Документ 1522-VII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 18.06.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 100-річчя з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 32, ст.1146)

1 липня 2014 року виповнюється 100 років з дня заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

З метою належного відзначення ювілею, враховуючи суспільну, науково-педагогічну та культурну цінність Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Верховна Рада України постановляє:

1. У жовтні 2014 року урочисто відзначити 100-річчя з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний строк з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка;

у тримісячний строк після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов’язаних із підготовкою та відзначенням 100-річчя з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка;

при внесенні змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" передбачити видатки на ці заходи.

3. Запропонувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України спільно з Полтавською обласною державною адміністрацією організувати створення документального фільму та видання книги про історію Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка;

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати поштову марку та набір листівок, присвячених 100-річчю з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
18 червня 2014 року
№ 1522-VII
вгору