Документ 761/2009, поточна редакція — Прийняття від 21.09.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників машинобудування

За вагомі особисті заслуги у розвитку вітчизняної
промисловості, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм
та з нагоди Дня машинобудівника п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
СІДЛЯРА - генерального директора Віктора Анатолійовича товариства "Машзавод", м. Чернівці
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БІЛОГО - голову правління акціонерного Олександра Петровича товариства "ІСТА-Центр",
м. Дніпропетровськ
ДЕНИСОВА - начальника цеху державного Віктора Івановича підприємства "Виробниче об'єднання
Південний машинобудівний завод
імені О.М.Макарова",
м. Дніпропетровськ
ЗОЛОТАРЬОВА - генерального директора Володимира Михайловича акціонерного товариства завод
"Південкабель", Харківська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАРДАКОВА - електрозварника державного Івана Миколайовича підприємства завод "Електроважмаш",
м. Харків
ВАКАТОВА - генерального директора акціонерного
Олександра Олексійовича товариства "Запорізький завод
високовольтної апаратури"
ГУНЧИКА - директора дочірнього підприємства
Володимира Петровича "Автоскладальний завод N 1"
акціонерного товариства "Луцький
автомобільний завод"
ДЕЙНЕГУ - слюсаря акціонерного товариства Олександра Васильовича "Ясинуватський машинобудівний
завод", Донецька область
ДЕРЖАНОВА - начальника Олександра Сергійовича складально-випробувального цеху
казенного підприємства "Харківське
конструкторське бюро з
машинобудування імені
О.О.Морозова"
ДЕРКАЧА - слюсаря-ремонтника акціонерного Миколу Володимировича товариства "СКФ Україна", м. Луцьк
ЄРДАКОВА - начальника сектору казенного Євгенія Володимировича підприємства "Харківське
конструкторське бюро з
машинобудування імені
О.О.Морозова"
ЄФІМОВА - генерального директора акціонерного
Максима Вікторовича товариства "Енергомашспецсталь",
Донецька область
ЗІНОВ'ЄВА - голову спостережної ради Олексія Михайловича акціонерного товариства
"Дніпроважмаш"
КОЧЕТКОВА - начальника цеху державного Володимира Андрійовича підприємства "Виробниче об'єднання
Південний машинобудівний завод
імені О.М.Макарова",
м. Дніпропетровськ
КРАСОВСЬКОГО - токаря державного підприємства Анатолія Олександровича завод "Електроважмаш", м. Харків
КУНІНА - начальника управління державного Григорія Залмановича підприємства "Київський авіаційний
завод "Авіант"
ЛЯХОВА - начальника цеху акціонерного Володимира Михайловича товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
МАГЕРАМОВА - головного конструктора казенного Лютфалія Курбан-Алійовича підприємства "Харківське
конструкторське бюро з
машинобудування імені
О.О.Морозова"
МАРТИНОВА - начальника цеху акціонерного Віктора Олексійовича товариства "Мотор Січ",
м. Запоріжжя
НАЗАРЕНКА - електрогазозварника акціонерного Ігоря Костянтиновича товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
НЕГРАМОТНОВА - начальника цеху державного Анатолія Івановича підприємства "Виробниче об'єднання
Південний машинобудівний завод
імені О.М.Макарова",
м. Дніпропетровськ
НІКОГОСЯНА - генерального директора акціонерного
Сурена Мнацакановича товариства "Краматорський завод
важкого верстатобудування",
Донецька область
ОГАНЕСЯНА - начальника відділу Харківського Семена Цолаковича державного авіаційного виробничого
підприємства
ОРЯБІНСЬКОГО - складальника Харківського Сергія Борисовича державного авіаційного виробничого
підприємства
ПОЛОВИНКИНА - обрубувача акціонерного товариства
Миколу Івановича "Енергомашспецсталь", Донецька
область
ПЯТАЧЕНКА - директора виробництва Петра Івановича "Машинобудівник" акціонерного
товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання імені
М.В.Фрунзе"
САБАТА - заступника генерального директора
Володимира Олексійовича акціонерного товариства
"Дрогобицький завод автомобільних
кранів", Львівська область
СУХОВІЯ - доцента Національного Сергія Івановича аерокосмічного університету імені
М.Є.Жуковського "Харківський
авіаційний інститут"
ТАХТЕРИНА - старшого майстра державного Олександра Лазаревича підприємства "Виробниче об'єднання
Південний машинобудівний завод
імені О.М.Макарова",
м. Дніпропетровськ
ШИМАНА - генерального директора - головного
Леоніда Миколайовича конструктора державного
підприємства "Науково-виробниче
об'єднання "Павлоградський хімічний
завод", Дніпропетровська область
ЮДІНА - генерального директора, голову Михайла Айзіковича правління акціонерного товариства
"Первомайськдизельмаш",
Миколаївська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
БОРИСЮКА - генерального конструктора із Михайла Дем'яновича створення бронетанкової техніки та
артилерійських систем - начальника
казенного підприємства "Харківське
конструкторське бюро з
машинобудування імені
О.О.Морозова"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ДОЛМАТОВУ - начальника лабораторії акціонерного
Тетяну Андріївну товариства "ВЕСТА-Дніпро",
м. Дніпропетровськ
САБУРКІНУ - маляра акціонерного товариства Лідію Петрівну "Завод засобів механізації
аеропортів", м. Дніпропетровськ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОНДАРЕНКА - фрезерувальника акціонерного Олександра Миколайовича товариства "ТЕТЗ-Інвест", Донецька
область
ВОЛОШИНОВА - налагоджувальника акціонерного Валентина Михайловича товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
ВОЛОЩЕНКА - головного конструктора Олександра Вікторовича акціонерного товариства
"Український науково-дослідний і
проектно-конструкторський інститут
побутового машинобудування",
м. Донецьк
ГРИЦАНОВА - електрозварника акціонерного Володимира Івановича товариства "Холдингова компанія
"Луганськтепловоз"
ДЄТКОВА - газорізальника акціонерного Віктора Никифоровича товариства "ТЕТЗ-Інвест", Донецька
область
КАРПЕКУ - електромонтера акціонерного Олега Івановича товариства "Електропобутприлад",
Донецька область
КОЛМИКОВУ - налагоджувальника акціонерного Тамару Миколаївну товариства "Харківський тракторний
завод імені С. Орджонікідзе"
ЛОМЕНКА - шліфувальника акціонерного Бориса Андріяновича товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання імені
М.В.Фрунзе"
ПРИХОДЬКА - слюсаря-інструментальника Володимира Олександровича акціонерного товариства "Холдингова
компанія "Луганськтепловоз"
СЕРГЄЄВУ - пресувальника-вулканізаторника Тетяну Михайлівну акціонерного товариства
"Павлоградхіммаш", Дніпропетровська
область
СКАКУНА - електрозварника акціонерного Віктора Тимофійовича товариства "Уманьферммаш",
Черкаська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
БАЙДАКУ - старшому майстрові акціонерного Миколі Володимировичу товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання імені
М.В.Фрунзе"
БОГАТОМУ - заступникові директора казенного Олександру Олександровичу підприємства "Іскра", м. Запоріжжя
ВАСІНУ - інженерові-технологу Миколі Михайловичу акціонерного товариства
"Мотор Січ", м. Запоріжжя
ВОРОГУ - заступникові генерального директора
Олександру Григоровичу державного підприємства "Виробниче
об'єднання Південний машинобудівний
завод імені О.М.Макарова",
м. Дніпропетровськ
ВОРОНОВУ - начальникові бригади, заступнику Віктору Семеновичу начальника відділу державного
підприємства "Запорізьке
машинобудівне конструкторське
бюро "Прогрес" імені академіка
О.Г.Івченка"
ГРОНІ - заступникові голови правління Сергію Миколайовичу акціонерного товариства
"Запорізький автомобілебудівний
завод"
ГРУБОМУ - головному конструкторові державного
Олександру Петровичу підприємства завод "Електроважмаш",
м. Харків
ДОВШАНУ - котельникові акціонерного Олександру Володимировичу товариства "Азовмаш", Донецька
область
ДУРАЧЕНКУ - начальникові відділу казенного Василю Васильовичу підприємства "Харківське
конструкторське бюро з
машинобудування імені
О.О.Морозова"
ЗАМРІЮ - начальникові цеху акціонерного Сергію Анатолійовичу товариства "Мотор Січ",
м. Запоріжжя
КАСІНОВУ - голові правління акціонерного Віталію Івановичу товариства "Стахановський
вагонобудівний завод", Луганська
область
КОНОНИХІНУ - заступникові голови правління Олександру Володимировичу акціонерного товариства "ФЕД",
м. Харків
ЛАШЕНКОВУ - начальникові виробництва Ігорю Всеволодовичу державного підприємства "Виробниче
об'єднання Південний машинобудівний
завод імені О.М.Макарова",
м. Дніпропетровськ
ЛУЦЕНКУ - термістові акціонерного товариства
Сергію Олексійовичу "Холдингова компанія
"Луганськтепловоз"
МАТУСЕВИЧУ - головному конструкторові - Володимиру Анатолійовичу директору державного підприємства
"Харківське агрегатне
конструкторське бюро"
ПАВЛЮКУ - заступникові голови правління Володимиру Васильовичу акціонерного товариства "ФЕД"
ПАВЛЮКУ - першому заступникові головного Євгену Вікторовичу конструктора - директора державного
підприємства "Харківське агрегатне
конструкторське бюро"
ПАХОМОВУ - налагоджувальникові державного Миколі Михайловичу підприємства "Харківський
машинобудівний завод "ФЕД"
ПІВНЮ - головному конструкторові товариства
Леоніду Івановичу "Проектно-конструкторське виробниче
підприємство МДС",
м. Дніпропетровськ
ПІДРУЧНОМУ - випробувачеві акціонерного Олександру Володимировичу товариства "ТЕТЗ-Інвест", Донецька
область
ПОЯЦИЦІ - начальникові цеху акціонерного Анатолію Миколайовичу товариства "Уманьферммаш",
Черкаська область
РАДЧЕНКУ - налагоджувальникові верстатів Анатолію Миколайовичу акціонерного товариства
"Дніпропетровський агрегатний
завод"
САКУНУ - водієві-випробувачу казенного Володимиру Миколайовичу підприємства "Харківське
конструкторське бюро з
машинобудування імені
О.О.Морозова"
САЧЕНКУ - заступникові Міністра промислової
Володимиру Іллічу політики України
СЕВОСТ'ЯНОВУ - директорові з виробництва Сергію Вікторовичу акціонерного товариства
"Укрпідшипник", м. Донецьк
СОЛОДКОМУ - налагоджувальникові казенного В'ячеславу Дмитровичу підприємства "Науково-виробничий
комплекс "Іскра", м. Запоріжжя
СТЕБУНОВУ - токареві акціонерного товариства Олександру Івановичу "Холдингова компанія
"Луганськтепловоз"
УСОВУ - голові наглядової ради акціонерного
Леоніду Олександровичу товариства "Первомайський
механічний завод", Луганська
область
ФОСТІКОВУ - голові правління акціонерного Валерію Івановичу товариства "Київський завод реле та
автоматики"
ЧАБАНЕНКУ - слюсареві акціонерного товариства
Дмитру Вікторовичу "Трансмаш", м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БИКОВСЬКІЙ - фрезерувальникові акціонерного Ніні Михайлівні товариства "Завод Палмаш",
Дніпропетровська область
КРЯЧКУ - першому заступникові голови Валерію Олександровичу правління - директору акціонерного
товариства "Дніпропетровський
стрілочний завод"
ПОКАТОВУ - директорові акціонерного Олімпію Валер'яновичу товариства "Мотор Січ",
м. Запоріжжя
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
БУЗИЦІ - заступникові начальника цеху Олегу Івановичу державного підприємства "Виробниче
об'єднання Південний машинобудівний
завод імені О.М.Макарова",
м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ЛУНЬОВУ - заступникові директора департаменту
Дмитру Єгоровичу - головному енергетику акціонерного
товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
КАЛІБЕРДІ - голові правління - головному Миколі Стефановичу конструктору акціонерного
товариства "Конструкторське бюро
коксохімічного машинобудування",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
АНІПКУ - провідному інженерові-конструктору
Олегу Борисовичу казенного підприємства "Харківське
конструкторське бюро з
машинобудування імені
О.О.Морозова"
ЄПІФАНОВУ - завідувачеві кафедри конструкції Сергію Валерійовичу авіаційних двигунів Національного
аерокосмічного університету імені
М.Є.Жуковського "Харківський
авіаційний інститут".

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 21 вересня 2009 року
N 761/2009



вгору