Документ 1158-VII, поточна редакція — Прийняття від 25.03.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 23, ст.877)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 4 червня 2014 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення".

2. Кабінету Міністрів України до 4 травня 2014 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітетам Верховної Ради України з питань науки і освіти, з питань охорони здоров’я, з питань соціальної політики та праці, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, науковців та експертів.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп’ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
25 березня 2014 року
№ 1158-VII
вгору