Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Свободи
Президент України; Указ від 18.11.2009939/2009
Документ 939/2009, поточна редакція — Прийняття від 18.11.2009
 

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня Свободи

За визначний особистий внесок у відстоювання національної
ідеї, становлення і розвиток Української незалежної держави та
активну політичну і громадську діяльність п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом Свободи
ГОРБАЛЯ - колишнього політичного в'язня, Миколу Андрійовича народного депутата України II
скликання
ПАШКО - громадську діячку, м. Київ Атену-Святомиру Василівну
ПЛАХОТНЮКА - колишнього політичного в'язня, голову
Миколу Григоровича громадської організації "Музей
шістдесятництва" у м. Києві
ЧЕРВОНІЯ - народного депутата України I-IV Василя Михайловича скликань
(посмертно)
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
КЕНДЗЬОРА - народного депутата України Ярослава Михайловича
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
БОЙКА - народного депутата України I-III Богдана Федоровича скликань
КИРИЛЕНКА - народного депутата України В'ячеслава Анатолійовича
КОСТЕНКА - народного депутата України Юрія Івановича
ЧЕРЕВАТЕНКА - мистецтвознавця, дослідника історії Леоніда Васильовича політичних репресій в Україні, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ПОРОВСЬКОГО - народного депутата України I, II, Миколу Івановича IV скликань
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БИЧКОВА - народного депутата України IV Сергія Анатолійовича скликання
ВОЛКОВЕЦЬКОГО - почесного голову Івано-Франківського
Степана Васильовича обласного об'єднання Всеукраїнського
товариства "Просвіта" імені Тараса
Шевченка
ГОРОХІВСЬКОГО - колишнього політичного в'язня, Леона Теодоровича народного депутата України I-II
скликань
ДОНЧИКА - літературознавця, м. Київ Віталія Григоровича
ЛИСЕНКА - члена ради Всеукраїнського товариства
Миколу Григоровича політичних в'язнів та репресованих,
м. Київ
ПИЛИПЧУКА - народного депутата України I-II Володимира Мефодійовича скликань
РІЗНИКІВА - колишнього політичного в'язня, Олексу Сергійовича письменника, члена правління Конгресу
української інтелігенції, м. Одеса
ФЕДОРИНА - народного депутата України Ярослава Володимировича II-III скликань
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БІЛЕЦЬКОГО - професора Донецького національного Володимира Стефановича технічного університету,
співзасновника Народного руху України
за перебудову в Донбасі
ГОРБАТЮКА - народного депутата України II Мирослава Пилиповича скликання
КОЛІНЦЯ - народного депутата України I скликання
Володимира Володимировича
МОСІЮКА - начальника відділу Міністерства Олександра Миколайовича фінансів України, активіста Народного
руху України
ПОПОВА - заступника Глави Секретаріату Ігоря Володимировича Президента України - Представника
Президента України у Верховній Раді
України
РАТУШНОГО - народного депутата України II-IV Михайла Ярославовича скликань, заступника голови
Української Всесвітньої Координаційної
Ради, м. Київ
СТОЙКА - народного депутата України Івана Михайловича
ТКАЧА - народного депутата України IV Романа Володимировича скликання, голову Івано-Франківської
крайової організації Народного руху
України
ТУРЕЦЬКОГО - голову Тернопільського обласного Василя Павловича громадського об'єднання "Українська
християнська солідарність",
співзасновника Народного руху України
у Тернопільській області
Нагородити орденом "За мужність" I ступеня
АНДРУШКА - колишнього політичного в'язня, Володимира Васильовича активіста Івано-Франківської філії
Української гельсінської спілки
БАБИЧА - активіста Житомирської філії Сергія Олексійовича Української гельсінської спілки
МАЗУРА - колишнього політичного в'язня, Дмитра Дмитровича правозахисника, с. Гута-Логанівська,
Житомирська область
НАБОКУ - колишнього політичного в'язня, Сергія Вадимовича редактора газети "Голос відродження"
(посмертно)
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БАННОГО - активіста Полтавського обласного Анатолія Григоровича товариства політичних в'язнів та
репресованих
БАЧИНСЬКОГО - співзасновника Перечинської районної
Івана Едмундовича організації Народного руху України,
Закарпатська область
БЕЗКИДЕВИЧА - громадського діяча, м. Фастів, Франца Людвиговича Київська область
БОРИСЮКА - колишнього політичного в'язня, Юрія Йосиповича м. Бровари, Київська область
ВОВКА - завідувача Народного дому Миколу Івановича Всеукраїнського товариства "Просвіта"
імені Тараса Шевченка у місті Ужгород,
Закарпатська область
ВОВКА - громадського діяча, м. Вінниця Степана Макаровича
ВОВКОДАВА - колишнього політичного в'язня, Володимира Петровича громадського діяча, Вінницька область
ВОРФЛІКА - громадського діяча, м. Жовті Води, Анатолія Васильовича Дніпропетровська область
ГУБУ - активіста Українського добровільного
Володимира Петровича культурно-просвітницького
правозахисного благодійного товариства
"Меморіал" імені Василя Стуса
ГУЛЮ - громадського діяча, смт Коцюбинське,
Євгена Васильовича Київська область
ГУРИНА - голову Вінницької обласної організації
Василя Йосиповича Українського добровільного
культурно-просвітницького
правозахисного благодійного товариства
"Меморіал" імені Василя Стуса
ДЖУРЯКА - колишнього політичного в'язня, Власія Танасійовича співзасновника Народного руху України
в Путильському районі, Чернівецька
область
ЗЛЮЧОГО - громадського діяча, Сергія Дмитровича м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська
область
КАЛИНЯКА - заступника голови Запорізького Михайла Федоровича обласного об'єднання Всеукраїнського
товариства "Просвіта" імені Тараса
Шевченка
КОВАЛЬЧУКА - голову Бориспільського об'єднання Анатолія Антоновича Всеукраїнського товариства "Просвіта"
імені Тараса Шевченка, Київська
область
КОСТЮКА - учителя загальноосвітньої школи I-III
Петра Івановича ступенів міста Бердичева,
співзасновника місцевого осередку
Народного руху України, Житомирська
область
КУЛИНИЧА - помічника-консультанта народного Віктора Пилиповича депутата України, м. Київ
КУПНОВИЦЬКОГО - колишнього політичного в'язня, Богдана Федоровича активіста Полтавського обласного
товариства політичних в'язнів та
репресованих
КУШНІРА - доцента Чернівецького національного Миколу Ярославовича університету імені Юрія Федьковича
ЛЕВИЦЬКОГО - громадського діяча, м. Тернопіль Михайла Васильовича
МЕЛЬНИЧУКА - колишнього політичного в'язня, Святослава Васильовича учасника національно-визвольних
змагань, м. Чернівці
ОЛІЙНИКА - співзасновника Нікопольської міської
Івана Павловича організації Народного руху України,
Дніпропетровська область
ПАСЬКА - наукового секретаря Донецького Ігоря Трохимовича обласного відділення Наукового
товариства імені Шевченка
САРАНУ - директора комунального підприємства Валерія Юрійовича "Дирекція будівництва меморіального
комплексу "Пам'яті героїв Крут",
Чернігівська область
ТИВОДАРА - професора Ужгородського національного
Михайла Петровича університету, співзасновника
Ужгородської міської організації
Народного руху України
ТИЩЕНКА - співзасновника Донецької крайової Миколу Анатолійовича організації Народного руху України
ТКАЧИКА - співзасновника Тернопільської крайової
Богдана Івановича організації Народного руху України,
м. Тернопіль
ФАЩУКА - радника голови Івано-Франківського Василя Павловича міського об'єднання Всеукраїнського
товариства "Просвіта" імені Тараса
Шевченка
ШЕВЧУКА - депутата Івано-Франківської обласної
Романа Михайловича ради
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГАЛКОВСЬКУ - учительку Рудківської Надію Миколаївну загальноосвітньої школи I-II ступенів,
Чернігівська область
ЗАВГОРОДНЮ - громадську діячку, м. Дніпропетровськ
Тамару Семенівну
КАЛІНІЧЕВУ - голову Фундації захисту свободи слова
(ЗЕЛЕНСЬКУ) та інформації, м. Київ Катерину Михайлівну
КОВАЛЬЧУК - голову Фастівської громадської Галину Григорівну організації "Союз українок", Київська
область
ОСЬМАК - секретаря Всеукраїнського братства Наталію Кирилівну ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича
- Тараса Чупринки, м. Київ
ХОМИК - головного лікаря Львівського обласного
Ореславу Василівну державного психоневрологічного
диспансеру, активіста Народного руху
України
Нагородити орденом Данила Галицького
ІВАСЮТИНА - заступника керівника апарату Михайла Ярославовича Івано-Франківської обласної державної
адміністрації
ЛИТВИНЧУКА - активіста Народного руху України, Віктора Юхимовича Тернопільська область
ШВАЙКУ - народного депутата України I скликання
Михайла Андрійовича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ПАВЛИКІВСЬКОГО - працівника Музею визвольних змагань Івана Юрійовича Прикарпатського краю,
м. Івано-Франківськ
Нагородити відзнакою Президента України - Хрест Івана Мазепи
БАБЛЯКА - активіста Київської філії Української
Логіна Григоровича гельсінської спілки
ІВАНЮЧЕНКА - начальника відділу Миколаївської Анатолія Богдановича обласної державної адміністрації,
голову Миколаївської філії Української
гельсінської спілки
КИСЛОГО - академіка Національної академії наук
Павла Степановича України, активіста Народного руху
України, м. Київ
КОЛОСІВСЬКОГО - голову Житомирської районної державної
Валерія Євгеновича адміністрації, заступника голови
Житомирської філії Української
гельсінської спілки
КОНОНА - колишнього політичного в'язня, Василя Григоровича ветерана національно-визвольного руху,
Тернопільська область
КУЧЕРІВА - директора фонду "Демократичні Ілька Ільковича ініціативи", співзасновника Народного
руху України, м. Київ
ЛУК'ЯНЕНКО - активіста Івано-Франківської філії Надію Іванівну Української гельсінської спілки
МАРКЕВИЧА - президента Харківського міського Ярослава Володимировича молодіжного об'єднання
"Східноукраїнський фонд розвитку
демократії"
НЕЧИПОРЕНКА - бандуриста, м. Житомир Миколу Івановича
ОРОСА - голову Закарпатської філії Української
Олександра Михайловича гельсінської спілки
ПІДПРИГОРЩУКА - активіста Вінницької філії Української
Василя Леонтійовича гельсінської спілки
САПЕЛЯКА - письменника, голову Харківської філії
Степана Євстахійовича Української гельсінської спілки
СИДЯГУ - секретаря Тернопільської філії Віталія-Романа Томковича Української гельсінської спілки
ТАРАН - заступника голови Фонду розвитку Лесю Йосипівну громадянського суспільства, активіста
Львівської філії Української
гельсінської спілки
ФЕДОРІВА - активіста Київської філії Української
Дмитра Івановича гельсінської спілки
ЧЕРНЯВСЬКУ-НАБОКУ - лікаря-лаборанта центральної районної
Інну Борисівну поліклініки Шевченківського району,
активіста Київської філії Української
гельсінської спілки
ЧОРНОМАЗ - голову Черкаської філії Української Тетяну Олександрівну гельсінської спілки
ЧОРНОМАЗА - викладача Уманського державного Богдана Даниловича педагогічного університету, голову
Уманської філії Української
гельсінської спілки, Черкаська область
ШУТОВА - активіста Всеукраїнського товариства
Іллю Якимовича "Просвіта" імені Тараса Шевченка,
м. Київ.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 18 листопада 2009 року
N 939/2009

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...