Про затвердження форми протоколу про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням [...]
Мінагрополітики України; Наказ, Протокол, Форма типового документа від 23.01.201829
Документ z0186-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.01.2018
 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.01.2018  № 29


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 лютого 2018 р.
за № 186/31638

Про затвердження форми протоколу про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», законодавства про харчові продукти та корми

Відповідно до частини п’ятої статті 66 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму протоколу про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», законодавства про харчові продукти та корми, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 вересня 2015 року  № 354 «Про затвердження форми протоколу про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1154/27599.

3. Департаменту аграрної політики та сільського господарства забезпечити в установленому законодавством порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра М. Мартинюка.

Заступник Міністра з питань
європейської інтеграції


О. Трофімцева


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
23.01.2018 № 29

ПРОТОКОЛ
про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», законодавства про харчові продукти та корми

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...