Документ 4629-VI, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.03.2012

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ЗАТ "Індар"

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2013, № 2, ст.20)

Заслухавши та обговоривши звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ЗАТ "Індар", Верховна Рада України постановляє:

1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ЗАТ "Індар" (далі - Тимчасова слідча комісія), взяти до відома.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України забезпечити прозорий та відкритий процес підготовки та прийняття нової редакції статуту ДАК "Укрмедпром" з метою запобігання протиправному відчуженню корпоративних прав держави, забезпечити збереження виробництва інсулінів на ПрАТ "По виробництву інсулінів "Індар" (ЗАТ "Індар").

3. Рекомендувати Генеральній прокуратурі України та Міністерству внутрішніх справ України в межах своєї компетенції вжити заходів для забезпечення максимально всебічного, повного, об’єктивного розслідування кримінальних справ, порушених з метою дослідження обставин щодо ситуації, яка склалася довкола ЗАТ "Індар".

4. Тимчасовій слідчій комісії продовжити роботу відповідно до завдань, передбачених Постановою Верховної Ради України від 7 жовтня 2011 року № 3909-VI "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин, що призвели до ситуації, яка склалася довкола ЗАТ "Індар", і подати звіт до 1 липня 2012 року.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ
23 березня 2012 року
№ 4629-VI
вгору