Документ 196/2003, поточна редакція — Прийняття від 05.03.2003

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

За вагомі трудові здобутки, особистий внесок у примноження
матеріальних і духовних надбань, активну громадську діяльність
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
СІЛЬВАНСЬКУ - вихователя дитячого будинку Галину Петрівну сімейного типу, м. Суми
ТАТАРЧУК - начальника управління у справах сім'ї Надію Василівну та молоді Київської обласної державної
адміністрації
УСТЯНИВСЬКУ - маляра акціонерного товариства тресту Лідію Іванівну "Будмеханізація", м. Краматорськ,
Донецька область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ДОВЖЕНКО - Голову Державного комітету України у Валентину Іванівну справах сім'ї та молоді
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БАЛАКАНОВУ - голову Вінницької обласної організації
Лідію Максимівну Спілки жінок України
БІЛОУС - начальника лабораторії хімічного цеху Марію Іванівну Запорізької ТЕС
СОБОЛЄВУ - референта Спілки жінок України Маргариту Федорівну
СТАРОДУБЦЕВУ - начальника відділу кримінальної міліції
Наталію Георгіївну у справах неповнолітніх Управління
МВС України у місті Севастополі
ЦВЄК - пенсіонерку, громадську діячку, Дарію Яківну м. Івано-Франківськ
ЧЕРЕМНИХ - директора - головного редактора Віру Миколаївну акціонерного товариства "Газета
"Приазовський робочий", Донецька область
ШЕВЧИК - ігуменю, настоятельницю Надію Вікторівну Свято-Архангело-Михайлівського жіночого
(Серафиму) монастиря міста Одеси
ХУТОРНЕНКО - голову правління Чернігівського Валентину Іванівну обласного відділення Дитячого фонду
України
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
КОСОВСЬКУ - заступника начальника відділення Наталію Ігорівну прикордонного контролю "Болград-авто"
Південного напряму Прикордонних
військ України, старшого лейтенанта,
Одеська область
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
ЄСАУЛЕНКО - старшого майстра Управління пожежної Клавдію Миколаївну безпеки в Луганській області, старшого
прапорщика внутрішньої служби
ОРЛОВУ - диспетчера Центру оперативного Людмилу Григорівну зв'язку та інформатизації відділу
пожежної безпеки в Кіровоградській
області, прапорщика внутрішньої служби
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
КОЗІЯНЧУК - генерального директора Державного Тамару Петрівну управління справами по обслуговуванню
офіційних заходів "ГАРАНТ-СЕРВІС",
м. Київ
ТЕРТИЧНУ - інженера Канівської ГЕС акціонерної Надію Юріївну гідроенергогенеруючої компанії
"Дніпрогідроенерго", Черкаська область
ФЕДАК - заступника голови Всеукраїнської жіночої
Ростиславу Степанівну організації "Союз українок", м. Львів
ЦИМБАЛІСТЕНКО - старшого помічника прокурора Ірину Федорівну Харківської області з
міжнародно-правових доручень
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ДОБРЯНСЬКІЙ - співачці, заслуженій артистці України,
Ользі Миколаївні м. Чернівці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БОГДАН - актрисі Національного академічного Любові Яківні драматичного театру імені Івана
Франка, м. Київ
БУЖИНСЬКІЙ - референтові міжнародної корпорації Катерині Володимирівні "Слов'янський базар"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ПАРФЕНЦЕВІЙ - завідувачеві відділу Науково-дослідного
Нелі Олексіївні інституту статистики, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
КОВАЛЕНКО - директорові гімназії N 143, м. Київ Людмилі Яківні
ЯРЕМЕНКО - головному спеціалістові Менської Валентині Павлівні районної державної адміністрації,
Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ЗАДНІПРОВСЬКІЙ - завідувачеві дошкільного навчального Вірі Корніївні закладу компенсуючого типу N 319,
м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ГАВРИЛЮК - начальникові відділу культури Тетяні Костянтинівні Зарічненської районної державної
адміністрації, Рівненська область
КАШИЦИНІЙ - заступникові директора обласного Аллі Василівні Палацу молоді, м. Херсон
ЛОГВИНЕНКО - завідувачеві секретаріату Комітету Раїсі Михайлівні Верховної Ради України
МАКСИМОВИЧ - завідувачеві Микулинецької міської Вірі Володимирівні бібліотеки, Тернопільська область
СУПОНЬКІНІЙ - керівникові народного ансамблю танцю Людмилі Петрівні "Едельвейс" Рівненського міського палацу
культури
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БАННІКОВІЙ - заступникові начальника управління - Тетяні Варисівні начальникові відділу Київської міської
державної адміністрації
СТОВБІ - першому заступникові голови Наталії Олександрівні господарського суду Харківської області
ТРЕТЬЯКОВІЙ - завідувачеві відділу Головного Вікторії Григорівні управління Апарату Верховної Ради
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БАРКАЛОВІЙ - директорові - головному лікареві Людмилі Валіївні комунального підприємства
"Центр здоров'я" Голосіївського району
міста Києва
БУРКІВСЬКІЙ - завідувачеві лабораторії Черкаського Валентині Яківні обласного шкірно-венерологічного
диспансеру
ВАСИЛЕНКО - лікареві комунального закладу Валентині Василівні "Дніпропетровський обласний
діагностичний центр"
ЛАПЕНКО - начальникові відділення Центрального Ользі Євгенівні госпіталю МВС України, майору міліції
ЛИТВИНЕНКО - головному лікареві Чернігівського Олені Євгеніївні міського пологового будинку
ПЕРВЕНЦЕВІЙ - головному лікареві Старокримського Наталії Йосипівні територіального медичного об'єднання,
Автономна Республіка Крим
ФІЛОНЕНКО - лікареві Полтавської обласної клінічної
Раїсі Миколаївні лікарні імені М.В. Скліфосовського
ЧУРСІНІЙ - заступникові головного лікаря дитячої Вірі Степанівні обласної клінічної лікарні, м. Херсон
ШПАК - заступникові головного лікаря Тетяні Євгенівні Київської обласної лікарні N 2
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
КАЛАШНИК - голові профспілкової організації Катерині Дмитрівні науково-виробничого комплексу
"Фотоприлад", м. Черкаси
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ДЕНІНІЙ - шліфувальникові акціонерного товариства
Ніні Гаврилівні "Новокраматорський машинобудівний
завод", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
КИРИЛЕНКО - доярці селянської спілки "Куйбишева", Галині Павлівні Миколаївська область
САМОЙЛЮК - директорові сільськогосподарського Лідії Григорівні товариства "Нива", с. Поляхове,
Хмельницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ГОЛУБЕНКО - начальникові управління Торгово- Раїсі Харитонівні промислової палати України
КУЦІЙ - заступникові голови Печерської районної
Галині Іванівні державної адміністрації у місті Києві
ЛАЗЕБНІЙ - директорові Полтавського державного Олені Анатоліївні центру стандартизації, метрології та
сертифікації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БЕРИНДІ - плиточниці акціонерного товариства Галині Іванівні "Промбуд-2", м. Миколаїв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ЛЄДОМСЬКІЙ - заступникові Голови Фонду Світлані Юріївні державного майна України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БУШАЙ - редакторові Чернігівської районної Вірі Володимирівні газети "Наш край"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ
УКРАЇНИ"
ГУДИМІ - вишивальниці, Чернівецька область Марії Власівні
ГУСЄВІЙ - вишивальниці, Житомирська область. Генефі Болеславівні

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 5 березня 2003 року
N 196/2003



вгору