРОКОПЕНКА
Володимира Юрійовича

-

майора


ТІТАРЕНКА
Сергія Валерійовича

-

капітана

Нагородити орденом Данила Галицького


ВАШУТІНА
Аркадія Віталійовича

-

генерал-майора


КОКОРЄВА
Володимира Володимировича

-

майора


КРАВЧЕНКА
Олександра Миколайовича

-

полковника


МАРЧЕНКА
Олексія Станіславовича

-

полковника


МЕЛЬНИКА
Руслана Петровича

-

підполковника


ПАВЕЛКА
Євгена Івановича

-

капітана


ШЕМЕТА
Олександра Леонідовича

-

підполковника

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


АНДРЄЄВА
Дмитра Олександровича

-

майора


БАБЕНКА
Сергія Павловича

-

капітана


ІВАНЕЙКА
Ярослава Ярославовича

-

солдата


КАРПЕНКА
Володимира Павловича

-

полковника


КАСІЯНЧУКА
Михайла Володимировича

-

прапорщика


КУЗА
Сергія Миколайовича

-

підполковника


КУЛАКА
Андрія Вадимовича

-

старшого лейтенанта


КУРЧАКА
Мирослава Миколайовича

-

полковника


МАХМУТОВА
Олега Руслановича

-

солдата


НЕЇЖПАПУ
Олексія Леонідовича

-

капітана 1 рангу


НОВІКОВА
Вадима Володимировича

-

капітана


ТЄЛЄГІНА
Олександра Вікторовича

-

полковника


ТІТЛОВА
Олександра Вікторовича

-

полковника


ХАРЧЕНКА
Віталія Юрійовича

-

капітана 1 рангу


ЦИЛЮРНИКА
Володимира Анатолійовича

-

капітана

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


АЗАРОВА
Сергія Юрійовича

-

підполковника


ІВАНЧЕНКА
Едуарда Анатолійовича

-

підполковника

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БОЧАРНІКОВУ
Віктору Павловичу

-

провідному науковому співробітникові науково-дослідного відділу Центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України, полковнику запасу


ВАРУСУ
Василю Івановичу

-

начальникові Науково-дослідного інституту проблем військової медицини Збройних Сил України, полковнику медичної служби

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


КЛУБАНЮ
Олександру Михайловичу

-

- директорові Департаменту преси та зв'язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України, полковнику запасу

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


АСТАПОВУ
Юрію Миколайовичу

-

начальникові клініки психіатричної Головного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" - головному психіатру Міністерства оборони України, полковнику медичної служби


КУРІННОМУ
Василю Васильовичу

-

заступникові начальника центру - головному хірургу (регіону) Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, полковнику медичної служби

в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


МОЛИБОГУ
Миколу Павловича

-

полковника міліції


ПОПОВА
Олега Миколайовича

-

полковника міліції

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


АЛЛЕРОВА
Юрія Володимировича

-

генерал-майора

Нагородити "За мужність" III ступеня


САЛАМАХУ
Миколу Анатолійовича

-

капітана міліції

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АКУЛЕНКО
Валентину Михайлівну

-

полковника міліції

Нагородити орденом Данила Галицького


КОЗИЦЬКОГО
Віктора Івановича

-

полковника міліції

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


БОЙКА
Віктора Вікторовича

-

полковника


РИБАКА
Ігоря Анатолійовича

-

полковника

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


АЛЕКСАНДРОВА
Володимира Володимировича

-

полковника міліції


ДАНІЛЬЧЕНКА
Олександра Володимировича

-

прапорщика


ДОНЦЯ
Олександра Івановича

-

полковника міліції


НОСОЧЕНКА
Олександра Валерійовича

-

підполковника міліції


ПЕТРИЧУК
Світлану Валеріївну

-

майора міліції


СЕМЕНОВА
Вадима Юрійовича

-

полковника


СТЕПАНОВА
Олександра Євгенійовича

-

полковника міліції


СУМЦОВА
Олександра Івановича

-

полковника міліції


ЦАПА
Сергія Вікторовича

-

старшого прапорщика міліції

Нагородити медаллю "За врятоване життя"


НАУМЕНКА
Дениса Вікторовича

-

сержанта міліції

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


БУТЕНКА
Олександра Івановича

-

сержанта міліції


СУСУНОВИЧА
Тимофія Вікторовича

-

лейтенанта

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ПРИЧЕПУ
Руслана Юрійовича

-

лейтенанта міліції


ТАРАНУЩЕНКА
Євгенія Станіславовича

-

солдата

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ПОЛІЩУКУ
Володимиру Петровичу

-

начальникові Управління зв'язків із громадськістю МВС України, полковнику міліції

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ПЕЦЮХУ
Степану Васильовичу

-

заступникові начальника Медичного реабілітаційного центру "Перлина Прикарпаття" МВС України з медичних питань - лікарю

в органах і підрозділах Міністерства надзвичайних ситуацій України:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


КОЗЯРА
Михайла Миколайовича

-

генерал-лейтенанта служби цивільного захисту


МАРЧЕНКА
Григорія Борисовича

-

директора Департаменту управління рятувальними силами МНС України


ШУШУЛКОВА
Дмитра Івановича

-

полковника служби цивільного захисту

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


МИСЛАВСЬКОГО
Олександра Вікторовича

-

полковника служби цивільного захисту

Нагородити орденом "За мужність" II ступеня


ВОЛОБУЄВА
Олександра Васильовича

-

полковника служби цивільного захисту

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ГЕРАСИМОВА
Олега Васильовича

-

прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити орденом Данила Галицького


ІЛЬЧЕНКА
Миколу Володимировича

-

генерал-майора служби цивільного захисту

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ЗАЙЦЕВА
Володимира Миколайовича

-

полковника служби цивільного захисту


КОЩУКА
Олександра Михайловича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


КРАЙНЬОГО
Костянтина Володимировича

-

підполковника служби цивільного захисту


КУЗИКА
Володимира Дем'яновича

-

полковника служби цивільного захисту


ЛУКАШКА
Миколу Володимировича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


ЛЮТОВА
Віталія Вікторовича

-

підполковника служби цивільного захисту


ПЕТРОВА
Сергія Вікторовича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


СЕМИНОГА
Миколу Миколайовича

-

полковника служби цивільного захисту


СМИКАЛА
Юрія Миколайовича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


ХАРЧЕНКА
Олександра Вікторовича

-

прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ПАВЛОВА
Юрія Олександровича

-

сержанта служби цивільного захисту


ТОМЕСКУ
Артура Степановича

-

сержанта служби цивільного захисту

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


НАСІКОВСЬКОГО
Петра Петровича

-

командира авіаційної ланки авіаційної ескадрильї спеціального призначення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України

Присвоїти почесне звання

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ДЄНЬГІНУ
Анатолію Петровичу

-

директорові державної установи "Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці"

в органах і підрозділах Служби безпеки України:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ЄМЕЛ'ЯНЕНКА
Максима Олександровича

-

полковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


БОБРОВА
Миколу Євгеновича

-

генерал-майора


КОВАЛЬЧУКА
Вадима Петровича

-

полковника


КРАЙТОРА
Віктора Михайловича

-

полковника

Нагородити орденом "За мужність" II ступеня


ФЕДЯ
Дмитра Володимировича

-

полковника

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


КОЗУБЕНКА
Романа Івановича

-

майора


ЧАБАЄВА
Олександра Отархановича

-

старшого прапорщика

Нагородити орденом Данила Галицького


ГОРБЕНКА
Володимира Терентійовича

-

полковника


ДРАЛЮКА
Івана Миколайовича

-

майора


ЩЕГОЛЄВА
Олександра Юрійовича

-

полковника

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


БЕЗВЕРХОГО
Валентина Борисовича

-

полковника


БІЛОДІДА
Сергія Петровича

-

підполковника


БОЧАНА
Василя Йосиповича

-

підполковника юстиції


ГОНЧАРОВА
Миколу Миколайовича

-

полковника


ДЖУМУ
Олександра Леонідовича

-

полковника


ДОРОШЕНКА
Сергія Анатолійовича

-

підполковника


КИРГИЗОВА
Аскарбека Камчібековича

-

майора


КОБЦЯ
Олександра Юрійовича

-

підполковника юстиції


КОРОЩЕНКА
Анатолія Васильовича

-

полковника


КОСЯКА
Євгена Леонідовича

-

полковника юстиції


ФЕДОРОВА
Олександра Анатолійовича

-

підполковника


ХОРУЖОГО
Сергія Вікторовича

-

підполковника

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ВЕРБУ
Олену Михайлівну

-

полковника


ВОЗНЯКА
Сергія Миколайовича

-

полковника


ГОЛОВАЦЬКОГО
Сергія Михайловича

-

підполковника


ПАЛАМАРЧУКА
Олександра Івановича

-

полковника


ПРОКОПЧУКА
Віталія Васильовича

-

майора


САВИЦЬКОГО
Анатолія Івановича

-

полковника

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ЛУРІНУ
Ігорю Анатолійовичу

-

начальникові Військово-медичного управління Служби безпеки України, генерал-майору медичної служби

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


КУЧЕРИНІ
Сергію Євгеновичу

-

першому заступникові начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого", полковнику


ЛАТИШЕВІЙ
Наталії Єфремівні

-

директорові навчально-наукового центру мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України, полковнику

в органах і підрозділах Державної прикордонної служби України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня


БІНЬКОВСЬКОГО
Олександра Анатолійовича

-

генерал-майора

Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


ЗАРИЦЬКОГО
Анатолія Михайловича

-

генерал-майора

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ІЛЬЧУКА
Вадима Олександровича

-

підполковника


КАНІЩЕВА
Сергія Петровича

-

генерал-майора


МИШАКОВСЬКОГО
Віктора Юрійовича

-

генерал-лейтенанта


ТКАЧУКА
Ігоря Васильовича

-

капітана 1 рангу

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


КОНЧЕНКО
Аллу Григорівну

-

молодшого лейтенанта


КУЗІНА
Петра Миколайовича

-

капітана 3 рангу


ЦЯЦКУНА
Дениса Петровича

-

підполковника

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" II ступеня


ЖУРАВЛЯ
Ігоря Михайловича

-

майора

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


СИВОПЛЯСА
Миколу Миколайовича

-

капітана

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


ОЛІЙНИКА
Костянтина Олександровича

-

сержанта


САКЛАКОВА
Михайла В'ячеславовича

-

старшого сержанта


ЯСТРЕБА
Олександра Петровича

-

капітана

в органах і підрозділах Управління державної охорони України:

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ШАПОРТОВА
Станіслава Володимировича

-

генерал-майора

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


СІПАЙЛОВА
Олега Олександровича

-

полковника

Нагородити орденом Данила Галицького


ПІНЧУКА
Сергія Васильовича

-

майора

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


КИЛИМНИКА
Віталія Вікторовича

-

капітана


КРУГЛЮКА
Олексія Володимировича

-

підполковника


МАРИНЮКА
Олександра Миколайовича

-

майора


ПРИХОДЬКА
Валерія Вікторовича

-

майора

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


КИРИЛЮКА
Віктора Миколайовича

-

старшого лейтенанта


КУЗНЕЦОВА
Івана Валентиновича

-

майора


РЯБОКОНЯ
Дмитра Андрійовича

-

майора


СУРОВСЬКОГО
Сергія Васильовича

-

капітана

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


СВІТІЧА
Валерія Миколайовича

-

старшого прапорщика

Присвоїти почесне звання

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


СИЧУ
Данилу Валентиновичу

-

начальникові Служби Управління державної охорони України, підполковнику юстиції

в органах і підрозділах Державної митної служби України:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ГІЛУ
Сергія Павловича

-

державного радника митної служби 3 рангу


КРАМАРЕНКА
Костянтина Валерійовича

-

державного радника митної служби 3 рангу

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ХАРКАВОГО
Миколу Олександровича

-

державного радника митної служби 3 рангу

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ЯРЕМКО
Юлію Михайлівну

-

радника митної служби 1 рангу

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


КАРУ
Сергія Леонідовича

-

радника митної служби 1 рангу


КОНДРАТЮКА
Олега Михайловича

-

радника митної служби 1 рангу

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


БІЛЕЦЬКОМУ
Альфреду Альфредовичу

-

заступникові начальника Київської регіональної митниці, раднику митної служби 1 рангу

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ДЕРИВОЛКОВУ
Степану Дмитровичу

-

заступникові Голови Державної митної служби України, державному раднику митної служби 2 рангу


САВАРЦЮ
Андрію Вікторовичу

-

начальникові Управління забезпечення діяльності Голови Служби Державної митної служби України, державному раднику митної служби 3 рангу

в органах і підрозділах Державної податкової служби України:

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


НІЗЕНКА
Олега Васильовича

-

державного радника податкової служби II рангу

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АТАМАНЮКА
Юрія Анатолійовича

-

генерал-майора податкової міліції

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


СЕМЧЕНКО
Ольгу Владиславівну

-

радника податкової служби III рангу

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" II ступеня


ПОТОЦЬКОГО
Сергія Олександровича

-

полковника податкової міліції

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ВІННІКА
Сергія Олександровича

-

полковника податкової міліції


ГНАТЮКА
Вячеслава Володимировича

-

полковника податкової міліції


НЕСТЕРЕНКА
Вадима Миколайовича

-

полковника податкової міліції


ТАРАНОВА
Андрія Володимировича

-

полковника податкової міліції


ТИТАРЕНКА
Валентина Володимировича

-

підполковника податкової міліції

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


КОЛЕСНІК
Віру Миколаївну

-

радника податкової служби III рангу


ЦИБКО
Людмилу Петрівну

-

радника податкової служби I рангу

Присвоїти почесне звання

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


КРУХМАЛЬОВУ
Сергію Борисовичу

-

директорові Департаменту податкового контролю Державної податкової служби України, раднику податкової служби I рангу

в органах прокуратури:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БУРДОЛЯ
Євгенія Павловича

-

державного радника юстиції 3 класу


ДИЧАКОВСЬКОГО
Віктора Миколайовича

-

державного радника юстиції 3 класу

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ЯКОВЛЄВУ
Луізу Альфредівну

-

старшого радника юстиції

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БЕЗИМЕНКО
Наталію Миколаївну

-

старшого радника юстиції


ЛОГОШУ
Віталія Вікторовича

-

старшого радника юстиції


МИЧУДУ
Михайла Степановича

-

молодшого радника юстиції


СІМОНЯНА
Альберта Цолаковича

-

старшого радника юстиції

Присвоїти почесне звання

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БІЛОБРИЦЬКІЙ
Людмилі Феофілівні

-

старшому раднику юстиції


ЗАБОЛОТНІЙ
Ларисі Василівні

-

державному раднику юстиції 3 класу


МАТВІЙЧУКУ
Миколі Івановичу

-

старшому раднику юстиції


ПЄТУХОВУ
Олександру Олександровичу

-

старшому раднику юстиції


СОФІЄВУ
Сергію Олександровичу

-

старшому раднику юстиції

в органах і підрозділах Державної пенітенціарної служби України:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ЗІНЧЕНКА
Сергія Арнольдовича

-

генерал-майора внутрішньої служби

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


САМОВСЬКУ
Олену Ігорівну

-

начальника будинку дитини - лікаря при Чернігівській виправній колонії Управління Державної пенітенціарної служби в Чернігівській області

Нагородити орденом Данила Галицького


ІЛЛАРІОНОВА
Віктора Олександровича

-

помічника Голови (з питань виробництва та економіки) апарату Державної пенітенціарної служби України

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ЛИСАКОВА
Павла Васильовича

-

майора внутрішньої служби


ПОПОВСЬКОГО
Сергія Васильовича

-

старшого прапорщика внутрішньої служби


ХВЕДЧУКА
Віталія Васильовича

-

майора внутрішньої служби

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ДЯЧЕНКА
Романа Анатолійовича

-

підполковника внутрішньої служби


МІЩЕНКА
Юрія Олександровича

-

прапорщика внутрішньої служби


РЕКУНОВИЧА
Геннадія Борисовича

-

директора державного професійного навчального закладу "Ковельське професійно-технічне училище" Ковельської виховної колонії Управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області

Присвоїти почесне звання

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ЛІСІЦКОВУ
Олександру Володимировичу

-

Голові Державної пенітенціарної служби України, генерал-лейтенанту внутрішньої служби

в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ПРОКОПЕНКА
Юрія Віталійовича

-

полковника Держспецзв'язку


РЕЗНІКОВА
Геннадія Анатолійовича

-

Голову Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ГОНЧАРА
Сергія Феодосійовича

-

полковника Держспецзв'язку


ДИРДУ
Олександра Вікторовича

-

полковника Держспецзв'язку

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ВОЛКОВА
Валерія Васильовича

-

виконуючого обов'язки директора державного підприємства "Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр"


ЗУБРИЦЬКОГО
Олександра Сергійовича

-

заступника директора Департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

в органах і підрозділах Державної спеціальної служби транспорту:

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БІЛЕВИЧА
Сергія Олександровича

-

майора


КУРБАТОВА
Ігоря Володимировича

-

полковника

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


БОНДАРЕНКА
Андрія Володимировича

-

старшого сержанта.



вгору