Документ 822/2011, поточна редакція — Прийняття від 19.08.2011


     ПОЛІВАНОВУ           - голову Одеського обласного відділення 
Галину Анатоліївну Українського фонду культури
ПОЛТОРАЦЬКОГО - керівника Одеського обласного Бориса Макаровича відділення пошуково-видавничого
агентства "Книга Пам'яті України"
ПРОКОФ'ЄВА - заступника голови районної організації
Олексія Юхимовича ветеранів Саратського району
ПРУССА - головного лікаря державного закладу Станіслава Валентиновича "Дитячий спеціалізований (спеціальний)
клінічний санаторій "Хаджибей",
Біляївський район
ПУШКАРЕНКО - ветерана державної служби Наталію Федорівну смт Овідіополь
РАБОТІНА - голову Одеської регіональної Юрія Анатолійовича організації Національної спілки
журналістів України, м. Одеса
РЕДЬКО - директора Одеського академічного Олену Григорівну театру музичної комедії імені
М. Водяного
РОЗЕНБОЙМ - директора культурного центру Ганну Рафаїлівну "Благодійна фундація "Хесед Шаарей
Ціон", м. Одеса
РОТАРЯ - майстра виробничого навчання Анатолія Федоровича бригадирів навчально-курсового
комбінату державного підприємства
"Іллічівський морський торговельний
порт"
РУДЮК - ветерана праці, Іванівський район Евілію Іванівну
САДОВНИКА - головного лікаря державного закладу Анатолія Анатолійовича "Дитячий спеціалізований (спеціальний)
санаторій "Люстдорф", м. Одеса
САРАНДІ - пенсіонера, м. Білгород-Дністровський
Івана Івановича
САХНА - заступника начальника Юрія Петровича військово-медичного клінічного центру
Південного регіону, м. Одеса
СВИДЮКА - композитора, соліста-вокаліста Миколу Івановича Одеської обласної філармонії,
народного артиста України
СЛОЖИНСЬКОГО - голову сільськогосподарського Валерія Костянтиновича виробничого кооперативу "Ягорлик",
Красноокнянський район
СОКОЛОВА - голову ради Організації ветеранів Валентина Євгеновича міста Одеси
СОКОЛОВУ - заступника головного лікаря Людмилу Федорівну Татарбунарської центральної районної
лікарні
СТАВРОВА - голову Білгород-Дністровської міської
Бориса Микитовича ради ветеранів війни, праці і
Збройних Сил України
ТИМОХІНА - механізатора сільськогосподарського Геннадія Івановича виробничого кооперативу "Сергіївка",
Саратський район
ТИЩЕНКА - президента Одеської асоціації Іллю Степановича транспортників
ТОПАЛА - депутата Одеської обласної ради, Георгія Івановича Тарутинський район
ТРУХАНОВА - президента Української федерації Геннадія Леонідовича таїландського боксу, м. Одеса
УЗУНОВА - водія сільськогосподарського Василя Павловича виробничого кооперативу "Дружба",
Саратський район
УСАМОВА - голову правління акціонерного Ахмеда Алійовича товариства "Виноградар", м. Рені
УСЕНКА - першого заступника голови Одеської Василя Трохимовича обласної ради Організації ветеранів
УШКАНОВА - генерального директора телекомпанії Олександра Володимировича "Репортер", м. Одеса
ФІЛІПЧУКА - Героя України, голову Одеської Володимира Станіславовича обласної ради миру
ФІНИКА - директора товариства "Нива", Володимира Івановича Савранський район
ХМЕЛЬНЮКА - Іллічівського міського голову Валерія Яковича
ХУДОЛІЯ - художника-скульптора, члена Одеської
Миколу Савелійовича обласної організації Національної
спілки художників України
ЧЕРНИЧЕНКА - головного агронома акціонерного Анатолія Григоровича товариства "Агрокомпанія "Свобода",
Ізмаїльський район
ЧЕРНЯКА - начальника відділу державного Олександра Ісааковича підприємства "Іллічівський морський
торговельний порт"
ЧОРНОБРОДСЬКУ- - директора-художнього керівника ГАЛЬПЕРІНУ концертно-виставкового залу
Ганну Семенівну пасажирського комплексу державного
підприємства "Одеський морський
торговельний порт"
ШЕВЧИК - настоятельку Одеського Надію Вікторівну Свято-Архангело-Михайлівського
(ігуменію Серафиму) жіночого монастиря
ШИМБАРЬОВА - голову Ради ветеранів Управління Василя Федоровича служби безпеки України в Одеській
області
ШИШКІНА - директора товариства "Топаз", Миколу Миколайовича Великомихайлівський район
ШКОЛЬНИКА - актора Одеського обласного російського
Олега Львовича драматичного театру імені А. Іванова
ШМАКОВА - члена ради Одеської міської Анатолія Івановича організації ветеранів
ШУМЛЯНСЬКУ - вчителя Арцизької загальноосвітньої Наталію Степанівну школи N 1 у 1958-2005 роках, м. Арциз
ЩЕРБИНУ - головного лікаря Тарутинської Миколу Ілліча центральної районної лікарні
по Полтавській області
БАРИЛО - директора сільськогосподарського Надію Корніївну товариства "Ковалі", Хорольський
район
БЕГМАТ - директора Варварівського народного Віру Олексіївну історичного музею, Карлівський
район
БЕЗПАЛОГО - головного лікаря товариства Миколу Олександровича "Санаторій "Сосновий бір",
Зіньківський район
БЕРНАЦЬКОГО - заступника директора товариства Михайла Володимировича "Рост Агро", Глобинський район
БІЛІЧЕНКА - головного інженера Полтавської Василя Олексійовича дирекції залізничних перевезень
статутного територіально-галузевого
об'єднання "Південна залізниця"
БОДНЮ - депутата Великобагачанської районної
Володимира Олексійовича ради
БОЙКО - акушерку Машівської центральної Віоріку Степанівну районної лікарні
БУРЮ - лікаря Глобинської центральної Світлану Володимирівну районної лікарні
БУЦЯ - голову фермерського господарства Івана Івановича "Каміла", Гребінківський район
ВАСЮТУ - начальника сектору Решетилівського Лілію Анатоліївну районного відділу Управління
Міністерства внутрішніх справ
України в Полтавській області
ВЕЛИЧКО - учителя Лубенської загальноосвітньої
Любов Миколаївну школи I-III ступенів N 1 Лубенської
міської ради
ВІТАША - директора сільськогосподарського Миколу Сергійовича підприємства "Батьківщина",
Миргородський район
ВОЛИКА - доцента кафедри Полтавського Павла Івановича національного технічного
університету імені Ю. Кондратюка
ГАЛЬЧЕНКА - директора Кременчуцького Івана Васильовича педагогічного училища імені
А.С. Макаренка
ГАМБАЛЯ - Оболонського сільського голову, Сергія Олексійовича Семенівський район
ГИРЮ - головного лікаря Новосанжарської Ольгу Василівну центральної районної лікарні
ГЛУШАЄВА - директора дитячо-юнацької спортивної
Володимира Івановича школи N 2 з плавання,
м. Комсомольськ
ГОЛОВЧЕНКА - начальника Гребінківської дистанції Анатолія Миколайовича колії статутного
територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця"
ГОНЧАР - директора Березоворудського Валентину Василівну народного історико-краєзнавчого
музею, Пирятинський район
ГУНЮ - Павлівського сільського голову Ольгу Миколаївну
ДАЛАДУ - Духівського сільського голову Валентину Григорівну
ДМИТРЕНКА - директора сільськогосподарського Сергія Михайловича підприємства імені Суворова,
Решетилівський район
ДМИТРЕНКА - ветерана праці, Решетилівський район
Юрія Григоровича
ДРОБЕЦЬКУ - завідувача методичного кабінету Надію Герасимівну відділу освіти виконкому
Комсомольської міської ради
ЕЙДЛІСА - головного металурга акціонерного Валерія Юхимовича товариства "Кременчуцький
сталеливарний завод"
ЗАЇЧЕНКА - Бондарівського сільського голову, Леоніда Івановича Кременчуцький район
ЗІМІНА - машиніста бульдозера акціонерного Леоніда Вікторовича товариства "Полтавський
гірничо-збагачувальний комбінат",
м. Комсомольськ
ІВАНЦЯ - директора сільськогосподарського Миколу Олексійовича підприємства "Обрій",
Чутівський район
КАЛЮЖНУ - директора Новокочубеївської Надію Миколаївну загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Чутівський район
КАРНАУХ - директора акціонерного товариства Надію Василівну "Кобеляцький завод продтоварів
"Мрія", м. Кобеляки
КАРПЕНКА - голову сільськогосподарського Володимира Павловича підприємства "Майбородівське",
Кременчуцький район
КАШУБУ - заступника директора Сагайдацької Ніну Михайлівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів Шишацької районної ради
КИСЛОГО - машиніста компресорної станції Василя Григоровича Диканського лінійного виробничого
управління магістральних
газопроводів філії "Управління
магістральних газопроводів
"Київтрансгаз"
КОБИЩАН - начальника управління виконкому Наталію Олексіївну Київської районної в місті Полтаві
ради
КОВАЛЕНКО - головного спеціаліста відділу освіти
Тамару Василівну Пирятинської районної державної
адміністрації
КОРОСТАШОВА - голову правління Олександра Григоровича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Батьківщина",
Котелевський район
КОСТУРЕНКО - вчителя Диканської гімназії імені Любов Олексіївну М.В. Гоголя
КРУТІЯ - директора Новооріхівської Миколу Андрійовича загальноосвітньої школи I-III
ступенів імені О.Г. Лелеченка
Лубенської районної ради
ЛУК'ЯНЕНКО - майстра машинного доїння Наталію Андріївну сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Зоря", Оржицький район
ЛУЦАНА - керуючого дільницею товариства Василя Івановича "Агропромислова компанія
"Докучаєвські чорноземи",
Карлівський район
МАРТИНЕНКА - комбайнера агрофірми "Добробут", Вадима Олексійовича Козельщинський район
МАРТИНОВУ - заступника голови правління Валентину Василівну акціонерного товариства "Полтавський
завод медичного скла"
МЕЛЬНИКА - тренера-викладача з боксу Михайла Івановича Полтавської обласної школи вищої
спортивної майстерності
МЕХЕДЬКА - заступника головного лікаря Олега Анатолійовича Полтавської центральної районної
лікарні
МИТРОПАНА - керуючого відділенням акціонерного Миколу Федосійовича товариства "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК",
м. Пирятин
МОГИЛЬНИКА - столяра Глинсько-Розбишівського цеху
Віктора Івановича Качанівського газопереробного
заводу, Гадяцький район
МОСКАЛЕНКА - головного редактора Лохвицької Олександра Володимировича районної газети "Зоря"
НАУМЕНКО - Кіровського сільського голову, Віру Борисівну Полтавський район
НЕЛАПШИЯ - заступника голови правління Миколу Михайловича акціонерного товариства
"Галещинський машинобудівний завод
сільськогосподарських машин та
обладнання", Козельщинський район
НЕСЕНА - директора сільськогосподарського Володимира Григоровича товариства "Агрофірма "Оржицька",
Оржицький район
НЕСТЕРЕНКА - директора сільськогосподарського Миколу Васильовича підприємства "Колос", Кобеляцький
район
НОСЕНКА - директора товариства "Агрофірма Михайла Івановича "Перше травня", Новосанжарський
район
НОСЕНКО - начальника управління Полтавської Олену Борисівну районної державної адміністрації
ОВЧАРЕНКО - директора державної спеціалізованої Людмилу Миколаївну художньої школи-інтернату I-III
ступенів "Колегіум мистецтв у
Опішні", Зіньківський район
ОРЛА - голову селянсько-фермерського Миколу Миколайовича господарства "Вільний селянин",
Козельщинський район
ОРОС - заступника головного лікаря Катерину Іванівну Гребінківської центральної районної
лікарні
ОСТАПЕНКО - учителя Красногорівської Тамару Миколаївну загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Великобагачанський район
ПАУТОВА - Миргородського міського голову у Олександра Борисовича 2000-2010 роках
ПРОКОПЕНКО - голову Миргородської організації Валентину Миколаївну профспілки працівників освіти
САВЕЛЬЄВУ - лікаря загальної практики - Наталію Всеволодівну сімейного лікаря поліклініки
"Медичний центр первинної
медико-санітарної допомоги",
м. Комсомольськ
СЕВАСТЬЯНОВА - першого заступника голови Лохвицької
Володимира Миколайовича районної ради ветеранів
СЕНДЗЮКА - директора Лубенського лісотехнічного
Романа Васильовича коледжу
СИНЯГОВСЬКОГО - директора Зіньківського дитячого Олексія Васильовича будинку-інтернату
СИНЯГОВСЬКУ - Озерянського сільського голову, Наталію Іванівну Кобеляцький район
СКОЧКА - генерального директора товариства Віктора Миколайовича "Агрофірма "Імені Довженка",
Шишацький район
СЛИВКУ - музичного звукорежисера Полтавського
Петра Петровича обласного радіо
СТАСОВСЬКУ - директора Вороньківського Світлану Миколаївну навчально-виховного комплексу імені
Героя Радянського Союзу
О.Д. Перелета Чорнухинської районної
ради
СТАСЮКА - пенсіонера, депутата Кременчуцької Валентина Володимировича міської ради
СТЕПАНЕНКА - заступника директора товариства Євгенія Ілліча "Чиста криниця", Машівський район
СТЕПАНЕНКА - директора сільськогосподарського Івана Івановича товариства "Імені Калашника",
Полтавський район
СТЕПАНЕНКА - пенсіонера, депутата Кременчуцької Олександра Петровича районної ради
ТРЕЙТЯКА - директора сільськогосподарського Павла Миколайовича підприємства "Перемога",
Чорнухинський район
ФЕНІЧА - керівника народного естрадного Вадима Леонідовича ансамблю "Резонанс", Семенівський
район
ФІЛЕНКО - директора Чутівської дитячої Наталію Борисівну музичної школи
ХИЛИМЕНКО - завідувача Полтавського дошкільного Ларису Миколаївну навчального закладу (ясла-садок)
N 17 "Школа здоров'я" Полтавської
міської ради
ЧЕРНЯВСЬКОГО - директора Пустовійтівської Сергія Петровича загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Глобинський район
ЧМАЛЯ - заступника голови виконавчого Миколу Микитовича комітету Київської районної в місті
Полтаві ради
ШИЛО - майстра народної творчості, Світлану Петрівну Диканський район
ШИМАНСЬКУ - вчителя Полтавської гімназії N 17 Тетяну Григорівну Полтавської міської ради
ШКУРПЕЛУ - викладача-методиста Гадяцького Тетяну Полікарпівну училища культури імені
І.П. Котляревського
по Рівненській області
БАКАЛЕЙКА - директора товариства "Агрореммаш", Андрія Йосиповича Демидівський район
БАЛАБАТ - Урвенського сільського голову, Лідію Михайлівну Здолбунівський район
БУРАВСЬКОГО - завідувача відділення Сергія Борисовича Володимирецької центральної районної
лікарні
БУРНАСЕНКОВА - старшого техніка управління Андрія Вікторовича Державної служби спеціального
зв'язку та захисту інформації
України в Рівненській області
ВАКУЛІНА - керівника зразкового духового Володимира Павловича оркестру "Олександрія", Рівненський
район
ВАЩИШИНУ - заступника головного лікаря Марію Мартинівну Дубровицької центральної районної
лікарні
ГАЛУЗУ - керівника фірми "Оріон", Василя Івановича Демидівський район
ГЕРАСИМУК - старшого зберігача фондів Державного
Катерину Миколаївну архіву Рівненської області
ГОГОНА - водія акціонерного товариства по Олександра Сергійовича газопостачанню та газифікації
"Рівнегаз"
ГОЛУБ - головного спеціаліста-економіста Аллу Василівну відділу Головного управління
статистики у Рівненській області
ГОЧА - електрогазозварника акціонерного Андрія Володимировича товариства по газопостачанню та
газифікації "Рівнегаз"
ДЕМЧУКА - заступника начальника комунального Андрія Олександровича закладу "Обласний центр з фізичної
культури і спорту інвалідів
"Інваспорт" Рівненської обласної
ради
ДМИТРЕНКО - завідувача відділу Державного Тамару Борисівну історико-культурного заповідника,
м. Дубно
ДОБРОВОЛЬСЬКОГО - заступника начальника управління Ігоря Ярославовича охорони здоров'я Рівненської
обласної державної адміністрації
ЖИЛІНСЬКОГО - завідувача відділення Центральної Петра Павловича міської лікарні, м. Рівне
ЗАХАРЦЯ - заступника начальника Управління Володимира Леонідовича Служби безпеки України в
Рівненській області
ІВАНІВА - концертмейстера камерного оркестру Михайла Івановича Рівненської обласної філармоніії
КАРПОВЕЦЬ - заступника начальника управління Тетяну Миколаївну Рівненської обласної державної
адміністрації
КІШМАНА - заступника директора Млинівської Миколу Володимировича гуманітарної гімназії
КЛИМЧУКА - заступника директора вищого Петра Павловича професійного училища N 1 міста Рівне
КОЗАРИКА - голову сільськогосподарського Петра Олександровича виробничого кооперативу "Нива",
Дубенський район
КОШИЦЬКУ - продавця підприємства Здолбунівської
Любов Олександрівну районної споживчої спілки
КРАВЧУКА - директора сільськогосподарського Петра Івановича підприємства племінного птахівництва
"Здолбунівське", Здолбунівський
район
КУЖЕЛЬ - головного спеціаліста управління Антоніну Яковлівну освіти і науки Рівненської обласної
державної адміністрації
КУПРІЯНЕЦЬ - листоношу відділення поштового Віру Дмитрівну зв'язку Рівне 24 Поштамту
Рівненської дирекції Українського
державного підприємства поштового
зв'язку "Укрпошта"
ЛУЦЕНКО - вчителя Рівненської Любов Іванівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 23 Рівненської міської
ради
ЛУЦИК - завідувача лабораторії Центральної Галину Юріївну міської лікарні, м. Рівне
МЕЛЬНИЧУКА - директора сільськогосподарського Володимира Михайловича підприємства "Правда", Млинівський
район
МЕЛЬНИЧУК - завідувача магазину села Кустин Тетяну Іванівну Олександрійського споживчого
товариства Рівненської районної
споживчої спілки
МИРОНЮКА - головного лікаря комунального Ігоря Ярославовича закладу "Рівненський обласний центр
психічного здоров'я населення"
Рівненської обласної державної
адміністрації
НАКОНЕЧНУ - майстра дільниці комунального Людмилу Іванівну Рівненського
шляхово-експлуатаційного
управління автомобільних доріг
НІКОЛАЙЧУКА - слюсаря акціонерного товариства по Михайла Івановича газопостачанню та газифікації
"Рівнегаз"
ПОЛІЩУКА - начальника Острозького обласного Дем'яна Васильовича ліцею-інтернату з посиленою
військово-фізичною підготовкою
Рівненської обласної ради ПРИМИЧА - Селищенського сільського голову, Миколу Антоновича Сарненський район
РУСИН - вчителя Рокитнівського Христину Василівну навчально-виховного комплексу
"Школа I-III ступенів - ліцей",
Рокитнівський район
СИДОРУК - майстра цеху підприємства Людмилу Василівну "Володимирецький комбінат
громадського харчування"
Володимирецької районної
споживчої спілки
СОНДАКА - директора Бугринського Степана Миколайовича агротехнічного ліцею і
загальноосвітньої школи I-II
ступенів Гощанської районної ради
ТОРБИЧА - старшого юрисконсульта вузла Олександра Васильовича урядового зв'язку Державної служби
спеціального зв'язку та захисту
інформації України, м. Рівне
ЧЕРНЕЦЬКОГО - директора сільськогосподарського Петра Михайловича підприємства "Світанок",
Костопільський район
ЮКІШ - Шпанівського сільського голову, Галину Володимирівну Рівненський район
ЮРКЕВИЧА - директора філії товариства Олександра Романовича "Мисливське господарство "Поліське",
Сарненський район
ЮХИМЕНКА - першого заступника голови Анатолія Олексійовича Рівненської обласної державної
адміністрації
ЯНУШЕВСЬКОГО - старшого інспектора відділу Миколу Євгеновича Головного управління Рівненської
обласної державної адміністрації
ЯРМОЛЮК - заступника головного редактора Надію Миколаївну Березнівської районної газети
"Надслучанський вісник"
по Сумській області
АНДОЛЕНКО - директора Охтирської районної Ольгу Миколаївну централізованої бібліотечної системи,
м. Охтирка
АНДРІЄНКА - Чернечослобідського сільського голову,
Миколу Миколайовича Буринський район
АНТОЩЕНКА - газоелектрозварювальника Глухівського
Олександра Леонідовича комунального виробничого управління
водогінно-каналізаційного господарства
БАРТОША - вчителя Роменської загальноосвітньої
Євгенія Миколайовича школи I-III ступенів N 5 Роменської
міської ради
БОРИСОВСЬКОГО - Тернівського селищного голову, Ігоря Петровича Недригайлівський район
БУБЛИК - начальника цеху філії "Охтирський Людмилу Миколаївну сиркомбінат" приватного підприємства
"Рось"
ВОДОТИКУ - директора державного підприємства Віктора Васильовича "Краснопільський лісгосп" Сумського
обласного управління лісового та
мисливського господарства Державного
агентства лісових ресурсів України
ВОЛКОВА - голову сільськогосподарського Валерія Валентиновича споживчого кооперативу "Ярославна",
Путивльський район
ГЛАДЧЕНКА - директора сільськогосподарського Юрія Володимировича підприємства "Рассвет",
Великописарівський район
ГЛУЩЕНКА - пенсіонера, Білопільський район Леоніда Федоровича
ГОНТОВЕНКА - директора міського центру фізичного Євгена Валентиновича здоров'я населення "Спорт для всіх",
м. Суми
ГОНЧАРОВА - директора товариства Івана Михайловича "Яструбщанське", Глухівський район
ГОНЧАРОВА - Кренидівського сільського голову, Петра Васильовича Середино-Будський район
ГОРБАНЯ - лікаря комунального закладу Владислава Якимовича "Шосткинська центральна районна
лікарня"
ГРИБАНА - пенсіонера, м. Глухів Валерія Федоровича
ГУРЕНКА - голову громадської організації Василя Васильовича "Тростянецька районна асоціація
підприємців і промисловців"
ДУМЕНКА - голову фермерського господарства Володимира Петровича "Віталія", Буринський район
ЄГОРЧЕНКОВУ - головного режисера Центру культури і
Зінаїду Іванівну дозвілля, м. Шостка
ЄНІНА - директора державного підприємства Олексія Миколайовича Міністерства оборони України
"Конотопський авіаремонтний завод
"Авіакон"
ЖИВОДЬОРА - Маківського сільського голову, Леоніда Петровича Шосткинський район
ЗИМОГЛЯДА - генерального директора Миколу Миколайовича сільськогосподарського товариства
імені Т.Г. Шевченка, Лебединський
район
КАЗНІЄНКА - головного агронома Івана Миколайовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Агрофірма "Перше
травня", Сумський район
КАЛІНІЧЕНКА - директора товариства агрофірми Миколу Петровича "Псьол", Краснопільський район
КАНТОКУ - лікаря комунального закладу Анатолія Івановича "Охтирська центральна районна
лікарня"
КАРПЦЯ - голову фермерського господарства Миколу Ілліча "Карпець М.І.", Липоводолинський
район
КЛИМЕНКО - завідувача Воронізького дошкільного Валентину Михайлівну навчального закладу (ясла-садок)
"Чебурашка" Воронізької селищної
ради, Шосткинський район
КОЗЛОВА - головного лікаря Недригайлівської Василя Григоровича центральної районної лікарні
КОЛЕСНИК - художнього керівника народного Олену Сергіївну аматорського колективу ветеранів
війни та праці Конотопського
міського будинку культури "Зоряний"
КОЛОНТАЄВСЬКОГО - заступника начальника Василя Івановича будівельно-монтажного управління
"Житлобуд" акціонерного товариства
"Сумжитлобуд", м. Суми
КОЗЛОВУ - заступника директора Червонянської Наталію Іванівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів Глухівської районної ради
КУРИЛОВА - директора "Ранок-Гамаліївка", Сергія Михайловича Конотопський район
МАЗІЯ - Великосамбірського сільського Григорія Семеновича голову, Конотопський район
МАРЧЕНКА - голову правління Василя Андрійовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Колядинець",
Липоводолинський район
МІЩЕНКА - директора комунальної установи Віктора Івановича Сумської обласної ради Кролевецького
будинку-інтернату для громадян
похилого віку та інвалідів
ОСАДЧОГО - директора Юрівського Володимира Миколайович навчально-авиховного комплексу
"Загальноосвітня школа I-III
ступенів - дошкільний навчальний
заклад" Конотопської районної ради
ОХРЕМЕНКО - вчителя Свеської спеціалізованої Наталію Олексіївну школи I-III ступенів N 1 Ямпільської
районної ради
ПЕДЯШ - директора Сумської загальноосвітньої
Наталію Олегівну школи I-III ступенів N 23
ПОТАПЕНКО - директора Довжицького Зою Євдокимівну навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа I-III
ступенів - дошкільний навчальний
заклад", Охтирський район
РАДІНУ - вчителя Путивльської Тетяну Миколаївну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 2 Путивльської районної
ради
РЄЗНІКОВА - начальника філії "Великописарівський
Анатолія Євгенійовича райавтодор"
РЯБУХУ - начальника відділу Ямпільської Олександра Віталійович арайонної державної адміністрації
СЕДНЄВА - майстра спорту України міжнародного Сергія Анатолійовича класу з біатлону, м. Глухів
СЕМЕНЕНКО - вчителя Охтирської загальноосвітньої
Ганну Володимирівну школи I-III ступенів N 5
СКОПЕНКА - приватного підприємця, Глухівський Віктора Васильовича район
СЛИНЬКА - голову фермерського господарства Миколу Івановича "Ярослав-2005", Білопільський район
СНІЦАРЯ - лікаря комунальної установи "Сумська
Олега Петровича міська клінічна лікарня N 1"
СОЛОШЕНКА - директора Іванівської Михайла Васильовича дослідно-селекційної станції
Інституту цукрових буряків
Української академії аграрних наук,
Охтирський район
СТРОКУ - вчителя Калинівської Людмилу Олексіївну загальноосвітньої школи I-II
ступенів Роменської районної ради
СУПРУН - спортсмена-інструктора Державної Інну Олександрівну служби молоді та спорту України,
м. Конотоп
СУРОВИЦЬКУ - вчителя Глухівської Риту Петрівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 2 Глухівської міської
ради
ТИСІВСЬКОГО - головного інженера комунального Йосипа Васильовича підприємства "Міськводоканал"
Сумської міської ради
ТИХУ - директора Гудимівської Людмилу Володимирівну загальноосвітньої школи I-II
ступенів Роменської районної ради
УДОДІКА - директора Лебединського медичного Олександра Дмитровича училища імені професора М.І. Сітенка
УКРАЇНЦЯ - заступника директора Володимира Михайловича Великописарівської спеціалізованої
школи I-III ступенів
ФОМАКІНА - директора Путивльського Леоніда Борисовича педагогічного коледжу імені
С.В. Руднєва Сумської обласної ради
ФРОЛА - начальника цеху товариства "Спільне Юрія Григоровича українсько-чеське підприємство
"ЛЕОЛ-LP", м. Лебедин
ХАНІНА - власного кореспондента державного Сергія Павловича інформаційного агентства Укрінформ,
м. Суми
ЧЕРНОВА - директора казенного підприємства Євгена Дмитровича "Шосткинський казенний завод
"Імпульс"
ШАТОХІНУ - завідувача Конотопського дошкільного
Надію Миколаївну навчального закладу (ясла-садок) N 4
"Сонечко" Конотопської міської ради
ШЕПЕЛЕВУ - сімейну медичну сестру базової Ларису Вікторівну амбулаторії загальної практики -
сімейної медицини, Роменський район
ЯРЕМЧУКА - директора Краснопільської Анатолія Івановича загальноосвітньої школи I-III
ступенів Краснопільської районної
ради
ЯЩЕНКА - Червленівського сільського голову, Володимира Васильовича Лебединський район
по Тернопільській області
АНДРУНЦІВА - заступника голови Тернопільського Михайла Васильовича обласного відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
АНТОШКІВА - громадського діяча, пенсіонера, Романа Михайловича Бучацький район
БАКАНЧУКА - заступника голови Тернопільської Михайла Антоновича обласної організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
БЕРЕЗОВСЬКУ - директора підприємства "Агрон", Наталію Григорівну Тернопільський район
БОДНАРЧУКА - пенсіонера, Підгаєцький район Мирона Васильовича
БОЙЧУКА - керівника народного аматорського Ігоря Петровича ансамблю української пісні
"Трембовляни" Теребовлянського
районного будинку культури
ВОЛЬСЬКУ - методиста Тернопільського Дар'ю Стахівну навчально-виховного комплексу N 28
Тернопільської міської ради
ГЕДУ - Монастириського міського голову Володимира Михайловича
ГОЛИКА - голову Тернопільського обласного Петра Павловича товариства дітей політв'язнів та
репресованих
ГОЛУБА - голову Тернопільської обласної Олександра Івановича Організації ветеранів України
ГОЦУЛА - Купчинецького сільського голову, Василя Михайловича Козівський район
ГРЕБЕНЯКА - голову правління Тернопільського Тараса Володимировича обласного відділення Міжнародної
благодійної установи "Центр
національного відродження"
ГРИБА - вчителя Ладичинської Михайла Миколайовича загальноосвітньої школи I-II
ступенів, Теребовлянський район
ГУЛЬКА - головного лікаря Лановецької Омеляна Миколайовича комунальної центральної районної
лікарні
ДЕНИСЮКА - голову приватного Василя Олексійовича сільськогосподарського підприємства
"Перемога", Лановецький район
ДІДИКА - члена Тернопільської обласної Володимира Олександровича організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
ДОРОЖОВСЬКУ - заступника головного лікаря Василину Костянтинівну Гусятинської центральної комунальної
районної лікарні
ЗАГАЛЮК - члена Тернопільської обласної Ганну Теодорівну організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
ІВАШКА - директора Підгаєцького професійного Іллю Васильовича аграрного ліцею
ЙОРДАНА - обліковця комунального підприємства Зіновія Івановича "Тернопільська міська
шляхово-експлуатаційна дільниця"
КАЧМАРСЬКОГО - Товстеньківського сільського голову,
Бориса Петровича Чортківський район
КАЩИШИН - головного спеціаліста відділу освіти
Оксану Адамівну Гусятинської районної державної
адміністрації
КЛИМА - голову Тернопільського обласного Андрія Васильовича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
КОВАЛЯ - громадського діяча, пенсіонера, Іллю Петровича Зборівський район
КОЗІЯ - директора Борщівського Ярослава Васильовича агротехнічного коледжу
КОЗУБСЬКОГО - вчителя Монастириської Петра Йосиповича загальноосвітньої школи I-III
ступенів
КОНСТАНТИНОВУ - директора Тернопільської Світлану Миколаївну спеціалізованої школи I-III ступенів
N 7 з поглибленим вивченням
іноземних мов Тернопільської міської
ради
КОХМАНА - Великогаївського сільського голову, Олега Андрійовича Тернопільський район
КРИЖОВАЧУКА - Героя України, директора товариства Олега Петровича "Україна", Підволочиський район
КРИЩИШИНА - головного лікаря Микулинецької Лева Петровича комунальної районної лікарні,
Теребовлянський район
КРОЧАКА - головного спеціаліста Державного Ігоря Яковича архіву Тернопільської області
КУЦ - директора Кривенської Тетяну Іванівну загальноосвітньої школи I-II
ступенів, Підволочиський район
ЛИТВИНА - директора товариства Петра Мирославовича "Виробничо-торгова фірма "Обнова",
Тернопільський район
ЛЮБАРСЬКУ - голову Борщівської районної Лесю Михайлівну громадської організації інвалідів
"Тепло сердець"
МАЗУРА - директора Кременецького медичного Петра Євстахійовича училища імені Арсена Річинського
МАЦЮКА - лікаря Тернопільської комунальної Олександра Гавриловича міської лікарні N 2
МЕЛЬНИЧУКА - головного редактора журналу Богдана Івановича "Літературне Тернопілля",
м. Тернопіль
МЕРЕЩАК - члена Бережанської районної Ольгу Олексіївну організації Спілки політв'язнів і
репресованих України, Бережанський
район
МОРКВАСА - голову Всеукраїнського об'єднання Нестора Миколайовича ради ветеранів у Борщівському районі
МОРОЗА - члена Проводу Тернопільської Григорія Яковича обласної організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
ОСЕЦЬКУ-ОСОЛІНСЬКУ - секретаря Тернопільської обласної Ганну Іванівну організації ветеранів України
ОСТРОВСЬКОГО - директора Вишнівецької Анатолія Афанасійовича загальноосвітньої школи I-III
ступенів Вишнівецької селищної ради,
Збаразький район
ПАВЛІСЬКОГО - директора відокремленого підрозділу Василя Михайловича Національного університету
біоресурсів і природокористування
України "Бережанський агротехнічний
інститут"
ПІДГІРНУ - Синьківського сільського голову, Ганну Степанівну Заліщицький район
ПОЛЕЩУКА - старшого майстра Підволочиської Богдана Григоровича дільниці Збаразького управління з
експлуатації газового господарства
ПОПЛАВСЬКОГО - директора Москалівської Юрія Маріановича загальноосвітньої школи I-II
ступенів, Лановецький район
ПУШКАРЯ - голову Тернопільського осередку Андрія Анатолійовича Всеукраїнської громадської
організації "Українська федерація
армспорту", багаторазового чемпіона
Європи та світу з армспорту,
м. Тернопіль
РОГІВСЬКОГО - бригадира селянського фермерського Івана Павловича господарства "Колосок", Збаразький
район
САВКУ - старшого наукового співробітника Ореста Івановича обласного історико-меморіального
музею політичних в'язнів,
м. Тернопіль
САРОСЄКО - заступника директора товариства Галину Михайлівну "Кременецьке молоко", Кременецький
район
СИНЕНЬКУ - члена Бучацької районної спілки Оресту Петрівну політв'язнів і репресованих
СИНЮКА - завідувача відділу суспільного життя
Сергія Ярославовича районного інформаційного центру
"Новини Шумщини", м. Шумськ
СКУПОВСЬКУ - полірувальника акціонерного Стефанію Йосипівну товариства "Монастириське
заводоуправління будматеріалів"
СЛИВКУ - члена громадської організації Павла Васильовича Всеукраїнської екологічної ліги
СТАСИШЕНА - головного лікаря Збаразької Олександра Сергійовича центральної районної комунальної
лікарні
ТРАКАЛА - головного редактора тижневика "Нова Василя Йосифовича доба", Бучацький район
ТРОЯНА - директора сільськогосподарського Михайла Матвійовича товариства "Сидорівський "Бровар",
Гусятинський район
ФЕРЛИЇВСЬКУ - директора загальноосвітньої школи Надію Іванівну I-II ступенів, Зборівський район
ЧЕРНЕЦЯ - голову Тернопільської обласної Дем'яна Івановича організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
ЯНЮКА - заступника голови фермерського Ростислава Івановича господарства "Беріжок", Шумський
район
по Харківській області
АКУЛОВУ - директора комунальної установи Ольгу Петрівну "Харківський геріатричний пансіонат
ветеранів праці" Харківської
обласної ради
АЛЕНІНА - директора підприємства "Агрофірма Станіслава Михайловича "Вікторія", Сахновщинський район
БАЙЦУР - директора Цупівської Наталію Юріївну загальноосвітньої школи I-II
ступенів Дергачівської районної ради
БАЛЮКА - директора Національного наукового Святослава Антоновича центру "Інститут грунтознавства та
агрохімії імені О.Н. Соколовського"
Національної академії аграрних наук
України, м. Харків
БЕЛОКОНЄВА - завідувача відділення Комунального Олексія Івановича закладу охорони здоров'я обласного
протитуберкульозного диспансеру N 3,
м. Зміїв
БЄЛОГО - Богодухівського міського голову Володимира Миколайовича
БІЛОКУДРЮ - директора сільськогосподарського Валерія Миколайовича підприємства "Схід-Авіа-Агро",
Балаклійський район
БІЛЯКА - директора товариства "Аграрник", Віктора Володимировича Красноградський район
БОРОХ - пенсіонерку, Золочівський район Марію Михайлівну
БРАЖНИК - директора Чугуївської гімназії Валентину Василівну N 5 Чугуївської міської ради
ВІТЧЕНКА - генерального директора комунального Василя Івановича підприємства "Харківський
вагоноремонтний завод"
ГАРЯЧОГО - депутата Шевченківської районної Віктора Івановича ради
ГЛОБІНА - тракториста агрофірми "Ватал", Сергія Васильовича Краснокутський район
ГЛЯНЯ - генерального директора Івана Даниловича сільськогосподарського підприємства
імені Фрунзе, Зачепилівський район
ГОРБУНОВУ-РУБАН - заступника Харківського міського Світлану Олександрівну голови
ГОРДІЄНКО - вчителя Харківської гімназії N 47 Тетяну Борисівну Харківської міської ради
ГРИГОРЕНКА - директора державного підприємства Віталія Стефановича "Куп'янське лісове господарство"
ГРУЩЕНКО - директора сільськогосподарського Олену Михайлівну підприємства "Добробут",
Первомайський район
ГУЛОГО - генерального директора Івана Михайловича аграрно-орендного підприємства
"Промінь", Красноградський район
ДЗИБАЛА - радника голови Зачепилівської Олександра Миколайовича районної державної адміністрації
ДІДОРЕНКА - директора сільськогосподарського Олексія Григоровича підприємства "Україна",
Близнюківський район
ДУДКУ - директора комунального підприємства Олександра Олексійовича "Індустріальний парк "Рогань"
Харківської обласної ради



вгору