Документ 1483-IV, чинний, поточна редакція — Прийняття від 17.02.2004

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки ефективності діяльності органів державного управління щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних з виводом Чорнобильської АЕС з експлуатації, впровадження Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" та в зоні відчуження в питаннях поводження з радіоактивними відходами

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2004, N 20-21, ст.296 )

Відповідно до статті 89 Конституції України та статті 8.4.4 Регламенту Верховної Ради України, враховуючи наявність серйозних недоліків у вирішенні комплексу питань, пов'язаних з виводом Чорнобильської АЕС з експлуатації, впровадженням Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" та в зоні відчуження в питаннях поводження з радіоактивними відходами, неефективністю державного управління в зоні відчуження, Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань перевірки ефективності діяльності органів державного управління щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних з виводом Чорнобильської АЕС з експлуатації, впровадженням Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" та в зоні відчуження в питаннях поводження з радіоактивними відходами (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Затвердити кількісний склад Тимчасової слідчої комісії виходячи із забезпечення представництва в її складі по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції, групи (додається).

3. Обрати народного депутата України Осику С.Г. головою Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки ефективності діяльності органів державного управління щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних з виводом Чорнобильської АЕС з експлуатації, впровадженням Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" та в зоні відчуження в питаннях поводження з радіоактивними відходами.

4. Тимчасовій слідчій комісії протягом двох місяців з дня прийняття цієї Постанови надати звіт про результати виконаної роботи та підготувати інші матеріали з цих питань для поширення серед народних депутатів України і розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України.

5. До завершення роботи Тимчасової слідчої комісії з метою створення умов для об'єктивного вивчення стану справ заборонити проводити зміну керівників підприємств зони відчуження та Чорнобильської АЕС.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 17 лютого 2004 року
N 1483-IVДодаток
до Постанови Верховної Ради України
від 17 лютого 2004 року N 1483-IV

СКЛАД
Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки ефективності діяльності органів державного управління щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних з виводом Чорнобильської АЕС з експлуатації, впровадження Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" та в зоні відчуження в питаннях поводження з радіоактивними відходами

     Осика                  - група "Народовладдя",
Сергій Григорович             голова Комісії;

     Гавриш                 - група "Демократичні ініціативи",
Степан Богданович             заступник голови Комісії;

     Бронніков              - фракція "Регіони України";
Володимир Костянтинович

     Грязєв                 - фракція Соціалістичної партії
Анатолій Дмитрович            України;

     Заєць                  - фракція Соціал-демократичної партії
Володимир Володимирович       України (об'єднаної);

     Кириллов               - група "Народний вибір";
Віктор Дмитрович

     Литвин                 - фракція політичних партій
Вадим Валентинович            Промисловців і підприємців України
                              та "Трудова Україна";

     Олійник                - фракція "Наша Україна";
Петро Михайлович

     Ситник                 - фракція Блоку Юлії Тимошенко;
Костянтин Меркурійович

     Соломатін              - фракція Комуністичної партії
Юрій Петрович                 України;

     Супрун                 - фракція Народно-демократичної
Людмила Павлівна              партії;

     Шпак                   - фракція Аграрної партії України.
Василь Федоровичвгору