Про присвоєння почесних звань України
Президент України; Указ від 22.08.1996746/96
Документ 746/96, поточна редакція — Прийняття від 22.08.1996
 

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про присвоєння почесних звань України

За значний особистий внесок у розвиток народного господарства
України, високу професійну майстерність та з нагоди п'ятої річниці
незалежності України присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АЛАФ'ЄВІЙ - економістові Новопокровського
Катерині Павлівні державного комбінату хлібопродуктів,
Харківська область
БАЛАШОВІЙ - робітниці Перекопського бромного
Ніні Іванівні заводу, Автономна Республіка Крим
БОНДАРЕНКУ - робітникові акціонерного товариства
Станіславу Миколайовичу "Ватутінський м'ясокомбінат",
Черкаська область
ВАСИЛЮКУ - головному інженерові державного
Володимиру Михайловичу підприємства магістральних
нафтопроводів "Дружба", м. Львів
ВОЛОШИНІЙ - робітниці акціонерного товариства
Тамарі Василівні "Електрометалургійний завод
"Дніпроспецсталь", м. Запоріжжя
ЄМЕЛЬЯНЕНКУ - операторові пульту управління
Олександру Григоровичу аміачного заводу акціонерного
товариства "Концерн "Стирол",
Донецька область
ІВАНОВУ - президентові акціонерного товариства
Юрію Васильовичу "Луганська швейна фірма "Стиль"
КОРСІКОВУ - робітникові акціонерного товариства
Павлу Івановичу "Стальканат", м. Одеса
КОСОЛАПОВУ - голові правління акціонерного
Юрію Михайловичу товариства "Житомиргаз"
КУШНІРЕКУ - начальникові цеху
Івану Васильовичу виробничо-комерційної фірми
"Чернівецький меблевий комбінат"
МІЛЕЦЬКІЙ - верстатниці акціонерного товариства
Лесі Петрівні "Смига", Рівненська область
МІРОШНИЧЕНКО - апаратниці Сєверодонецького
Любові Григорівні державного виробничого підприємства
"Об'єднання "Азот", Луганська область
НОВІКОВУ - голові правління - директорові
Михайлу Никифоровичу підприємства акціонерного товариства
"Коростенський фарфор", Житомирська
область
РУМЯНЦЕВІЙ - робітниці акціонерного товариства
Ніні Федорівні "Яготинський маслозавод", Київська
область
ТАШЛАЮ - заступникові генерального директора
Григорію Пилиповичу виробничого об'єднання "Київський
радіозавод"
ФЕДОРОВУ - токареві акціонерного товариства
Миколі Васильовичу "Ремонтно-механічний завод "Ремез",
м. Севастополь
ХИЖНЯКУ - бригадирові рибалок риболовецького
Миколі Андрійовичу колгоспу "Прибій", Новоазовський
район, Донецька область
ЧІПЧЕВІЙ - начальникові цеху Херсонського
Марії Федорівні бавовняного комбінату
ЧОРНОМУ - токареві орендного підприємства
Олександру Аврамовичу "Луганський завод колінчастих валів"
ШАНДАРУ - регулювальникові акціонерного
Михайлу Івановичу товариства "Черкаський завод
телеграфної апаратури"
ЮЖДІ - капітанові-директору риболовецького
Віктору Григоровичу морозильного траулера "Чатир-Даг"
підприємства "Південрибпошук",
Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
ДОЛЖИКОВУ - операторові поста управління стана
Володимиру Івановичу гарячої прокатки акціонерного
товариства "Донецький металургійний
завод"
ФОМІЧОВУ - горновому доменної печі орендного
Володимиру Васильовичу підприємства "Маріупольський
металургійний комбінат імені Ілліча",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ГОРБАЧОВУ - електромонтерові Запорізьких східних
Олександру Сергійовичу електричних мереж
ГРИЦЕНКУ - старшому майстрові Черкаських
Віктору Миколайовичу електричних мереж
ЗАПОРОЖЦЮ - електромонтерові Білозерського району
Миколі Павловичу електричних мереж, Херсонська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
БАЛАЦЬКОМУ - слюсареві-складальнику акціонерного
Віктору Павловичу товариства "Одеський автоскладальний
завод"
БАРБІНОВУ - випробувачеві двигунів акціонерного
Олександру Івановичу товариства "Серп і молот", м. Харків
ГОРДЮКОВУ - токареві Бериславського
Володимиру Андрійовичу машинобудівного заводу, Херсонська
область
ОПАНАСЕНКУ - заступникові керівника відділу
Василю Григоровичу центрального конструкторського бюро
"Арсенал", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
АНТОНОВУ - начальникові спеціалізованого
Миколі Миколайовичу управління N 201 "Механомонтаж"
акціонерного товариства
"Дніпромеханомонтаж",
м. Дніпропетровськ
БАЖАНУ - бригадирові монтажників міського
Анатолію Петровичу управління "Фасадреставрація",
м. Київ
БУРКУНУ - бригадирові слюсарів-монтажників
Павлу Лукичу Харківського спеціалізованого
управління "Проммонтаж-4"
ЄРМАКУ - заступникові голови Подільської
Віктору Андрійовичу районної ради міста Києва
КОСЕНКУ - заступникові голови Волинської
Миколі Тихоновичу обласної державної адміністрації
КУШНІРУ - керуючому Чернігівською обласною
Станіславу Микитовичу фірмою "Агрошляхбуд"
ЛІВІНСЬКОМУ - професорові Київського державного
Олександру Михайловичу технічного університету будівництва і
архітектури
ОРЄШКІНУ - бригадирові слюсарів
Владиславу Анатолійовичу Дніпропетровського
ремонтно-будівельного управління N 2
ПОНЧИКУ - начальникові акціонерного товариства
Олександру Володимировичу "Харківське спеціалізоване управління
N 127"
ТКАЧЕНКУ - начальникові будівельно-монтажного
Петру Івановичу управління N 2 акціонерного
товариства "Трест "Київспецбуд"
ТЛУСТОМУ - заступникові начальника служби -
Валентину Григоровичу головному інженеру управління Служби
безпеки України, полковнику
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
БАКУМЕНКУ - бригадирові колії Знам'янської
Миколі Яковичу дистанції колії Одеської залізниці,
Кіровоградська область
БАЛАКЧІ - водієві автомобіля Хустського
Федору Іллічу автотранспортного підприємства 12142,
Закарпатська область
ГОРАЮ - генеральному директорові Київського
Францу Михайловичу міського територіально-виробничого
об'єднання автомобільного транспорту
ДЕГУРКУ - водієві автобуса Сімферопольського
Василю Сергійовичу автотранспортного підприємства 14327
КАНТЕКУ - водієві автомобіля автобази
Ярославу Йосиповичу Управління справами Верховної Ради
України
КРИШТАЛОВИЧУ - старшому майстрові локомотивного депо
Любомиру Павловичу Тернопіль Львівської залізниці
МІЛАШУКУ - водієві автомобіля Луцького
Анатолію Петровичу автотранспортного підприємства 10754
САРЖОВСЬКОМУ - начальникові рефрижераторного
Олександру Григоровичу вагонного депо Синельникове
Придніпровської залізниці,
Дніпропетровська область
ХМЕЛЬНЮКУ - голові Іллічівської міської ради,
Валерію Яковичу Одеська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БИРКУ - трактористові-машиністу колективного
Віктору Івановичу сільськогосподарського підприємства,
Монастирищенський район, Черкаська
область
БІЛИКУ - лісничому Іллінецького держлісгоспу,
Олексію Михайловичу Вінницька область
БОНДАРЧУКУ - директорові дослідного господарства
Анатолію Андрійовичу "Артеміда" Інституту цукрових
буряків, Вінницька область
БУРДЕНЮКУ - трактористові колективного
Володимиру Андрійовичу сільськогосподарського підприємства,
Любашівський район, Одеська область
ГУБАРЄВУ - першому заступникові голови
Володимиру Сергійовичу Державного комітету України по
земельних ресурсах, м. Київ
ГУБЧЕНКО - доярці колективного
Ользі Михайлівні сільськогосподарського підприємства,
Новоукраїнський район, Кіровоградська
область
ДЕЙНЕЗІ - доярці асоціації фермерських
Раїсі Кирилівні господарств, Запорізький район,
Запорізька область
ДОРОТЮКУ - комбайнерові дослідного господарства,
Броніславу Антоновичу Ярмолинецький район, Хмельницька
область
ДОРОШЕНКУ - генеральному директорові державного
Івану Борисовичу лісогосподарського об'єднання
"Полтаваліс"
ЗАПШІ - голові колективного
Олександру Митрофановичу сільськогосподарського підприємства,
Білгород-Дністровський район, Одеська
область
ЗВАРИЧ - пташниці птахорадгоспу,
Євгенії Лук'янівні Радивилівський район, Рівненська
область
ЗОЗУЛІ - трактористові-машиністу колгоспу,
Василю Петровичу Каховський район, Херсонська область
ІВАСЕНКУ - трактористові-машиністу колгоспу,
Леоніду Борисовичу Чернігівський район, Чернігівська
область
КАЗАКУ - операторові по відгодівлі великої
Роману Олександровичу рогатої худоби радгоспу, Герцаївський
район, Чернівецька область
КАЛИТІ - орендареві колективного
Миколі Михайловичу сільськогосподарського підприємства,
Великомихайлівський район, Одеська
область
КЕДИК - бригадирові овочівників колективного
Єлизаветі Йосипівні агроторгового сільськогосподарського
об'єднання, Хустський район,
Закарпатська область
КОВАЛЕНКУ - головному агрономові колективного
Миколі Івановичу сільськогосподарського підприємства,
Кременчуцький район, Полтавська
область
КОВТУНОВУ - трактористові колективного
Анатолію Григоровичу сільськогосподарського підприємства,
м. Свердловськ, Луганська область
КОГУТУ - лісникові Лопушнянського лісництва
Степану Юрійовичу Міжгірського державного
лісогосподарського підприємства,
Закарпатська область
КРИПАК - операторові машинного доїння корів
Любові Ульянівні дослідного господарства, Хорольський
район, Полтавська область
КУЗЬМИЧ - майстрові машинного доїння корів
Галині Петрівні колективного сільськогосподарського
підприємства, Марківський район,
Луганська область
ЛІБУ - головному агрономові колективного
Миколі Максимовичу сільськогосподарського підприємства,
Верхньодніпровський район,
Дніпропетровська область
МАТУСЕВИЧ - доярці Львівського обласного
Ользі Тимківні виробничого об'єднання по племінній
справі в тваринництві
НАМЕСНІКУ - комбайнерові спілки селян,
Михайлу Васильовичу Чорнухинський район, Полтавська
область
НЕСВІТАЙЛУ - доярові акціонерного товариства,
Василю Васильовичу Золочівський район, Харківська
область
ОНОФРІЙЧУКУ - механізаторові дослідного
Віталію Олександровичу господарства, Гощанський район,
Рівненська область
ОРЛОВСЬКОМУ - механізаторові колективного
Петру Михайловичу сільськогосподарського підприємства,
Пологівський район, Запорізька
область
ОСТРОВСЬКОМУ - бригадирові механізаторів
Анатолію Борисовичу колективного сільськогосподарського
підприємства, Ленінський район,
Автономна Республіка Крим
ПЕТКОВІЙ - доярці колективного
Марії Семенівні сільськогосподарського підприємства,
Овідіопольський район, Одеська
область
ПОЛІЩУК - майстрові машинного доїння корів
Людмилі Іванівні радгоспу, Києво-Святошинський район,
Київська область
РАЙЧИНЦЮ - генеральному директорові державного
Йосипу Михайловичу лісогосподарського об'єднання
"Чернігівліс"
СЕНДЗЮКУ - комбайнерові акціонерного товариства,
Віктору Олександровичу Бобринецький район, Кіровоградська
область
СИРОТІ - трактористові-машиністу колективного
Федору Максимовичу сільськогосподарського підприємства,
Гайворонський район, Кіровоградська
область
СОЛОВЕЙ - свинарці колективного
Олександрі Антонівні сільськогосподарського підприємства,
Ізюмський район, Харківська область
СУКАЙЛУ - головному агрономові
Петру Оксентійовичу колективного сільськогосподарського
підприємства, Рокитнянський район,
Київська область
ХОРІШКУ - комбайнерові колективного
Василю Миколайовичу сільськогосподарського підприємства,
Сахновщинський район, Харківська
область
ШАРАНУ - головному лісничому Скадовського
Роману Миколайовичу державного лісомисливського
господарства, Херсонська область
ШАРІЙ - телятниці колективного
Ірині Іванівні сільськогосподарського підприємства,
Іванівський район, Одеська область
ШУМЕЛЯКУ - начальникові управління Хмельницької
Віктору Миколайовичу обласної державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ДЗІСЮ - президентові Спілки економістів
Георгію Васильовичу України, м. Київ
КЛІТОЧЕНКО - начальникові управління Міністерства
Тамарі Михайлівні зовнішніх економічних зв'язків і
торгівлі України
ПОНЕДЄЛКОВІЙ - заступникові завідувача відділу
Ользі Іванівні Кабінету Міністрів України
РЕЗНИКУ - керівникові торговельно-економічної
Михайлу Борисовичу місії у складі Посольства України в
США
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
АВРАІМОВУ - закрійникові товариства "Фірма
Леоніду Сергійовичу "Богатир", м. Донецьк
БАДІ - бригадирові слюсарів державного
Івану Андрійовичу комунального підприємства
"Водоканал", м. Запоріжжя
ГРИГОРЕНКУ - начальникові управління виконкому
Івану Дмитровичу Миргородської міської ради,
Полтавська область
ІВАНОВУ - закрійникові акціонерного товариства
Олександру Івановичу "Молодіжна мода", м. Київ
КОВАЛЕНКО - кравчині акціонерного товариства
Надії Іванівні "Луганська фірма "Силует"
КОЛОСУ - генеральному директорові асоціації
Миколі Степановичу "Рівнеоблсервіс"
КУРАШИНУ - директорові орендного підприємства
В'ячеславу Олександровичу готельного господарства м. Ялти,
Автономна Республіка Крим
НІКІФОРОВІЙ - прасувальниці акціонерного товариства
Ганні Василівні "Соломенка", м. Київ
СМІРНОВУ - директорові радгоспу
Анатолію Євгеновичу квітково-декоративних культур
об'єднання "Київзеленбуд"
СМОТРИКУ - голові Чернігівського колективного
Миколі Миколайовичу сільськогосподарського підприємства -
фірми "Квіти Чернігова"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БОГАЦЬКОМУ - заступникові начальника
Борису Івановичу Могилів-Подільської митниці,
Вінницька область
ВЛАСЮКУ - начальникові Полтавської митниці Анатолію Олексійовичу
ГАЛАВАНУ - першому заступникові начальника
Зіновію Степановичу слідчого управління Управління МВС
України в Харківській області,
підполковнику міліції
ГРЕБЧЕНКУ - начальникові відділу Служби безпеки
Івану Павловичу України, полковнику юстиції
ГРИНЧИШИНУ - радникові з юридичних питань
Володимиру Анатолійовичу підприємства "Мазда Моторс
Україна", м. Київ
ЗУБЧУКУ - начальникові Штабу Міністерства
Віктору Андрійовичу внутрішніх справ України,
генерал-майору міліції
КОНОВАЛОВУ - начальникові управління Міністерства
Володимиру Володимировичу зовнішніх економічних зв'язків і
торгівлі України
НОГАЛЮ - заступникові начальника Рава-Руської
Мирону Андрійовичу митниці, Львівська область
ПОТЕБЕНЬКУ - прокуророві Київської області Михайлу Олексійовичу
СЕЛІВОНУ - першому заступникові Міністра
Миколі Федосовичу Кабінету Міністрів України
СТОРОЖЕНКУ - заступникові голови Харківської
Сергію Михайловичу обласної державної адміністрації
ХАРЧЕНКУ - начальникові Білгород-Дністровської
Дмитру Гавриловичу митниці, Одеська область
ЧАЙЦІ - заступникові начальника управління
Олександру Сергійовичу Державного митного комітету України
ШТУЧЕНКУ - заступникові начальника Управління
Валерію Олексійовичу МВС України в Луганській області,
полковнику міліції
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ВАКУЛЕНКУ - головному лікареві Полтавської
Євгену Михайловичу обласної лікарні відновного лікування
ВАПНЯРУ - завідувачу відділення Чернігівської
Ігорю Олександровичу міської лікарні N 2
ВОЛОЩЕНКО - головному лікареві косметологічної
Інні Іванівні лікарні, м. Київ
ЗОТОВУ - головному лікареві Чернігівського
Володимиру Миколайовичу обласного онкологічного диспансеру
МЕЛЬНИКУ - головному лікареві Кіровоградського
Богдану Семеновичу обласного госпіталю для інвалідів
Вітчизняної війни
МУРАВЙОВУ - головному спеціалістові відділу
Миколі Миколайовичу Кабінету Міністрів України
ОНІЩУКУ - завідувачу відділення Дніпровського
Миколі Сергійовичу районного медичного об'єднання міста
Києва
ПІНЧУКУ - начальникові управління Хмельницької
Анатолію Костянтиновичу обласної державної адміністрації
РОЖКОВУ - головному лікареві санаторного
Станіславу Михайловичу підприємства "Росія", м. Одеса
САРАНЧІ - головному лікареві дитячого санаторію
Сергію Миколайовичу "Джерело", м. Трускавець, Львівська
область
СТЕПАНКОВСЬКОМУ - начальникові управління виконкому
Адольфу Антоновичу Вінницької міської ради
СТЕПАНЮК - заступникові начальника Головного
Галині Іларіонівні управління Міністерства охорони
здоров'я України
ЧУБУ - завідувачу кафедри Луганського
Віктору Васильовичу державного медичного університету
ЩЕРБИНІ - завідувачу відділення Жовтневої
Євгену Семеновичу центральної районної лікарні,
м. Миколаїв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
БИШЕНКО - головній медичній сестрі санаторію
Марії Іванівні "Жовтень", м. Київ
НЕСТЕРУК - фармацевтові Любешівської центральної
Олені Павлівні районної аптеки N 33, Волинська
область
ТОПОЛЯНУ - директорові об'єднання пансіонатів на
Володимиру Олександровичу курорті Кароліно-Бугаз, Одеська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ГАЛАТУ - учителеві загальноосвітньої школи
Миколі Васильовичу I-III ступенів N 6 міста Золотоноші,
Черкаська область
ГРОМОВІЙ - учительці середньої школи N 19 міста
Розані Яківні Дніпропетровська
ДОКУНІНІЙ - учительці Великосербулівської
Раїсі Анатоліївні загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Миколаївська область
ЗАКАЛЮК - викладачеві Київського медичного
Ганні Петрівні училища N 3
ЛЕБІДЬ - старшому викладачеві ліцею при
Тетяні Іванівні Херсонському державному педагогічному
інституті
ЛІПТУЗІ - учительці середньої школи N 21 міста
Анелі Леонідівні Севастополя
МАЛЕНЮК - учительці спеціалізованої
Людмилі Опанасівні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 22 міста Сімферополя
РЕКІТІ - учительці Тячівської
Ганні Іванівні загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 1, Закарпатська область
САЗОНЕНКО - директорові Українського
Ганні Стефанівні гуманітарного ліцею Київського
національного університету імені
Тараса Шевченка
СОЦУРІ - учительці Розсошанської середньої
Тамарі Тихонівні школи, Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК НАРОДНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ"
АПОСТОЛОВУ - завідувачу кафедри Сімферопольського
Леоніду Георгійовичу державного університету
ГНАТЮКУ - директорові Бердичівської
Віктору Олександровичу спецшколи-інтернату для дітей-сиріт і
дітей, які залишились без піклування
батьків, Житомирська область
ІЩЕНКУ - директорові Генічеського вищого
Віктору Григоровичу професійного училища N 17, Херсонська
область
КРАМАРЕНКО - директорові Чернігівської обласної
Лідії Василівні станції юних натуралістів
ОЛЕКСІЄНКУ - начальникові (ректору) Академії
Борису Миколайовичу Прикордонних військ України імені
Б. Хмельницького, генерал-лейтенанту,
м. Хмельницький
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БАРСУКОВУ - завідувачу кафедри Одеського
Сергію Івановичу інституту Сухопутних військ,
докторові технічних наук, професору
КОВАЛЬЧУКУ - завідувачу кафедри, проректорові
Леоніду Якимовичу Тернопільського державного медичного
інституту, доктору медичних наук,
професору
НІКОНЕНКУ - завідувачу кафедри Запорізького
Олександру Семеновичу державного медичного університету,
докторові медичних наук, професору
ОЛЕКСЕЮКУ - ректорові Волинського державного
Івану Дмитровичу університету імені Лесі Українки,
доктору хімічних наук, професору
РАДЗІХОВСЬКОМУ - завідувачу кафедри Київської медичної
Анатолію Павловичу академії післядипломної освіти,
докторові медичних наук, професору
ШЕВЧЕНКО - завідуючій кафедрою, проректорові
Галині Павлівні Луганського державного педагогічного
інституту імені Т.Г. Шевченка,
члену-кореспонденту Академії
педагогічних наук України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ЧОРНОГУЗУ - письменникові, секретареві ради
Олегу Федоровичу Спілки письменників України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ВЕЛЬМІ - редакторові газети "Вісті
Миколі Григоровичу Ковельщини", Волинська область
ГОРБИКУ - редакторові коростенської
Миколі Федоровичу міськрайонної газети "Радянське
Полісся", Житомирська область
ГРАЧОВІЙ - першому заступникові голови комітету
Людмилі Олександрівні у справах преси та інформації
Луганської обласної державної
адміністрації
КІНЕЛЬОВУ - головному редакторові газети
Костянтину Івановичу "Кримская газета", м. Ялта, Автономна
Республіка Крим
КОСЕНКО - ведучій програм головної редакції
Таїсі Іванівні суспільно-економічних передач
Національної радіокомпанії України
МАЙБІ - редакторові відділу журналу
Ліні Петрівні "Українська культура", м. Київ
МАНІЛЕНКУ - редакторові районної газети
Петру Васильовичу "Бершадський край", Вінницька область
МІНІНІЙ - редакторові - завідуючій відділом
Вірі Василівні журналу "Політика і час", м. Київ
ПОПІВЧАКУ - керівникові прес-служби Житомирської
Максиму Петровичу обласної державної адміністрації
СОРОЦІ - головному редакторові газети
Михайлу Михайловичу "Урядовий кур'єр", м. Київ
ТАТАРИНОВІЙ - власному кореспондентові газети
Людмилі Миколаївні "Демократична Україна" у Полтавській
області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНІ"
ПОДОЛЯКУ - начальникові спортивної команди
Миколі Сергійовичу головному тренеру Прикордонних військ
України, полковнику

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 22 серпня 1996 року
N 746/96

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...