Документ 574-2008-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 09.04.2008

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 9 квітня 2008 р. N 574-р
Київ
Про призначення стипендій Кабінету Міністрів
України видатним спортсменам, тренерам та
діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендії Кабінету Міністрів України видатним
спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту на один
рік згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 28

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 9 квітня 2008 р. N 574-р
СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної
культури і спорту, яким призначена стипендія Кабінету
Міністрів України

АГЕЄНКО - заслужений лікар України, Ольга Миколаївна тренер-лікар збірної команди
України з плавання, м. Київ
АЙВАЗЯН - заслужений майстер спорту Артур Суренович України, багаторазовий
переможець і призер
чемпіонатів світу, Європи та
Кубків світу з кульової
стрільби, м. Сімферополь
АНТОНОВА - майстер спорту міжнародного Олена Анатоліївна класу (п'яте місце на XXVIII
літніх Олімпійських іграх в
Афінах), призерка чемпіонату
світу з легкої атлетики,
м. Нікополь Дніпропетровської
області
БАГІЯНЦ - заслужений майстер спорту Алла Миколаївна СРСР, багаторазова чемпіонка
України та міжнародних змагань
з велосипедного спорту,
м. Харків
БАЗЕЛЕВИЧ - заслужений тренер СРСР та Олег Петрович України, багаторазовий
переможець і призер
міжнародних змагань з футболу,
м. Київ
БАХТУРІН - заслужений тренер України, Геннадій Тимофійович державний тренер України з
біатлону, м. Київ
БОНДАРУК - майстер спорту міжнародного Роман Романович класу, срібний призер
чемпіонату Європи з кульової
стрільби, м. Львів
БУРАКОВ - заслужений тренер СРСР та Георгій Анатолійович України, старший тренер
відділення вільної боротьби
Республіканської школи вищої
спортивної майстерності,
м. Київ
БУРМІСТРОВА - заслужений майстер спорту Катерина Володимирівна України, багаторазова
переможниця і призерка
чемпіонатів світу та Європи з
вільної боротьби, м. Суми
БУЦУЛА - заслужений тренер України, Сергій Михайлович тренер срібної призерки
чемпіонату світу із спортивної
гімнастики Аліни Козіч,
м. Київ
ВВЕДЕНСЬКА - заслужений працівник фізичної Антоніна Леонтіївна культури і спорту України,
заслужений тренер України з
плавання, м. Ялта Автономної
Республіки Крим
ВЛАСКОВ - заслужений працівник фізичної Андрій Анатолійович культури і спорту України,
державний тренер України
з плавання, м. Київ
ВОЛКОВ - тренер-масажист штатної Андрій Миколайович збірної команди України із
спортивної гімнастики, м. Київ
ВОЛОСОЖАР - майстер спорту міжнародного Тетяна Андріївна класу, багаторазова чемпіонка
України та міжнародних змагань
з фігурного катання на
ковзанах, учасниця XX зимових
Олімпійських ігор у Турині,
м. Київ
ГЕРІЙ - чемпіон Європи з волейболу Роман Романович серед спортсменів-інвалідів з
вадами слуху, м. Ужгород
ГЕШКО - заслужений майстер спорту Іван Тарасович України, багаторазовий
переможець і призер
міжнародних змагань з легкої
атлетики, м. Чернівці
ГОЛІНЕЙ - багаторазовий чемпіон світу з Андрій Васильович легкої атлетики серед
спортсменів-інвалідів з вадами
розумового і фізичного
розвитку, смт Ланчин
Надвірнянського району Івано-
Франківської області
ГРАБЧАК - тренер-масажист штатної Володимир Володимирович збірної команди України з
академічного веслування,
м. Харків
ДАНИЛІНА - дворазова бронзова призерка Людмила Миколаївна чемпіонату світу з легкої
атлетики серед спортсменів-
інвалідів з вадами розумового
і фізичного розвитку,
м. Цюрупинськ Херсонської
області
ДЕМ'ЯНЧУК - чемпіон Європи з волейболу Сергій Станіславович серед спортсменів-інвалідів з
вадами слуху, м. Житомир
ДЕМІДЮК - майстер спорту міжнародного Сергій Олександрович класу, чемпіон Всесвітньої
універсіади, багаторазовий
призер міжнародних змагань з
легкої атлетики, м. Київ
ДЕРГУНОВА - чемпіонка Європи з волейболу Інна Володимирівна серед спортсменів-інвалідів з
вадами слуху, м. Бориспіль
Київської області
ДОБРИНСЬКА - майстер спорту міжнародного Наталя Володимирівна класу, багаторазова призерка
чемпіонатів світу та Європи з
легкої атлетики, м. Вінниця
ДОРОШЕНКО - тренер-оператор збірної Євген Робертович команди України серед
спортсменів-інвалідів, м. Київ
ДОРОШИН - старший тренер збірної команди Олександр Силантійович України з фехтування на
візках, м. Миколаїв
ЄМЕЛЬЯНЦЕВ - старший тренер збірної команди Валерій Миколайович України з легкої атлетики,
м. Київ
ЄРУЗЕЛЬ - старший тренер збірної команди Євген Іванович України серед спортсменів-
інвалідів, м. Івано-Франківськ
ЖИЛЬЦОВА - чемпіонка світу з шахів серед Любов Василівна спортсменів-інвалідів з вадами
зору, м. Київ
ЗАДОРОЖНЯ - чемпіонка Європи з волейболу Крістіна Андріївна серед спортсменів-інвалідів з
вадами слуху, м. Сімферополь
ЗАЙЦЕВА - заслужений працівник фізичної Олена Андріївна культури і спорту України,
генеральний секретар
Національного комітету спорту
інвалідів, м. Дніпропетровськ
ЗАХАРОВ - заслужений майстер спорту Антон Сергійович України, багаторазовий призер
чемпіонату світу, дворазовий
чемпіон Європи із стрибків у
воду, м. Запоріжжя
ЗУБКОВСЬКА - чемпіонка та рекордсменка Оксана Володимирівна світу з легкої атлетики серед
спортсменів-інвалідів з вадами
зору, м. Київ
ІБРАГІМОВ - заслужений тренер України, Ніязі Білялович тренер-механік з кульової
стрільби, м. Львів
КАРПОВ - майстер спорту СРСР (п'яте Ричард Олександрович місце на XVI літніх
Олімпійський іграх в
Мельбурні), багаторазовий
чемпіон СРСР, України та
міжнародних змагань з боксу,
м. Київ
КЛОПОВ - заслужений працівник фізичної Іван Іванович культури і спорту України,
начальник управління
Центральної ради фізкультурно-
спортивного товариства
"Україна", учасник Великої
Вітчизняної війни, м. Київ
КОВАЛЬЧУК - чемпіонка Європи з волейболу Ірина Миколаївна серед спортсменів-інвалідів з
вадами слуху, м. Житомир
КОЗІЧ - заслужений майстер спорту Аліна Євгенівна України, срібна призерка
чемпіонату світу із спортивної
гімнастики, м. Київ
КОКОША - заслужений працівник фізичної Ганна Володимирівна культури і спорту України,
м. Київ
КОЛОДІЙ - чемпіон Європи з кульової Олександр Ярославович стрільби серед спортсменів-
інвалідів з вадами слуху,
м. Луцьк
КОЛУПАЄВ - заслужений працівник фізичної Євгеній Федорович культури і спорту України,
заслужений тренер України,
головний тренер штатної
збірної команди України з
біатлону, м. Київ
КОРОЛЬОВА - майстер спорту міжнародного Алевтина Павлівна класу, переможниця Кубка
Європи із стрибків у воду,
м. Миколаїв
КОЩАВЦЕВ - заслужений тренер України, Віктор Іванович тренер багаторазових
переможців і призерів
чемпіонатів світу та Європи з
дзюдо Анастасії Матросової і
Геннадія Білодіда, м. Київ
КРАСОВ - старший тренер-викладач Валерій Рафаїлович обласної спеціалізованої
дитячо-юнацької спортивної
школи з велосипедного спорту,
м. Донецьк
КУКСА - заслужений працівник фізичної Анатолій Павлович культури і спорту України,
головний тренер штатної
збірної команди України з
кульової стрільби, м. Львів
КУЛАКОВ - головний тренер збірної Іван Петрович команди України серед
спортсменів-інвалідів, м. Київ
ЛАЗАРЕВА - заслужений майстер спорту Тетяна Вікторівна України (шосте місце на XXVIII
літніх Олімпійських іграх в
Афінах), дворазова чемпіонка
Європи та призерка чемпіонату
світу з вільної боротьби,
м. Донецьк
ЛИСЕНКО - майстер спорту міжнародного Дмитро Юрійович класу, володар Кубка
європейських чемпіонів із
стрибків у воду, м. Донецьк
ЛУКАШЕВИЧ - заслужений майстер спорту Олексій Іванович України (шосте місце на XXVIII
літніх Олімпійських іграх в
Афінах), чемпіон світу та
Європи з легкої атлетики,
м. Дніпропетровськ
МАКСИМОВА - тренер-лікар збірної команди Олена Василівна України серед спортсменів-
інвалідів, м. Дніпропетровськ
МАРЧЕНКО - заслужений майстер спорту Олександр Миколайович України, тренер жіночого
екіпажу - чемпіонів Європи з
академічного веслування,
м. Херсон
МАТРОСОВА - майстер спорту міжнародного Анастасія Володимирівна класу (п'яте місце на XXVIII
літніх Олімпійських іграх в
Афінах), багаторазова призерка
чемпіонатів Європи з дзюдо,
м. Київ
МИРОНЮК - майстер спорту міжнародного Надія Миколаївна класу, бронзова призерка
чемпіонату Європи,
багаторазова чемпіонка
України з важкої атлетики,
м. Луцьк
МОВЧАН - заслужений журналіст України, Людмила Михайлівна головний редактор "Спортивної
газети", спеціальний
кореспондент на Олімпійських
іграх в Атланті, Афінах і
Турині, м. Київ
МОНОГАРОВ - заслужений майстер спорту, Володимир Дмитрович заслужений тренер України,
багаторазовий чемпіон СРСР та
України з альпінізму, м. Київ
МОРОЗОВ - майстер спорту міжнародного Станіслав Олександрович класу, багаторазовий чемпіон
України та міжнародних змагань
з фігурного катання на
ковзанах, учасник XX зимових
Олімпійських ігор у Турині,
м. Київ
МУДРИК - чемпіонка Європи з кульової Наталія Анатоліївна стрільби серед спортсменів-
інвалідів з ураженнями опорно-
рухового апарату,
м. Дніпропетровськ
НАГІБІН - заслужений тренер України, Олександр Геннадійович тренер бронзової призерки
чемпіонату Європи з дзюдо
Марини Прищепи, м. Київ
НАЗАРЕНКО - заслужений тренер України, Юрій Вікторович тренер переможця та срібного
призера чемпіонатів світу з
вільної боротьби Ібрагима
Алдатова, м. Харків
НЕЧАЄВ - заслужений тренер України, Володимир Михайлович почесний майстер спорту СРСР
із спортивної акробатики,
м. Київ
ОРЕШНІКОВА - чемпіонка Європи з волейболу Олександра Сергіївна серед спортсменів-інвалідів з
вадами слуху, м. Черкаси
ОСІПЕНКО-РАДОМСЬКА - заслужений майстер спорту Інна Володимирівна України, багаторазова
переможниця і призерка
чемпіонатів Європи з
веслування на байдарках і
каное, м. Вишгород Київської
області
ПАЛАМАР - майстер спорту міжнародного Віта Григорівна класу, багаторазова призерка
чемпіонатів світу з легкої
атлетики, м. Київ
ПАНАРІНА - майстер спорту із спортивної Зінаїда Микитівна гімнастики, почесний працівник
фізичної культури і спорту,
голова ради ветеранів
Федерації гімнастики України,
учасник Великої Вітчизняної
війни, м. Київ
ПАПУШ - заслужений тренер СРСР та Петро Петрович України, тренер дворазового
чемпіона світу з вільної
боротьби Михайла Харачури,
м. Сімферополь
ПАРХОМЕНКО - тренер-лікар збірної команди Анатолій Іванович України з вільної боротьби,
м. Київ
ПЕТЛЮК - майстер спорту міжнародного Тетяна Григорівна класу, багаторазова
переможниця і призерка
чемпіонатів Європи з легкої
атлетики, м. Київ
ПЕТРАСЮК - державний тренер штатної Андрій Миколайович збірної команди України з
кульової стрільби, м. Київ
ПІЛІЄВ - майстер спорту міжнародного Костянтин Григорович класу, бронзовий призер
чемпіонату Європи з важкої
атлетики,
м. Білозерськ Донецької
області
ПІСТУН - заслужений тренер України, Андрій Ігорович тренер призерів чемпіонатів
світу та Європи з вільної
боротьби Юлії Остапчук і
Олександри Когут, м. Львів
ПРИЩЕПА - майстер спорту міжнародного Марина Андріївна класу, бронзова призерка
чемпіонату Європи з дзюдо,
м. Київ
ПРОКОФ'ЄВА - майстер спорту міжнародного Марина Сергіївна класу (п'яте місце на XXVIII
літніх Олімпійських іграх в
Афінах), багаторазова призерка
чемпіонатів Європи з дзюдо,
м. Дніпропетровськ
РАДКОВСЬКИЙ - срібний призер чемпіонату Артур Анатолійович Європи із спортивних танців на
візках, м. Артемівськ
Донецької області
РОГОЗЯН - заслужений тренер України, Микола Михайлович державний тренер України з
велосипедного спорту, м. Київ
РОДІОНОВ - заслужений тренер України, Юрій Васильович головний тренер штатної
збірної команди України з
академічного веслування,
чемпіон Європи, м. Київ
САЄНКО - заслужений майстер спорту Світлана Олександрівна України, бронзова призерка
чемпіонату світу та срібна
призерка чемпіонату Європи з
вільної боротьби, м. Суми
САЛАДУХА - майстер спорту міжнародного Ольга Валеріївна класу, дворазова чемпіонка
Всесвітньої універсіади,
переможниця Кубка Європи з
легкої атлетики, м. Донецьк
СЕВЕРОВ - заслужений тренер СРСР та Євген Олександрович України, багаторазовий призер
чемпіонатів СРСР та України з
волейболу, м. Луганськ
СЕМЕНОВА (ФОКІНА) - майстер спорту міжнародного Наталія Вікторівна класу, дворазова чемпіонка
Європи та переможниця
Всесвітньої універсіади з
легкої атлетики, м. Горлівка
Донецької області
СИРОВНЄВ - тренер-лікар штатної збірної Ігор Володимирович команди України з академічного
веслування, м. Дніпродзержинськ
Дніпропетровської області
СКРИПКІН - головний лікар збірних команд Сергій Іванович України -учасниць Всесвітніх
літніх та зимових універсіад,
Європейського юнацького
олімпійського фестивалю,
Європейських молодіжних
олімпійських днів, м. Київ
СКУГАРЕВА - президент Української Оксана Анатоліївна спортивної федерації інвалідів
з вадами розумового і
фізичного розвитку, м. Київ
СЛУГОВИНА - чемпіонка Європи із спортивних Ілона Михайлівна танців на візках, м. Київ
СТАДНИК - майстер спорту міжнародного Андрій Володимирович класу, бронзовий призер
чемпіонату світу та
багаторазовий призер
чемпіонатів України з вільної
боротьби, м. Львів
СТОЛЯРОВА - заслужений майстер спорту Ніна Олексіївна України, багаторазова
чемпіонка та рекордсменка
світу, Європи та СРСР з
кульової стрільби, м. Київ
СУРКОВ - тренер-лікар збірної команди Олег Анатолійович України серед спортсменів-
інвалідів, м. Дніпропетровськ
ТИСЬМИНЕЦЬКИЙ - заслужений майстер спорту, Василь Петрович багаторазовий переможець і
призер чемпіонатів України та
міжнародних змагань з вільної
боротьби, м. Вінниця
ТРЕТЯК - майстер спорту міжнародного Максим Володимирович класу (п'яте місце на XXVIII
літніх Олімпійських іграх в
Афінах), чемпіон Європи та
бронзовий призер чемпіонату
світу з боксу, м. Вінниця
ТРІТІНІЧЕНКО - ветеран фізичної культури і Віктор Іванович спорту, колишній начальник
відділу учнівської молоді
Держкомспорту, м. Київ
ФЕДОРОВА - майстер спорту міжнародного Олена Олегівна класу, бронзова призерка
чемпіонату світу та бронзова
призерка чемпіонату Європи із
стрибків у воду, м. Миколаїв
ЧЕБАН - заслужений майстер спорту Юрій Володимирович України, срібний призер
чемпіонату світу з веслування
на байдарках і каное, м. Одеса
ЧИГАЄВ - майстер спорту міжнародного Георгій Олександрович класу, багаторазовий
переможець і призер
міжнародних змагань з боксу,
м. Львів
ЧИЖ - старший тренер збірної команди Олена Леонідівна України із спортивних танців
на візках, м. Київ
ЧУМАКОВ - майстер спорту міжнародного Віктор Іванович класу, ветеран фізичної
культури і спорту,
багаторазовий призер
чемпіонатів СРСР з вільної
боротьби, м. Київ
ШЕВЧЕНКО - майстер спорту міжнародного Валентина Євгенівна класу (шосте місце на XX
зимових Олімпійських іграх у
Турині), багаторазова
чемпіонка Всесвітньої зимової
універсіади та переможниця
Кубка світу з лижних гонок,
м. Бровари Київської області
ШЕПЕЛЄВ - заслужений тренер України, Григорій Миколайович тренер дворазової чемпіонки
Європи та призерки чемпіонату
світу з вільної боротьби
Тетяни Лазаревої, м. Донецьк
ШЛЯХТИЧ - чемпіонка світу з шахів серед Галина Іванівна спортсменів-інвалідів з
ураженнями опорно-рухового
апарату, м. Калуш Івано-
Франківської області
ЩЕРБАТИХ - майстер спорту міжнародного Ольга Костянтинівна класу (четверте місце на
XXVIII літніх Олімпійських
іграх в Афінах), багаторазова
призерка Кубків світу, срібна
призерка чемпіонату Європи із
спортивної гімнастики,
м. Луганськ
ШУКАЙЛО - заступник начальника Георгій Станіславович управління студентського
спорту Комітету з фізичного
виховання та спорту
Міністерства освіти і науки,
заслужений працівник фізичної
культури і спорту України,
заслужений тренер України,
м. Київ
ЯРМОНОВ - бронзовий призер чемпіонату Ігор Петрович світу з шахів серед
спортсменів-інвалідів з
ураженнями опорно-рухового
апарату, м. Маріуполь
Донецької області
ЯЦИНЕНКО - заслужений тренер України, Євгеній Олександрович майстер спорту СРСР,
багаторазовий чемпіон СРСР,
Європи та України з
веслування на байдарках і
каное, учасник XVI літніх
Олімпійських ігор в Мельбурні,
м. Миколаїв



вгору