Про визначення переможців Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року"
Кабінет Міністрів України; Розпорядження від 08.09.2004649-р
Документ 649-2004-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 08.09.2004
 

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 8 вересня 2004 р. N 649-р
Київ
Про визначення переможців Всеукраїнського конкурсу
на звання "Кращий роботодавець року"

Відповідно до подання організаційного комітету з проведення
Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року"
визначити переможців конкурсу в 2003 році за групами підприємств:
I група (до 20 працюючих)
селянське (фермерське) - голова
господарство "Лан", МАЛЯР Віктор Якович
Харківська область
товариство з обмеженою - директор
відповідальністю ВАСИЛЬЄВ Віктор Григорович
"Енерговисотспецбуд",
Одеська область
товариство з обмеженою - директор
відповідальністю "ВІК", ГНИБІДЕНКО Валерій Іванович
Кіровоградська область
II група (від 21 до 100 працюючих)
філія "Віньковецький - начальник
райавтодор" дочірнього ГРІБОВ Броніслав Станіславович
підприємства "Хмельницький
облавтодор" Державної
акціонерної компанії
"Автомобільні дороги
України", Хмельницька
область
селянсько-фермерське - голова
господарство "Кондор", КРИМСЬКИЙ Ігор Аркадійович
Кіровоградська область
товариство з обмеженою - генеральний директор
відповідальністю ЛУКАСЕВИЧ Степан Адамович
"Спеціалізоване
підприємство
"Альфа ЛТД",
Тернопільська область
III група (від 101 до 500 працюючих)
відкрите акціонерне - голова правління
товариство "Рейл", СИРОТЮК Володимир Павлович
Житомирська область
закрите акціонерне - генеральний директор
товариство "Агроресурс", РЕДЬКО Володимир Миколайович
Рівненська область
закрите акціонерне - голова правління,
товариство "Завод крупних генеральний директор
електричних машин", ЧЕТВЕРИКОВ Борис Іванович
Херсонська область
IV група (від 501 до 1000 працюючих)
відкрите акціонерне - голова правління
товариство "Радсад", БЯЛИК Микола Іванович
Миколаївська область
дочірнє підприємство - директор
"Перемога Нова" БЕЖИНЕЦЬ Василь Михайлович
акціонерного товариства
закритого типу
"Миронівський
Хлібопродукт", Черкаська
область
закрите акціонерне - директор
товариство "Сєвєродонецьке ЄЛІСЄЄВ Володимир Васильович
науково-виробниче
об'єднання "Імпульс",
Луганська область
V група (від 1001 до 5000 працюючих)
акціонерне товариство - генеральний директор
відкритого типу СТАНКЕВИЧ Стелла Омелянівна
"Трембіта", Чернівецька
область
відкрите акціонерне - голова правління -
товариство "Одеський генеральний директор
кабельний завод ІОРГАЧОВ Дмитро Васильович
"Одескабель", Одеська
область
закрите акціонерне - голова правління
товариство "Львівський СОРОКІН Юрій Іванович
автомобільний завод",
Львівська область
VI група (понад 5000 працюючих)
акціонерне товариство - генеральний директор
"Норд", Донецька область САМСОНЕНКО Олександр Олександрович
Харківське державне - генеральний директор
авіаційне виробниче НАУМЕНКО Павло Олегович
підприємство, Харківська
область
закрите акціонерне - голова правління
товариство з іноземною ПАПАШЕВ Олег Хайруллович
інвестицією "Запорізький
автомобілебудівний
завод", Запорізька область
VII група (незалежно від чисельності працюючих
за номінацією "Кращий молодий роботодавець року")
товариство з обмеженою - директор
відповідальністю "Авто ЄВСЮКОВ Олександр Сергійович
Кривбас Сервіс",
Дніпропетровська область
відкрите акціонерне - генеральний директор
товариство "Молочанський ДЄНЄЖНИЙ Ігор Дмитрович
молочноконсервний
комбінат", Запорізька
область
товариство з обмеженою - генеральний директор
відповідальністю "Йоха ОВЧАРЕНКО Наталія Віталіївна
Україна", Львівська область
VIII група (незалежно від чисельності працюючих
за номінацією "Кращий роботодавець року з організації
безпечного ведення робіт")
відкрите акціонерне - голова правління
товариство "Промислово- ІЩЕНКО Микола Іванович
виробниче підприємство
"Кривбасвибухпром",
Дніпропетровська область
відкрите акціонерне - генеральний директор
товариство "Харцизький ШИШАЦЬКИЙ Андрій Володимирович
трубний завод", Донецька
область
державне підприємство - начальник
"Харківський метрополітен", ПИЛИПЧУК Михайло Дмитрович
Харківська область
IX група (незалежно від чисельності працюючих
за номінацією "Кращий роботодавець року -
для інвалідів")
відкрите акціонерне - голова правління -
товариство "Краматорський генеральний директор
завод важкого НАУМЕНКО Олексій Вікторович
верстатобудування",
Донецька область
Львівське швейне - директор
підприємство "Силует" ГОРОЩАК Юрій Любомирович
Українського товариства
глухих "УТОГ",
Львівська область
відкрите акціонерне - голова правління
товариство "Сумське ЛУК'ЯНЕНКО Володимир Матвійович
машинобудівне
науково-виробниче
об'єднання
імені М.В. Фрунзе",
Сумська область

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 26

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...