Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення та видачі посвідчення особи на повернення в Україну
Постанова Кабінету Міністрів України; Зразок, Опис, Порядок, Форма типового документа, Акт, Перелік, Бланк від 05.04.2017285
Документ 285-2017-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 05.04.2017
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 16.05.2017. Подивитися в історії? )

52. Заповнення машинозчитуваної зони здійснюється у порядку, визначеному законодавством.

53. Після внесення до посвідчення відомостей про особу пред’явника посвідчення паперова основа сторінки даних відділяється і наклеюється на другу сторінку. Сторінка даних ламінується захищеною полімерною плівкою.

54. Після внесення всіх необхідних відомостей і нанесення захисних елементів аркуш складається в буклет.

Отримання, зберігання, списання та знищення бланків посвідчення

55. Виготовлення бланків посвідчення здійснюється підприємствами, що належать до сфери управління Національного банку, на замовлення МЗС та надходять до структурного підрозділу МЗС, відповідального за зберігання матеріальних цінностей (складу).

56. Надсилання бланків посвідчення до дипломатичних установ здійснюється структурним підрозділом МЗС, відповідальним за зберігання матеріальних цінностей (складом), дипломатичною, командирською поштою або міжнародним експрес-відправленням за рахунок коштів державного бюджету, що передбачаються МЗС для забезпечення функціонування дипломатичних установ.

57. Для отримання бланків посвідчення керівник дипломатичної установи надсилає письмовий обґрунтований запит із зазначенням кількості бланків на адресу департаменту консульської служби МЗС.

58. Рішення про виділення бланків посвідчення із зазначенням їх кількості або про відмову у їх виділенні приймається директором департаменту консульської служби або його заступником, до посадових обов’язків якого належить координація роботи відділу паспортної роботи.

59. У разі прийняття позитивного рішення структурному підрозділу МЗС, відповідальному за зберігання матеріальних цінностей (складу), повідомляється про кількість виділених бланків для їх надсилання відповідній дипломатичній установі.

60. Приймання бланків посвідчення від МЗС здійснюється утвореною у дипломатичній установі комісією у складі не менше трьох осіб.

Під час прийняття бланків посвідчень комісія повинна перевірити стан і цілісність упаковки, загальну кількість бланків, відповідність серії і номера одержаних бланків кількості, серії та номеру, що зазначені у супровідному документі.

Про отримання та облік бланків посвідчень комісією складається акт (додаток 3) у двох примірниках, один з яких надсилається до структурного підрозділу МЗС, відповідального за зберігання матеріальних цінностей (складу), а другий - зберігається у дипломатичній установі.

61. Бланки посвідчення зберігаються в опечатаних сейфах або металевих шафах та видаються консульській посадовій особі дипломатичної установи матеріально відповідальною особою дипломатичної установи з урахуванням потреб у їх використанні.

62. Бланки посвідчення знищуються дипломатичними установами у разі їх технічного псування у процесі персоналізації посвідчення.

63. Знищення та списання бланків посвідчення здійснюється щомісяця комісією, яка складає акт списання та знищення бланків посвідчення (додаток 4) у двох примірниках, один з яких зберігається у консульської посадової особи дипломатичної установи, другий передається спеціалісту з фінансових питань дипломатичної установи. Відокремлені номери посвідчення наклеюються на обох примірниках акта.Додаток 1
до Порядку

{Текст додатку 1}


Додаток 2
до Порядку

{Текст додатку 2}


Додаток 3
до Порядку

АКТ
про отримання та облік бланків посвідчення особи на повернення в Україну


Додаток 4
до Порядку

АКТ
списання та знищення бланків посвідчення особи на повернення в УкраїнуЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 квітня 2017 р. № 285

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1079 “Про затвердження Положення про посвідчення особи на повернення в Україну” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 34, ст. 2247).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 569 “Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1079” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 28, ст. 1641).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2007 р. № 1200 “Про внесення змін до Положення про посвідчення особи на повернення в Україну” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 78, ст. 2822).

4. Пункт 7 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 9 лютого 2011 р. № 86 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 10, ст. 463).

5. Пункт 44 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 955 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 4, ст. 101).вгору