Документ 972-2003-п, поточна редакція — Прийняття від 27.06.2003

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 27 червня 2003 р. N 972
Київ
Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
за внесок молоді у розбудову держави

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Присудити Премію Кабінету Міністрів України за внесок молоді
у розбудову держави за 2002 рік:
За виробничі досягнення
БАСОВІЙ - начальнику управління ефективності Наталії Єфремівні державного управління департаменту
державного управління Міністерства
економіки та з питань європейської
інтеграції
БОРТНОВСЬКІЙ - заступнику директора Національного бюро
Зоряні Петрівні у справах дотримання Конвенції про
захист прав і основних свобод людини
Міністерства юстиції
ЗАБАЛУЄВУ - інженеру виробничого відділу Олегу Едуардовичу телемеханіки і зв'язку управління
головного Каховського магістрального
каналу Херсонської області
ЗАЙЦЕВІЙ - старшому бортпровіднику спільного Вероніці Валеріївні закритого акціонерного товариства
"Авіакомпанії "Міжнародні авіалінії
України", м. Київ
КАЧМАРИКУ - майстру відкритого акціонерного Івану Володимировичу товариства "Львівський
локомотиворемонтний завод",
с. Підгать Мостиського району
КОРАБЕЛЬНИКУ - забійнику на відбійних молотках Руслану Григоровичу державного підприємства "Шахта імені
К.А. Рум'янцева" виробничого об'єднання
з видобутку вугілля "Артемвугілля",
м. Горлівка Донецької області
КУЛАКОВІЙ - головному спеціалісту відділу іміджевої
Ірині Миколаївні політики та інформаційно-рекламного
забезпечення управління стратегічного
планування та розвитку туризму
Державної туристичної адміністрації
ЛЕЛЕЦІ - майстру механічного цеху відкритого Олександру Івановичу акціонерного товариства "Кредмаш",
м. Кременчук Полтавської області
МЕЩАТІН - листоноші третього класу відділення Марії Романівні поштового зв'язку, с. Нежухів
Стрийського району Львівської області
МОРОЗУ - трактористу кооперативу Володимиру Івановичу "Високопільський", с. Потьомкине
Високопільського району Херсонської
області
ОРИЩИНУ - геофізику комплексної геофізичної Олександру Миколайовичу партії Київського державного
геологічного підприємства "Геосервіс",
смт Маневичі Волинської області
ПИРОГУ - заступнику начальника експедиції Олегу Вадимовичу Головного управління Державної
фельд'єгерської служби, м. Київ
ПОТАПЕНКУ - слюсарю з ремонту реакторно- Сергію Олександровичу турбінного обладнання енергоремонтного
підрозділу Запорізької атомної
електростанції Національної атомної
енергогенеруючої компанії "Енергоатом"
СКОРБУЛАТОВУ - капітану, старшому оперуповноваженому
Яну Олександровичу відділу в м. Маріуполі управління
Служби безпеки, Донецька область
ШИРОКОМУ - головному агроному приватного Олександру Вікторовичу сільськогосподарського виробництва
"Агрофірма "Перше травня",
смт Томаківка Дніпропетровської
області
ЯКИМЕНКУ - електромонтеру з ремонту та Володимиру Миколайовичу обслуговування електрообладнання цеху
зварювання кузовів закритого
акціонерного товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
ЯЦЕНКУ - лісничому Залочівського лісництва Сергію Володимировичу Жовтневого державного
лісогосподарського об'єднання
"Харківліс"
За наукові досягнення
БАРАНОВУ - аспіранту фізико-металургійного Дмитру Олександровичу факультету Донецького національного
технічного університету
КОПЧАКУ - аспіранту кафедри хірургічної Андрію Володимировичу стоматології Національного медичного
університету імені О.О. Богомольця,
м. Київ
КОЦЮК - викладачу кафедри англійської мови Лесі Миколаївні та літератури Національного
університету "Острозька академія",
м. Острог Рівненської області
МІЩЕНКУ - капітану, головному спеціалісту Михайлу Борисовичу відділу науково-технічного управління
Служби безпеки
МУСІЄНКУ - доценту кафедри комп'ютеризованих та Максиму Павловичу інформаційних технологій у приладо-
будуванні Черкаського державного
технологічного університету
СІЧКАР - доценту кафедри заводської технології
Антоніні Анатоліївні ліків Національного фармацевтичного
університету, м. Харків
ЦИМБАЛ - молодшому науковому співробітнику Ярині Володимирівні Інституту літератури імені
Т.Г. Шевченка Національної академії
наук, м. Київ
УСАТОМУ - капітану податкової міліції, Григорію Олександровичу заступнику начальника відділу
Науково-дослідного центру з проблем
оподаткування Академії державної
податкової служби, м. Ірпінь
Київської області
Творчому колективу Житомирського орденів Жовтневої Революції
і Червоного Прапора військового інституту радіоелектроніки імені
С.П. Корольова
За творчі досягнення
ВАСИЛЕНКО - солістці Черкаського державного Юлії Петрівні заслуженого українського народного
хору
КРИМСЬКІЙ - кореспонденту газети "Елисаветградские
Ірині Анатоліївні ведомости", с. Триліси
Олександрівського району
Кіровоградської області
НОВАК - артистці драми Національного Ірині Дмитрівні академічного російського театру
імені Лесі Українки, м. Київ
ПУХЛЯНКО - студентці Національної музичної Марії Євгенівні академії України імені
П.І. Чайковського, м. Київ
СЕМИСАЛУ - артисту драм Національного академічного
Роману Володимировичу російського театру імені Лесі Українки,
м. Київ
ТАЛАБІ - солісту Національного академічного Маріану Іллічу театру опери і балету імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
Чоловічому вокальному квартету "Акорд" Волинської обласної
філармонії, м. Луцьк
За спортивні досягнення
БЕРЕШУ - заслуженому майстру спорту із Олександру Михайловичу спортивної гімнастики, бронзовому
призеру Кубка світу і чемпіонату Європи
1998 року, срібному призеру XXVII
Олімпійських ігор 2000 року, члену
збірної команди України, м. Херсон
БУРМІСТРОВІЙ - чемпіонці світу 2002 року з вільної Катерині Володимирівні боротьби, члену збірної команди
України, м. Суми
ГОТФРІДУ - чемпіону Європи і світу 2002 року з Денису Рудольфовичу важкої атлетики, члену збірної
команди України, м. Київ
КОСТЕВИЧ - заслуженому майстру спорту з кульової
Олені Дмитрівні стрільби, чемпіонці Європи і світу
2002 року, члену збірної команди
України, інструктору спортивної
команди Служби безпеки, м. Чернігів
КОСТЮКУ - спортсмену-інструктору центру Юрію Іллічу інвалідного спорту Волині, м. Луцьк
ЛІСОГОРУ - заслуженому майстру спорту з плавання,
Олегу Володимировичу чемпіону світу 2002 року, триразовому
чемпіону Європи 2001-2002 років,
рекордсмену світу 2002 року, члену
збірної команди України, спортсмену-
інструктору 95 групи спортсменів-
інструкторів вищої кваліфікації
Спортивного комітету Міністерства
оборони, м. Бровари Київської області
ПОЛАТАЙКУ - заслуженому майстру спорту з Любомиру Миколайовичу велоспорту на треку, члену Національної
олімпійської збірної команди України,
м. Сімферополь
ПОНОМАРЬОВУ - чемпіону світу 2002 року з шахів за Руслану Олеговичу версією ФІДЕ, члену збірної команди
України, м. Краматорськ Донецької
області
РУДЕНКУ - чотириразовому чемпіону України з Михайлу Михайловичу рукопашного бою, призеру чемпіонату
світу з бойового самбо 2002 року,
м. Київ
ЮРКОВСЬКІЙ - чотириразовій призерці VIII зимових Олені Юріївні Паралімпійських ігор в Солт-Лейк-Сіті
2002 року (США), дворазовій чемпіонці
світу з зимових видів спорту, члену
збірної команди України з лижних гонок
та біатлону серед спортсменів з
ураженням опорно-рухового апарату,
м. Макарів Київської області
За виконання громадянського обов'язку
ГЛАДКОМУ - старшому лейтенанту, штурману Роману Володимировичу вертолітної ланки-старшому льотчику
вертольота Мі-8 24 окремої авіаційної
ескадрильї Південного напрямку,
м. Одеса
ДИБІ - помічнику командира оперативного взводу
Андрію Михайловичу Марганецького воєнізованого
гірничорятувального загону,
Дніпропетровська область
ІВАНЕНКУ - керівнику Броварського міського Олегу Валерійовичу товариства інвалідів з ураженням
опорно-рухового апарату "Прагнення",
Київська область
МОЙСЄЄНКУ - старшому лейтенанту, заступнику Руслану Володимировичу коменданта прикордонної комендатури
(для виконання спеціальних завдань з
охорони Державного кордону) 5
прикордонного загону Східного
напрямку, м. Суми
СЕРБІНУ - інженеру державного конструкторського
Вадиму Володимировичу бюро "Південне" імені М.К. Янгеля,
м. Дніпропетровськ
ЩЕГОЛЬСЬКІЙ - курсанту 406 навчального взводу Тетяні Володимирівні факультету N 1 Запорізького юридичного
інституту Міністерства внутрішніх справ
За внесок у розвиток молодіжного руху
АНФІЛОВІЙ - голові Вінницького міського комітету Марині Родіонівні молодіжних організацій
ЗАРУЦЬКОМУ - голові Тернопільської міської Юрію Романовичу організації "Спілка української
молоді в Україні"
КАЛИНИЧ - голові Мукачівської міської Жанні Ярославівні організації Всеукраїнської молодіжної
громадської організації "Українська
соціал-демократична молодь",
Закарпатська область
КРАСНІКОВУ - генеральному директору Ради молодих Денису Анатолійовичу підприємців України, м. Київ
СКІРКУ - директору Запорізького регіонального Роману Леонідовичу ресурсного центру для громадських
організацій
СТОВБУР - президенту Сумської міської жіночої Марині Іванівні молодіжної організації "Довіра МЕТ"
УСМАНОВУ - голові правління асоціації "Молодь Едему Рустемовичу за мир і розвиток", м. Бахчисарай
Автономної Республіки Крим
ШЕЙКУ - голові Дніпропетровської молодіжної Олексію Володимировичу ради при міському голові
ШУМІК - голові комітету у справах сім'ї та Ірині Володимирівні молоді Амур-Нижньодніпровської районної
ради, м. Дніпропетровськ
ЧЕСНОКОВУ - заступнику голови ради дитячо- Андрію Володимировичу молодіжної організації "Відрада",
м. Київ
ЯРЕМЕНКУ - заступнику голови Спілки козацьких Василю Дмитровичу організацій України, м. Київ

Перший
віце-прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 28



вгору