Документ z0055-13, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 20.04.2018, підстава - z0371-18

8.3.2. Хто здійснює досудове розслідування.

8.3.3. Остаточно встановлена причина пожежі.

8.3.4. Якщо закрито кримінальне провадження, направлено клопотання до суду про звільнення особи від кримінальної відповідальності; звернення до суду з обвинувальним актом; клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, то з якої причини.

8.4. При дорожньо-транспортних пригодах - належність транспортного засобу, марка, модель, номерний знак; категорія, клас та стаж роботи водія; місце роботи, чи перебував водій у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, на якій годині роботи сталася пригода, її причина та наслідки.

8.5. При масових заворушеннях чи інших подіях в установах виконання покарань Державної пенітенціарної служби України та ізоляторах тимчасового тримання - найменування установи, вид режиму; кількість учасників, прізвище, ім'я та по батькові, рік народження організаторів заворушень (про затриманих та взятих під варту осіб - вид кримінального правопорушення, у вчиненні якого вони підозрюються чи обвинувачуються, про засуджених - за якою статтею, на який строк і коли засуджені), дані про потерпілих та збитки.

8.6. При кримінальних правопорушеннях та інших подіях за участю особового складу ОВС - найменування органу, навчального закладу, номер військової частини, прізвище, ім'я та по батькові, рік народження, звання, посада, з якого часу на службі, на посаді, проходження початкової підготовки (відносно осіб першого року служби); освіта, склад сім'ї, чи був у стані алкогольного, наркотичного, токсичного або психотропного сп’яніння; наявність зброї, чи перебував у форменому одязі; за матеріалами якого підрозділу і коли складено протокол про корупційні діяння, розпочато досудове розслідування); причини правопорушення та заходи щодо їх усунення; підрозділ, який здійснює службове розслідування.

8.7. У разі участі іноземців - коли і з якою метою прибули в Україну (нелегально чи легально, на яких підставах); вжиті запобіжні заходи щодо затриманих за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень, де вони перебувають чи утримуються; стосовно загиблих - де знаходиться тіло.

8.8. При самовільному залишенні військової частини зі зброєю - дата і місце призову військовослужбовця, його анкетні дані, прикмети.

8.9. При масових заворушеннях, групових порушеннях громадського порядку - кількість учасників, затриманих, потерпілих, об'єкти погромів та пожеж, збитки, сили та засоби, залучені до стабілізації ситуації (усього та окремих підрозділів).

8.10. При страйках - повне офіційне найменування підприємства (без скорочень), його належність, загальна кількість робітників, з них - страйкуючих (за добу за кожним підприємством окремо), повний список вимог.

8.11. При масових заходах (мітинг, пікетування тощо) - час початку й час закінчення, ініціатор заходів (громадська організація, профспілка, підприємство), категорія учасників (пенсіонери, студенти, робітники, особи похилого віку тощо), їх кількість, повний зміст вимог та резолюцій, час початку і час закінчення блокування проїзду, транспорту, як при цьому здійснювався рух, хто з керівників правоохоронних органів та органів влади й управління зустрічався з учасниками, чи задокументовано дії організаторів та учасників несанкціонованих заходів, які заходи вжито до порушників, сили і засоби, залучені до стабілізації ситуації.

8.12. Стосовно вогнепальної зброї і бойової техніки - належність, кількість, марка, номер, рік випуску.

8.13. Стосовно наркотичних засобів - назва за Переліком наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2000 року № 770.

8.14. При внесенні відомостей до ЄРДР про зникнення дитини - прізвище, ім’я та по батькові повністю, дату народження, місце проживання, інформацію про батьків, опікунів (піклувальників) чи осіб, з якими проживала дитина, про вжиті слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення місцеперебування дитини, за якою статтею КК кваліфіковано подію, чи застосовувався службово-розшуковий собака, чи вилучалися засоби особистої гігієни, наявність погрози про викрадення дитини.

озділ VІІІ доповнено новим пунктом згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ № 772 від 12.08.2013}

IX. Порядок оформлення спецповідомлень

9.1. Спецповідомлення до МВС України, ГУМВС, УМВС готується в такій послідовності та за зразком, наведеним у додатку 4:

9.1.1. Джерело надходження, телеграма (далі - ТЛГ) №, дата і час надходження ТЛГ до передавання.

9.1.2. Кому адресовано спецповідомлення.

9.1.3. Кому адресовано копії спецповідомлення.

9.1.4. Умовна позначка +++.

9.1.5. Рядок кодування (два рядки):

код ОВС? код виду кримінального правопорушення, події? № пункту Переліку? стаття КК? значок статті? частина статті? пункт статті?;

час надходження інформації до органу? день? місяць? рік? день реєстрації зведення? місяць? рік?.

9.1.6. Дата і час надходження заяви (повідомлення) до ОВС.

9.1.7. Дані на особу (заявника, підозрюваного, потерпілого). За невпізнаними трупами - приблизний вік.

9.1.8. Зміст заяви, обставини події, дата і час скоєння, місце, що вчинено (скоїлося), що викрадено, наслідки події, спричинені збитки.

9.1.9. Заходи, вжиті ОВС для розшуку та затримання підозрюваних осіб (ліквідації наслідків надзвичайної ситуації чи події).

9.1.10. При виявленні та затриманні осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, - дані на затриманих чи осіб, які розшукуються за підозрою у вчиненні правопорушення, мотиви вчинення правопорушення.

9.1.11. Дані про вилучені речі, знаряддя кримінального правопорушення, речові докази.

9.1.12. Здійснені слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, організаційні заходи щодо ліквідації наслідків події.

9.1.13. Порядковий номер реєстрації.

9.1.14. Дані про внесені відомості до ЄРДР та номер кримінального провадження, стаття КК, попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення.

9.1.15. Дата і час доповіді до чергової частини вищого ОВС, прізвище чергового, якому доповідалась інформація.

9.1.16. Умовна позначка +++.

9.1.17. Хто підготував спецповідомлення.

9.1.18. Підписний №.

9.1.19. Хто підписав.

9.1.20. Прізвище оперативного чергового.

9.1.21. Дата і час передавання, хто передав, автовідповідь.

Рядок кодування заповнюється без пропусків.

Номер пункту Переліку кодується як чотиризначна цифра, де перші дві цифри означають номер пункту, а дві інші - номер підпункту (за потреби доповнюється відповідною кількістю нулів зліва). Наприклад: п.1 - 0100; п.10 - 1000; п.26.1 - 2601; п.34.10 - 3410.

9.2. Текст спецповідомлення викладається в діловому стилі із зазначенням розділових знаків. Для змістового поділу частин тексту з різним значенням мають застосовуватися абзаци. Дані про учасників події зміщуються від початку рядка на два абзацні відступи. Про відсутність певних даних слід зазначити в тексті.

9.3. Доповнення до спецповідомлення, що подавалося раніше, готується в такій послідовності та за зразком, наведеним у додатку 5:

9.3.1. Звідки, ТЛГ №, дата і час надходження ТЛГ до передавання.

9.3.2. Кому адресоване доповнення.

9.3.3. Кому адресовані копії доповнення.

9.3.4. Доповнення до якого вих. № від ____, ЄО № ____.

9.3.5. Зміст доповнення.

9.3.6. Хто підготував доповнення.

9.3.7. Підписний №.

9.3.8. Хто підписав.

9.3.9. Прізвище оперативного чергового.

9.3.10. Дата і час передавання, хто передав, автовідповідь.

9.4. У доповненні обов'язково слід посилатися на первинне повідомлення, його вихідний номер та дату; указувати обставини події, якщо вони не були з'ясовані й подані в первинному повідомленні; вилучено чи ні знаряддя кримінального правопорушення, особливо зброю, викрадені речі тощо. Обов'язково подається доповнення про внесення відомостей до ЄРДР. При направленні інформації про перекваліфікацію кримінального правопорушення одночасно подаються пояснення керівників, з вини яких первинна кваліфікація була необ'єктивною.

9.5. Спецповідомлення про зняття злочину з контролю готується за зразком, наведеним у додатку 6.

Заступник начальника
Головного штабу МВС України
полковник міліціїМ.В. АндруньківДодаток 1
до Інструкції про оперативне
інформування в органах і підрозділах
внутрішніх справ, внутрішніх військах
та навчальних закладах
МВС України
(пункт 1.2)


ПЕРЕЛІК
кримінальних правопорушень, інших правопорушень, надзвичайних ситуацій та інших подій, інформація про які подається до МВС України, головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, Головного управління внутрішніх військ МВС України

I. Кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події

Структурні підрозділи ГУМВС, УМВС, ГУВВ, які готують спецповідомлення та стежать за розслідуванням кримінальних правопорушень, реагуванням на надзвичайні ситуації та інші події, а також за своєчасністю вирішення матеріалів

Строки подання спецповідомлення до чергової частини МВС України

Канали, якими подається інформація

Структурні підрозділи апарату МВС України, куди надсилаються копії спецповідомлень для контролю за розслідуванням кримінальних правопорушень та стеження за своєчасним реагуванням на інші події, за винятком випадків, коли передання інформації передбачено закритими каналами зв’язку

Примітка

1

2

3

4

5

6

1. Масові заворушення або виникнення ситуації, що загрожує перерости в заворушення з тяжкими наслідками; активні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі або розбрату; утворення незаконних збройних формувань. Групові порушення громадського порядку, інші групові умисні дії, пов’язані з непокорою законним вимогам представників влади. Проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій, страйків, інших масових заходів усупереч вимогам законодавства чи таких, що призвели до порушення нормальної роботи підприємств, транспорту, зв’язку та інших важливих функцій життєзабезпечення або створили загрозу настання таких наслідків. Надходження інформації про підготовку таких акцій чи групових неправомірних дій

Слідчі (відділи) управління (далі -СУ(СВ)), підрозділи кримінальної міліції, управління (відділи) громадської безпеки (далі - УГБ (ВГБ)), управління (відділи) боротьби з організованою злочинністю (далі - УБОЗ (ВБОЗ)), управління (відділи) Державтоінспекції (далі - УДАІ (ВДАІ)), штаб, територіальне командування (далі - ТрК) ГУВВ або військова частина (далі - в/ч) за місцем дислокації, інші структурні підрозділи (далі - ІСП), які отримали інформацію

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення з подальшою доповіддю через кожну годину

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, Департамент громадської безпеки (далі - ДГБ), Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю (далі - ГУБОЗ), Департамент (Управління) Державтоінспекції (далі - ДДАІ (УДАІ)), Головне управління внутрішніх військ (далі - ГУВВ), інші структурні підрозділи (далі - ІСП), які отримали інформацію


1.1. Проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій, страйків, інших масових заходів з соціально-економічними вимогами

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), УДАІ (ВДАІ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП, які отримали інформацію

Протягом шести годин з моменту початку заходу

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ДДАІ (УДАІ), ГУВВ, ІСП, які отримали інформацію


2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, до зміни меж території чи державного кордону України, до порушення порядку, встановленого Конституцією України, до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян, що загрожує громадському порядку, а також виявлення або припинення фактів розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій. Публічна наруга над Державним Прапором України, Державним Гербом України, Державним Гімном України, а також над офіційно встановленим або піднятим прапором чи гербом іноземної держави

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УГБ (ВГБ), УБОЗ (ВБОЗ), УДАІ (ВДАІ), штаб, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ДГБ, ГУБОЗ, ДДАІ (УДАІ), ГУВВ, ІСП


3. Отримання повідомлення про посягання на життя, насильство щодо державного чи громадського діяча, представника іноземної держави або осіб, які мають міжнародний захист, повідомлення про загрозу безпеці цих осіб, членів їхніх сімей чи готування до вчинення протиправних дій стосовно них. Втручання в діяльність державних діячів

Підрозділи кримінальної міліції, СУ(СВ), УБОЗ (ВБОЗ), УГБ (ВГБ), УДАІ (ВДАІ), штаб, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Закритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ГУБОЗ, ДГБ, ДДАІ (УДАІ), ГУВВ, ІСП


4. Напад на приміщення або посягання на майно органів державної влади, дипломатичних чи консульських установ, правоохоронних органів, судів, засобів масової інформації. Напад на об'єкти, де є предмети, що становлять підвищену небезпеку для оточення, на інші важливі об'єкти. Готування або реальна загроза вчинення таких дій

Підрозділи кримінальної міліції, СУ(СВ), УБОЗ (ВБОЗ), УГБ (ВГБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ГУБОЗ, ДГБ, ГУВВ, ІСП


5. Угон або захоплення залізничного рухомого складу, повітряного, морського чи річкового судна, а також спроба чи загроза вчинення таких дій

Підрозділи кримінальної міліції, СУ(СВ), УБОЗ (ВБОЗ), УГБ (ВГБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ГУБОЗ, ДГБ, ГУВВ, ІСП


6. Факт зникнення, загибелі, а також кримінальне правопорушення, що стосується:


6.1. Депутатів, керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, політичних партій та об’єднань громадян. Суддів; працівників засобів масової інформації; релігійних діячів; заслужених діячів науки, культури і мистецтва

Підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), УБОЗ (ВБОЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ГУБОЗ, ГУВВ, ІСП


6.2. Працівників дипломатичних, консульських установ та членів їх сімей; членів офіційних, державних, громадських, релігійних і культурних делегацій; осіб, які перебувають під міжнародним захистом

Підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), УБОЗ (ВБОЗ), відділи міліції міграційного контролю (далі - ВММК), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ГУБОЗ, ГУВВ, ІСП


6.3. Кандидатів на виборні посади до органів державної влади та місцевого самоврядування, членів їх сімей та довірених осіб, членів виборчих комісій, іноземних спостерігачів та інших офіційних осіб, які беруть участь у контролі за виборами (референдумами)

Підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), УБОЗ (ВБОЗ), УГБ (ВГБ), ВММК, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ГУБОЗ, ДГБ, ГУВВ, ІСП


7. Кримінальне правопорушення, пов'язане з виборами чи референдумами або вчинене на виборчих дільницях

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УГБ (ВГБ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ДГБ, ІСП

Інформація готується одним із підрозділів залежно від характеру скоєного кримінального правопорушен-ня та компетенції структурного підрозділу щодо його розслідування

8. Кримінальне правопорушення, учинене державним службовцем (I-VII категорій)

Підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв’язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ГУБОЗ, ІСП


9. Усі випадки вибухів, що сталися. Виявлення вибухового пристрою. Одержання повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності

Підрозділи кримінальної міліції, науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (далі - НДЕКЦ), СУ (СВ), УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (далі - ДНДЕКЦ), ГСУ, ГУБОЗ, ІСП


10. Самовільне залишення частини або місця служби одним чи групою військовослужбовців з вогнепальною зброєю

ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, УГБ (ВГБ), УДАІ (ВДАІ), підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГУВВ, ДГБ, ДДАІ (УДАІ), підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ДНДЕКЦ, ІСП


11. Збройний або груповий напад на працівників, державних службовців правоохоронних органів (крім ОВС), військ, суду, на представників адміністрації чи працівників установ виконання покарань у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків

УГБ (ВГБ), СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, НДЕКЦ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ГУВВ, ДНДЕКЦ, ІСП


12. Втеча затриманого, взятого під варту, засудженого з-під охорони працівників правоохоронних органів (крім ОВС), установ виконання покарань чи військовослужбовців Збройних Сил України

УГБ (ВГБ), УДАІ (ВДАІ), підрозділи кримінальної міліції, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ДДАІ (УДАІ), підрозділи кримінальної міліції, ГУВВ, ІСП


13. Кримінальні правопорушення, скоєні з використанням форменого одягу або документів, що свідчать про належність до правоохоронних органів

Підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), управління (відділи) внутрішньої безпеки (далі - УВБ (ВВБ)), УБОЗ (ВБОЗ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, Департамент внутрішньої безпеки (далі - ДВБ), ГУБОЗ, ДНДЕКЦ, ІСП


14. Усі випадки затримання іноземних громадян відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України)

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, підрозділи кримінальної міліції, ІСП


14.1. Усі факти вчинення кримінальних правопорушень відносно іноземних громадян

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 6 годин з моменту його надходження

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, підрозділи кримінальної міліції, ІСП


15. Затримання груп іноземців, які перебувають на території України нелегально

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, підрозділи кримінальної міліції, ІСП


16. Усі факти смерті іноземних громадян або їх зникнення (безвісна відсутність понад 10 діб) на території України

УГБ (ВГБ), СУ (СВ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ГСУ, ІСП

 

17. Умисне вбивство, за винятком внесення до ЄРДР відомостей про факти природної чи раптової смерті, нещасні випадки, під час яких загинула людина, самогубства та безвісно відсутніх повнолітніх осіб

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, НДЕКЦ, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ДНДЕКЦ, ГУБОЗ, ІСП


17.1. Усі факти вчинення замахів на навмисні вбивства

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, НДЕКЦ, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ДНДЕКЦ, ГУБОЗ, ІСП


17.2. Внесення відомостей до ЄРДР за фактом зникнення дитини

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 6 годин з моменту відкриття кримінального провадження

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ІСП


18. Умисне тяжке тілесне ушкодження, за винятком внесення до ЄРДР відомостей про нещасні випадки, унаслідок яких отримано тяжкі тілесні ушкодження

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, НДЕКЦ, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ДНДЕКЦ, ГУБОЗ, ІСП


19. Зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої чи малолітнього. Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, учинене щодо малолітньої чи малолітнього, або якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, відділи кримінальної міліції у справах дітей (далі - УКМСД (ВКМСД)), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, УКМСД (ВКМСД), ДНДЕКЦ, ІСП


20. Повідомлення про підозру, затримання чи оголошення в розшук осіб за торгівлю людьми, у тому числі членів злочинних угруповань, які спеціалізуються на торгівлі людьми. Попередження або припинення торгівлі людьми чи повернення людей, які були потерпілими від такого злочину

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 6 годин з моменту викриття вказаних фактів

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ІСП


21. Викрадення людини або її незаконне позбавлення волі. Захоплення заручника

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Закритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ІСП

Передається відкритими каналами зв’язку, у разі відсутності загрози життю та здоров’ю потерпілим та інших загроз, пов’язаних зі злочином

22. Викриття, знешкодження організованих злочинних груп, бандитських формувань тощо

УБОЗ (ВБОЗ), підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), ІСП

Протягом чергової доби з дня повідомлення одному з членів ОЗГ про підозру

Відкритими каналами зв'язку

ГУБОЗ, підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ІСП

23. Розбій за обставин, які обтяжують покарання (частини друга - четверта статті 187 Кримінального кодексу України (далі -КК України)). Незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинене організованою групою (частина третя статті 289 КК України)

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), УДАІ (ВДАІ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ДДАІ (УДАІ), ІСП

24. Кримінальне правопорушення, учинене із застосуванням вогнепальної зброї

Підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), СУ (СВ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ГСУ, ДНДЕКЦ, ІСП

 

25. Нищення, руйнування чи псування пам'яток історії або культури. Наруга над меморіальним комплексом або трьома й більше могилами

УГБ (ВГБ), підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ІСП

 

26. Викрадення, зникнення чи втрата:


26.1. Грошей з банківських установ

Підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), СУ (СВ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ГСУ, ІСП

 

26.2. Творів мистецтва (картин, скульптур, ікон, виробів з дорогоцінних металів, каміння тощо), які мають художню або історичну цінність, з архівів, музеїв, культових установ, художніх і картинних галерей, виставкових залів та інших сховищ, а також приватних колекцій або під час транспортування

Підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), СУ (СВ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ГСУ, ІСП

 

26.3. Дорогоцінних металів у зливках, технічних виробах, дорогоцінного каміння в особливо великих розмірах

Підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), СУ (СВ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ГСУ, ІСП

 

26.4. Вогнепальної нарізної зброї, боєприпасів, бронетехніки, артозброєння, вибухових матеріалів

Підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), СУ (СВ), НДЕКЦ, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ГСУ, ДНДЕКЦ, ГУВВ, ІСП

 

26.5. Радіоактивних і сильнодіючих отруйних речовин

Підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), СУ (СВ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ГСУ, ГУВВ, ІСП

 

26.6. Наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та прекурсорів

Підрозділи кримінальної міліції, відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків (далі - ВБНОН), СУ (СВ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, УБНОН, ГСУ, ДНДЕКЦ, ІСП

 

26.7. Візової печатки, бланків: паспортів громадян, закордонних паспортів, технічних паспортів на автомобілі або посвідчень водія

СУ (СВ), УДАІ (ВДАІ), підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДДАІ (УДАІ), підрозділи кримінальної міліції, ІСП

 

26.8.Сільськогосподарської продукції в особливо великих розмірах

СУ (СВ), Управління (відділи) державної служби боротьби з економічною злочинністю (далі -У(В)ДСБЕЗ), управління (відділи) карного розшуку (далі - У(В)КР), СУ (СВ), ІСП

Протягом 24 годин з моменту виявлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, Департамент Державної служби боротьби з економічною злочинністю (далі - ДДСБЕЗ), Департамент карного розшуку (далі - ДКР), ГСУ, ІСП

 

27. Вилучення вогнепальної зброї (крім саморобної чи виготовленої кустарним способом, обрізів, переробленої з пристроїв для відстрілу патронів травматичної дії, газових та шумових пістолетів), боєприпасів (від 30 патронів), бронетехніки, артозброєння, мін, вибухових пристроїв та речовин (пороху від 200 г)

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 24 годин з моменту вилучення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ДГБ, ДНДЕКЦ, ГУБОЗ, ІСП

 

28. Вилучення наркотичних засобів, зокрема: героїну, кокаїну, метадону (від 0,1 г), ЛСД (за фактом), канабісу (від 2,5 кг), канабісу смоли (від 50 г), макової соломи (від 10 кг), концентрату макової соломи (опію екстракційного) (від 250 г), синтетичних психотропних речовин: амфетаміну, метамфетаміну (від 1,5 г), наркотичних (психотропних) лікарських засобів від 100 таблеток

СУ (СВ), ВБНОН, підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 24 годин з моменту вилучення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, УБНОН, підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ДНДЕКЦ, ІСП

 

29. Вилучення з обігу підробленої та фальшивої національної чи іноземної валюти та цінних паперів

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 24 годин з моменту вилучення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ГСУ, ДНДЕКЦ, ІСП

 

30. Отруєння або спроба отруєння готової продукції, сировини, води на об'єктах життєзабезпечення населення

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), Управління (відділи) Державної служби охорони (далі - У(В)ДСО), підрозділи кримінальної міліції, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, Департамент Державної служби охорони (далі - ДДСО), підрозділи кримінальної міліції, ГУВВ, ІСП

 

31. Забруднення (загроза забруднення) територій речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей чи довкілля. Виявлення або вилучення таких речовин чи матеріалів

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ГУВВ, ІСП

 

32. Надзвичайна подія (аварія, вибух, пошкодження тощо), унаслідок якої могли настати чи настали тяжкі наслідки, загинули двоє і більше осіб, отримали тілесні ушкодження або опинилися в небезпечному для життя чи здоров'я становищі троє і більше осіб; зруйновано чи пошкоджено будівлі; заподіяно матеріальну шкоду в особливо великих розмірах; припинено енерго-, тепло- та водопостачання; пошкоджено нафто-, газо- та інші продуктопроводи; перервано виробничий, навчальний процеси; інші тяжкі наслідки

УГБ (ВГБ), СУ (СВ), У(В)ДСО, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ГСУ, ДДСО, ГУВВ, ІСП

Розмір збитків визначається відповідно до статті 185 КК України

33. Стихійне лихо (землетрус, повінь, сніжна лавина, ураган тощо), що призвело до людських жертв або руйнування чи підтоплення житлових будинків та виробничих будівель, припинення діяльності підприємств більш як на 1 годину, перерви руху транспорту більш як на 2 години та інших тяжких наслідків

УГБ (ВГБ), УДАІ (ВДАІ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години за фактом з подальшим поданням інформації, узгодженої з підрозділами МНС

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ДДАІ (УДАІ), ГУВВ, ІСП

Розмір збитків визначається відповідно до статті 185 КК України

34. Пожежа:

 

 

 

 

 

34.1. У будинках чи приміщеннях органів державної влади та управління від районної ланки і вище, судів, правоохоронних органів, осередків громадсько-політичних організацій, засобів масової інформації, а також у місцях, які мають відношення до виборів (референдуму)

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ДНДЕКЦ, ІСП

Копія спецповідомлення подається до ГСУ в день відкриття кримінального провадження

34.2. У будинках (квартирах), де постійно або тимчасово проживають керівники органів державної влади, місцевого самоврядування чи депутати від районної ланки та вище, громадські діячі, представники іноземних держав або особи, які мають міжнародний захист

СУ(СВ), УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ДНДЕКЦ, ІСП

Копія спецповідомлення подається до ГСУ в день відкриття кримінального провадження

34.3. У будинках та приміщеннях дипломатичних, консульських, торгових чи інших представництв іноземних держав та міжнародних організацій

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ДНДЕКЦ, ГУВВ, ІСП

Копія спецповідомлення подається до ГСУ в день відкриття кримінального провадження

34.4. На енергетичних підприємствах, енергетичних об'єктах потужністю 110 кВт і більше, що призвела до знеструмлення 5 і більше житлових будинків, на магістральних нафто- і газопроводах, нафтобазах, радіаційних, біологічних та інших об'єктах, на яких є предмети, що становлять підвищену небезпеку для оточення

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), У(В)ДСО, НДЕКЦ, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ДДСО, ДНДЕКЦ, ГУВВ, ІСП

 

34.5. Лісові (верхові площею 25 га та більше, низові площею 50 га та більше), торф'яні пожежі, степові пожежі у заповідниках площею 25 га і більше, пожежі зернових культур на корені та у валках площею 8 га і більше, пожежі скирт, унаслідок чого знищено 200 і більше тонн грубих кормів

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ДНДЕКЦ, ІСП

 

34.6. У будівлях, що мають історичну цінність, пам'ятниках архітектури, культових спорудах, а також якщо згоріло 3 і більше будинків

СУ (СВ), НДЕКЦ, УГБ(ВГБ), ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДНДЕКЦ, ДГБ, ІСП

Копія спецповідомлення подається до ГСУ в день відкриття кримінального провадження

34.7. У житлових та громадських спорудах, на виробництві, у торговельних закладах, що виникла внаслідок підпалу та спричинила знищення або пошкодження особистого, колективного та державного майна

СУ (СВ), У(В)КР, НДЕКЦ, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДКР, ДНДЕКЦ, ІСП

Розмір збитків визначається відповідно до статті 185 КК України. Копія спецповідомлення подається до ГСУ в день відкриття кримінального провадження

34.8. Зі збитком на суму, яка в 10 тисяч і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян

СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ДГБ, ДНДЕКЦ, ІСП

Копія спецповідомлення подається до ГСУ в день відкриття кримінального провадження

34.9. На побутовому ґрунті загинуло двоє і більше або постраждало п’ятеро і більше осіб; загинуло на виробництві двоє і більше або постраждало троє і більше осіб

СУ (СВ), У(В)КР, УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДКР, ДГБ, ДНДЕКЦ, ІСП

 

34.10. На рухомому складі залізничного транспорту із загибеллю або травмуванням людей чи затримкою руху залізничного транспорту на 2 години і більше, у метрополітені, на цивільному водному та авіаційному транспорті

УГБ (ВГБ), СУ (СВ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ГСУ, ДНДЕКЦ, ІСП

Копія спецповідомлення подається до ГСУ в день відкриття кримінального провадження

35. Випадки виявлення в населених пунктах, на залізницях, у портах та інших людних місцях боєприпасів (бомб, мін, снарядів, інших вибухонебезпечних предметів)

УГБ (ВГБ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ДНДЕКЦ, ІСП

 

36. Публічне голодування, самогубство або спроба самогубства, що носять демонстративний характер

УГБ (ВГБ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ІСП

 

37. Групове отруєння п’яти і більше осіб або радіаційне опромінення людей

УГБ (ВГБ), СУ (СВ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ГСУ, ІСП

 

38. Групове інфекційне захворювання п’яти і більше осіб

УГБ (ВГБ), ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ІСП

 

39. Епідемія

УГБ (ВГБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ГУВВ, ІСП

 

40. Епізоотія (поширення інфекційного захворювання серед тварин в окремому населеному пункті, кількох населених пунктах, районі, області, країні)

Відділ (відділення) ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів, УГБ (ВГБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

Управління ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів, ДГБ, ГУВВ, ІСП

 

41. Авіаційна катастрофа

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ІСП

 

42. Аварія на повітряних суднах, плавзасобах, у пасажирських, вантажних поїздах, метрополітені, навмисна перешкода руху (самовільна зупинка, блокування тощо), пошкодження залізничних шляхів і транспортних засобів, які призвели до тяжких наслідків, завдали матеріальних збитків в особливо великих розмірах або спричинили перерву руху транспорту на 2 і більше години (у метрополітені - понад 15 хвилин)

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), УДАІ (ВДАІ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, ДДАІ (УДАІ), ІСП

Розмір збитків визначається відповідно до вимог статті 185 КК України

43. Дорожньо-транспортна пригода, унаслідок якої:

 

 

 

 

 

43.1. Загинули або постраждали депутати від районної ланки і вище, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування від районної ланки і вище, правоохоронних органів, політичних партій та об'єднань громадян, судді, працівники засобів масової інформації, заслужені діячі науки, культури і мистецтва, інші видатні особи; працівники дипломатичних, консульських установ та члени їх сімей, члени офіційних, державних, громадських, релігійних і культурних делегацій; кандидати на виборні посади до органів державної влади та місцевого самоврядування від районної ланки і вище, члени виборчих комісій, іноземні спостерігачі та інші офіційні особи, які беруть участь у контролі за виборами (референдумами)

УДАІ (ВДАІ), СУ (СВ), УГБ (ВГБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДДАІ (УДАІ), ГСУ, ДГБ, ГУВВ, ІСП

 

43.2. Загинуло троє і більше осіб або госпіталізовано до медичних закладів п’ятеро і більше осіб. Інші дорожньо-транспортні пригоди, які мають значний громадський резонанс

УДАІ (ВДАІ), СУ (СВ), УГБ (ВГБ), ІСП

Протягом 3 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДДАІ (УДАІ), ГСУ, ДГБ, ІСП

 

44. Повідомлення про підозру, затримання чи оголошення в розшук осіб за контрабанду, легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом (від 1 млн. грн.), нецільове використання бюджетних коштів у великих розмірах, одержання неправомірної вигоди службовою особою за обставин, які обтяжують покарання (частини третя - п’ята статті 368 КК України)

У(В)ДСБЕЗ, УБОЗ (ВБОЗ), СУ (СВ), ІСП

Протягом 24 годин з моменту вказаних фактів

Відкритими каналами зв'язку

ДДСБЕЗ, ГУБОЗ, ГСУ, ІСП

 

45. Інше кримінальне правопорушення чи подія, які можуть спричинити громадський резонанс або напругу в суспільстві, недовіру до органів влади, правоохоронних органів чи призвести до інших тяжких наслідків тощо

СУ (СВ), УГБ (ВГБ), підрозділи кримінальної міліції, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДГБ, підрозділи кримінальної міліції, ГУВВ, ІСП

Інформація готується одним з підрозділів залежно від характеру скоєного кримінального правопорушення та компетенції структурного підрозділу щодо його розслідування

II. Кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, пов’язані з особовим складом органів і підрозділів внутрішніх справ, внутрішніх військ, навчальних закладів МВС України та об’єктами, де вони розташовані

46. Диверсія, терористичний акт, викрадення, умисне знищення, пошкодження майна або інші дії на території розташування підрозділів чи об'єктів МВС України, ГУМВС, УМВС, внутрішніх військ, відомчих навчальних закладів, унаслідок яких загинули люди або заподіяно матеріальну шкоду в особливо великих розмірах

Підрозділи кримінальної міліції, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, УБОЗ (ВБОЗ), УГБ (ВГБ), управління (відділи) кадрового забезпечення (далі - УКЗ (ВКЗ)), УВБ (ВВБ), СУ (СВ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Закритими каналами зв'язку

Підрозділи кримінальної міліції, ГУВВ, ГУБОЗ, ДГБ, Департамент кадрового забезпечення (далі - ДКЗ), ДВБ, ГСУ, ІСП

Розмір збитків визначається відповідно до вимог статті 185 КК України

47. Катастрофа чи аварія, пов'язана з використанням зброї, військової техніки, техногенна або природна катастрофа, пожежа чи аварія на території розташування підрозділів, об'єктів МВС України, ГУМВС, УМВС, внутрішніх військ, відомчих навчальних закладів, унаслідок якої загинули люди або заподіяно матеріальну шкоду в особливо великих розмірах

УГБ (ВГБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Закритими каналами зв'язку

ДГБ, ГУВВ, ДКЗ, ДВБ, ІСП

Розмір збитків визначається відповідно до вимог статті 185 КК України

48. Інша надзвичайна подія на території розташування підрозділів, об'єктів МВС України, ГУМВС, УМВС, внутрішніх військ, відомчих навчальних закладів, унаслідок якої загинули чи постраждали люди, пошкоджено будівлі, устаткування, сталися чи могли статися інші тяжкі наслідки

УГБ (ВГБ), УКЗ (ВКЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, УВБ (ВВБ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДГБ, ДКЗ, ГУВВ, ДВБ, ІСП


49. Загибель, поранення або нанесення тілесних ушкоджень, травмування працівника ОВС, військовослужбовця внутрішніх військ, їх близьких родичів, знищення або пошкодження їхнього майна у зв’язку з виконанням працівником чи військовослужбовцем службових обов’язків, пов’язаних з безпосередньою участю в охороні громадського порядку, громадської безпеки та у боротьбі зі злочинністю

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), СУ (СВ), відділ (сектор) медичного забезпечення (далі - В(С)МЗ), підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, ГСУ, Управління медичного забезпечення та реабілітації (далі - УМЗР), ГУВВ, ГУБОЗ, підрозділи кримінальної міліції та заінтересований структурний підрозділ МВС


50. Інший випадок загибелі працівника ОВС, військовослужбовця внутрішніх військ

УКЗ (ВКЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, В(С)МЗ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, УМЗР, ГУВВ та заінтересований структурний підрозділ МВС


51. Зникнення працівника ОВС, військовослужбовця внутрішніх військ або працівника воєнізованої охорони з вогнепальною зброєю

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), підрозділи кримінальної міліції, СУ (СВ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, НДЕКЦ, УБОЗ (ВБОЗ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, ГСУ, підрозділи кримінальної міліції, ГУВВ, ДНДЕКЦ, ГУБОЗ та заінтересований структурний підрозділ МВС

До ДВБ не надсилається інформація про працівника воєнізованої охорони

52. Самогубство чи замах на самогубство працівника ОВС або військовослужбовця внутрішніх військ

УКЗ (ВКЗ), В(С)МЗ, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, УМЗР, ГУВВ та заінтересований структурний підрозділ МВС


53. Безвісна відсутність терміном понад 3 доби працівника ОВС або військовослужбовця внутрішніх військ

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), СУ (СВ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 6 годин

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, СУ (СВ), підрозділи кримінальної міліції, ГУВВ та заінтересований структурний підрозділ МВС


54. Пригода з транспортним засобом, що призвела до загибелі працівника ОВС, військовослужбовця внутрішніх військ, а також цивільної особи (за умови, якщо транспортом керував працівник ОВС або військовослужбовець внутрішніх військ)

УДАІ (ВДАІ), УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДДАІ (УДАІ), ДКЗ, ДВБ, ГУВВ та зацікавлений структурний підрозділ МВС


55. Застосування зброї або необережне поводження з нею працівника ОВС, військовослужбовця внутрішніх військ, що призвело до загибелі, поранення громадянина або працівника органів внутрішніх справ (військовослужбовця внутрішніх військ)

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Закритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, ГУВВ та заінтересований структурний підрозділ МВС


56. Надходження з правоохоронних органів та суду інформації стосовно працівника ОВС (колишнього працівника ОВС), який скоїв кримінальне правопорушення під час проходження служби в ОВС, пов’язаної з: внесенням до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення ним кримінального правопорушення; врученням йому повідомлення про підозру, зміну раніше повідомленої підозри; оголошенням у розшук (стаття 281 КПК України); застосуванням таких заходів забезпечення кримінального провадження, як тимчасове обмеження у користуванні спеціальним правом, відсторонення від посади, затримання особи або застосування запобіжних заходів (пункти 3, 4, 8, 9 частини другої статті 131 КПК України) до працівника ОВС у випадку, якщо відомості про внесення інформації до ЄРДР про вчинення ним кримінального правопорушення раніше не надходили; закриттям кримінального провадження (стаття 284 КПК України) з одночасним складанням протоколу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом доби

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, ГУВВ та заінтересований структурний підрозділ МВС


57. Вчинення корупційного правопорушення:


57.1. Складання адміністративного протоколу стосовно працівника ОВС (військовослужбовця внутрішніх військ) за вчинення корупційного правопорушення (незалежно від суб'єкта, що прийняв таке рішення)

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом доби після направлення матеріалів для розгляду в суді

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, ГУВВ та заінтересований структурний підрозділ МВС


57.2. Набрання законної сили рішенням суду про притягнення працівника ОВС (військовослужбовця внутрішніх військ) до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або закриття щодо нього провадження у зв’язку з відсутністю події або складу адміністративного порушення

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом доби з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, ГУВВ та заінтересований структурний підрозділ МВС


58. Звернення народних депутатів України про порушення їхніх законних прав працівниками ОВС або військовослужбовцями внутрішніх військ

УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДВБ, ГУВВ, Департамент забезпечення діяльності Міністра, стратегічного аналізу та прогнозування та заінтересований структурний підрозділ МВС


59. Викрадення, втрата або умисне знищення:


59.1. Табельної зброї, боєприпасів, вибухових речовин

Підрозділ, який має безпосереднє відношення до вказаної події, УКЗ (ВКЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, підрозділи кримінальної міліції, НДЕКЦ, УВБ (ВВБ), управління (відділи) матеріального забезпечення (далі - У(В)МЗ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Закритими каналами зв'язку

Структурний підрозділ, який має безпосереднє відношення до вказаної події, ДКЗ, ГУВВ, підрозділи кримінальної міліції, ДНДЕКЦ, ДВБ, Департамент матеріального забезпечення (далі - ДМЗ), ІСП


59.2. Матеріалів кримінального провадження

СУ (СВ), УКЗ (ВКЗ), УВБ (ВВБ), підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ГСУ, ДКЗ, ДВБ, підрозділи кримінальної міліції, ІСП


60. Самогубство, раптова смерть доставленого, затриманого, взятого під варту у приміщеннях органів внутрішніх справ, а також у службовому автотранспорті

Штаб, УГБ (ВГБ), СУ (СВ), УВБ (ВВБ), ІСП

Протягом 6 годин

Закритими каналами зв'язку

Головний штаб (далі - ГШ), ДГБ, ГСУ, ДВБ, ІСП


61. Невиконання бойового завдання; збройний або груповий напад на працівників ОВС, військовослужбовців, варту і вартових; проникнення на об'єкти внутрішніх військ, заволодіння зброєю; застосування військовослужбовцями військової техніки, спеціальних засобів та здійснення заходів фізичного впливу, унаслідок чого спричинено загибель, каліцтво або травмування людей

УКЗ (ВКЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, УВБ (ВВБ), НДЕКЦ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Закритими каналами зв'язку

ДКЗ, ГУВВ, ДВБ, ДНДЕКЦ, ІСП


62. Витоки хімічних отруйних речовин у місцях дислокації підрозділів ГУВВ та на об'єктах, які вони охороняють, що призвело до зараження місцевості, особового складу чи населення. Викрадення або спроба викрадення таких речовин із зазначених об'єктів

ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, підрозділи кримінальної міліції, УБОЗ (ВБОЗ), УВБ (ВВБ), ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення та з подальшою доповіддю через кожну годину

Відкритими каналами зв'язку

ГУВВ, підрозділи кримінальної міліції, ГУБОЗ, ДВБ, ІСП


63. Масові (5 і більше осіб) протягом короткого часу інфекційні захворювання, харчові отруєння, обмороження третього та четвертого ступенів; поодинокі захворювання холерою, віспою, чумою

УКЗ (ВКЗ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, В(С)МЗ, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, УМЗР, ГУВВ, ІСП


64. Втеча затриманого, взятого під варту, засудженого з-під охорони міліції або військовослужбовців внутрішніх військ

УКЗ (ВКЗ), УГБ (ВГБ), СУ (СВ), Штаб, УВБ (ВВБ), ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації, підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Закритими каналами зв'язку

ДКЗ, ДГБ, ГСУ, ГШ, ДВБ, ГУВВ, підрозділи кримінальної міліції та заінтересований структурний підрозділ МВС


65. Витік секретної інформації (розголошення державної таємниці та втрата її матеріальних носіїв)

Управління (відділи) режимно-секретного та документального забезпечення, підрозділ, який має безпосереднє відношення до вказаної події, УКЗ (ВКЗ), ДВБ (УВБ), підрозділи кримінальної міліції, ІСП

Протягом 1 години з моменту надходження повідомлення

Закритими каналами зв’язку

Структурний підрозділ, який має безпосереднє відношення до вказаної події, Департамент режимно-секретного та документального забезпечення, ДКЗ, підрозділи кримінальної міліції, ДВБ (УВБ), ІСП


66. Факти затримання осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, під час яких працівниками ОВС (військовослужбовцями внутрішніх військ) виявлено високу професійну майстерність та героїзм

УКЗ (ВКЗ), ІСП, ТрК ГУВВ або в/ч за місцем дислокації

Протягом доби з моменту отримання інформації

Відкритими каналами зв'язку

ДКЗ, ІСП, ГУВВ
вгору