Документ 417/2012, поточна редакція — Прийняття від 27.06.2012

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


МАМУТОВА
Валентина Карловича

-

директора Інституту економіко-правових досліджень Національної академії наук України, академіка НАН України і НАПрН України, м. Донецьк

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


АРЖЕВІТІНА
Станіслава Михайловича

-

народного депутата України


КРЕМЕНЯ
Василя Григоровича

-

президента Національної академії педагогічних наук України, академіка НАН України і НАПН України, м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ДОВГОГО
Станіслава Олексійовича

-

народного депутата України


ЖУЛЯ
Івана Павловича

-

ветерана льотного загону державного авіаційного підприємства "Україна", Київська область


ІСАЄВА
Леоніда Олексійовича

-

народного депутата України


КОЛІСНИКА
Богдана Івановича

-

начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства


КОМАРЕНКА
Олександра Івановича

-

віце-президента Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України", м. Київ


КУЦІНА
Володимира Семеновича

-

голову правління, генерального директора акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


МАРОНА
Івана Едуардовича

-

генерального директора товариства "Об'єднання Дніпроенергобудпром", Кіровоградська область


РОВТА
Алекса

-

почесного консула України у м. Сегед, Угорщина


ФІЯЛКА
Василя Івановича (АНТОНІЯ)

-

керуючого Хмельницькою єпархією Української православної церкви, митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БОДНАРА
Сергія Борисовича

-

голову фермерського господарства "Подільська марка", Хмельницька область


БОНДАРЕНКА
Віктора Дмитровича

-

завідувача кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


ВОЙЦИШЕНА
Віктора Дмитровича

-

заступника Генерального прокурора України


ГОГОЛАДЗЕ
Таріела Шалвовича

-

голову Товариства Лесі Українки в Грузії


ГРОЙСМАНА
Володимира Борисовича

-

Вінницького міського голову


ЄЛАГІНА
Володимира Володимировича

-

головного лікаря комунального закладу Київської обласної ради "Київська обласна лікарня № 2"


ЗІМІНА
Сергія Георгійовича

-

голову Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації


КАЧНОГО
Олександра Сталіноленовича

-

голову Київської обласної ради


ЛИТВИНА
Миколу Олексійовича

-

керівника Секретаріату Голови Верховної Ради України у 2002-2006 роках


МАЗАНА
Валерія Борисовича

-

заступника начальника Головного управління МВС України в Дніпропетровській області - начальника кримінальної міліції, полковника міліції


ПАСКАЛА
Василя Федоровича

-

начальника Департаменту МВС України, генерал-лейтенанта міліції


ПЕТРОВА
Бориса Федоровича

-

Радника Президента України


ШУРМУ
Ігоря Михайловича

-

заступника голови Харківської обласної державної адміністрації


ЯСЬКА
Анатолія Григоровича

-

голову наглядової ради акціонерного товариства "Продовольча компанія "ЯСЕН", м. Чернігів

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АКСЕЛЬРОДА
Романа Борисовича

-

заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації


БАБЕНКА
Анатолія Вікторовича

-

начальника відділу Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Київська область


БЕСФАМІЛЬНОВА
Володимира Володимировича

-

професора кафедри Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


БІЛЯЗЕ
Олександра Олексійовича

-

віце-президента товариства "Спортивний клуб Сергія Бубки", м. Донецьк


БОНДАРЯ
Анатолія Омеляновича

-

начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства


БУГАЙОВА
Віктора Олексійовича

-

проректора Луганської державної академії культури і мистецтв


ВАТАГОВИЧА
Михайла Івановича

-

генерального директора дочірнього підприємства "Плай", Львівська область


ВОЛЧЕНКА
Володимира Іларіоновича

-

ветерана шахтарської праці, Дніпропетровська область


ГЕРБЕДУ
Сергія Володимировича

-

заступника Голови Національної служби посередництва і примирення


ГЕРЕГУ
Олександра Володимировича

-

голову товариства "Епіцентр К", м. Київ


ГОЛОВКА
Олександра Миколайовича

-

першого проректора Харківського національного університету внутрішніх справ, полковника міліції


ДАНИЛОВА
Віктора Миколайовича

-

голову Артемівської районної державної адміністрації, Донецька область


ДНІПРОВА
Олексія Сергійовича

-

директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


ЗІНЧЕНКА
Юрія Анатолійовича

-

генерального директора акціонерного товариства "Харцизький трубний завод", Донецька область


ІЖЕВСЬКОГО
Володимира Віталійовича

-

директора підприємства Вінницької обласної спілки споживчих товариств "Госпрозрахункове об'єднання ринків м. Вінниці"


КОЗЛОВЦЕВУ
Тетяну Сергіївну

-

учительку спеціалізованої школи I-III ступенів № 58 з поглибленим вивченням суспільно-економічних дисциплін імені Героя Радянського Союзу В.І. Колядіна Севастопольської міської ради


КОНЮШЕНКА
Петра Омеляновича

-

заступника голови Харківського обласного комітету Міжнародної Української Спілки ветеранів війни


КОЛЯНЧУКА
Сергія Антоновича

-

слюсаря акціонерного товариства "Чернігівський автозавод"


КОПТЄВА
Юрія Вікторовича

-

генерального директора будівельної компанії "Дон-Буд", м. Москва


КОРЕНЮГІНА
Володимира Івановича

-

секретаря Миколаївської міської ради


КОРНІЙЧУКА
Віктора Савовича

-

члена Львівського обласного відділення Української спілки в'язнів-жертв нацизму


КРАСОВИЦЬКОГО
Олександра Віталійовича

-

генерального директора товариства "Видавництво Фоліо", м. Харків


КУСЛІЯ
Вадима Олександровича

-

голову державної податкової служби у Дніпропетровській області


МАРКЕВИЧА
Адама Івановича (АВГУСТИНА)

-

архієпископа Львівського і Галицького, керівника Львівської єпархії Української православної церкви


МИХАЙЛИКА
Олександра Григоровича

-

начальника Управління МВС України в Чернігівській області, генерал-майора міліції


МОШАКА
Сергія Миколайовича

-

народного депутата України


МУНТІЯНА
Валерія Івановича

-

Урядового уповноваженого з питань співробітництва з Російською Федерацією, державами - учасницями Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства та іншими регіональними об'єднаннями, м. Київ


НАУМИЧЕВА
Ігоря Миколайовича

-

Енергодарського міського голову, Запорізька область


НОВІКОВА
Віктора Володимировича

-

директора Юридичного департаменту Національного банку України


ПОЛУЛЯХА
Сергія Івановича

-

механізатора фермерського господарства "Широкоступ", Київська область


ПОЛЬОВОГО
Леоніда Олексійовича

-

Єрківського сільського голову, Черкаська область


РАФАЛЬСЬКОГО
Віталія Анатолійовича

-

заступника голови Спілки ветеранів війни і військової служби, м. Одеса


САГУРУ
Олександра Вікторовича

-

голову спостережної ради акціонерного товариства "Прикарпаттяобленерго", м. Івано-Франківськ


СВІЖИНУ
Миколу Миколайовича

-

слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Кримський ТИТАН"


СОЛТУСА
Павла Станіславовича

-

народного депутата України


УДОВИЧЕНКА
Миколу Миколайовича

-

голову правління акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", м. Київ


УСАТОГО
Геннадія Юрійовича

-

генерального директора державного підприємства "Чайка" Державного управління справами


ФЕДЯ
Леоніда Миколайовича

-

заступника начальника відділу акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ФОМЕНКА
Андрія Євгеновича

-

начальника управління Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, полковника міліції


ЧЕБАНА
Олександра Олександровича

-

голову акціонерного товариства "Оберіг", Миколаївська область


ЧЕРНЯКА
Валерія Петровича

-

голову Черкаської обласної ради


ЧИГИРА
Михайла Андрійовича

-

заступника голови Житомирської обласної ради


ШОРІНА
Михайла Олексійовича

-

начальника Головного управління Генеральної прокуратури України


ЯВДОШЕНКА
Миколу Володимировича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Дружба", Полтавська область

Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня


ШАТКОВСЬКОГО
Петра Миколайовича

-

першого заступника Голови Служби безпеки України, генерал-полковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ОНИЩУКА
Сергія Івановича

-

заступника голови Хмельницької обласної спілки ветеранів бойових дій на території інших держав

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


АЛЕКСАНДРОВУ
Лідію Миколаївну

-

Праведника народів світу, м. Одеса


БОЙКО
Валентину Андріївну

-

Праведника народів світу, Вінницька область


ВЕРХОГЛЯДА
Володимира Олексійовича

-

начальника Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області, генерал-майора


КАВЕРІНУ
Ніну Павлівну

-

Праведника народів світу, Луганська область


НЕЦЬКОГО
Михайла Андрійовича

-

Праведника України, Волинська область


СЕМЧУК
Юлію Іванівну

-

Праведника народів світу, Львівська область


ШЕВЕЛЄВА
Андрія Олексійовича

-

начальника управління Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, полковника міліції

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ЖУРАВЕЛЬ
Валентину Кирилівну

-

начальника служби статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця", м. Харків


СОРОЧИНСЬКУ-КИРИЛЕНКО
Раїсу Миколаївну

-

народного депутата України

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ВІНТОНЯК
Ганну Григорівну

-

майстриню з художньої вишивки і ткацтва, голову Спілки майстрів народного мистецтва "Журавка", Івано-Франківська область


ГАЛУНЬКО
Віру Миколаївну

-

заступника начальника управління - начальника відділу Управління МВС України в Херсонській області, полковника міліції


ДИРДУ
Марію Миколаївну

-

завідувача відділення державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова" Національної академії медичних наук України", м. Київ


ЄЛЕНИЧ
Любов Семенівну

-

першого заступника начальника Ягодинської митниці


ЖЕЛДАК
Леокадію Олександрівну

-

голову Луганської міської ради жінок


ЗАОЗЕРНУ
Олену Василівну

-

підполковника, Служба безпеки України


КОВТУН
Ірину Василівну

-

начальника штабу Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, полковника міліції


КОЧУЛАП
Іраїду Олексіївну

-

голову правління акціонерного товариства "Нововолинський хлібозавод", Волинська область


КРЕСІНУ
Ірину Олексіївну

-

завідувача відділу Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, м. Київ


КРИЧЕВСЬКУ
Олену Яківну

-

проректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


КУРБАТОВУ
Ольгу Юріївну

-

заступника начальника управління - начальника відділу державної податкової служби у Дніпропетровській області


МОЧАЛОВУ-КОЛЕСНИК
Олену Сергіївну

-

завідувача сектору Державної митної служби України


ОЛІФЕРОВСЬКУ
Катерину Пилипівну

-

суддю у відставці апеляційного суду Чернігівської області


СЕВОСТ'ЯНОВУ
Олену Миколаївну

-

заступника начальника відділу - завідувача сектору Головного управління Національного банку України в Автономній Республіці Крим


СТЕЦЬ
Валентину Іванівну

-

голову виконкому Чумаківської сільської ради Дніпропетровського району, Дніпропетровська область


УСТИМЕНКО
Тетяну Михайлівну

-

начальника відділу Київської районної у місті Донецьку ради


ФОТ
Оксану Михайлівну

-

учительку Клининської загальноосвітньої школи I-III ступенів Волочиського району, Хмельницька область


ЧУПРИНУ
Тамару Андріївну

-

головного спеціаліста відділу виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


ШЕВЧЕНКО
Валентину Ананіївну

-

заступника голови Первомайської районної ради ветеранів, Миколаївська область


ШУБІНУ
Людмилу Володимирівну

-

генерального директора товариства "Друкмаш-центр", віце-президента Української асоціації підприємств-виробників товарів та послуг для інвалідів "Реабілітація", м. Кіровоград

Нагородити орденом Данила Галицького


АНДРІЄНКА
Володимира Андрійовича

-

завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


ГРОЗЯ
Олега Олексійовича

-

начальника управління Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, полковника міліції


ЄГОРОВА
Євгена Євгеновича

-

полковника, Служба безпеки України


МЕЛЬНИКА
Олега Миколайовича

-

полковника, Служба безпеки України


РУДОКВАСА
Анатолія Опанасовича

-

полковника, Служба безпеки України


ХОДУСА
Дмитра Олександровича

-

полковника, Служба безпеки України

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


КАБИША Олександра Олександровича

-

капітана, Служба безпеки України


ПЕЛІНА Олександра Миколайовича

-

майора, Служба безпеки України


ХАЇНСЬКОГО Ярослава Анатолійовича

-

майора, Служба безпеки України

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


АНДРУЦЬКОГО
Вячеслава Григоровича

-

старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах сектору Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, майора міліції


ГОНЧАРОВУ
Яну Григорівну

-

головного експерта відділу Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, підполковника міліції


КОРЕНЮКА
Юрія Володимировича

-

старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах відділу Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, підполковника міліції


ПЛАХОТНЬОГО
Станіслава Миколайовича

-

головного експерта сектору Дніпропетровського міського управління науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні МВС України в Дніпропетровській області, майора міліції

Нагородити медаллю "За врятоване життя"


БАТЮКА
Іллю Павловича

-

охоронника Східної філії товариства "Нафтозахист - Україна", Сумська область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АНТОНОВА
Андрія Анатолійовича

-

вальцювальника цеху Макіївської філії акціонерного товариства "Єнакіївський металургійний завод", Донецька область


АРВАХІ
Вільяма Тамразовича

-

начальника Ніжинської нафтогазорозвідувальної експедиції з випробування свердловин дочірнього підприємства "Чернігівнафтогазгеологія" Національної акціонерної компанії "Надра України"


БЕРКІЙ
Ганну Дмитрівну

-

сестру медичну Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні


ГАЛІЯ
Богдана Івановича

-

слюсаря-ремонтника управління акціонерного товариства "ЛУКОР", Івано-Франківська область


ГОНЧАРЕНКА
Андрія Миколайовича

-

начальника управління прокуратури Харківської області


ГУБАЛЯ
Василя Миколайовича

-

Квасівського сільського голову, Закарпатська область


ДЕДОВУ
Ніну Миколаївну

-

оброблювача виноматеріалів та вина товариства "Інкерманський завод марочних вин", м. Севастополь


КАЧУРОВСЬКУ
Лесю Володимирівну

-

заступника начальника служби Департаменту Державної митної служби України


КОВАЛЬЧУКА
Петра Івановича

-

інкасатора відділу Центрального сховища Національного банку України


ЛЮБОВИЧА
Андрія Олександровича

-

начальника управління прокуратури Дніпропетровської області


МАЛЬОВАНОГО
Віктора Івановича

-

начальника цеху акціонерного товариства "Кримський ТИТАН"


МОХУНА
Сергія Миколайовича

-

слюсаря-ремонтника акціонерного товариства "ВЕПР", Полтавська область


НОВИКА
Віктора Григоровича

-

слідчого відділу прокуратури Чернігівської області


ПРОЦЕНКА
Сергія Олександровича

-

арматурника товариства "Мегаполіс - Донбуд", м. Донецьк


ПУШКАРЯ
Олега Анатолійовича

-

першого заступника начальника Головного управління Генеральної прокуратури України


РАЧУКА
Анатолія Тихоновича

-

бригадира відокремленого підрозділу "Вагонне депо Здолбунів" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця", Рівненська область


СВАТКА
Георгія Івановича

-

начальника відділу Головного управління Генеральної прокуратури України


СИЧА
Володимира Миколайовича

-

Лука-Мелешківського сільського голову, Вінницька область


СЛОБОДЯНИКА
Віктора Петровича

-

головного агронома сільськогосподарського товариства "Агрофірма "АгроРось", Черкаська область


СОСНОВА
Віктора Олександровича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта імені "Ізвєстій" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


СУВОРОВА
Владислава Володимировича

-

начальника відділу Департаменту Державної митної служби України


ТРЯСУГІНА
Петра Михайловича

-

водія тролейбуса служби перевезень Луцького підприємства електротранспорту, Волинська область

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ДИМОВСЬКІЙ
Вікторії Сергіївні

-

солістці балету Донецького національного академічного театру опери та балету імені А.Б. Солов'яненка


ЖУРАВКІНУ
Євгену Івановичу

-

артистові Севастопольського академічного російського драматичного театру імені А.В. Луначарського


КУХАР
Катерині Ігорівні

-

артистці балету Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ


ТКАЧ
Юлії Сергіївні

-

художньому керівникові та головному диригенту Академічного хору імені П. Майбороди Національної радіокомпанії України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ПОВСТАНЮКУ
Михайлу Григоровичу

-

архітекторові, генеральному директорові товариства "Фірма "Архпроект - МДМ", м. Одеса

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


БЕККЕРУ
Михайлу Леонідовичу

-

голові координаційно-технічної ради товариства "Підприємство Маст-Буд", Донецька область


ВЕРЕШІ
Віктору Феодосійовичу

-

генеральному директорові дочірнього підприємства "УкрСіверБуд" акціонерного товариства "ДСК", м. Чернігів


СМАКОУЗУ
Віталію Георгійовичу

-

голові виробничого кооперативу "Товариство індивідуальних забудовників "Добробуд", м. Тернопіль

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ГВОЗДЄВУ
Олександру Вікторовичу

-

доцентові кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету


СТУХЛЯКУ
Петру Даниловичу

-

деканові факультету, завідувачу кафедри Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БАТУРІ
Зої Василівні

-

учительці Алуштинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, Автономна Республіка Крим


МЄДВЄДЄВУ
Володимиру Івановичу

-

учителеві Рубіжанської спеціалізованої школи I-III ступенів № 10, Луганська область


ПЕКАЧ
Катерині Афанасіївні

-

учительці Кловського ліцею № 77 Печерського району міста Києва


РАХМАТУЛЛІНІЙ
Оксані Вікторівні

-

учительці комунальної установи "Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 18"


СІРОІЖКО
Світлані Андріївні

-

учительці Донецького ліцею "Колеж" Донецької міської ради


ХОДОРКОВСЬКІЙ
Юлії Ісааківні

-

учительці спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка Солом'янського району м. Києва


ХОХЛОВІЙ
Світлані Миколаївні

-

учительці спеціалізованої школи № 94 "ЕЛЛАДА" Печерського району міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ДМИТРІЄВУ
Іллі Андрійовичу

-

деканові факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктору економічних наук, професорові


МАЛИГІНУ
Борису Вадимовичу

-

завідувачеві кафедри вищого навчального закладу "Херсонський державний морський інститут", доктору технічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


ВАГНЕРУ
Юрію Володимировичу

-

донорові, Автономна Республіка Крим


ПОПУТЬКУ
Івану Степановичу

-

донорові, м. Суми


ХОДАКУ
Сергію Вікторовичу

-

донорові, Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ГЛАДУНУ
Юрію Вадимовичу

-

начальникові Управління Державної податкової служби України


ЄРМАКОВУ
Олександру Юхимовичу

-

професорові кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ПАВЛІЧЕНКУ
Ростиславу Васильовичу

-

голові правління акціонерного товариства "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК", м. Київ


СТРУТИНСЬКІЙ
Надії Іванівні

-

заступникові начальника Головного управління - начальнику управління Луганської обласної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ТЕЛИЧКУ
Костянтину Івановичу

-

члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БАБЕНКО
Інні Борисівні

-

заступникові медичного директора Медичного центру "Універсальна клініка "Оберіг", м. Київ


БРОЖИКУ
Володимиру Леонідовичу

-

начальникові Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації


ДЖАНКАРАШВІЛІ
Лесі Олександрівні

-

завідувачеві відділення Волинської обласної клінічної лікарні


СПІРІНІЙ
Ірині Дмитрівні

-

завідувачеві кафедри державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ГАЧКАЙЛУ
Юрію Андрійовичу

-

лісничому Жорнавського лісництва державного підприємства "Великоберезнянське лісове господарство", Закарпатська область


ЛОГВИНЮК
Світлані Миколаївні

-

помічникові лісничого Богунського лісництва державного підприємства "Житомирське лісове господарство"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ГУСАКОВУ
Віктору Володимировичу

-

операторові верстатів цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання імені М.В. Фрунзе"


ДЕНИСЮКУ
Валерію Миколайовичу

-

заступникові керівника, головному конструктору державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка"


ДУДНИЦЬКОМУ
Миколі Павловичу

-

першому заступникові голови правління, заступнику директора - головного конструктора акціонерного товариства "Центральне конструкторське бюро "Ритм", м. Чернівці


МОТОРІНУ
Артуру Миколайовичу

-

директорові товариства "Науково-виробнича фірма "Техвагонмаш", Полтавська область


ЧУБИНСЬКОМУ
Сергію Всеволодовичу

-

головному інженерові державного підприємства "Луцький ремонтний завод "Мотор"


ШКІНДЕРУ
Валерію Мефодійовичу

-

електрозварникові цеху акціонерного товариства "Азовзагальмаш" акціонерного товариства "Азовмаш", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


КОЛОТУХІНУ
Олександру Антоновичу

-

вальцювальнику цеху акціонерного товариства "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ВАНТУХУ
Мирославу Мирославовичу

-

заступникові генерального директора Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


ДИКІЙ
Марії Богданівні

-

художньому керівникові та директору культурно-мистецького центру "Сузір'я" Національного університету державної податкової служби України, Київська область


ЖУРАВЛЮ
Ярославу Михайловичу

-

заступникові генерального директора - художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької


КОЗИРЄВУ
Валерію Кириловичу

-

голові ради Запорізької обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури


КРАВЕЦЬ
Карині Дмитрівні

-

завідувачеві відділу апарату правління Українського фонду культури, м. Київ


КУЛИК
Надії Михайлівні

-

викладачеві комунальної установи початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Тернопільська музична школа № 1"


МАСЛЕНКО
Валентині Миколаївні

-

першому заступникові голови Національної хореографічної спілки України, м. Київ


ПОЛЯНСЬКІЙ
Надії Іванівні

-

завідувачеві відділу "Україніка" державного закладу "Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка"


ПОСТОЛАТІНУ
Петру Івановичу

-

керівникові народного аматорського чоловічого ансамблю "Жайвір" Великоолександрівського районного Будинку культури, Херсонська область


РУМЯНЦЕВІЙ
Тетяні Леонідівні

-

викладачеві Чернівецького обласного училища мистецтв імені С. Воробкевича


СМУЛЯР
Валентині Василівні

-

артистці хору фольклорного ансамблю національного обряду "Родослав", м. Житомир


ТУПИКУ
Сергію Володимировичу

-

директорові Державного історико-культурного заповідника у місті Путивлі, Сумська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БЕЗГРЄШНОВІЙ
Тетяні Юріївні

-

художньому керівникові Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості


БУЛЕЗІ
Борису Миколайовичу

-

директорові Кіцманського загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів, Чернівецька область


ДЕРЕВ'ЯНКУ
Сергію Мироновичу

-

професорові кафедри Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ


ЄРЕСЬКУ
Олегу Вікторовичу

-

директорові департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України


ЛЕВЧУКУ
Леоніду Олександровичу

-

начальникові відділу освіти Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради


МИХАЙЛЮК
Валентині Олександрівні

-

завідувачеві кафедри Миколаївського державного аграрного університету


НАУМКІНІЙ
Світлані Михайлівні

-

завідувачеві кафедри державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського", доктору політичних наук, професорові


ОБУШНОМУ
Миколі Івановичу

-

професорові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка


СТАШЕНКУ
Григорію Федоровичу

-

начальникові відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації, Житомирська область


ЧИЖЕВСЬКОМУ
Борису Григоровичу

-

завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ЛУЧАНКУ
Петру Івановичу

-

головному лікареві Тернопільської обласної комунальної станції переливання крові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БЕЗУХУ
Анатолію Вікторовичу

-

президентові корпорації "Укрбудматеріали", м. Київ


ВОЛОКІТІНУ
Василю Івановичу

-

начальникові лабораторії Конструкторського бюро "ПОЛІСВІТ" філії державного науково-виробничого підприємства "Об'єднання Комунар", м. Харків


ПОЛІЩУКУ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові Дубенського управління акціонерного товариства "Рівнегаз"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БЕРДНІКОВУ
Геннадію Васильовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "МИР", Сумська область


ВЕЛИГАНУ
Миколі Павловичу

-

трактористові-машиністу Чортківського міжрайонного управління водного господарства, Тернопільська область


ДЯЧЕНКУ
Олегу Дмитровичу

-

директорові товариства "Богданівське", Вінницька область


КАЛГАНУ
Василю Івановичу

-

директорові агрофірми "Базаліївський колос", Харківська область


ЛАКЕРБАЇ
Анатолію Борисовичу

-

заступникові директора державного підприємства "Судак" державного концерну "Національне виробничо-аграрне об'єднання "Масандра", Автономна Республіка Крим


МОЛОТОВІЙ
Катерині Олексіївні

-

доярці державного підприємства "Дослідне господарство "Елітне" Кіровоградського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України


НІМЕТУЛЛАЄВУ
Сейтумеру

-

голові Генічеської районної державної адміністрації, Херсонська область


ПАВЛІВУ
Віктору Ярославовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Південне Кримське Вівчарство", Автономна Республіка Крим


СУПРУНУ
Олександру Денисовичу

-

голові сільськогосподарського кооперативу імені Леніна Новотроїцького району, Херсонська область


ФЕДИКОВИЧУ
Павлу Антоновичу

-

члену ради сільськогосподарських підприємств Закарпатської області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ВЕЛІЛЯЄВУ
Ресулю Рефатовичу

-

директорові малого приватного підприємства "Стимул", Автономна Республіка Крим


ГЕРОНУ
Миколі Федоровичу

-

начальникові управління міського господарства Ялтинської міської ради, Автономна Республіка Крим


КУРГАНСЬКІЙ
Альоні Анатоліївні

-

завідувачеві відділу Управління господарсько-побутового забезпечення Державного управління справами


МОРОЗОВУ
Сергію Володимировичу

-

заступникові начальника Управління протокольного забезпечення - завідувачу відділу Державного управління справами


УСТИНОВУ
Олександру Єгоровичу

-

директорові підприємства Дніпровський ринок Херсонської обласної спілки споживчих товариств

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ЗАРУБІ
Олександру Володимировичу

-

першому заступникові начальника державного підприємства "Донецька залізниця"


ОСІЄВСЬКОМУ
Володимиру Олексійовичу

-

заступникові начальника державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт", Одеська область


РОМАНЕНКУ
Миколі Миколайовичу

-

генеральному директорові товариства "Агроавтотехсервіс", м. Одеса


СТРЕЧЕНУ
Олександру Івановичу

-

начальникові відокремленого підрозділу "Пасажирське вагонне депо Ковель" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця", Волинська область


ЮХАНОВУ
Віктору Анатолійовичу

-

директорові товариства "Олімпекс Купе Інт" - оператору портового перевантажувального комплексу № 7 державного підприємства "Одеський морський торговельний порт"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


МЯКІННІКОВУ
Євгену Олександровичу

-

завідувачеві відділу Нікітського ботанічного саду - Національного наукового центру, Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БЄЛІКУ
Ігорю Борисовичу

-

першому заступникові начальника Державної фінансової інспекції в Донецькій області


ГУЛЬЧЕНКУ
Костянтину Петровичу

-

судді у відставці Верховного Суду України


ДАВИСКИБІ
Надії Федорівні

-

судді у відставці апеляційного суду Запорізької області


ЗУБАРЄВІЙ
Катерині Петрівні

-

судді у відставці апеляційного суду Львівської області


КОЗЛОВУ
Ігорю Миколайовичу

-

Керівникові Управління Адміністрації Президента України


КОЧКАРОВУ
Владиславу Вікторовичу

-

директорові Департаменту Державної податкової служби України


МАРЧУК
Наталії Василівні

-

прокуророві Дніпропетровської області


МОНАЄНКУ
Антону Олексійовичу

-

проректорові Класичного приватного університету, м. Запоріжжя


НЕХОЦІ
Марії Василівні

-

завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України


ПАВЛІЮ
Анатолію Олександровичу

-

прокуророві відділу прокуратури Донецької області


РОЗДАЙБІДІ
Андрію Володимировичу

-

голові державної податкової служби у Харківській області


РУДЯКУ
Олександру Вікторовичу

-

начальникові Головного управління МВС України у Львівській області, генерал-майору міліції


СІРЕНКУ
Володимиру Васильовичу

-

судді у відставці Верховного Суду України


СМОРОДІНОВУ
В'ячеславу Дмитровичу

-

судді у відставці Верховного Суду України


ФЕРЕНС
Олені Миколаївні

-

директорові Департаменту Міністерства юстиції України


ХАРЧЕНКУ
Сергію Миколайовичу

-

заступникові начальника Південної митниці - начальнику служби


ШВЕДУ
Івану Івановичу

-

першому заступникові голови - начальнику управління податкової міліції державної податкової служби у Чернівецькій області


ШЕВЧУКУ
Віктору Михайловичу

-

деканові факультету Національної юридичної академії України, м. Харків


ШЕРШЕЛЬ
Ользі Вікторівні

-

головному консультантові Управління Адміністрації Президента України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


АНІСІМУ
Петру Гнатовичу

-

старшому викладачеві кафедри фізичного виховання Вінницького національного аграрного університету


ГУСІНУ
Леоніду Володимировичу

-

учителеві фізичної культури Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Києво-Святошинського району, Київська область


ДЖИОШВІЛІ
Тенгізу Діанозовичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Фізкультурно-оздоровчий клуб "Шахтар" державного підприємства "Свердловантрацит", Луганська область


ЗАСІКУ
Григорію Борисовичу

-

завідувачеві кафедри фізичного виховання Житомирського державного технологічного університету


КОВАЛЮ
Сергію Анатолійовичу

-

генеральному секретареві Федерації хокею України, м. Київ


ПРОМИСЛОВСЬКОМУ
Михайлу Борисовичу

-

старшому тренерові комунального позашкільного навчального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 5 ім. заслуженого тренера України М.І. Говорунова" Дніпропетровської міської ради


СТОПИЧЕВУ
Олександру Анатолійовичу

-

учителеві фізичного виховання Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7, Житомирська область


ФІЛІПУ
Олександру Івановичу

-

тренерові-викладачу Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу, Закарпатська область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
27 червня 2012 року
№ 417/2012




вгору