Документ 352-VIII, поточна редакція — Прийняття від 22.04.2015

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 22, ст.156)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 17 червня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання".

2. Кабінету Міністрів України до 1 травня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні та довідкові матеріали щодо тематики парламентських слухань та конкретні пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного  питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських організацій здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Запросити Президента України взяти участь у парламентських слуханнях.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, релігійних конфесій, політичних партій, інших громадських об’єднань, наукових установ, представників громадськості.

6. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань у засобах масової інформації.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань, та видання їх матеріалів Видавництвом Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ
22 квітня 2015 року
№ 352-VIII
вгору