Документ 712-2015-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 29.08.2017, підстава 654-2017-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 16 вересня 2015 р. № 712
Київ

Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 654 від 09.08.2017}

Відповідно до частини сьомої статті 8 Закону України “Про автомобільні дороги” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік автомобільних доріг загального користування державного значення згідно з додатком.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 301 “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 30, ст. 1110).

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2016 року.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 21



Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 16 вересня 2015 р. № 712
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 9 серпня 2017 р. № 654)

ПЕРЕЛІК
автомобільних доріг загального користування державного значення

Найменування автомобільної дороги

Індекс

Протяжність, кілометрів

Міжнародні автомобільні дороги

Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на м. Гомель)

М-01

223,1

Під’їзди:



до м. Чернігова


13,7

до м. Броварів


5,2

Разом


242

Кіпті - Глухів - Бачівськ (на м. Брянськ)

М-02

242,4

Київ - Харків - Довжанський (на м. Ростов-на-Дону)

М-03

856,1

Під’їзди:



до Міжнародного аеропорту “Харків”


14,1

до м. Харкова


1

до м. Полтави


1,6

Разом


872,8

Знам’янка - Луганськ - Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк)

М-04

622,7

Обхід м. Дніпра


22,5

Під’їзд до м. Луганська


1,8

Разом


647

Київ - Одеса

М-05

504,6

Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачеве і Ужгород)

М-06

863,8

Під’їзди:



до м. Житомира


10

до м. Новограда-Волинського


5,6

до м. Львова


5,7

Західний під’їзд до м. Рівного


3,7

Разом


888,8

Київ - Ковель - Ягодин (на м. Люблін)

М-07

488,5

Під’їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті “Ягодин” № 2


0,2

Під’їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті “Ягодин” № 3


1,7

Разом


490,4

Обхід м. Ужгорода - контрольно-пропускний пункт “Ужгород”

М-08

19

Тернопіль - Львів - Рава-Руська (на м. Люблін)

М-09

174

Львів - Краковець (на м. Краків)

М-10

71

Західний обхід м. Львова


15,7

Разом


86,7

Львів - Шегині (на м. Краків)

М-11

80,9

Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка (через м. Вінницю)

М-12

746,2

Об’їзд м. Немирова


4,8

Під’їзди:



до м. Вінниці


1,4

до м. Хмельницького


8

Під’їзд до аеропорту “Хмельницький”


0,9

Разом


761,3

Кропивницький - Платонове (на м. Кишинів)

М-13

257,9

Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог)

М-14

634,8

Під’їзди:



до м. Херсона


4,1

Обхід м. Мелітополя


16,8

Разом


655,7

Одеса - Рені (на м. Бухарест)

М-15

289,4

Одеса - Кучурган (на м. Кишинів)

М-16

58,7

Херсон - Джанкой - Феодосія - Керч

М-17

430

Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта

М-18

687,7

Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Харків”


8,1

Обхід м. Сімферополя


12,1

Обхід м. Новомосковська


31,3

Разом


739,2

Доманове (на м. Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест)

М-19

506,4

Об’їзд м. Чернівців


14

Під’їзд до м. Луцька


5,2

Разом


525,6

Харків - Щербаківка (на м. Бєлгород)

М-20

28,4

Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (через м. Вінницю)

М-21

384,2

Під’їзди до м. Бердичева


7,7

Обхід м. Калинівки


9,3

Під’їзди до мосту “Дружба” через р. Дністер


0,5

Разом


401,7

Полтава - Олександрія

М-22

167,1

Підїзд до с. Козельщина


2,4

Разом


169,5

Берегове - Виноградів - Велика Копаня

М-23

49,7

Велика Добронь - Мукачеве - Берегове - контрольно-пропускний пункт “Лужанка”

М-24

62,3

Контрольно-пропускний пункт “Соломоново” - Велика Добронь - Яноші з під’їздом до контрольно-пропускного пункту “Косини”

М-25

55,1

Контрольно-пропускний пункт “Вилок” - Вилок - Неветленфолу - контрольно-пропускний пункт “Дякове”

М-26

18,9

Під’їзд до контрольно-пропускного пункту “Велика Паладь”


18,4

Разом


37,3

Одеса - Чорноморськ

М-27

14

Одеса - Южний- /М-14/ з під’їздами

М-28

81,6

Харків - Красноград - Перещепине - /М-18/

М-29

163,8

Під’їзд до М-18


2,8

Разом


166,6

Загальна протяжність міжнародних автомобільних доріг


9032,6

Національні автомобільні дороги

Київ - Знам’янка

Н-01

272,9

/М-06/ - Кременець - Біла Церква - Ржищів - Канів - Софіївка

Н-02

589,8

Під’їзд до м. Білої Церкви


3,3

Під’їзд до м. Канева


5,1

Разом


598,2

Житомир - Чернівці

Н-03

335

Обхід м. Дунаївців


2,7

Обхід м. Старокостянтинова


11,2

Разом


348,9

Красноперекопськ - Сімферополь

Н-05

115

Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Сімферополь”


1

Разом


116

Сімферополь - Бахчисарай - Севастополь

Н-06

66,4

Під’їзд до аеропорту “Бельбек” (м. Севастополь)


2,9

Разом


69,3

Київ - Суми - Юнаківка (на м. Курськ)

Н-07

339,6

Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь

Н-08

644,4

Під’їзд до аеропорту “Дніпро”


5,3

Разом


649,7

Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів

Н-09

423,6

Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на м. Кишинів)

Н-10

275

Під’їзд до м. Івано-Франківська


4,1

Під’їзд до м. Тисмениці


7,1

Разом


286,2

Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Н-11

248,7

Суми - Полтава з обходом м. Сум

Н-12

170,4

Львів - Самбір - Ужгород

Н-13

232,5

Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв

Н-14

214,3

Південний обхід м. Кропивницького


25,6

Разом


239,9

Запоріжжя - Донецьк

Н-15

210,7

Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань

Н-16

199,6

Львів - Радехів - Луцьк

Н-17

130,5

Івано-Франківськ - Бучач - Тернопіль

Н-18

106,9

Ялта - Севастополь

Н-19

80,7

Слов’янськ - Донецьк - Маріуполь

Н-20

190,4

Старобільськ - Луганськ - Хрустальний - Макіївка - Донецьк

Н-21

219,3

Устилуг - Луцьк - Рівне

Н-22

155,9

Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя

Н-23

259,9

Під’їзд до аеропорту “Кривий Ріг”


2,6

Разом


262,5

Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ)

Н-24

222,3

Під’їзд до Міжнародного аеропорту “Миколаїв”


2,2

Разом


224,5

Городище - Рівне - Старокостянтинів

Н-25

291,7

Північний під’їзд до м. Рівного


2,6

Південний під’їзд до м. Рівного


0,8

Під’їзди до м. Нетішина


2,4

Разом


297,5

Чугуїв - Мілове (через м. Старобільськ)

Н-26

298,3

Чернігів - Мена - Сосниця - Грем’яч

Н-27

203,8

Під’їзд до м. Новгорода-Сіверського


4,7

Разом


208,5

Чернігів - Городня - Сеньківка

Н-28

72,3

Василівка - Бердянськ

Н-30

136

Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка

Н-31

157,9

Покровськ - Бахмут - Михайлівка

Н-32

130,9

Одеса - Білгород-Дністровський - Монаші - /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ

Н-33

96,9

Загальна протяжність національних автомобільних доріг


7175,2

Регіональні автомобільні дороги

Київ - Обухів

Р-01

20,3

Київ - Іванків - Овруч

Р-02

171,7

Під’їзди:



до Чорнобильської АЕС (контрольно-пропускний пункт “Дитятки”)


27,7

до меморіального комплексу в с. Нові Петрівці


2

Разом


201,4

Північно-східний обхід м. Києва

Р-03

26,4

Під’їзд до автомобільної дороги М-03


5,4

Разом


31,8

Київ - Фастів - Біла Церква - Тараща - Звенигородка

Р-04

208,3

Під’їзди:



до м. Фастова №1


1,1

до м. Фастова №2


0,4

Разом


209,8

Немирів - Ямпіль

Р-08

118,6

Миронівка - Канів

Р-09

38,8

Канів - Чигирин - Кременчук

Р-10

176,6

Під’їзд до с. Суботів


19

Разом


195,6

Полтава - Красноград

Р-11

52,6

Луцьк - Ківерці - Маневичі - Любешів - Дольськ

Р-14

154,4

Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква

Р-15

151

Підїзд до м. Володимира-Волинського


4,8

Об’їзд м. Володимира-Волинського


3,8

Разом


159,6

Під’їзди до спецоб’єктів в Автономній Республіці Крим

Р-16

86

Біла Церква - Тетіїв - Липовець - Гуменне - /М-12/

Р-17

157,2

Житомир - Попільня - Сквира - Володарка - Ставище

Р-18

152,2

Фастів - Митниця - Обухів - Ржищів

Р-19

94,1

Снятин - Тязів

Р-20

111,4

Долина - Хуст

Р-21

129,3

Контрольно-пропускний пункт “Красна Талівка” - Луганськ

Р-22

55,9

Сімферополь - Феодосія

Р-23

109,6

Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам’янець-Подільський

Р-24

253,9

Сімферополь - Євпаторія

Р-25

53

Острог - Кременець

Р-26

72,6

Севастополь - Інкерман

Р-27

38,5

Алушта - Судак - Феодосія

Р-29

121,3

Під’їзд до м. Ірпеня

Р-30

6,4

Бердичів - Хмільник - Літин-/М-12/

Р-31

79,4

Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка - /М-16/

Р-33

358,9

Ялта - Алушта

Р-34

77,4

Грушівка - Судак

Р-35

20,2

Немирів - Могилів-Подільський

Р-36

105,7

Енергодар - Василівка

Р-37

70,7

Богородчани - Гута

Р-38

37,5

Броди - Тернопіль

Р-39

72,3

Рава-Руська - Яворів - Судова Вишня

Р-40

53,4

Обхід м. Тернополя

Р-41

14,5

Лубни - Миргород - Опішня - /Н-12/

Р-42

121,8

/М-19/ - Ланівці - /Н-02/

Р-43

56,2

Суми - Путивль - Глухів

Р-44

131

Суми - Краснопілля - Богодухів

Р-45

105,1

Харків - Охтирка

Р-46

103,7

Херсон - Нова Каховка - Генічеськ

Р-47

199,2

Під’їзд до заповідника “Асканія-Нова”


22,3

Під’їзд до м. Каховки


3,4

Разом


224,9

Кам’янець-Подільський - Сатанів - Війтівці - Білогір’я

Р-48

159,9

Васьковичі - Шепетівка

Р-49

162,2

Ярмолинці - Сатанів

Р-50

46,2

Під’їзд до смт Ярмолинці


5,1

Під’їзд до державного курорту “Сатанів”


4,9

Разом


56,2

Мерефа - Лозова - Павлоград

Р-51

158,5

Контрольно-пропускний пункт “Малий Березний” - Малий Березний

Р-53

3,1

Краснопілка - Теплик - Бершадь - Саврань - Дубинове - /М-05/

Р-54

150,6

Одеса - Вознесенськ - Новий Буг

Р-55

205,8

Чернігів - Пакуль - контрольно-пропускний пункт “Славутич” - Чорнобиль (з під’їздом до м. Славутича)

Р-56

72,5

Олешки - Гола Пристань - Скадовськ

Р-57

80,9

Під’їзд до м. Олешок


2,6

Разом


83,5

Севастополь - порт “Камишова бухта”

Р-58

8,2

Під’їзд до спецоб’єктів м. Севастополя

Р-59

2,9

Кролевець - Конотоп - Ромни - Пирятин

Р-60

222,6

Батурин - Конотоп - Суми

Р-61

146,2

Під’їзд до заповідника “Гетьманська Столиця”


1,4

Разом


147,6

Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці

Р-62

111,2

/Н-03/ - Вартиківці - контрольно-пропускний пункт “Сокиряни”

Р-63

88,7

Під’їзди:



до контрольно-пропускного пункту “Росошани”


21,2

до контрольно-пропускного пункту “Кельменці”


1,8

Разом


111,7

Ківшовата - Шушківка - Лисянка - Моринці - Шевченкове - Тарасівка - /Н-16/

Р-64

81,3

Контрольно-пропускний пункт “Миколаївка” - Семенівка - Новгород-Сіверський - Глухів - контрольно-пропускний пункт “Катеринівка”

Р-65

122,3

Контрольно-пропускний пункт “Демино-Олександрівка” - Сватове - Лисичанськ - Луганськ

Р-66

218

Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин

Р-67

183,1

Під’їзд до м. Ніжина


7,8

Разом


190,9

Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/

Р-68

94,1

Під’їзд до Державного історико-культурного заповідника “Качанівка”


5,3

Разом


99,4

Київ - Вишгород - Десна - Чернігів

Р-69

134,7

Під’їзд до смт Гончарівське


3

Разом


137,7

Одеса - Іванівка - Ананьїв - Піщана - Хащувате - Колодисте - Рижавка - /М-05/

Р-71

275,4

Контрольно-пропускний пункт “Старокозаче” - Білгород-Дністровський

Р-72

32,4

/Н-08/ - Нікополь

Р-73

64,2

П’ятихатки - Кривий Ріг - Широке

Р-74

49,5

Контрольно-пропускний пункт “Тимкове” - Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка

Р-75

184,3

Контрольно-пропускний пункт “Прикладники” - Зарічне - Дубровиця

Р-76

80,6

Рівне - Тучин - Гоща - /Н-25/

Р-77

68,3

Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка

Р-78

134,2

/М-18/ - Сахновщина - Ізюм - Куп’янськ - контрольно-пропускний пункт “Піски”

Р-79

277,7

Кам’янське - Миколаївка - Солоне - /Н-08/

Р-80

53,4

Казанка - Снігурівка - Антонівка - /Р-47/

Р-81

137,6

Загальна протяжність регіональних автомобільних доріг


8120,7

Територіальні автомобільні дороги

Обхід м. Сімферополя на ділянці Мирне - Дубки

Т-01-01

7,3

Сєверне - Войкове

Т-01-02

26,1

Саки - Орлівка

Т-01-04

50,1

Танкове - Оборонне

Т-01-05

26,1

Сімферополь - Миколаївка

Т-01-06

35

Чорноморське - Воїнка

Т-01-07

120,6

Чорноморське - Євпаторія

Т-01-08

67,2

Красногвардійське - Нижньогірський

Т-01-10

36,2

Роздольне - Євпаторія

Т-01-11

67,6

Нижньогірський - Білогірськ

Т-01-12

54,1

Кіровське - Первомайське

Т-01-13

17,8

Леніне - /М-17/

Т-01-14

4,1

Новопавлівка - Научний

Т-01-16

14

Бахчисарай - Ялта

Т-01-17

69,9

Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь - Умань

Т-02-02

216,7

Турбів - Погребище - Сквира

Т-02-03

89,9

Південний обхід м. Вінниці

Т-02-04

19,3

/Р-33/ - Куна - Кунка - /М-12/

Т-02-05

8,4

Джулинка - Гайворон - Благовіщенське - /М-05/

Т-02-07

46,1

Вербовець - Новодністровськ - /Р-63/

Т-02-11

28,9

Вінниця - Шпиків - Комаргород

Т-02-12

78,6

Під’їзд до смт Томашпіль


1,2

Разом


79,8

/М-12/ - Біликівці

Т-02-14

30,8

Ямпіль - Велика Кісниця

Т-02-15

21,4

Муровані Курилівці - Горай

Т-02-17

23,6

Лука-Барська - Біликівці - Жмеринка - Ямпіль

Т-02-18

127

Тульчин - Тростянець - Бершадь

Т-02-22

63,1

Контрольно-пропускний пункт “Болган” - Піщанка

Т-02-25

13,1

Під’їзд до аеропорту “Вінниця”- 2

Т-02-31

1,2

Вапнярка - Крижопіль - контрольно-пропускний пункт “Загнитків”

Т-02-33

53,3

/Р-08/ - переправа

Т-02-40

3,3

Залісся - /Т-03-02/

Т-03-01

13,7

Піща - Шацьк - Любомль - Володимир-Волинський - Павлівка - Горохів - Берестечко  - Козин - /М-06/

Т-03-02

204,1

Луцьк - Радомишль - Демидівка - Дубно

Т-03-03

70,1

/М-19/ - Доманове - Самари - Залухів - Мала Глуша - /Т-03-08/ - Невір - Ветли - /Р-14/

Т-03-04

106,9

Нововолинськ - Іваничі - Павлівка - Локачі

Т-03-05

41,8

/Т-03-02/- Шацьк - Вілиця - Прип’ять - Любохини - /Т-03-08/

Т-03-06

22,3

Контрольно-пропускний пункт “Пулемець” - контрольно-пропускний пункт “Піща”

Т-03-07

18,9

Любомль - Дубечне - Здомишель - Ратне - Камінь-Каширський - Любешів - /Р-14/

Т-03-08

147

/Т-03-08/ - Дубечне - Стара Вижівка - /М-07/ - Турійськ - Рожище - Ківерці - Піддубці  - /Н-22/

Т-03-09

151,3

Стара Вижівка - Буцин - /М-19/

Т-03-10

14,2

/Р-14/ - Седлище - Камінь-Каширський - Ковель - /М-19/ - Колодяжне - Локачі - /Н-17/

Т-03-11

161,6

/Р-14/ - Журавичі - Берестяне - Цумань - /Н-22/

Т-03-12

41,5

Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь

Т-04-01

254,8

Ігрень (м. Дніпро) - Олександрівка - /М-18/

Т-04-02

12,8

Мар’янське - Берислав - /Р-47/

Т-04-03

98,8

Дніпро - Кіровське - /Т-04-05/

Т-04-04

18,4

Дніпро - Хутірське

Т-04-05

33,6

Григорівка - Межова - Покровськ

Т-04-06

94,8

Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів - Токмак

Т-04-08

146,2

Дніпро - Магдалинівка - Котовка

Т-04-10

72,6

Широке - Олександрівка - Запоріжжя

Т-04-11

25,8

Кам’янське - Шульгівка - Михайлівка - Котовка - Перещепине - Чернявщина - Жемчужне

Т-04-12

197

Царичанка - Магдалинівка - Губиниха

Т-04-13

65,2

Кам’янське - Петриківка - Магдалинівка

Т-04-14

46,4

Верхньодніпровськ - Вільногірськ - /М-04/

Т-04-15

43,1

Павлоград - Синельникове

Т-04-16

25

П’ятихатки - Апостолове - Зеленодольськ

Т-04-19

127,3

Одарівка - Томаківка - Вищетарасівка

Т-04-20

108,6

Дніпро - Новомиколаївка - /М-04/

Т-04-21

24,5

Павлоград - Надеждівка - Голубівка

Т-04-22

56,2

Мишурин Ріг - Вільногірськ

Т-04-23

45,8

Веселе - Олександропіль - Петропавлівка - /М-04/

Т-04-24

23,1

/М-04/- Підпільне - Дерезувате - Синельникове

Т-04-25

34,1

/М-04/- Козачий Гай

Т-04-26

21,6

Дмитрівка - Зелений Гай - Гаврилівка

Т-04-27

51,7

Слов’янка - Межова - Дачне

Т-04-28

46,2

Станція Верхньодніпровськ - Верхівцеве - Божедарівка

Т-04-29

33,6

Кам’янське - Світлогірське

Т-04-30

17,6

Першотравенськ - Васильківське - Володимирівка - Солоне

Т-04-31

24,9

Божедарівка - Малософіївка - Нікополь

Т-04-32

104,2

Божедарівка - Болтишка - Малософіївка

Т-04-33

22,2

Ордо-Василівка - Сергіївка - Веселі Терни - /Н-11/

Т-04-34

26,3

/Т-04-32/- Новоіванівка - Марганець - Вищетарасівка

Т-04-35

70,8

/Н-23/- Покровське - Капулівка - /Н-23/

Т-04-36

16,9

Верхньодніпровськ - /Н-08/

Т-04-37

2,7

Кринички - /М-04/

Т-04-39

4,2

Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка на ділянці с. Лобойківка - смт Петриківка

Т-04-41

7,6

Під’їзд до м. Інгульця

Т-04-42

3,4

/Т-04-47/ - Сергіївка - /Н-23/

Т-04-43

38,6

Новомиколаївка - Грушівка - Сурсько-Михайлівка

Т-04-44

13,2

Синельникове - Славгород - Вільнянськ

Т-04-45

25,8

Верхньодніпровськ - Лихівка

Т-04-46

25,9

Широке - Шестірня - Заградівка

Т-04-47

19,3

Авдіївка - Донецьк

Т-05-05

6,7

Донецьк - Харцизьк - Амвросіївка - контрольно-пропускний пункт “Успенка”

Т-05-07

62,5

Донецьк - Новоазовськ - Сєдове

Т-05-08

111,3

Велика Новосілка - Амвросіївка

Т-05-09

124,6

Сніжне - Маринівка (на м. Куйбишеве)

Т-05-10

16,4

Волноваха - Бойківське

Т-05-12

50,7

Лиман - Бахмут - Горлівка

Т-05-13

89,5

Добропілля - Лиман

Т-05-14

59,4

Олександрівка - Покровськ - Костянтинопіль

Т-05-15

92,5

Костянтинівка - Торецьк

Т-05-16

15,2

Єнакієве - Шахтарськ - Амвросіївка

Т-05-17

45,5

Богатир - Велика Новосілка - Нікольське

Т-05-18

118,8

Амвросіївка - Бойківське - Маріуполь

Т-05-19

121,6

/М-04/ - Горлівка

Т-05-20

8,3

/М-03/ - під’їзд до м. Святогірська

Т-05-21

9,4

/Н-21/ - під’їзд до Савур Могили

Т-05-22

9,1

/Н-20/ - Кременівка - Ялта

Т-05-23

59,7

/Н-15/ - Угледар - Павлівка

Т-05-24

21,6

Михайлівка - Селидове - Курахове

Т-05-25

21,3

Баранівка - Висока Піч

Т-06-01

44,3

/М-06/ - Коростишів

Т-06-02

1,6

/М-06/ - Пулини - Хорошів - /М-21/

Т-06-03

37,7

Коростень - Народичі

Т-06-04

29,1

Контрольно-пропускний пункт “Майдан Копищенський” - Олевськ - Ємільчине - /Р-49/

Т-06-05

98,5

Овруч - Народичі

Т-06-07

23,1

Малин - Кочерів

Т-06-08

49,6

/Р-18/ - Андрушівка

Т-06-09

5

Любар - Хмільник - Лука-Барська - Нова Ушиця

Т-06-10

161,8

Ставище - Брусилів - Попільня

Т-06-11

57,2

Новоград-Волинський - Полонне - Старокостянтинів

Т-06-12

100,7

Коростень - /М-07/ через Кожухівку

Т-06-13

9,3

Глибочиця - Станишівка через Калинівку, Клітчин

Т-06-14

9,5

/М-07/ - Лугини

Т-06-15

2,7

Залужне - Романів

Т-06-18

8,3

Овруцьке напівкільце

Т-06-19

7,5

Перечин - Свалява

Т-07-12

52,1

Шом - Горонглаб - контрольно-пропускний пункт “Дзвінкове”

Т-07-14

9

Нижні Ворота - Воловець - Міжгір’я

Т-07-18

44,6

Іршава - Виноградів

Т-07-19

23,8

Міжгір’я - Синевир

Т-07-20

15,5

Синевир - Синевирська Поляна

Т-07-24

13,9

Хуст - Шаян - Вишково - Буштино з під’їздом до санаторія “Шаян”

Т-07-37

23,2

/М-06/ - Голубине

Т-07-41

1,2

Кам’янка-Дніпровська - Велика Лепетиха - Каховка

Т-08-04

105,4

Кам’янка-Дніпровська - Велика Білозерка - Веселе - /М-14/

Т-08-05

113,1

Велика Білозерка - Михайлівка - /М-18/

Т-08-10

50,2

Веселе - /М-18/

Т-08-11

35,6

/М-18/ - Лугове - Оріхів

Т-08-12

37,3

Токмак - Чернігівка

Т-08-13

31,1

/Т-04-08/ - Омельник - Гуляйполе

Т-08-14

27

Оріхів - Пологи

Т-08-15

27,7

/Н-30/ - Веселе

Т-08-17

40,5

Василівка - Михайлівка

Т-08-18

14,9

Більмак - /М-14/

Т-08-19

51

Якимівка - Кирилівка

Т-08-20

41,6

/Н-30/ - Приморськ

Т-08-21

36

Галич - Підгайці - Сатанів

Т-09-03

132,1

Делятин - Раківчик

Т-09-05

28,1

Івано-Франківськ - Надвірна

Т-09-06

26,7

Снятин - Косів - Старі Кути

Т-09-09

48,7

Бурштин - Калуш

Т-09-10

32,9

Ворзель - Забуччя - /М-06/

Т-10-01

12,4

Демидів - Гостомель

Т-10-02

16,9

/М-01/ - Рудня - Гоголів - Бориспіль

Т-10-04

44,9

Глеваха - Підгірці

Т-10-06

14,2

Київ - Літочки - Кіпті

Т-10-08

87,4

Узин - /М-05/

Т-10-09

20,8

Рокитне - Узин

Т-10-10

15,1

Київ - Боярка

Т-10-12

10,9

Фастів - Кожанка - Фурси - Яблунівка - Володарка

Т-10-13

74,1

Тетіїв - П’ятигори - /М-05/

Т-10-14

30,7

Київ - Ревне - Рогозів

Т-10-16

37,9

Миронівка - Ольшаниця - Рокитне - Троїцьке - Плоске

Т-10-17

49,4

Бориспіль - Березань - Яготин

Т-10-18

51

Феневичі - Бородянка - Макарів - Бишів

Т-10-19

65,7

Тараща - Ставище

Т-10-21

28,6

Миронівка - Богуслав - /Р-04/

Т-10-22

36,1

Васильків - Глеваха

Т-10-23

2,8

Баришівка - /М-03/ - Переяслав-Хмельницький

Т-10-25

40,2

Київське півкільце

Т-10-27

13,3

Переяслав-Хмельницький - /М-03/

Т-10-32

19,4

/Р-02/ - станція Вільча - контрольно-пропускний пункт “Вільча - Олександрівка”

Т-10-35

17,9

Іванків - Городище

Т-10-37

3,2

Гостомельське шосе - просп. Маршала Рокосовського

Т-10-39

7,3

Кропивницький - Каніж - Новомиргород

Т-12-01

51,7

/М-12/ - заповідник “Хутір Надія” - /М-13/

Т-12-02

13,5

/М-22/ - Павлиш - Онуфріївка - Млинок - /Н-08/

Т-12-03

31,6

Долинська - Новошевченкове - /Н-23/

Т-12-04

19,3

Кропивницький - Нова Прага - Олександрія

Т-12-05

59,3

Новоархангельськ - Петроострів - Новомиргород

Т-12-06

83,3

Пушкове - Вільшанка - Добровеличківка

Т-12-08

51,6

Новомиргород - Олександрівка

Т-12-09

48,9

Устинівка - Долинська - Петрове - Жовті Води

Т-12-10

109,1

Знам’янка - Подорожнє

Т-12-11

51

Новомиргород - Велика Виска

Т-12-12

20,7

Новоархангельськ - Добровеличківка - Миколаївка

Т-12-14

80

Глинськ - Олександрія - Петрове

Т-12-15

70,8

Компаніївка - Устинівка

Т-12-16

43,5

Олександрівка - Бурякове - /Р-10/

Т-12-17

30,8

Новгородка - станція Шарівка - Нова Прага

Т-12-18

37

/Знам’янка - Подорожнє/ - /М-04/

Т-12-20

4,4

Кропивницький - Рівне

Т-12-21

45

Новоукраїнка - межа Миколаївської області - з під’їздом до санаторію “Гусарське Урочище”

Т-12-22

24,7

Івангород - Розумівка - Кримки

Т-12-23

23,5

Луганськ - Георгіївка з під’їздом до аеропорту “Луганськ”

Т-13-01

16,1

Контрольно-пропускний пункт “Танюшівка” - Старобільськ - Бахмут

Т-13-02

162,1

Успенка - Антрацит

Т-13-03

32,8

Довжанськ - Бірюкове - /М-03/

Т-13-05

23,6

Сєвєродонецьк - Новоайдар

Т-13-06

37,1

Сватове - Новопсков - Мілове

Т-13-07

164,3

Старобільськ - Марківка

Т-13-08

54,3

Щастя - Широкий

Т-13-09

37,4

Лутугине - Сорокине

Т-13-10

41,2

Довжанськ - контрольно-пропускний пункт “Вознесенівка”

Т-13-11

10,8

Сорокине - Антрацит

Т-13-12

62,3

Троїцьке - Білокуракине - Старобільськ

Т-13-13

111,4

Контрольно-пропускний пункт “Просяне” - Біловодськ - Широкий

Т-13-14

93,8

Райгородка - Слов’яносербськ - Михайлівка

Т-13-15

56,2

Під’їзд до м. Первомайська

Т-13-16

13,3

Під’їзд до м. Голубівки

Т-13-17

14

Біле - Лутугине

Т-13-18

18,2

Перевальськ - Іванівка

Т-13-19

27,9

Георгіївка - Ровеньки - /М-03/

Т-13-20

48,9

Білолуцьк - контрольно-пропускний пункт “Новобіла”

Т-13-21

19

Контрольно-пропускний пункт “Смільниця” - Старий Самбір

Т-14-01

30

Східниця - Пісочна

Т-14-02

52,5

Грушів - Немирів

Т-14-03

12,7

Червоноград - Рава-Руська

Т-14-04

53,2

Угринів - Хоробрів

Т-14-08

8

Броди - Червоноград

Т-14-10

81,1

Північний обхід м. Львова

Т-14-14

5

Мостиська - Самбір - Борислав

Т-14-15

67,2

Львів - Пустомити - Мединичі

Т-14-16

46,9

Куровичі - Рогатин

Т-14-17

42,8

Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий

Т-14-18

97,1

Миколаїв - Жидачів - Калуш

Т-14-19

64

Сколе - Славське

Т-14-24

24

Миколаїв - Городок - Жовква - Кам’янка-Бузька - Бібрка

Т-14-25

173,7

Обхід м. Нової Одеси

Т-15-03

13,8

Первомайськ - Новоукраїнка

Т-15-04

58,8

Миколаїв - Доманівка - Берізки

Т-15-06

174,5

Миколаїв - Парутине - Очаків - база відпочинку “Чорноморка”

Т-15-07

72,8

Калинівка - Снігурівка

Т-15-08

44,8

/Р-06/ - Арбузинка - Єланець - Нова Одеса

Т-15-10

115,6

Нечаяне - Очаків

Т-15-13

36,9

Федорівка - Рибаківка - база відпочинку “Лугове”

Т-15-15

25,2

Контрольно-пропускний пункт “Виноградівка” - Болград - /М-15/

Т-16-06

48,8

Ізмаїл - Кілія - Вилкове

Т-16-07

68,3

Болград - Кубей - Арциз

Т-16-08

80,1

/Н-33/ - Сухий Лиман - /М-27/

Т-16-09

8,3

/Н-33/ - Приморське - Жовтий Яр - Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка

Т-16-10

85,2

Контрольно-пропускний пункт “Олексіївка” - Кодима - Балта

Т-16-11

62,3

Контрольно-пропускний пункт “Йосипівка” - Захарівка - Ширяєве - /М-05/

Т-16-14

61,5

Контрольно-пропускний пункт “Великоплоске” - Новопетрівка - Цебрикове - Знам’янка - Березівка

Т-16-15

118,6

/М-05/ - Іванівка

Т-16-17

12,3

/Р-33/ - Роздільна - Єреміївка - /М-05/

Т-16-18

36,8

Біляївка - станція Вигода

Т-16-19

20,8

Кодима - Слобідка - Подільськ

Т-16-22

49,2

Ананьїв - Троїцьке - Березівка - Вікторівка

Т-16-23

101,4

Контрольно-пропускний пункт “Кучурган” - Біляївка - Маяки - Овідіополь

Т-16-25

74,5

Контрольно-пропускний пункт “Серпневе” - Тарутине - Арциз - Сарата

Т-16-27

73,5

/М-15/ - Спаське - Вилкове

Т-16-28

44,7

Струмок - Шевченкове - Кілія

Т-16-30

32,5

Контрольно-пропускний пункт “Табаки” - Болград - /М-15/

Т-16-31

36,7

Контрольно-пропускний пункт “Нові Трояни” - Кубей

Т-16-32

23

Великоплоске - Слов’яносербка - кордон Молдови

Т-16-34

11,2

Подільськ - Федорівка - /М-13/

Т-16-37

16,6

Контрольно-пропускний пункт “Станіславка” - Станіславка - Мурована

Т-16-38

20,2

Миколаївка - Андрієво-Іванівка - Настасіївка - /М-05/

Т-16-40

35,7

/М-15/ - контрольно-пропускний пункт “Долинське”

Т-16-42

8,6

Кордон Молдови - Фараонівка - Сарата - Дивізія - /Т-16-10/

Т-16-43

71,7

Контрольно-пропускний пункт “Лісне” - контрольно-пропускний пункт “Малоярославець Перший”

Т-16-44

59,9

/Н-33/ - Кароліно-Бугаз - Грибівка - Санжійка - /М-27/

Т-16-47

26,8

/Н-12/ - Краснокутськ - Богодухів

Т-17-02

57,3

/Н-08/ - Недогарки - Світловодськ

Т-17-03

8,2

Лохвиця - Гадяч - Охтирка - контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”

Т-17-05

164,3

Гадяч - Опішня

Т-17-06

61

/Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03/

Т-17-07

47,8

Пирятин - Гребінка

Т-17-10

12,5

М-22/ - Соснівка - Кременчук - Горішні Плавні

Т-17-11

15,8

/М-03/ - Машівка - Карлівка

Т-17-12

38,1

Об’їзна дорога м. Лохвиці

Т-17-13

3,9

Чорнухи - Лубни

Т-17-14

34,7

Миргород - Хорол

Т-17-15

29,1

Хорол - Семенівка - Кременчук (через с. Бочки)

Т-17-16

87,4

Під’їзд до м. Глобиного


3,5

Разом


90,9

Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине

Т-17-17

43,8

Диканька - Решетилівка

Т-17-18

50,7

Миргород - Велика Багачка - Байрак - Поділ

Т-17-19

35,6

/Р-42/ - Шишаки

Т-17-20

8,8

Гребінка - Оржиця

Т-17-22

35,3

Гадяч - Миргород

Т-17-25

59,3

Об’їзна дорога смт Котельва

Т-17-29

10,7

Капустяни - Дяченки - Дмитрівка - Горішні Плавні

Т-17-36

61,3

Рівне - Здолбунів - Мізоч - Дубно

Т-18-01

47,2

/М-07/ - Маюничі - Велика Осниця - Красноволя - Колки - /Р-14/ - Копилля - Рожище - Торчин - Шклинь - /Н-17/

Т-18-02

122,8

Корець - Славута - Антоніни

Т-18-04

108

Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни

Т-18-06

182,8

Зарічне - Борове - Стара Рафалівка - Полиці

Т-18-08

81,6

Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля

Т-18-09

95,2

Дубровиця - Любиковичі - Сарни

Т-18-10

25,1

Клесів - Михалин - Березне - /Р-05/

Т-18-11

59,5

Немовичі - Березне - Великі Межирічі - Федорівка

Т-18-12

89,8

Демидівка - Велика Городниця - на Олику

Т-18-13

58,5

Рокитне - /М-07/

Т-18-14

3,2

Дубно - Млинів - /Т-18-13/

Т-18-15

29,7

Східний під’їзд до м. Радивилова

Т-18-16

4,5

Бережниця - Степань - Деражне - Клевань - /М-06/

Т-18-17

126,1

Будки-Кам’янські - Рокитне - Клесів - /М-07/

Т-18-18

101,4

Соснове - Маринин

Т-18-19

8,3

Кунин - Зелений Дуб

Т-18-20

26

Верба - Онишківці

Т-18-21

15,8

Онишківці - Стара Миколаївка

Т-18-22

13,9

Удрицьк - Жадень

Т-18-23

6,6

Дерманка - Корець - /М-06/

Т-18-24

31,1

Дермань Перша - Дермань Друга

Т-18-25

8,3

Степань - /Р-05/

Т-18-26

20,6

Костопіль - Яполоть

Т-18-27

22

Корчів’я - Іваничі - Берестовець

Т-18-28

9,6

Вежиця - Рокитне - Борове

Т-18-29

97,3

Рівне - Тайкури - Оженин

Т-18-30

24,7

/М-06/- Бугрин - Оженин - Острог

Т-18-31

33,7

/Н-22/ - Ходоси - Кустин - /Р-05/

Т-18-32

16

Познань - /Т-18-29/

Т-18-33

8,2

Суми - Миропілля - Осоївка - /Р-45/

Т-19-01

58,5

Білопілля - Терни - Липова Долина - Гадяч

Т-19-04

101,6

Контрольно-пропускний пункт “Рижівка” - Білопілля - Миколаївка - Лебедин - Лантратівка

Т-19-06

122,1

Шостка - Кролевець

Т-19-07

35,1

Шостка - Зноб-Новгородське - Середина-Буда

Т-19-08

84

Суми - Лебедин

Т-19-09

41,1

Конотоп - Буринь - Чумакове

Т-19-10

43,7

Мутин - Путивль

Т-19-11

31

Шостка - Ямпіль

Т-19-12

20

Ромни - Липова Долина - Тростянець - Мезенівка

Т-19-13

149,8

Хмелів - Чернеча Слобода - Буринь

Т-19-14

46,8

Контрольно-пропускний пункт “Середина-Буда” - Ямпіль - Береза з під’їздом до м. Дружби

Т-19-15

68,4

Краснопілля - контрольно-пропускний пункт “Покровка”

Т-19-18

18,6

Буринь - Воскресенка - Суховерхівка - Терни

Т-19-19

20,9

Путивль - Линове - Нова Слобода з під’їздом до Сафроніївського монастиря

Т-19-20

21,5

Путивль - Шалигине - Заруцьке

Т-19-21

39,5

Путивль - Кардаші - Спадщанський ліс

Т-19-22

8

Тростянець - Ницаха - Солдатське - /Р-45/

Т-19-23

31,7

Середина-Буда - Стара Гута - Василівка з під’їздами до сіл Хлібороб, Винторівка

Т-19-24

26,6

Конотоп - Соснівка

Т-19-25

4

Штепівка - Катеринівка - Степове - Михайлівська Цілина - Тимченки - Кушніри

Т-19-26

33,8

Чернеччина - Журавне

Т-19-27

12,2

/Н-12/ - Лутище - Куземин

Т-19-28

10,3

Охтирка - Бакирівка

Т-19-29

13,8

/Т-17-05 / - Добрянське - Сидорова Яруга

Т-19-30

13,3

Велика Писарівка - Олександрівка - /Т-17-05/

Т-19-31

5,9

/Н-12/ - Зарічне

Т-19-32

3

Бучач - Чортків - Скала-Подільська

Т-20-01

73,3

Тернопіль - Скалат - Жванець

Т-20-02

175,1

Бережани - Підгайці - Монастириська

Т-20-04

47,6

Городище - Зарваниця - Бучач

Т-20-06

55,9

Бережани - Нараїв - Брюховичі

Т-20-07

17,9

Шумськ - Великі Дедеркали - /Н-29/

Т-20-08

16,3

Вишнівець - Ланівці

Т-20-09

24,6

Збараж - Підволочиськ

Т-20-10

40,1

Копичинці - Гусятин

Т-20-11

18,8

Ланівці - Лисогірка - Теофіполь

Т-20-12

26,3

Почаїв - Зборів

Т-20-13

57,1

Борщів - Заліщики

Т-20-15

36

Бучач - Товсте

Т-20-16

37,9

Гримайлів - Яблунів

Т-20-17

24

Зборів - Козова

Т-20-18

26,7

/М-12/ (Кам’янки) - Скалат

Т-20-19

14,5

/М-19/ (Мишковичі) - Дружба

Т-20-20

10,8

/М-18/ - Мерефа - Зміїв

Т-21-01

20,2

Харків - Золочів - контрольно-пропускний пункт “Олександрівка”

Т-21-03

54

Харків - Вовчанськ - контрольно-пропускний пункт “Чугунівка”

Т-21-04

116,6

/М-03/ - Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ

Т-21-06

52,4

Вовчанськ - контрольно-пропускний пункт “Плетенівка”

Т-21-08

8,8

Шевченкове - Балаклія - Первомайський - Кегичівка

Т-21-10

138,1

Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук

Т-21-11

64,5

Пересічне - Березівське - /М-03/ з під’їздом до санаторію “Березівські мінеральні води”

Т-21-12

6,9

Золочів - Максимівка

Т-21-13

32

Приколотне - Великий Бурлук - Дворічна

Т-21-14

47,7

Гусарівка - Грушуваха

Т-21-15

34,1

/М-03/ - Коломак - Шелестове - Колонтаїв

Т-21-16

40,3

Дергачі - Козача Лопань - /М-20/

Т-21-17

33,6

Кегичівка - Сахновщина

Т-21-18

25,1

Наталине (Красноград) - Зачепилівка - Перещепине

Т-21-19

45,7

Зачепилівка - Андріївка - Кегичівка - Старовірівка - /М-18/

Т-21-20

97,5

Лозова - Близнюки - Барвінкове - Велика Комишуваха

Т-21-21

82,3

Ізюм - Барвінкове

Т-21-22

29,6

Білозірка - Херсон

Т-22-01

3,1

Нова Каховка - Армянськ

Т-22-02

79

/Т-04-03 /- Високопілля - Велика Олександрівка - Берислав

Т-22-07

127,2

/Т-08-04/ - Верхній Рогачик - Нижні Сірогози

Т-22-08

65,6

Велика Лепетиха - Іванівка - Генічеськ

Т-22-09

136,1

Нова Каховка - /М-17/

Т-22-10

48,2

/М-17/ - Скадовськ

Т-22-13

31,5

Під’їзд до м. Каховки

Т-22-14

3,8

Під’їзд до аеропорту “Херсон”

Т-22-15

3

Гола Пристань - Залізний Порт

Т-22-16

50,8

Білогір’я - /Р-26/

Т-23-01

26,4

Чернелівка - Городок - Смотрич

Т-23-02

94,1

Дунаївці - Грушка

Т-23-03

32,5

Хмельницький - Віньківці - Дашківці

Т-23-05

63

Шепетівка - Старокостянтинів

Т-23-06

47,7

Гуків - Дунаївці - Могилів-Подільський

Т-23-08

162,1

Шепетівка - Чуднів - Бердичів

Т-23-09

111,5

Голосків - Деражня - Лука-Барська

Т-23-10

48,7

Хмельницький - Волочиськ

Т-23-11

59,5

Гусятин - Городок

Т-23-12

30,7

Кам’янка - Шепетівка

Т-23-13

46,7

Теофіполь - Красилів - /Н-03/

Т-23-14

63,7

Солобківці - Нова Ушиця

Т-23-15

53,9

Маниківці - Деражня

Т-23-16

17,4

Кам’янець-Подільський - Стара Ушиця

Т-23-17

45,6

Старий Остропіль - Вовковинці

Т-23-18

83,5

Стара Синява - Меджибіж - /М-12/

Т-23-19

28,9

/М-12/ - Волочиськ - Підволочиськ

Т-23-20

16,3

Ярмолинці - Кам’янець-Подільський

Т-23-21

55,1

Старокостянтинів - Антоніни

Т-23-24

24,6

Кам’янець-Подільський - Устя

Т-23-25

10,4

Старокостянтинів - Шрубків

Т-23-26

35,5

Городище - Шпола - Новоукраїнка - Бобринець - Устинівка

Т-24-01

205,2

Суботів - Медведівка - Кам’янка

Т-24-02

43,8

Орадівка - Христинівка - Жашків - Корсунь-Шевченківський - Мошни

Т-24-03

178,1

Канів - Ліпляве - Прохорівка - Домантове - /Н-08/

Т-24-04

44,4

Жашків - Буки - Озірна

Т-24-05

65

/М-05/ - Маньківка - Іваньки - Буки

Т-24-06

27,2

/Н-01/ - Кам’янка

Т-24-07

2,3

Шевченкове - Городище - /Н-16/

Т-24-08

59,2

/М-03/ - Драбів - Золотоноша

Т-24-09

61,5

/Т-24-09/ - Свічківка - Гребінка

Т-24-10

28,2

Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка

Т-24-11

59,7

Софіївка - Драбів

Т-24-12

34,7

Катеринопіль - Вікнине - Шпола

Т-24-13

29,1

Сміла - Ташлик - Капітанівка - Новомиргород

Т-24-14

50,9

Тальне - Кам’янече - Нерубайка - Голованівськ - Благовіщенське

Т-24-15

97,2

/М-12/ - Сушківка - Вільшана - Слобідка - Рогова - Перегонівка

Т-24-16

31,1

/Н-08/ - Чорнобай - Хрестителеве - Оржиця - Лубни

Т-24-17

71,2

/Н-16/ - Сміла - /Н-01/

Т-24-18

2,1

Звенигородка - Ватутіне

Т-24-19

8,3

/М-01/ - Олишівка - Куликівка

Т-25-01

35,1

Вільне - Кролевець

T-25-03

25,3

Чернігів - Любеч - Славутич

Т-25-06

71,8

/М-01 /- Добрянка

Т-25-07

13,3

Ріпки - Городня - Сновськ - Корюківка - Семенівка

Т-25-12

147,5

Козелець - Козари - Носівка

Т-25-13

38

Ніжин - Бахмач - Дмитрівка

Т-25-14

100,6

/Р-68/ - Дмитрівка - Харкове

Т-25-15

53,7

Сосниця - Короп - /М-02/

Т-25-16

71

Короп - Нехаївка - Шабалинів

Т-25-17

23,3

Контрольно-пропускний пункт “Хрінівка” - Сновськ - Березна

Т-25-18

61,7

Холми - Авдіївка - Оболоння

Т-25-19

36,9

Сосниця - Шаповалівка - /М-02/

Т-25-21

34,7

Борзна - Стрільники - Бахмач

Т-25-23

26,3

Борзна - Ічня - Прилуки

Т-25-24

69,5

/М-02/ - Носівка

Т-25-25

22,7

Ніжин - Бобровиця - Нова Басань

Т-25-26

71,9

Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня

Т-25-27

89,2

Козелець - Бобровиця

Т-25-28

33,4

Прилуки - Варва - Срібне - Обухове

Т-25-30

75,5

/М-02/ - Бахмач

Т-25-31

12,4

Корюківка - Матвіївка - Сосниця

Т-25-32

35,7

Семенівка - Костобобрів - Чайкине - /Р-12/

Т-25-33

59,6

Корюківка - Синявка - Блистова - Мена

Т-25-34

84,5

Козелець - Карпилівка - Сорокошичі

Т-25-35

59

Корюківка - Сахутівка - Мена

Т-25-36

25,6

Ріпки - Любеч

Т-25-37

32,3

/Р-67/ - Макіївка - Журавка

Т-25-38

13,3

/Р-12/- Покошичі - Мезин - Курилівка

Т-25-39

21,2

Новий Биків - Згурівка - Яготин

Т-25-41

47,4

Мена - Макошине

Т-25-42

10,4

Мена - Остреч

Т-25-43

2,2

Березна - Миколаївка

Т-25-44

14,7

Ічня - Буди

Т-25-45

14,1

Варва - Гнідинці

Т-25-46

7,2

/М-01/ - Ладинка

Т-25-47

8

Сновськ - Єліне

Т-25-48

24,3

Козелець - Данівка

Т-25-49

7

/Р-12/ - Орлівка

Т-25-50

9,1

/М-02/ - Заньки

Т-25-51

6

Борзна - Комарівка - /М-02/

Т-25-52

24,6

Красилівка - Надинівка

Т-25-53

10,9

/М-01/ - Олешня

Т-25-54

8

/Р-12/ - Вознесенське

Т-25-55

2,6

/Н-07/ - Густиня

Т-25-56

4,6

Корюківка - Гуринівка - Бреч

Т-25-58

7,8

/М-02/ - Лісове

Т-25-59

1,2

Придеснянське - Вишеньки

Т-25-60

5,2

Ріпки - Задеріївка - Радуль

Т-25-61

35

Чернівці - Вашківці - Путила - контрольно-пропускний пункт “Руська” з під’їздом до контрольно-пропускного пункту “Шепіт”

Т-26-01

120,7

Чернівці - Заставна - /М-19/

Т-26-02

26,8

Чернівці - Недобоївці - Хотин

Т-26-03

36,6

Чернівці - Герца - контрольно-пропускний пункт “Дяківці”

Т-26-04

32,3

/М-19/ - Глибока

Т-26-05

5,3

/Н-03/ - Новоселиця - Герца - контрольно-пропускний пункт “Дяківці”

Т-26-06

12,4

Кіцмань - Сторожинець - Глибока - Опришени з під’їздом до станції Вадул Сірет

Т-26-07

70,2

Сторожинець - контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ”

Т-26-08

27,6

/Р-62/ - Долішній Шепіт - контрольно-пропускний пункт “Руська”

Т-26-09

44,4

/Н-03/ - Хотин - контрольно-пропускний пункт “Мамалига” (на м. Кишинів)

Т-26-10

29

/Р-63/ - станція Васкауци - Шишківці - контрольно-пропускний пункт “Вашківці”

Т-26-12

10,6

Орлівка - Бахчисарай

Т-27-01

21,4

/Севастополь - порт “Камишова бухта”/ - мис Фіолент

Т-27-02

11

Гончарне - Ялта

Т-27-03

44,9

/Севастополь - порт “Камишова бухта”/ - бухта Козача

Т-27-04

6,7

Під’їзд до с. Ласпі

Т-27-05

2,1

Любимівка - Фруктове

Т-27-07

3,9

Штурмове - Хмельницьке

Т-27-08

5,5

Під’їзд до с. Кача

Т-27-09

26,6

Штурмове - Сахарна Головка

Т-27-10

2,8

Орлине - Родникове - Колхозне

Т-27-11

8,7

Родникове - Передове

Т-27-12

6,1

Орлине - Тилове

Т-27-13

4,7

Під’їзд до станції Любимівка

Т-27-14

4,2

Під’їзд до станції Максимова дача

Т-27-15

1,7

П’ятий кілометр Балаклавського шосе - мис Фіолент

Т-27-16

3,9

Під’їзд до станції Мекензієві гори

Т-27-17

7,9

Загальна протяжність територіальних автомобільних доріг


22656,5

Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення


46985


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору