Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України
Кабінет Міністрів України; Розпорядження від 19.06.2013420-р
Документ 420-2013-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 19.06.2013
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 червня 2013 р. № 420-р
Київ

Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2012 рік:

За виробничі досягнення


БРИЧ
Валерії Володимирівні

-

завідувачці відділу профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідеміологічного моніторингу Центру з профілактики та боротьби із СНІДом, кандидату медичних наук, Закарпатська область


ВІТКУ
Віктору Володимировичу

-

гірнику очисного забою дільниці з видобування вугілля № 1 державного підприємства “Шахтоуправління “Південнодонбаське № 1”, Донецька область


ДАРАГАНУ
Олександру Івановичу

-

головному спеціалісту групи відділу електрифікації державного підприємства “Київдніпротранс”, Полтавська область


КРАТОКУ
Сергію Миколайовичу

-

головному інженеру проекту науково-технологічного відділу водопостачання і каналізації Українського державного науково-дослідного і проектно-вишукувального інституту “УкрНДІводоканалпроект”, м. Київ


СКРЕБЕЦЬ
Олені Анатоліївні

-

доярці товариства з обмеженою відповідальністю агрофірми “Слобожанська” Сватівського району, Луганська область


ТИМОШЕНКУ
Володимиру Вікторовичу

-

інженеру-технологу I категорії групи обслуговування обладнання сухого відпрацьованого ядерного палива лабораторії телевізійних систем та сухого сховища відпрацьованого ядерного палива служби контролю металу, Запорізька область


ХИЖНЯКУ
Володимиру Івановичу

-

помічнику начальника дільниці гірничих робіт відокремленого підрозділу “Шахта “Південнодонбаська № 3 імені М.С. Сургая” державного підприємства “Донецька вугільна енергетична компанія”


ЯНКОВСЬКОМУ
Артему Сергійовичу

-

старшому лейтенанту, співробітнику Управління Служби безпеки в Миколаївській області

За наукові досягнення


БРОВАРЕЦЬ
Ользі Олександрівні

-

старшому науковому співробітнику Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук, кандидату фізико-математичних наук, м. Київ


ГРИЩУКУ
Руслану Валентиновичу

-

старшому науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії проблем безпеки інформації в інформаційно-комунікаційних системах наукового центру Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету, кандидату технічних наук


ГУТЯНСЬКОМУ
Роману Анатолійовичу

-

старшому науковому співробітнику лабораторії рослинництва і сортовивчення Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук, кандидату сільськогосподарських наук, Харківська область


ДАНЬКУ
Юрію Івановичу

-

завідувачу науково-дослідної частини Сумського національного аграрного університету, кандидату економічних наук


КРЕДЕНЦЕР
Оксані Валеріївні

-

науковому співробітнику лабораторії організаційної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук, кандидату психологічних наук, доценту, м. Київ


ЛОГІНОВУ
Анатолію Володимировичу

-

асистенту кафедри інформаційних технологій та систем державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, кандидату технічних наук


ОЛЬШАНСЬКОМУ
Станіславу Васильовичу

-

доценту кафедри систем та процесів управління Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, кандидату фізико-математичних наук


ПЕТРОВУ
Віктору Олександровичу

-

аспіранту кафедри мікробіології, вірусології, імунології з курсом інфекційних хвороб медичного факультету Ужгородського національного університету


ПРОКОПЮКУ
Володимиру Юрійовичу

-

старшому науковому співробітнику Інституту проблем кріобіології та кріомедицини Національної академії наук, кандидату медичних наук, Харківська область


РЕДЧИЦЮ
Дмитру Олександровичу

-

старшому науковому співробітнику Інституту транспортних систем і технологій Національної академії наук, кандидату фізико-математичних наук, Дніпропетровська область


САТАЄВІЙ
Тетяні Павлівні

-

асистенту кафедри медичної біології Кримського державного медичного університету імені С.І. Георгієвського, кандидату медичних наук


СЕМЕНОВУ
Андрію Олександровичу

-

доценту кафедри радіотехніки, заступнику директора Центру міжнародних зв’язків Вінницького державного технічного університету, кандидату технічних наук


СІОРІ
Олександру Васильовичу

-

молодшому науковому співробітнику відділу № 77 “Спеціалізована високовольтна техніка та лазерне зварювання” Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук, м. Київ


ТИТАРЕНКУ
Володимиру Анатолійовичу

-

завідувачу лабораторії державного підприємства “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”, старшому науковому співробітнику, кандидату технічних наук, м. Київ


ФЕДЕВИЧУ
Олегу Миколайовичу

-

молодшому науковому співробітнику відділення біотканинної та реконструктивної хірургії державної установи “Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії” Міністерства охорони здоров’я, м. Київ

За творчі досягнення


АЛЕЩЕНКО
Юлії Іванівні

-

члену Національної спілки художників, живописцю, Сумська область


ВАСЮК-АЛЬ-ХАДІДІ
Юлії Андріївні

-

викладачу народного співу Вінницького училища культури і мистецтв імені М.Д. Леонтовича


ГРИНЧАК
Ганні Сергіївні

-

артистці Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, члену національної Спілки театральних діячів, м. Київ


ДОВГАНИНЕЦЬ
Тетяні Анатоліївні

-

директору творчо-виробничого об’єднання “Студія “Експеримент” Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії


КОБЛИКОВУ
Олександру Сергійовичу

-

студенту кафедри еквілібристики та жонглювання відділення циркового мистецтва Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва


КОЛІСНІЧЕНКУ
Сергію Володимировичу

-

учителю історії та правознавства Помічнянської загальноосвітньої школи I-III ступеня № 1 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області


МОВЧАН
Ірині Вячеславівні

-

учениці 10 класу Костянтинівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступеня № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів, Донецька область


СОКОЛОВСЬКІЙ
Алісі Ігорівні

-

художньому керівнику зразкового художнього колективу “Театр естрадного та сучасного танцю “Лоск” комплексного позашкільного навчально-виховного закладу “Палац позашкільної роботи, творчості дітей та учнівської молоді м. Луганська”


СУПОНЬКІНІЙ-ЛАГНЮК
Валерії Сергіївні

-

керівникові зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю “Едельвейс” комунального закладу “Рівненський міський палац культури” Рівненської міської ради


ШЕРЕМЕТ
Ліні Ігорівні

-

артистці-вокалістці II категорії комунального підприємства “Житомирська філармонія”

За спортивні досягнення


БИРУК
Єлизаветі Сергіївні

-

заслуженому майстру спорту України, неодноразовій чемпіонці України, призеру чемпіонату світу та Європи з пауерліфтингу, Київська область


ГАВРЮШЕНКО
Катерині Євгеніївні

-

учениці 11 класу Луганського обласного вищого училища фізичної культури, майстру спорту України з кульової стрільби


ГУСЄВІЙ
Катерині Борисівні

-

спортсмену-інструктору з дзюдо штатної збірної команди України Українського центру фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, абсолютній чемпіонці України з дзюдо та чемпіонці світу з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, майстру спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, Рівненська область


ДЕДУСЮ
Максиму Миколайовичу

-

курсанту факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету Державної податкової служби України, багаторазовому чемпіону всеукраїнських та міжнародних турнірів з гирьового спорту, майстру спорту України з гирьового спорту, Київська область


МАРЧУК
Вікторії Миколаївні

-

студентці коледжу Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру Запорізької області, чемпіонці світу з тхеквондо серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, Запорізька область


ПАВЛЮКУ
Денису Олександровичу

-

спортсмену-інструктору штатної збірної команди України із сучасного п’ятиборства, майстру спорту України міжнародного класу із сучасного п’ятиборства, м. Київ


ПАНЬКУ
Федору Васильовичу

-

учню Новосвітської загальноосвітньої школи I-III ступеня, чемпіону Європи, майстру спорту України з дзюдо, м. Київ

За особисту мужність


БОРОДЕНКУ
Максиму Миколайовичу

-

командиру відділення 9 державної пожежно-рятувальної частини Головного територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій, старшому сержанту служби цивільного захисту, м. Київ


ГЛЕБІ
Андрію Андрійовичу

-

оперуповноваженому відділу карного розшуку Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Запорізькій області, лейтенанту міліції


ГУТНИКУ
Вадиму Михайловичу

-

старшому оперуповноваженому сектору карного розшуку Оріхівського районного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Запорізькій області, старшому лейтенанту міліції


ДЕГТЯРЕНКУ
Івану Михайловичу

-

фельдшеру-рятувальнику пошуково-рятувальної групи пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, прапорщику служби цивільного захисту, Чернігівська область


КОСАЧУ
Віталію Станіславовичу

-

дільничному інспектору міліції Воловецького відділення міліції Свалявського районного відділу (з обслуговування Свалявського та Воловецького районів) Управління Міністерства внутрішніх справ в Закарпатській області, лейтенанту міліції


КРИВЕНКУ
Роману Олександровичу

-

пожежному-рятувальнику 11 державної пожежно-рятувальної частини м. Харкова Головного територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій у Харківській області, молодшому сержанту служби цивільного захисту


ЛІНЦОВУ
Євгену Сергійовичу

-

міліціонеру-водію спеціального підрозділу груп затримання батальйону міліції охорони управління Державної служби охорони при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ в Луганській області, старшині міліції


МАЛИНОВСЬКОМУ
Олександру Володимировичу

-

пожежному-рятувальнику 5 державної пожежно-рятувальної частини м. Луганська Головного територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій у Луганській області, молодшому сержанту служби цивільного захисту


ПАНЧЕНКУ
Юрію Вікторовичу

-

начальнику рятувального відділення 30 державної пожежно-рятувальної частини 12 державного пожежно-рятувального загону м. Краматорська Головного територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, старшині служби цивільного захисту


СІВКОВСЬКОМУ
Дмитру Васильовичу

-

помічнику дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Олевського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ в Житомирській області, сержанту міліції


СКАЛЕЦЬКОМУ
Максиму Олеговичу

-

водію-рятувальнику рятувального відділення 41 державної пожежно-рятувальної частини 16 державного пожежно-рятувального загону Головного територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, старшому сержанту служби цивільного захисту


ШЕРЕНГОВОМУ
Сергію Сергійовичу

-

заступнику начальника відділу оперативного реагування Територіального управління Міністерства з надзвичайних справ у Житомирській області, підполковнику служби цивільного захисту

За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху


ГОНЧАРОВУ
Ярославу Євгеновичу

-

депутату Сімферопольської міської ради VI скликання, голові Кримської республіканської молодіжної громадської організації “Молоді регіони”


КОТУЛ
Дар’ї Валеріївні

-

керівнику Секретаріату всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молоді регіони”, помічнику-консультанту народного депутата України Пінчука А.П., м. Київ


МАЛЯРЕВИЧУ
Олесю Вікторовичу

-

працівнику товариства з обмеженою відповідальністю “Кіномедія”, засновнику дитячого футбольного клубу “Юніор Русанівка”, благодійної організації “Благодійний фонд Маляревича”, газети “Наш дім - Русанівка”, м. Київ


НІКІФОРОВУ
Артему Олександровичу

-

студенту першого року навчання у магістратурі відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голові всеукраїнської молодіжної громадської організації “Українська громадська молодіжна палата”


САБОВІЙ
Анастасії Сергіївні

-

аспірантці першого року навчання в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заступнику голови міжнародної молодіжної організації сприяння суспільній дипломатії, науково-освітньому і молодіжному співробітництву “Євразійська співдружність”, м. Київ


СИРОМЯТНІКОВУ
Роману Михайловичу

-

директору Запорізької філії “Інвестцентр”, голові Запорізької обласної молодіжної громадської організації “Молоді регіони”


ТУРУ
Олександру Васильовичу

-

студенту економіко-правового факультету Київського національного лінгвістичного університету


ШАРАТІ
Наталії Григорівні

-

проректору з науково-педагогічної, виховної роботи і підвищення кваліфікації Миколаївського національного аграрного університету

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...