Про нагородження відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "20 років незалежності України"
Президент України; Указ від 27.06.2012418/2012
Документ 418/2012, поточна редакція — Прийняття від 27.06.2012
 

Сторінки:  [ 1 ]  2
наступна сторінка »  

Указ
Президента України

Про нагородження відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "20 років незалежності України"

За вагомі особисті заслуги у державотворчій, соціально-економічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові та з нагоди Дня Конституції України постановляю:

Нагородити відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "20 років незалежності України":

по Автономній Республіці Крим


ВОЛОШКА
Леоніда Миколайовича

-

водія управління З'єднувального каналу, смт Первоймайське


ГАСІМОВА
Гошгара Шахбазовича

-

начальника дільниці ботанічного заказника загальнодержавного значення "Новий Світ" Судацького лісництва державного підприємства "Судацьке лісомисливське господарство"


ЗЕМЛЯНИЧЕНКО
Марину Олександрівну

-

письменницю, м. Ялта


КИСЕЛЬ
Валентину Олексіївну

-

директора Чорноморської централізованої бібліотечної системи


ЛЕБЕДЄВУ
Валентину Яківну

-

головного лікаря Мар'янівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини комунального закладу "Красногвардійське територіальне медичне об'єднання"


ПАВЛЮКА
Олексія Васильовича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства "Джанкойська-Нива"


ПАНОВУ
Валентину Олександрівну

-

соціального працівника комунальної установи "Євпаторійський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"


СМИРНОВА
Анатолія Григоровича

-

рисівника сільськогосподарського товариства "Злагода", Совєтський район


СТЕБЛІВСЬКОГО
Валерія Кузьмича

-

генерального директора товариства "Примор'є Агро", Сакський район


ХОМЯКОВУ
Галину Миколаївну

-

заступника директора Білогірської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 3 Білогірської районної ради Автономної Республіки Крим

по Вінницькій області


БІЛОУСА
Олександра Івановича

-

головного лікаря Оратівської центральної районної лікарні


БРИЧУКА
Миколу Юхимовича

-

водія сільськогосподарського товариства "Савинецьке", Тростянецький район


ВАКОЛЮКА
Василя Степановича

-

голову селянсько-фермерського господарства "Ранок-В", Козятинський район


ГЕРАСИМЕНКА
Володимира Іларіоновича

-

директора "Селянського (фермерського) господарства Герасименка В. І.", Теплицький район


ДУБОВОГО
Павла Васильовича

-

керівника клубу відокремленого підрозділу Південно-Західної залізниці санаторію "Медичний центр реабілітації залізничників", м. Хмільник


ІВАСЬКА
Михайла Кіндратовича

-

директора підприємства "Золотий колос", Шаргородський район


КАЗЬМІРИШЕНА
Станіслава Йосиповича

-

директора загальноосвітньої школи I - III ступенів с. Писарівка, Ямпільський район


МАКУШИНСЬКОГО
Олега Володимировича

-

голову фермерського господарства "Придністровське", Могилів-Подільський район


МЕЛЬНИК
Валентину Володимирівну

-

доярку дослідного господарства "Олександрівське", Тростянецький район


ТВЕРДОГО
Віктора Михайловича

-

директора підприємства "Біофарм", Літинський район


ХВОРОСТОВСЬКОГО
Валерія Миколайовича

-

директора сільськогосподарського товариства "Дружба", Тульчинський район


ЦИБАЛЯ
Олександра Михайловича

-

директора товариства "Колос Поділля", Хмільницький район

по Волинській області


АНТОНЮКА
Миколу Володимировича

-

завідувача відділу Любешівської районної санітарно-епідеміологічної станції


БІЛЕВИЧ
Любов Андріївну

-

лікаря Рожищенської центральної районної лікарні


ВЕЛЬМУ
Миколу Григоровича

-

редактора Ковельської громадсько-політичної газети "Вісті Ковельщини"


ГОЛОВЕНЦЯ
Михайла Григоровича

-

завідувача відділення Маневицької центральної районної лікарні


ГУРСЬКОГО
Віктора Олексійовича

-

голову сільськогосподарського кооперативу "Перемога", Іваничівський район


ДУДАРЧУКА
Адама Харитоновича

-

голову Шацької районної ради ветеранів України


ЗАЙ
Світлану Олексіївну

-

голову сільськогосподарського кооперативу "Молочний", Володимир-Волинський район


КОРЦЯ
Данила Трохимовича

-

лікаря Нововолинської центральної міської лікарні


МАЦЬОХУ
Віталія Володимировича

-

голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Слава", Турійський район


НЕВОДНІЧИК
Тетяну Леонідівну

-

головного лісничого державного підприємства "Ківерцівське лісове господарство"


НОВОСАД
Тетяну Анатоліївну

-

керівника сільськогосподарського підприємства "Озірці", Горохівський район


ПАНАСЮКА
Ярослава Васильовича

-

ветерана праці, м. Любомль


ПОНЕДІЛЬНИКА
Ярослава Володимировича

-

Мельнико-Мостищенського сільського голову, Камінь-Каширський район


ПРИТУЛУ
Василя Олексійовича

-

ветерана праці, смт Локачі


СЕРЕДУ
Володимира Віталійовича

-

головного агронома сільськогосподарського товариства "Романів", Луцький район


СМОЛЯРА
Володимира Анатолійовича

-

директора Володимир-Волинського вищого професійного училища


ЧУЛЬ
Віту Федорівну

-

директора загальноосвітньої школи I - III ступенів с. Любитів, Ковельський район

по Дніпропетровській області


АПАЛЬКОВУ
Зою Василівну

-

вихователя дошкільного навчального закладу № 14 "Струмочок", м. Новомосковськ


БУРЯКА
Олександра Миколайовича

-

генерального директора сільськогосподарського підприємства "Агросфера", Юр'ївський район


ДЕНЬГІНУ
Ольгу Михайлівну

-

голову Дніпропетровської міської громадської організації "Спортивний клуб "Метеор"


КОВАЛЕНКА
Івана Івановича

-

голову комітету з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Криворізької міської ради


КОЛІСНИК
Олену Петрівну

-

пенсіонерку, голову ради ветеранів сільськогосподарського товариства "Родіна" Покровського району


ЛЄСНЯК
Любов Федорівну

-

підприємця, П'ятихатський район


ЛИСЕНКА
Володимира Геннадійовича

-

директора гірничо-транспортного виробництва філії "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" приватного акціонерного товариства "Кримський ТИТАН"


ЛОБА
Анатолія Афанасійовича

-

лікаря рентгенологічного відділення Першотравенської центральної міської лікарні


МАЛЬЧЕНКА
Олександра Степановича

-

пенсіонера, м. Нікополь


РАКІТУ
Ірину Віталіївну

-

матір п'яти дітей, м. Дніпропетровськ


СІТАЛА
Андрія Миколайовича

-

начальника відокремленого структурного підрозділу "Локомотивне депо Синельникове" державного підприємства "Придніпровська Залізниця"


СЛІПЧЕНКО
Світлану Іванівну

-

тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Павлоградського району

по Донецькій області


АРХІМАНДРІТОВУ
Людмилу Василівну

-

головного хормейстера комунального закладу "Палац культури імені О. С. Пушкіна" м. Донецька


БАХТІОЗІНА
Олега Наумовича

-

художнього керівника Донецької обласної філармонії


БІБІКОВА
Юрія Васильовича

-

голову Калінінської районної у м. Донецьку організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"


БОГОСЛАВСЬКОГО
Юрія Антоновича

-

начальника цеху філії "Металургійний комплекс" акціонерного товариства "Донецьксталь" - металургійний завод"


БОЙЦОВА
Василя Григоровича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Красноармійськ


БОБРОВСЬКОГО
Миколу Петровича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Шахтарський район


БУВАЛУ
Майю Григорівну

-

заступника голови Донецької обласної організації жінок Спілки жінок України


ГОЛУБА
Івана Юхимовича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Костянтинівський район


ГУБЕНКА
Євгена Петровича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Маріуполь


ДАВІШНЬОГО
Тимофія Максимовича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Сіверськ


ЗАРЕЧЕНСЬКОГО
Георгія Петровича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Новоазовськ


ІВАНОВА
Івана Радіоновича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Ясинуватський район


КІРІЄНКА
Олександра Даниловича

-

пенсіонера, м. Донецьк


ЛІВЕНЦОВА
Леонтія Гавриловича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Тельманівський район


МАРИЧЕВУ
Аллу Дмитрівну

-

слюсаря Костянтинівського державного хімічного заводу


МОРОЗОВА
Бориса Івановича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Шахтарськ


МІРОНОВА
Володимира Васильовича

-

технічного директора товариства "Шахтобудівельна компанія "Донецькшахтопроходка"


ОСІПОВУ
Валентину Сергіївну

-

пенсіонерку, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Дзержинськ


ПАВЛІЯ
Володимира Григоровича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Сніжне


ПАНАСОВСЬКОГО
Олега Григоровича

-

пенсіонера, м. Світлодарськ


ПАЩЕНКА
Івана Тимофійовича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, Красноармійський район


ПИСАРЕНКА
Віктора Никифоровича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Дружківка


ПРИСТРОЙКА
Бориса Савича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Макіївка


САЄНКА
Григорія Івановича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Горлівка


СОРОКІНА
Івана Федоровича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Єнакієве


СТРЕЛЬЧЕНКА
Петра Остаповича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Авдіївка


ХАРАБАДОТ
Надію Яківну

-

пенсіонерку, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Добропілля


ХІМОЧКА
Миколу Івановича

-

пенсіонера, учасника Великої Вітчизняної війни, м. Мар'їнка


ШАБАН
Любов Павлівну

-

сестру медичну Мангушської амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги


ЯКУТЧИКА
Олександра Марковича

-

пенсіонера, м. Донецьк

по Житомирській області


БАРАНЮКА
Олександра Олександровича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Лад", Житомирський район


БОБАРЧУК
Галину Петрівну

-

соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чуднівського району


БОВСУНОВСЬКОГО
Олексія Івановича

-

столяра відокремленого підрозділу Локомотивне депо Коростень державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця"


ГЕТЬМАНА
Петра Григоровича

-

оператора крану державного підприємства "Словечанське лісове господарство", Овруцький район


ДАНИЛИШИНУ
Галину Павлівну

-

соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району


ДМИТРЕНКА
Василя Миколайовича

-

крановщика державного підприємства "Житомирський облавтодор" філії "Народицький автодор"


КАШИЦЮ
Вячеслава Михайловича

-

директора приватного підприємства "Полісся", Малинський район


КЛИМЧУК
Наталію Іванівну

-

директора підприємства "Климчук", Бердичівський район


КУЧЕРЯВЕНКА
Миколу Євгеновича

-

механізатора підприємства "Верлоцьке", Радомишльський район


ЛАВРЕНЧУК
Катерину Дмитрівну

-

голову правління Новоград-Волинської міської асоціації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків "Вікторія"


ЛАЙЧУКА
Григорія Володимировича

-

Клітищенського сільського голову, Черняхівський район


ПИЛИПЧУКА
Володимира Івановича

-

голову селянського (фермерського) господарства імені Мічурина, Ружинський район


ПРОКОП'ЮКА
Олега Івановича

-

заступника директора товариства "Фларішін Трейд", Володарсько-Волинський район


СЕМЧУК
Лідію Володимирівну

-

швачку акціонерного товариства "Бердичівська фабрика одягу"


ШЕВЧУКА
Леоніда Анатолійовича

-

директора Малинської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2


ШКАРЛІНСЬКОГО
Віталія Миколайовича

-

пожежного 45-ї професійної пожежної частини смт Червоноармійськ Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Житомирській області


ЯНЧЕВСЬКУ
Любов Володимирівну

-

вчителя Міньковецької загальноосвітньої школи I -II ступенів, Андрушівський район

по Закарпатській області


БАРАНА
Василя Васильовича

-

завідувача відділення для постійного та тимчасового перебування пенсіонерів та інвалідів у селі Люта, Великоберезнянський район


ДИКУН
Єлизавету Іванівну

-

помічника вихователя Виноградівського дошкільного навчального закладу № 9


КЕНСІЦЬКОГО
Володимира Леопольдовича

-

водія-кіномеханіка клубу військової частини А1778, м. Ужгород


КРІЧФАЛУШІЯ
Юрія Федоровича

-

викладача Тячівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату


ПАВЛЮЧКА
Івана Дмитровича

-

Чорнотисянського сільського голову, Рахівський район

по Запорізькій області


БАРЗАКОВСЬКОГО
Олексія Івановича

-

слюсаря комунального підприємства "Бердянськводоканал" Бердянської міської ради


БЕДЮХА
Віктора Миколайовича

-

тракториста-машиніста товариства "Імені Гагаріна", Великобілозерський район


БЕЗПАЛЬКА
Валерія Анатолійовича

-

заступника начальника цеху акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ГЕРЦА
Миколу Олександровича

-

тракториста-комбайнера товариства "Олександрівка", Приазовський район


ГОГУНСЬКОГО
Андрія Владленовича

-

директора сільськогосподарського товариства "Токмачани", Чернігівський район


ГОЛУБА
Анатолія Миколайовича

-

налагоджувальника виробничого підрозділу "Мелітопольський моторний завод" акціонерного товариства "Запорізький автомобілебудівний завод"


ГРИШИНА
Володимира Володимировича

-

механізатора товариства "Валена", Запорізький район


ДРАМАРЕЦЬКОГО
Василя Пилиповича

-

начальника котельної комунального підприємства "Дніпрорудненські теплові мережі", Василівський район


ЗАГУМЕННУ
Ірину Вікторівну

-

адвоката юридичної консультації, Токмацький район


МАКАРОВУ
Людмилу Іванівну

-

заступника директора державного навчального закладу "Михайлівське вище професійне училище"


МУСІХІНУ
Галину Петрівну

-

вчителя комунального закладу "Веселівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Веселівської районної ради Запорізької області"


СИМОНЕНКА
Івана Миколайовича

-

тракториста товариства "Агрофірма "40 років Жовтня", Куйбишевський район


ТЕРЕЩУКА
Миколу Вікторовича

-

механізатора товариства "Зоря", Вільнянський район


ХРАПАЛЯ
Ігоря Юрійовича

-

слюсаря-ремонтника дочірнього підприємства "Гуляйпільський механічний завод" акціонерного товариства "Мотор Січ"


ЧИСТИКОВА
Миколу Івановича

-

налагоджувальника обладнання акціонерного товариства "Запорізький автомобілебудівний завод"


ШАМРАЯ
Сергія Петровича

-

вчителя Новоселівської загальноосвітньої школи І - III ступенів Пологівської районної ради


ЯРОВЕНКО
Тетяну Дмитрівну

-

приймальника замовлень Якимівського цеху експлуатації акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Запоріжгаз"

по Івано-Франківській області


ВИСОЧАНСЬКУ
Наталію Мар'янівну

-

головного лікаря Долинської міської дитячої лікарні


ГРИГОРУК
Аделю Григорівну

-

старшого наукового співробітника лабораторії "Гуцульська етнопедагогіка та гуцульщинознавство" Національної академії педагогічних наук України, м. Косів


КЛЕБАНА
Богдана Зіновійовича

-

Богородчанського селищного голову


КУРАВСЬКОГО
Зіновія Васильовича

-

пенсіонера, м. Снятин


ЛЕОЧКА
Степана Степановича

-

лікаря Галицької центральної районної лікарні


МАТКОВСЬКОГО
Йосипа Миколайовича

-

директора Коломийської гімназії імені М.Грушевського


МИКИТЧУК
Марію Степанівну

-

директора Будинку культури села Росохач, Городенківський район


МОЛДАВЧУК
Марію Василівну

-

директора Яблуницької загальноосвітньої школи I - III ступенів Яремчанської міської ради


ОРЛА
Сергія Степановича

-

керівника народного аматорського муніципального оркестру народної музики "Аркан" Надвірнянського районного будинку культури


ПОПАДЮК
Аллу Анатоліївну

-

директора Раківчицької загальноосвітньої школи I - III ступенів Коломийської районної ради


РОМАНИШИНА
Миколу Михайловича

-

головного агронома сільськогосподарського товариства "Уїзд", Рогатинський район


СЕКРЕТУ
Євгена Петровича

-

пенсіонера, Тисменицький район


ЦИМБАЛІЯ
Володимира Васильовича

-

керівника гуртків Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості


ЮРНЮК
Марію Михайлівну

-

Пробійнівського сільського голову, Верховинський район

по Київській області


ЖАЛДАК
Маргариту Павлівну

-

директора Згурівської дитячої музичної школи


ЖУРБУ
Олександра Валерійовича

-

заступника директора товариства "Будінвестконтакт", Києво-Святошинський район


КОЛЕСНІКА
Ярослава Федоровича

-

головного лікаря комунального закладу Київської обласної ради "Білоцерківський обласний онкологічний диспансер"


МЕЛЬНИЧЕНКО
Ольгу Олександрівну

-

пенсіонерку, Поліський район


ОЛІЙНИКА
Володимира Олександровича

-

ветерана праці, Васильківський район


ПАРХОМЕНКА
Володимира Григоровича

-

тракториста фермерського господарства "Журавушка", Броварський район


ПИПКА
Юрія Вікторовича

-

вчителя Великоснітинської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Фастівський район


ПІКУЛЯ
Олександра Петровича

-

майстра лісових культур Ставищенського лісництва "Білоцерківське лісове господарство"


ПОЛІЩУКА
Петра Івановича

-

вчителя Черепинського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа I - III ступенів - дитячий садок", Тетіївський район


РУБІШ
Любов Петрівну

-

оператора машинного доїння товариства "Агрофірма Крюківщина", Києво-Святошинський район


СРІБНОГО
Олександра Миколайовича

-

вчителя Фастівського навчально-виховного комплексу "Ліцей інформаційних технологій - середня загальноосвітня школа I - III ступенів № 9"


ШЕЛУДЬКО
Наталію Петрівну

-

директора Богуславської школи мистецтв


ШУЛЬЖЕНКО
Марію Михайлівну

-

вчителя Мархалівської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Васильківський район


ЩЕРБАКА
Валентина Григоровича

-

директора сільськогосподарського підприємства імені Гагаріна, Сквирський район

по Кіровоградській області


БІДНОГО
Миколу Миколайовича

-

водія приватного підприємства "Дружба", Петрівський район


БОЮКА
Василя Миколайовича

-

заступника головного лікаря по поліклініці Маловискіської центральної районної лікарні


БУРЛАКУ
Валентину Василівну

-

керівника зразкового фольклорного колективу "Чорнобривці" Ульяновського районного будинку культури


ВОЙТЕНКА
Анатолія Івановича

-

голову Світловодської регіональної (міської) організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів, м. Світловодськ


ГРУШЕВСЬКОГО
Віталія Анатолійовича

-

генерального директора товариства "Метсервіс груп", Голованівський район


КОВАЛЕНКА
Миколу Володимировича

-

Куцеволівського сільського голову, Онуфріївський район


КОВАЛЬ
Вікторію Григорівну

-

доярку сільськогосподарського підприємства "Україна", Устинівський район


КОСЕНКА
Леоніда Федоровича

-

голову фермерського господарства "Землероб", Новоукраїнський район


МАНЗЮКА
Сергія Миколайовича

-

Казавчинського сільського голову, Гайворонський район


МАРДАШ
Ганну Василівну

-

Жовтневого сільського голову, Устинівський район


МІРЗОЄВУ
Антоніну Анатоліївну

-

завідувача Добровеличківського дошкільниого навчального закладу "Ромашка"


НАГНИБІДУ
Анатолія Афанасійовича

-

головного лікаря Компаніївської центральної районної лікарні


ПАВЛОЦЬКОГО
Євгенія Костянтиновича

-

хірурга Вільшанської центральної районної лікарні


ПІДОПРИГОРУ
Миколу Анатолійовича

-

комбайнера товариства "СВК Україна", Добровеличківський район


ПОДЛЄСНУ
Людмилу Василівну

-

заступника директора Кіровоградського обласного центру народної творчості


СТЬОЖКУ
Володимира Івановича

-

начальника філії "Олександрівський райавтодор" дочірнього підприємства "Кіровоградський облавтодор" державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України"

по Луганській області


БЕРЕНЗОНА
Ігоря Михайловича

-

голову правління товариства "Сільгоспсервіс", м. Луганськ


ВАСИЛЬЧЕНКО
Марію Гаврилівну

-

голову Краснодонської районної ради ветеранів


ВЕЛИКОХАТСЬКУ
Галину Василівну

-

директора комунального позашкільного навчального закладу "Музична школа естетичного виховання № 1", м. Луганськ


ДЗЮБУ
Марину Валеріївну

-

лікаря комунального закладу "Біловодське районне територіальне медичне об'єднання"


ДУБРОВА
Олександра Миколайовича

-

керівника народного чоловічого ансамблю "Акорд" центрального міського Палацу культури імені Леніна, м. Антрацит


ЄФРЕМЕНКО
Ольгу Артемівну

-

старшу медичну сестру Центральної міської лікарні імені Тітова, м. Лисичанськ


ЗУБЦОВУ
Галину Юріївну

-

вчителя Ясенівської гімназії Ровеньківської міської ради


КОВТУНА
Сергія Михайловича

-

заступника директора комунальної установи "Рубіжанський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"


СЄВЄРІН
Ларису Євгенівну

-

заступника директора середньої загальноосвітньої школи I - III ступенів № 10 міста Сєвєродонецька


ШАТОХІНА
Володимира Павловича

-

директора відокремленого підрозділу "Шахта імені В. В. Вахрушева" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит"

по Львівській області


БАРАБАША
Андрія Ярославовича

-

електромонтера району контактної мережі станції Красне відокремленого підрозділу "Львівська дистанція електропостачання" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська Залізниця"


БІЛІНСЬКОГО
Зеновія Мироновича

-

директора комунального підприємства "Стрийтеплоенерго"


ГАВРИЛЕНКА
Віталія Олексійовича

-

викладача Техніко-економічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка"


ГОРБОВОГО
Романа Романовича

-

електромеханіка дільниці відокремленого підрозділу "Дистанція сигналізації і зв'язку станції Львів" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська Залізниця"


ІЩИКА
Костянтина Наумовича

-

керівника Львівської міської організації "Духовий оркестр "Сурми Галичини"


КАТРИЧА
Михайла Миколайовича

-

Головецького сільського голову, Старосамбірський район


КОЛТУН
Віру Іванівну

-

солістку опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької


ЛАФІНЧУКА
Миколу Григоровича

-

головного лікаря Стрийської центральної міської лікарні


СМОКОРОВСЬКУ
Емілію Петрівну

-

Рясне-Руського сільського голову, Яворівський район

по Миколаївській області


АБУШЕКА
Леоніда Григоровича

-

пенсіонера, м. Миколаїв


АНДРШ
Ольгу Григорівну

-

вчителя Богемської загальноосвітньої школи - дитячого садка I ступеня, Врадіївський район


БІДНАРИКА
Анатолія Миколайовича

-

голову фермерського господарства "Сатурн", Первомайський район


БУРЛАЧЕНКА
Василя Андрійовича

-

наладчика дільниці комунального підприємства "Миколаївська обласна друкарня"


ГЕОРГІЄВА
Павла Васильовича

-

головного лікаря Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру


СКРИПНІЧЕНКА
Михайла Сергійовича

-

голову товариства "Кривоозерська харчосмакова фабрика"


СМЕТЮК
Олену Анатоліївну

-

головного лікаря Миколаївської обласної лікарні відновного лікування


СТОРЧАКА
Анатолія Володимировича

-

директора Надбузького професійного аграрного ліцею

по Одеській області


ГЕЙЧЕНКО
Ларису Федорівну

-

вчителя загальноосвітньої школи I - III ступенів с. Красносілка, Комінтернівський район


ЗАВГОРОДНЮ
Наталію Іванівну

-

солістку-вокалістку Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного


ЗУБКА
Ігоря Ілліча

-

директора товариства "Южметиз", м. Одеса


ЛАСТОВЕЦЬКОГО
Павла Івановича

-

голову Білгород-Дністровської районної ради ветеранів України


ЛЕВІТІНА
Олександра Володимировича

-

першого заступника голови громадської організації "Одеський обласний комітет ветеранів війни в Афганістані"


МАЙОРСЬКОГО
Вячеслава Віталійовича

-

заступника директора Іллічівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 Іллічівської міської ради


ОНОЩУКА
Олександра Петровича

-

директора товариства "Чорноморець", Овідіопольський район


СЕЇНА
Михайла Олександровича

-

голову Овідіопольської районної ради ветеранів, учасника бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років


СОКОЛОВА
Вячеслава Михайловича

-

директора Селекційно-генетичного інституту - Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, м. Одеса


ШЕНДЕРОВСЬКУ
Ніну Сергіївну

-

викладача вищого навчального комунального закладу "Балтське педагогічне училище" Одеської області

по Полтавській області


БІЛОЦЕРКІВЦЯ
Миколу Івановича

-

голову фермерського господарства "Білоцерківець", Семенівський район


ГАЛАГАНА
Ростислава Мстиславовича

-

хормейстера, художнього керівника самодіяльного народного гурту "Сусіди" Глобинського районного будинку культури


ДЗЮБУ
Надію Олексіївну

-

вчителя Хорольської гімназії Хорольської районної ради


КОВАЛЕНКА
Юрія Олександровича

-

пенсіонера, м. Кременчук


КРАВЧЕНКО
Ніну Семенівну

-

голову ради Котелевської районної організації ветеранів


ЛИТВИН
Ірину Вікторівну

-

вчителя Козельщинського навчально-виховного комплексу


МАНДРУ
Андрія Анатолійовича

-

начальника Кременчуцького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів


ПОНОМАРЕНКО
Людмилу Михайлівну

-

головного лікаря дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави


ПЛОХАНЯ
Василя Андрійовича

-

головного агронома товариства "Савинці", Миргородський район


ПОПОВИЧА
Анатолія Івановича

-

лікаря Зіньківської центральної районної лікарні


САВЧЕНКА
Федора Іоновича

-

водія акціонерного товариства "Вепр", м. Кременчук


СИРОТУ
В'ячеслава Сергійовича

-

керуючого дільницею товариства "Агропромислова компанія Докучаєвські чорноземи", Карлівський район


СТОЯН
Ольгу Петрівну

-

секретаря Селещинської сільської ради, Машівський район


ЧМИХАЛА
Володимира Івановича

-

заступника директора товариства "НовоФарм", Новосанжарський район


ШУПОРТЯК
Віру Миколаївну

-

голову Чевельчанської сільської ради, Оржицький район

по Рівненській області


БАЗЕЛЮКА
Миколу Тихоновича

-

майстра водопроводу Острозького комунального підприємства "Водоканал"


БАКУН
Віру Петрівну

-

викладача Демидівської дитячої школи естетичного виховання


ГУЗЯ
Миколу Васильовича

-

машиніста екскаватора акціонерного товариства "Івано-Долинський спецкар'єр", Костопільський район


ДЕМЧУКА
Олександра Миколайовича

-

директора Тучинського геріатричного пансіонату, Гощанський район


ЗЕЛІНСЬКУ
Євгенію Павлівну

-

маркувальника нижнього складу державного підприємства "Сарненське лісове господарство"


ІВАНІВ
Ганну Миколаївну

-

вчителя Дубровицької загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1


КОЗЕЛ
Раїсу Петрівну

-

оператора машинного доїння товариства сільськогосподарського підприємства "Імені Воловікова", Гощанський район


КОРЗАНА
Степана Степановича

-

пенсіонера, Млинівський район


КОНОПЛІЦЬКУ
Валентину Федорівну

-

вчителя Зарічненської загальноосвітньої школи I - III ступенів


КРЕНЬКА
Федора Івановича

-

пенсіонера, колишнього керівника гуртків центру позашкільної освіти Дубровицької районної державної адміністрації


МІШКОВЦЯ
Миколу Тихоновича

-

водія сільськогосподарського підприємства "Україна", Дубровицький район


МОРОЧЕНЦЯ
Геннадія Петровича

-

електрозварника ручного зварювання товариства "Завод металевих виробів", м. Сарни


ОГОРОДНІКА
Олександра Миколайовича

-

водія Карпилівського лісництва державного підприємства "Рокитнівське лісове господарство"


ОМЕЛЬЧУКА
Олега Петровича

-

спортсмена штатної збірної команди України зі стрільби кульової, учня комунального закладу "Обласна школа вищої спортивної майстерності" Рівненської обласної ради


ОПТАСЮКА
Миколу Володимировича

-

механізатора товариства "Райз-Захід", Дубенський район


ПРЕДЧУКА
Павла Андрійовича

-

ізолювальника товариства "Рівнеагроспецмонтаж"


ПРИЙМАЧУК
Катерину Аркадіївну

-

завідувача відділу Рівненського обласного центру народної творчості


СУХОДОЛЬСЬКОГО
Івана Олександровича

-

вчителя Жовтневої загальноосвітньої школи I - III ступенів Радивилівської районної ради

по Сумській області


ГРУШУ
Івана Миколайовича

-

директора Кролевецького дочірнього агролісогосподарського підприємства "Кролевецький агролісгосп"


ДОЛЮ
Івана Федоровича

-

водія Сумської районної державної адміністрації


ЗІНЧЕНКА
Миколу Олексійовича

-

голову правління акціонерного товариства "Радгосп Шевченківський", Конотопський район


ІЗЮМОВУ
Зою Василівну

-

лікаря Уланівської амбулаторії Глухівського району


КОЗЛОВУ
Лілію Миколаївну

-

голову Білопільської районної організації ветеранів


КУЛЬЧІЯ
Миколу Петровича

-

лікаря Перекопівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Роменського району


КУЧЕРЕНКО
Тамару Романівну

-

голову Охтирської районної ради організації ветеранів України


НАБОК
Лідію Іванівну

-

свинарку товариства "Агропартнери - 2009", Липоводолинський район


ПЛАХТИРЮ
Анатолія Анатолійовича

-

головного лікаря комунального закладу Тростянецької районної ради "Тростянецька центральна районна лікарня"


ПЛУЖНИКОВА
Олександра Миколайовича

-

директора державного підприємства "Середино-Будське лісове господарство"


РУСАКОВУ
Наталію Ігорівну

-

соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома № 1 Путивльського районного територіального центру соціального обслуговування


СМІРНОВА
Бориса Костянтиновича

-

лікаря поліклінічного відділення Краснопільської центральної районної лікарні


САЛЬНИК
Світлану Миколаївну

-

директора Чапліївського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради


ТАРАЩЕНКА
Миколу Григоровича

-

директора дочірнього агролісогосподарського підприємства "Ямпільський агролісгосп"

по Тернопільській області


БУРИНЮКА
Петра Павловича

-

головного лікаря Заліщицького обласного комунального дитячого санаторію


ВИВАЛЯ
Богдана Миколайовича

-

заступника головного лікаря Підгаєцької центральної районної комунальної лікарні


ГАДЗА
Петра Івановича

-

голову спостережної ради товариства "Бучачагрохлібпром"


ГОРАЩУКА
Богдана Любомировича

-

голову селянського фермерського господарства "Колосок", Збаразький район


ГРОШКА
Івана Степановича

-

директора товариства "Ласковецький Бровар", Теребовлянський район


ДРЕЛЬ
Марію Степанівну

-

директора Катеринівської загальноосвітньої школи I - II ступенів Кременецького району


КУНЦЯ
Володимира Васильовича

-

керівника Залозецького місця провадження діяльності державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт", Зборівський район


ЛЕЩУКА
Василя Михайловича

-

директора підприємства "Урманське", Бережанський район


МАРКЕВИЧА
Богдана Григоровича

-

завідувача відділення Козівської центральної районної комунальної лікарні


МЕЛЬНИЧУКА
Юрія Пилиповича

-

генерального директора товариства "Шумськ Агро"


ПЕТРІВА
Ярослава Петровича

-

пенсіонера, жителя смт Коропець Монастириського району


РОМАНЮКА
Івана Івановича

-

директора підприємства "Прогрес-К", Лановецький район


САВКУ
Богдана Михайловича

-

пенсіонера, Гусятинський район


ТОФАНА
Петра Івановича

-

завідувача відділення Підволочиської комунальної центральної районної лікарні


УДІНА
Євгена Тимофійовича

-

доцента Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка

по Харківській області


БЄЛІКОВУ
Лідію Максимівну

-

лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Куп'янська центральна міська лікарня"


ВВЕДЕНСЬКУ
Тетяну Олександрівну

-

директора комунального закладу культури "Дитяча музична школа № 15 імені В. А. Моцарта" Московського району м. Харкова


ВІННИК
Ганну Валентинівну

-

вчителя Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради


ГОРЄЛОВУ
Ніну Василівну

-

соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради


ДІКАНЬ
Наталію Володимирівну

-

педагога-організатора Ізюмської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 5 Ізюмської міської ради


ДОБРИВЧЕНКА
Бориса Даниловича

-

голову Ленінського районного відділення Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


ЗАВГОРОДНЮ
Олену Олексіївну

-

вчителя Шелестівського навчально-виховного комплексу (дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I - III ступенів) Коломацької районної ради


ЗІНЕНКА
Сергія Михайловича

-

водія комунального підприємства "Люботинська центральна міська лікарня"


КАРПЕНКО
Тамару Миколаївну

-

директора Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради


КОНОНЕНКА
Олександра Вікторовича

-

сестру медичну стаціонару, старшу приймального відділення комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги імені професора О. І. Мещанінова"


КОРОВЧЕНКО
Олену Костянтинівну

-

соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ленінського району м. Харкова


КУХТІНУ
Вікторію Вікторівну

-

юрисконсульта комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17"


ЛИТВИНА
Миколу Михайловича

-

лікаря комунального закладу "Куп'янська міська лікарня" Куп'янської міської ради


ЛІСОВИХ
Людмилу Миколаївну

-

лікаря Ізюмської центральної міської лікарні


ЛОТНИКА
Миколу Карповича

-

вихователя, викладача комунального закладу охорони здоров'я Куп'янського медичного коледжу Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації


МИНДАР
Валентину Іванівну

-

вчителя Чугуївської гімназії № 5 Чугуївської міської ради


НАЗАРЕНКО
Валентину Олександрівну

-

лікаря Коломацької центральної районної лікарні


ПОПОВУ
Валентину Іванівну

-

вчителя Чугуївської гімназії № 5 Чугуївської міської ради


РИМКЕВИЧ
Тетяну Миколаївну

-

соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дзержинського району м. Харкова


СЕМИХАТА
Віктора Дмитровича

-

вчителя Первомайської гімназії № 3 відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради


ЧЕРНИШЕНКА
Владислава Володимировича

-

голову Орджонікідзевського районного відділення Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


ШАБЕЛЬНИК
Любов Григорівну

-

вчителя Лозівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 12 Лозівської міської ради

по Херсонській області


БИЧКОВА
Володимира Олександровича

-

голову правління акціонерного товариства "Радужне", Цюрупинський район


БІЗІКОВА
Юрія Станіславовича

-

директора акціонерного товариства "Іванівський маслозавод"


ВЕРЕЩАКУ
Леоніда Сергійовича

-

педіатра районного Нижньосірогозької центральної районної лікарні


ГОРДІЄНКА
Юрія Петровича

-

Зеленівського сільського голову, Верхньорогачицький район


КРАВЕЦЬ
Ірину Богданівну

-

директора центральної бібліотечної системи Великоолександрівського району


КУБАТКО
Тамару Василівну

-

директора Великолепетиської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1


МОМОТА
Олександра Івановича

-

ветерана праці Верхньорогачицького району


ПЕРЕЦЬ
Марію Іванівну

-

директора державного підприємства "Санаторій для дітей з батьками "Скадовськ"

по Хмельницькій області


БЕСЄДУ
Людмилу Василівну

-

директора акціонерного товариства "Хмельницька маслосирбаза"


БОЙКО
Тамару Сергіївну

-

лікаря-лаборанта Ярмолинецької центральної районної лікарні


ВОРОНЮКА
Володимира Миколайовича

-

виконавчого директора селянсько-фермерського господарства "Левада-В", Шепетівський район


ГОЛІКА
Віктора Павловича

-

директора Михайлюцької загальноосвітньої школи I - III ступенів Шепетівської районної ради


ЗАВОРОТНОГО
Олександра Володимировича

-

командира відділення - водія 1 самостійної державної пожежної частини м. Хмельницький Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області


КРУТИЛКА
Івана Лукича

-

генерального директора підприємства "Будівельний Альянс Груп"


ЛАВРЕНТ'ЄВА
Івана Йосиповича

-

головного лікаря Чемеровецької центральної районної лікарні


ПУПИШ
Зінаїду Станіславівну

-

директора Меджибізької загальноосвітньої школи I - III ступенів, Летичівський район


ПШОНКА
Віктора Йосиповича

-

Чорниводського сільського голову, Городоцький район


СОБУЦЬКОГО
Олега Михайловича

-

директора товариства "Агробізнес", м. Волочиськ


СОРОКУ
Василя Івановича

-

голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Маяк", Славутський район


ТКАЧУКА
Миколу Івановича

-

художника, м. Ізяслав


ЧЕРНЮКА
Василя Михайловича

-

електромонтера акціонерного товариства "Хмельницькобленерго"


ЯКОВИШИНУ
Світлану Іванівну

-

директора Адампільської загальноосвітньої школи I - III ступенів Старосинявської районної ради

по Черкаській області


АНТОНОВА
Дмитра Володимировича

-

вчителя Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1


БАБИЧА
Миколу Васильовича

-

директора сільськогосподарського товариства "Агрокомплекс "Степанецьке"


БОНДАРЧУКА
Володимира Васильовича

-

голову фермерського господарства "Бондарчук В. В.", Лисянський район


БРАТІК
Ольгу Василівну

-

листоношу відділення поштового зв'язку Вереміївка Центру поштового зв'язку № 2 Черкаської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"


БРИЖАКА
Антіна Васильовича

-

електрозварника комунального підприємства "Водопостачання та водовідведення Звенигородської міської ради"


ВОВК
Світлану Миколаївну

-

Свидівоцького сільського голову, Черкаського району


МОВЧАНА
Володимира Петровича

-

пенсіонера, Тальнівський район


ГУДЗЕНКО
Тетяну Василівну

-

швачку виробничо-торгівельної фірми "Вікторія", м. Чигирин


ГУДЗЬ
Людмилу Володимирівну

-

вчителя Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради


ГРИЦИКА
Леоніда Володимировича

-

заступника директора Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та престарілих


КАЛИНОВСЬКУ
Тетяну Станіславівну

-

головного редактора газети "Черкаський край"


КОЛОТИЛА
Володимира Олександровича

-

директора товариства "Сільгосптехніка", м. Шпола


КОСЕНЮКА
Володимира Володимировича

-

виконавчого директора підприємства "Соколівка", Жашківський район


КРИВОНОСА
Віктора Вікторовича

-

механізатора товариства "Дзензелівське", Маньківський район


ПОГРІБНУ
Галину Василівну

-

машиніста тістомісильних машин акціонерного товариства "Трудовий колектив "Уманьхліб"


ПРЕХРЕСТА
Василя Васильовича

-

монтажника комунального підприємства "Служба утримання будинків "МИТНИЦЯ", м. Черкаси


СІЧКАР
Надію Яківну

-

директора Гельмязівського хлібокомбінату Золотоніського районного споживчого товариства


СПОДОБАЄВА
Володимира Леоновича

-

покрівельника Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства


ФЕДОРЕНКО
Олену Антонівну

-

директора комунального закладу "Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка" Черкаської обласної ради

по Чернівецькій області


ВАСИЛЮКА
Михайла Петровича

-

водія Першотравневої районної у місті Чернівці ради


ГАМАЛЯ
Володимира Ілліча

-

скульптора, м. Чернівці


ГАНІНА
Миколу Миколайовича

-

художнього керівника комунального закладу "Районний будинок народної творчості та дозвілля", смт Кельменці


ЄФТЕМІЯ
Іллю Сергійовича

-

директора комунального вищого навчального закладу "Новоселицький медичний коледж Буковинського державного медичного університету"


ЖЕКІЛ
Марію Іллівну

-

пенсіонерку, Герцаївський район


МАРУСЯК
Юрія Івановича

-

керівника народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Веселка", Заставнівський район


НИКОЛАЙЧУК
Наталію Касянівну

-

вчителя Кіцманського навчально-виховного комплексу


ПЕРЕДЕРЧУКА
Івана Самсоновича

-

водія Чудейського транспортного цеху державного підприємства "Сторожинецьке лісове господарство"


РУСНАК
Ганну Іллівну

-

голову товариства репресованих та політв'язнів селища Берегомет, Вижницький район


СОРОХАНА
Юрія Олексійовича

-

електромонтера Путильського району електричних мереж акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Чернівціобленерго"


УРСОВА
Петра Васильовича

-

механізатора фермерського господарства "Слава переможцю", Хотинський район


ХАРАБАРУ
Галину Володимирівну

-

директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

по Чернігівській області


АЛКАЄВУ
Любов Іванівну

-

генерального директора акціонерного товариства "М'ясо-молочний комплекс "Сіверський", Новгород-Сіверський район


БУЛАХА
Ігоря Миколайовича

-

голову правління акціонерного товариства "Бахмацьке хлібоприймальне підприємство"


КАЛАЙДУ
Світлану Миколаївну

-

лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу "Варвинська центральна районна лікарня"


КОЛІВОШКА
Мирослава Володимировича

-

головного лікаря Авдіївської дільничної лікарні, Сосницький район


КРАВЧЕНКО
Ірину Миколаївну

-

вчителя Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою


КУШИКА
Андрія Стефановича

-

виконавчого директора товариства "Папернянський кар'єр скляних пісків", Ріпкинський район


МАРКЕЛА
Михайла Миколайовича

-

директора акціонерного товариства "Слов'янські шпалери - КФТП", Корюківський район


МИХАЙЛЮКА
Юрія Григоровича

-

вчителя Іванківської загальноосвітньої школи I - II ступенів, Срібнянський район


МІРОШНИЧЕНКА
Михайла Івановича

-

слюсаря Щорської дільниці акціонерного товариства "Облтеплокомуненерго"


НЕСТЕРЕНКА
Олексія Григоровича

-

редактора Носівської районної газети "Носівські вісті"


НИЧИПОРЕНКО
Людмилу Михайлівну

-

головного бухгалтера комунального підприємства "АТП-2528" Чернігівської міської ради


НОВИК
Наталію Петрівну

-

начальника відділу Державного архіву Чернігівської області


СКОЧІЯ
Анатолія Кириловича

-

директора товариства "Лосинівський маслосирзавод", Ніжинський район


СОРОЧУКА
Олександра Петровича

-

головного лікаря Козелецької центральної районної лікарні


СУПРУНЕНКА
Миколу Івановича

-

директора товариства "Прилуцький хлібодар"


ТИМКА
Василя Федосійовича

-

директора державного підприємства "Городнянське лісове господарство"


ТИЧИНІНУ
Ніну Іванівну

-

бухгалтера Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей


ТРУШ
Надію Вікторівну

-

заступника голови селянського фермерського господарства "Колос", Куликівський район


ЯКУНІНА
Валерія Михайловича

-

заступника головного лікаря Чернігівської міської лікарні № 2 Чернігівської міської ради


ЯСИНСЬКОГО
Анатолія Юліановича

-

директора товариства "Чернігівська індустріальна молочна компанія", Чернігівський район

по місту Києву


БЕРЕЗЮКА
Володимира Павловича

-

головного лікаря поліклініки № 1 Дарницького району м. Києва


БУТЕНКО
Віру Миколаївну

-

голову правління - директора акціонерного товариства "Київський маргариновий завод"


КАГАНОВИЧ
Брохуславу Борисівну

-

лікаря Київського міського психоневрологічного диспансеру № 3


КАРАМАША
Сергія Юрійовича

-

старшого наукового співробітника Державного архіву м. Києва


КОВАЛЬЧУК
Марію Олексіївну

-

директора комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва


КУРЧЕНКА
Миколу Олександровича

-

директора товариства "Київський механічний завод "Магістраль" імені М. П. Шульгіна"


МАРУЩАКА
Володимира Миколайовича

-

директора комунального підприємства "Житло-сервіс"


НАЗАРЧУКА
Василя Васильовича

-

директора тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо № 2 комунального підприємства "Київпастранс"


ПЕТРЕНКО
Діну Іллівну

-

директора гімназії № 56 Печерського району м. Києва


ПОДКОВСЬКУ
Дануту Федорівну

-

головного лікаря поліклініки № 4 Святошинського району міста Києва


СЛЮСАР
Валентину Василівну

-

головного спеціаліста - економіста відділу Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)


СТОРОЖУКА
Миколу Калістратовича

-

голову правління акціонерного товариства "Київський радіозавод"

по місту Севастополю


БАРТКОВУ
Тетяну Олександрівну

-

артистку-вокалістку Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України


ПАШКОВА
Євгена Валентиновича

-

ректора Севастопольського національного технічного університету


ПЕТРОВУ
Валентину Віліївну

-

директора Севастопольської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 23 імені Б. О. Кучера Севастопольської міської ради


ПОГУЛЯЯ
Олександра Олександровича

-

завідувача відділення комунального закладу "Міська лікарня № 1 імені М. І. Пирогова" м. Севастополя


ФОРОСЮК
Галину Іванівну

-

генерального директора оздоровчого комплексу товариства "СевБєлЕнерго"


ШЕХОВЦОВУ
Лідію Іларіонівну

-

голову ради ветеранів Орлинівської сільської ради, депутата Балаклавської районної у місті Севастополі ради


ШИКА
Михайла Петровича

-

директора державного вищого навчального закладу "Севастопольський індустріально-педагогічний коледж".

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...

Сторінки:  [ 1 ]  2
наступна сторінка »