Документ 925/2010, поточна редакція — Прийняття від 29.09.2010

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними
нагородами України з нагоди
Дня працівників освіти

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти,
підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну наукову і
педагогічну діяльність, високий професіоналізм
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ЛІФИЦЯ - вчителя Харківського Сергія Олександровича фізико-математичного ліцею N 27
МЕДВЕДЯ - директора Севастопольського Валерія Володимировича центру професійно-технічної освіти
імені маршала інженерних військ
А.В. Геловані
МЕЛЬНИКА - вчителя Ліцею інформаційних Валентина Івановича технологій міста Олександрії,
Кіровоградська область
САЛІВОНА - вчителя Українського Георгія Івановича фізико-математичного ліцею
Київського національного
університету імені Тараса Шевченка
СУПРУНОВА - директора Черняхівської Аркадія Дем'яновича загальноосвітньої школи
I-II ступенів, Житомирська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ВІЗИР - завідувача комунального дошкільного
Любов Іванівну навчального закладу (ясла-садок)
загального розвитку N 10
"Світлячок" Новоолександрівської
сільської ради, Дніпропетровська
область
СКОРУ - заступника директора Людмилу Анатоліївну Новомиколаївської спеціальної
загальноосвітньої школи-інтернату
для дітей із важкими вадами
мовлення, Запорізька область
ЧАУС - доцента кафедри Дніпропетровського Тетяну Григорівну національного університету
імені Олеся Гончара
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ЯКІРУ - вчителеві Києво-Печерського ліцею Михайлу Семеновичу N 171 "Лідер" міста Києва
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
АЗАРЕНКОВІЙ - учительці Сумської спеціалізованої Альоні Іванівні школи I-III ступенів N 10
БЕЗУШКУ - вчителеві Калуської гімназії, Олександру Миколайовичу Івано-Франківська область
БІЛІЙ - учительці середньої загальноосвітньої
Майї Петрівні школи N 40, м. Дніпропетровськ
ВОЛОДІНІЙ - учительці Києво-Печерського ліцею Інні Лазарівні N 171 "Лідер" міста Києва
ГРАЩЕНКОВІЙ - учительці Миколаївського Ірині Олександрівні юридичного ліцею
ГРИБОВІЙ - заступникові директора гімназії Ніні Михайлівні N 143 міста Києва
ГОЛЬДРІНІЙ - учительці Херсонського ліцею Ірині Андріївні
ГУМЕНЮК - учительці Житомирської міської Валентині Ананіївні гуманітарної гімназії N 23
ДІДИК - учительці Жашківської спеціалізованої
Галині Василівні школи N 1 з поглибленим вивченням
окремих предметів, Черкаська область
ДОМАРЄВІЙ - директорові загальноосвітньої Інні Іванівні школи I-III ступенів N 20
міста Донецька
ЗАЙЦЕВІЙ - учительці Дніпропетровського Олені Вячеславівні вищого училища фізичної культури
ІОНІЦОЮ - вчителеві Драницького Валентину Серафімовичу навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітній навчальний
заклад - дошкільний навчальний
заклад", Чернівецька область
ІЦЕНКУ - вчителеві Таращанської районної Володимиру Олексійовичу гімназії "Ерудит", Київська область
КЕРНИЧНІЙ - учительці середньої загальноосвітньої
Світлані Василівні школи I-III ступенів N 50
міста Львова
КОЗЛОВІЙ - учительці загальноосвітнього Тетяні Леонідівні спеціалізованого санаторного
інтернатного закладу II-III ступенів
"Ерудит" для обдарованих дітей,
м. Донецьк
КРАВЕЦЬ - учительці загальноосвітнього Галині Петрівні спеціалізованого санаторного
інтернатного закладу II-III ступенів
"Ерудит" для обдарованих дітей,
м. Донецьк
МАНЖОС - учительці Запорізької Валентині Мар'янівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 1 імені
Т.Г. Шевченка
МАТВІЙЧИНІ - учительці Чернівецької Світлані Володимирівні гімназії N 2
МІГУТІНІЙ - учительці Красноармійського Олені Олександрівні навчально-виховного комплексу,
Донецька область
НАРИТНИК - учительці Бурштинської Тетяні Миколаївні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 2 Галицького району,
Івано-Франківська область
ПИЛИПІВУ - вчителеві навчально-виховного Ярославу Михайловичу комплексу "Школа I ступеня - гімназія
імені Митрополита Андрея
Шептицького міста Стрия",
Львівська область
ПИХТАРЮ - вчителеві ліцею міста Славутича, Миколі Петровичу Київська область
ПІКАЛЮКУ - директорові Уманської Андрію Івановичу загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 3,
Черкаська область
ПРИХОДЬКО - учительці Полтавської гімназії Юлії Миколаївні N 17
РІЛОВІЙ - учительці Прилуцької Людмилі Олександрівні спеціалізованої школи I-III ступенів
N 6 з поглибленим вивченням
інформаційних технологій,
Чернігівська область
САВЧЕНКО - учительці Одеського Ганні Андріївні навчально-виховного комплексу
"Гімназія N 7 - спеціалізована школа
I ступеня з поглибленим
вивченням англійської мови"
САПЄГІНУ - вчителеві Полтавського обласного Сергію Васильовичу ліцею-інтернату для обдарованих
дітей із сільської місцевості
імені А.С. Макаренка
СІТАРУ - вчителеві загальноосвітньої Яношу Деметеровичу спеціалізованої школи-інтернату
з поглибленим вивченням окремих
предметів міста Ужгорода
СТАРОДУБЦЕВІЙ - учительці Золочівської Вікторії Анатоліївні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 2, Харківська область
СТЕПАНЮК - учительці Здолбунівської Марії Олексіївні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 6, Рівненська область
ТОМЧУК - директорові Клекотинської Світлані Сергіївні середньої загальноосвітньої школи
I-III ступенів Шаргородського району,
Вінницька область
УЗУН Олені Петрівні - учительці навчально-виховного
комплексу "Загальноосвітня школа
I-III ступенів-ліцей" смт Любашівка,
Одеська область
ХВЕСИКУ - вчителеві загальноосвітньої Анатолію Євдокимовичу школи I-III ступенів с. Мала Глуша
Любешівського району,
Волинська область
ШКІРОВІЙ - директорові Сімферопольської Вірі Сергіївні спеціальної загальноосвітньої
школи-інтернат I-III ступенів N 2,
Автономна Республіка Крим
ШУТЯК - керівникові фізичного виховання Ірині Анатоліївні Кам'янець-Подільського коледжу
харчової промисловості Національного
університету харчових технологій,
Хмельницька область
ЯКОВЛЄВІЙ - учительці комунального закладу Надії Богданівні "Навчально-виховне об'єднання
природничо-економіко-правовий
ліцей - спеціалізована школа I-III
ступенів N 8 - позашкільний центр
Кіровоградської міської ради
Кіровоградської області"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
АРАБОВУ - директорові Харківського Юрію Пилиповичу професійного ліцею будівництва
та соціальної реабілітації
ГАЛКІНІЙ - директорові загальноосвітньої Галині Василівні школи N 10 I-III ступенів міста
Ізмаїл, Одеська область
КИРИЧУК - завідувачеві кафедри Житомирського Галині Євгеніївні державного університету
імені Івана Франка
МАТВІЄВСЬКІЙ - художньому керівникові, Ользі Іванівні режисеру народного художнього театру
"Дивосвіт" Тернопільської
загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 22
МЕГЕШУ - директорові лінгвістичної Михайлу Михайловичу гімназії імені Т.Г. Шевченка
міста Ужгорода
РАЦУЛУ - професорові Кіровоградського Анатолію Борисовичу державного педагогічного університету
імені Володимира Винниченка
СИРОВАТСЬКОМУ - директорові Вищого професійного Івану Михайловичу училища N 21 міста Миколаєва
СОЛОВЙОВУ - начальникові управління освіти Юрію Івановичу і науки Донецької обласної
державної адміністрації

ТВЕРДОХЛІБ - директорові Луганського Ларисі Валеріївні обласного багатопрофільного ліцею
ФЕСЕНКО - директорові Матвіївського Олені Сергіївні загальноосвітнього
навчально-виховного комплексу
"Всесвіт" Вільнянської районної
ради, Запорізька область
ФОМЕНКУ - заступникові директора Миколі Миколайовичу департаменту Міністерства освіти
і науки України

ЧЕМЕРИСУ - директорові ліцею N 208 Михайлу Валентиновичу міста Києва.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 29 вересня 2010 року
N 925/2010



вгору