Документ 1126/2014-рп, поточна редакція — Прийняття від 20.10.2014

Розпорядження
Президента України

Про підготовку проекту позачергового Послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України у сфері національної безпеки

З метою забезпечення підготовки проекту позачергового Послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України у сфері національної безпеки:

1. Покласти керівництво підготовкою проекту позачергового Послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України у сфері національної безпеки (далі - проект Послання) на ЛОЖКІНА Бориса Євгеновича - Главу Адміністрації Президента України.

2. Утворити робочу групу для підготовки проекту позачергового Послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України у сфері національної безпеки (далі - робоча група) у такому складі:

ГОРБУЛІН Володимир Павлович - Радник Президента України - директор Національного інституту стратегічних досліджень, керівник робочої групи;

ГРИНІВ Ігор Олексійович - Заступник Глави Адміністрації Президента України;

ЛИТВИНЕНКО Олександр Валерійович - заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України;

ШИМКІВ Дмитро Анатолійович - Заступник Глави Адміністрації Президента України.

Дозволити керівникові робочої групи вносити зміни до її персонального складу.

3. Робочій групі забезпечити збір матеріалів до проекту Послання, їх зведення та підготовку до 18 листопада 2014 року проекту Послання із визначенням нової Стратегії національної безпеки України.

4. Національному інституту стратегічних досліджень, Апарату Ради національної безпеки і оборони України здійснювати науково-методичне та організаційне забезпечення робіт із підготовки проекту Послання.

5. Державному управлінню справами забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із підготовкою проекту Послання.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
20 жовтня 2014 року
№ 1126/2014-рп
вгору