Документ 410-2014-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.04.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 квітня 2014 р. № 410-р
Київ

Про залучення позик від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту “Проект розвитку міської інфраструктури - 2”

1. Визнати за доцільне залучення позик від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту “Проект розвитку міської інфраструктури - 2” згідно з Угодою про позику та Угодою про позику Фонду чистих технологій із зазначеним Банком у розмірі до 350 млн. доларів США (далі - позики).

2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вжити в межах повноважень заходів до подання згідно із законодавством підприємствами - учасниками зазначеного у пункті 1 цього розпорядження інвестиційного проекту (далі - підприємства) разом з відповідними обласними та міськими радами Міністерству фінансів документів, що підтверджують надання прийнятного виду забезпечення виконання ними зобов’язань щодо відшкодування витрат державного бюджету, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням позик, до підписання Угоди про позику та Угоди про позику Фонду чистих технологій.

3. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству фінансів вжити в межах повноважень заходів до забезпечення виконання підприємствами зобов’язань щодо відшкодування витрат державного бюджету, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням позик, в обсягах та порядку, що визначаються договорами про надання субкредитів, укладеними між Міністерством фінансів, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і підприємствами.

Розмір плати за надання підприємствам кредитів становить 0,01 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позики.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 27
вгору