Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.201547-р
Документ 47-2015-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 26.01.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 січня 2015 р. № 47-р
Київ

Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації

З метою координації дій державних органів, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій та майна, функціонування єдиної державної системи цивільного захисту для подолання наслідків надзвичайної ситуації державного рівня соціального та воєнного характеру, яку спричинили загострення ситуації на деяких територіях України, загроза вчинення терористичних актів, та відповідно до статей 13 і 14 Кодексу цивільного захисту України.

1. Установити:

режим надзвичайної ситуації в Донецькій та Луганській областях;

режим підвищеної готовності для Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Києва, м. Севастополя і Автономної Республіки Крим (з урахуванням положень Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”).

2. Забезпечити стале та належне функціонування комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 33
вгору