Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України
Постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.20011327
Документ 1327-2001-п, поточна редакція — Прийняття від 12.10.2001

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 жовтня 2001 р. N 1327
Київ
Про нагородження Почесною грамотою
Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
За вагомий внесок у параолімпійський рух, високі досягнення
на XIX Олімпійських іграх глухих нагородити Почесною грамотою
Кабінету Міністрів України з врученням пам'ятного знака:
БІЛОКОНЯ - чемпіона і срібного призера з Олега Валерійовича легкої атлетики, м. Кременчук
БОЖКО - чемпіона з тенісу настільного в Наталію Миколаївну командних змаганнях, м. Харків
БОНДАРЕНКА - тренера дитячо-юнацької спортивної Володимира Івановича школи інвалідів, м. Харків
ВАСИЛЬЄВА - тренера штатної збірної команди Василя Васильовича спортсменів-інвалідів України,
м. Київ
ВОЛКОВУ - дворазового чемпіона з естафетного Ірину Пилипівну бігу (легка атлетика),
м. Дніпропетровськ
ГАЙДАМАКУ - триразового чемпіона і срібного Ганну Іванівну призера з плавання, м. Київ
ГОЛОВКІНА - дворазового чемпіона і срібного Геннадія Володимировича призера з легкої атлетики, м. Одеса
ГОЛУБ - чемпіона, срібного і бронзового Вікторію Ігорівну призера з легкої атлетики,
м. Дніпропетровськ
ДЬЯЧЕНКА - чемпіона і бронзового призера з Дмитра Дмитровича естафетного бігу (легка атлетика),
м. Одеса
ЗАВІНОВСЬКУ - чемпіона з тенісу настільного в Віру Василівну командних змаганнях, м. Миколаїв
ІЗБАШ - чотириразового чемпіона і дворазового
Інну Олександрівну срібного призера з легкої атлетики,
м. Одеса
ЛАВРИКА - чемпіона із спортивного орієнтування
Олега Анатолійовича в командних змаганнях, м. Київ
ЛІСОВУ - чемпіона з естафетного бігу Наталію Іванівну (легка атлетика), м. Дніпропетровськ
МОСКАЛЕНКО - тренера-викладача закритого Валентину Петрівну акціонерного товариства
"Наука-спорт", м. Київ
ПАНКРАТОВА - чемпіона з естафетного бігу Андрія Васильовича (легка атлетика), м. Чернігів
САНЬКІНА - чемпіона із спортивного орієнтування
Олександра Яковича в командних змаганнях, м. Харків
СЕРГІЄНКО - чемпіона з тенісу настільного в Наталію Петрівну командних змаганнях, м. Київ
ФАТЄЄВА - головного тренера штатної збірної Андрія Юрійовича команди спортсменів-інвалідів України
з легкої атлетики, м. Дніпропетровськ
ХОДАКОВА - чемпіона, срібного і бронзового Олександра Сергійовича призера з естафетного бігу (легка
атлетика), м. Харків
ЩИПЦЯ - тренера дитячо-юнацької спортивної Юрія Олександровича школи Полтавської обласної ради
фізкультурно-спортивного товариства
профспілок "Україна"
ЮРИКА - чемпіона із спортивного орієнтування
Олександра Олександровича в командних змаганнях, м. Харків
ЯКИМЧУК - дворазового чемпіона з естафетного Тетяну Анатоліївну бігу (легка атлетика), м. Боярка
Києво-Святошинського району
Київської області

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ
Інд. 28



вгору