Документ 411-2005-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 24.09.2005

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 24 вересня 2005 р. N 411-р
Київ
Про призначення стипендії Кабінету Міністрів
України видатним спортсменам, тренерам та діячам
фізичної культури і спорту

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним
спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком
на один рік згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ
Інд. 28

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 24 вересня 2005 р. N 411-р
СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів
фізичної культури і спорту, яким призначена
стипендія Кабінету Міністрів України

АКОПЯН - чемпіонка та багаторазова призерка XII
Олена Грачиківна літніх Паралімпійських ігор з плавання,
м. Дніпропетровськ
АЛФЬОРОВ - заслужений тренер, заслужений працівник
Олександр Анатолійович фізичної культури і спорту України,
тренер чемпіонки XII літніх
Паралімпійських ігор з пауерліфтингу
Лідії Соловйової, м. Дніпропетровськ
АНТОНОВА - майстер спорту міжнародного класу з Олена Анатоліївна легкої атлетики (5 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), Дніпропетровська
область
БАЛАХОНОВА - заслужений майстер спорту з легкої Анжела Анатоліївна атлетики (5 місце на
XXVIII Олімпійських іграх), м. Київ
БЕЛЕНКОВА - чемпіонка XX Дефлімпійських ігор з Тамара Анатоліївна волейболу, м. Київ
БІЛОНЕНКО - срібний призер чемпіонату Європи Олександр Вікторович 2005 року з біатлону, м. Суми
БУДЗІНСЬКИЙ - чемпіон XX Дефлімпійських ігор з Роман Леонідович волейболу, Житомирська область
БУРАКОВ - тренер бронзового призера чемпіонату Георгій Анатолійович Європи 2005 року з боротьби вільної
Володимира Сиротіна, м. Київ
БУРМІСТРОВА - чемпіонка Європи 2005 року з боротьби
Катерина Володимирівна вільної, м. Суми
ВАКУЛЕНКО - майстер спорту міжнародного класу з Олексій Борисович боротьби греко-римської (4 місце на
XXVIII Олімпійських іграх),
м. Маріуполь
ГАПОН - багаторазовий чемпіон України з Володимир Дмитрович боротьби вільної, ветеран
фізкультурно-спортивного руху, м. Київ
ГЕРІЙ - чемпіон XX Дефлімпійських ігор з Роман Романович волейболу, Закарпатська область
ГЕШКО - заслужений майстер спорту з легкої Іван Тарасович атлетики (5 місце на
XXVIII Олімпійських іграх),
Чернівецька область
ГОДУНКО - заслужений майстер спорту з художньої
Наталя Олександрівна гімнастики (5 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), м. Київ
ГОЛУБ - тренер майстра спорту міжнародного Юрій Миколайович класу з боротьби вільної
Світлани Саєнко (4 місце на
XXVIII Олімпійських іграх), м. Суми
ГРЕК - тренер срібного призера чемпіонату Ігнат Георгійович Європи 2005 року з боротьби вільної
Вадима Тасоєва, Одеська область
ГРИЩЕНКО - заслужений тренер України, тренер Лілія Павлівна срібної призерки XXVII Олімпійських
ігор із стрільби з лука
Олени Садовничої, м. Київ
ГУМЕНЮК - тренер бронзової призерки чемпіонату Сергій Миколайович Європи 2005 року із стрибків у воду
Кристини Іщенко, м. Миколаїв
ДЕЙНЕКА - чемпіон XX Дефлімпійських ігор з Леонід Миколайович волейболу, Житомирська область
ДЕРКАЧ - срібний призер чемпіонату Європи В'ячеслав Васильович 2005 року з біатлону, м. Чернігів
ДОБРИНСЬКА - майстер спорту міжнародного класу з Наталія Володимирівна легкої атлетики, бронзова призерка
чемпіонату Європи 2005 року, Вінницька
область
ДУХ - тренер бронзового призера чемпіонату Ігор Григорович Європи 2005 року з боротьби вільної
Володимира Сиротіна, м. Львів
ЗАГОРОДНІЙ - майстер спорту міжнародного класу з Володимир Анатолійович велосипедного спорту на треку,
багаторазовий чемпіон і призер
чемпіонатів світу та Європи,
м. Сімферополь
ЗАСЯДКОВИЧ - бронзовий призер XII літніх Ігор Федорович Паралімпійських ігор з дзюдо, Львівська
область
ЗІНЕНКО - багаторазовий призер XX Дефлімпійських
Володимир Федорович ігор з плавання, м. Київ
ЗОРІН - заслужений тренер, заслужений працівник
Борис Михайлович фізичної культури і спорту України,
м. Київ
ЗЮСЬКОВ - майстер спорту міжнародного класу, Володимир Вікторович бронзовий призер чемпіонату Європи
2005 року з легкої атлетики, м. Донецьк
ІБРАГІМОВ - тренер-механік збірної команди України
Ніязі Білялович із стрільби кульової, м. Львів
ІВАНЮХІН - бронзовий призер XII літніх Олександр Миколайович Паралімпійських ігор з легкої атлетики,
Донецька область
КАЗНАЧЕЄВА - заслужений тренер України, старший Світлана Михайлівна тренер збірної паралімпійської команди
України з плавання, тренер
п'ятиразового чемпіона XII літніх
Паралімпійських ігор з плавання
Віктора Смирнова, Донецька область
КАЛІНІНА - заслужений тренер, заслужений працівник
Нонна Львівна фізичної культури і спорту України,
заслужений майстер спорту СРСР, тренер
збірної паралімпійської команди України
із стрільби кульової, м. Київ
КАЛЮЖНИЙ - майстер спорту міжнародного класу з Володимир Володимирович фехтування (6 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), м. Київ
КАРЮЧЕНКО - майстер спорту міжнародного класу з Дмитро Миколайович фехтування (5 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), Харківська область
КАСІЦЬКИЙ - заслужений тренер, заслужений працівник
Леонід Федорович фізичної культури і спорту України,
головний тренер жіночої дефлімпійської
збірної команди України з волейболу,
Автономна Республіка Крим
КОЛОТ - тренер переможця Кубка Європи 2004 року
Андрій Васильович з легкої атлетики, срібного призера
чемпіонату Європи 2005 року Миколи
Саволайнена, м. Київ
КОНОНЕНКО - заслужений майстер спорту (6 місце на
Роман Віталійович XXVIII Олімпійських іграх), Харківська
область
КОРОБЕЙНІКОВ - срібний призер чемпіонату Європи Олександр Віталійович 2005 року з біатлону, м. Київ
КОЧЕНКОВ - тренер бронзового призера чемпіонату Леонід Якович Європи 2005 року із стрибків у воду
Юрія Шляхова, м. Дніпропетровськ
КРАСНОЩОКОВ - заслужений тренер, заслужений працівник
Олександр Олександрович фізичної культури і спорту України,
головний тренер чоловічої
дефлімпійської збірної команди України
з волейболу, Житомирська область
КРИЖАНІВСЬКА - тренер бронзової призерки чемпіонату Оксана Іванівна Європи 2005 року із спортивної
гімнастики Дарії Згоби,
Івано-Франківська область
КУКСА - головний тренер збірної команди України
Анатолій Павлович із стрільби кульової, м. Львів
ЛАЗАРЕНКО - тренер чемпіонки Європи 2005 року з Сергій Анатолійович боротьби вільної Катерини Бурмистрової,
м. Суми
ЛЕМЕШ - срібна призерка чемпіонату Європи Ніна Петрівна 2005 року з біатлону, м. Чернігів
ЛЄСНІКОВ - заслужений тренер України, старший Валерій Сергійович тренер жіночої збірної команди України
з лижних гонок, тренер переможниці
дистанційного Кубка світу з лижних
гонок Валентини Шевченко,
Київська область
ЛИСЕНКО - бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Юрійович 2005 року із стрибків у воду,
Донецька область
ЛИСОВА - тренер бронзового призера чемпіонату Тетяна Михайлівна Європи 2005 року із стрибків у воду
Дмитра Лисенка, м. Маріуполь
ЛІСУН - державний тренер збірної команди Віталій Сергійович України із стрибків у воду, м. Київ
ЛУКАШЕНКО - бронзовий призер чемпіонату Європи Володимир Володимирович 2005 року з фехтування (5 місце на
XXVIII Олімпійських іграх), м. Київ
ЛЯШЕНКО - бронзова призерка чемпіонату Європи Олена Анатоліївна 2005 року з фігурного катання на
ковзанах, м. Київ
МЕДВЕДЬ - старший тренер збірної команди України
Михайло Васильович з легкої атлетики, тренер бронзової
призерки чемпіонату Європи 2005 року з
легкої атлетики Наталії Добринської,
м. Київ
МИЛОСЛАВСЬКИЙ - заслужений тренер України, тренер Михайло Борисович молодіжної збірної команди України з
гандболу, м. Херсон
МИРОНЮК - тренер чемпіона Європи 2005 року та Георгій Георгійович срібного призера чемпіонату світу
2004 року з легкої атлетики
Івана Гешка, Чернівецька область
МИХАЛЬЧЕНКО - майстер спорту міжнародного класу з Ірина Станіславівна легкої атлетики (5 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), м. Київ
НІКІШИН - майстер спорту міжнародного класу з Богдан Сергійович фехтування (5 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), Дніпропетровська
область
НАУХАТЬКО - заслужений тренер, заслужений працівник
Олександр Корнійович фізичної культури і спорту України,
м. Київ
ОВЧАРЕНКО - заслужений тренер, заслужений працівник
Сергій Валентинович фізичної культури і спорту України,
старший тренер паралімпійської збірної
команди України з футболу,
м. Дніпропетровськ
ОГАНОВСЬКИЙ - ветеран фізкультурно-спортивного руху,
Валентин Володимирович м. Київ
ОДОКІЄНКО - заслужений тренер України, тренер Ірина Іванівна Дмитра Карюченка і Максима Хвороста
(5 місце на XXVIII Олімпійських іграх),
Харківська область
ОШАРОВ - майстер спорту міжнародного класу з Віталій Володимирович фехтування (5 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), м. Київ
ПАВЛЕНКО - багаторазова чемпіонка світу з лижних
Людмила Володимирівна гонок та біатлону 2005 року
(паралімпієць), м. Харків
ПЕТРАСЮК - державний тренер із стрільби кульової,
Андрій Миколайович м. Київ
ПІЛІЄВ - бронзовий призер чемпіонату Європи Костянтин Григорович 2005 року з важкої атлетики,
Донецька область
ПОЛОТАЙКО - заслужений майстер спорту з Любомир Миколайович велосипедного спорту на треку,
багаторазовий чемпіон і призер
чемпіонатів світу та Європи,
м. Сімферополь
ПОНЬКА - заслужений тренер України, тренер В'ячеслав Олександрович паралімпійської збірної команди України
з легкої атлетики, тренер бронзового
призера XII літніх Паралімпійських ігор
Олександра Іванюхіна, Донецька область
ПРИПІЯЛО - дворазовий срібний призер Сергій Вікторович XX Дефлімпійських ігор з легкої
атлетики, м. Київ
ПРОКОФ'ЄВА - бронзова призерка чемпіонату Європи Марина Сергіївна 2005 року з дзюдо, Дніпропетровська
область
САВОЛАЙНЕН - майстер спорту міжнародного класу, Микола Миколайович багаторазовий чемпіон України з легкої
атлетики, срібний призер чемпіонату
Європи 2005 року з легкої атлетики,
м. Київ
САЄНКО - майстер спорту міжнародного класу з Світлана Олександрівна боротьби вільної (4 місце на XXVIII
Олімпійських іграх), м. Суми
СЕМЕНОВ - заслужений майстер спорту з плавання,
Святослав Миколайович ветеран фізкультурно-спортивного руху,
м. Київ
СИРОТІН - бронзовий призер чемпіонату Європи Володимир Павлович 2005 року з боротьби вільної, м. Львів
СІНЧУК - чемпіонка XX Дефлімпійських ігор з Лариса Павлівна волейболу, м. Київ
СОКОЛОВСЬКИЙ - майстер спорту міжнародного класу з Андрій Володимирович легкої атлетики (5 місце на XXVIII
Олімпійських іграх),
Миколаївська область
СОЛОВЙОВА - чемпіонка XII літніх Паралімпійських Лідія Валентинівна ігор з пауерліфтингу,
м. Дніпропетровськ
СТАДНИК - бронзовий призер чемпіонату Європи Андрій Володимирович 2005 року з боротьби вільної, м. Львів
СТАДНИК - тренер бронзового призера чемпіонату Володимир Станіславович Європи 2005 року з боротьби вільної
Андрія Стадника, Хмельницька область
СТАНКЕВИЧ - заслужений тренер України, старший Володимир Васильович тренер збірної команди України з
фехтування, м. Київ
СТАРОСТІНА - заслужений тренер, заслужений працівник
Римма Федорівна фізичної культури і спорту України,
старший тренер паралімпійської збірної
команди України з легкої атлетики,
Луганська область
ТАНАНАЙКО - срібна призерка чемпіонату Європи Ірина Олександрівна 2005 року з біатлону, м. Суми
ТАСОЄВ - срібний призер чемпіонату Європи Вадим Заурбекович 2005 року з боротьби вільної, м. Одеса
ТИМЧЕНКО - бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Юрійович 2005 року з боротьби греко-римської,
Харківська область
ТКАЧОВ - заслужений майстер спорту із стрільби
Олег Іванович кульової (4 місце на
XXVIII Олімпійських іграх), м. Київ
ТРЕТЯК - майстер спорту міжнародного класу з Максим Володимирович боксу (5 місце на XXVIII Олімпійських
іграх), Вінницька область
ТРИФОНОВА - багаторазова призерка чемпіонату світу
Світлана Миколаївна з лижних гонок та біатлону 2005 року
(паралімпієць), м. Київ
ФАТЄЄВ - заслужений тренер, заслужений працівник
Андрій Юрійович фізичної культури і спорту України,
головний тренер паралімпійської збірної
команди України з легкої атлетики,
Дніпропетровська область
ФЕТІСОВ - заслужений тренер України, ветеран Микола Вікентійович олімпійського руху, тренер срібного
призера чемпіонату Європи 2004 року з
боротьби греко-римської Костянтина
Стрижака, м. Київ
ФОМІН - кандидат педагогічних наук, професор Сергій Кирилович Національного університету фізичного
виховання і спорту, заслужений
працівник культури і спорту України,
м. Київ
ХВОРОСТ - заслужений майстер спорту з фехтування
Максим Володимирович (5 місце на XXVIII Олімпійських іграх),
Харківська область
ХЕЙФЕЦЬ - тренер чемпіонки XXII Олімпійських ігор
Віктор Володимирович з легкої атлетики Ніни Зюськової,
м. Донецьк
ЧУМАКОВ - майстер спорту міжнародного класу з Віктор Іванович боротьби вільної, багаторазовий призер
чемпіонатів СРСР, м. Київ
ШАХБАЗЯН - заслужений тренер України, тренер Георгій Комсарович Віталія Ошарова (5 місце на
XXVIII Олімпійських іграх), м. Київ
ШЛЯХОВ - бронзовий призер чемпіонату Європи Юрій Вікторович 2005 року із стрибків у воду,
Дніпропетровська область
ШТУРБАБІН - бронзовий призер чемпіонату Європи Олег Валерійович 2005 року з фехтування,
Хмельницька область
ШТУРБАБІН - заслужений тренер України, тренер Валерій Вікторович бронзового призера чемпіонату Європи
2005 року з фехтування
Олега Штурбабіна, Хмельницька область
ШУРЕПОВ - майстер спорту СРСР з легкої атлетики,
Андрій Олександрович заслужений тренер України, м. Київ
ЮРИК - чемпіон XX Дефлімпійських ігор із Олександр Олександрович спортивного орієнтування, Харківська
область
ЮРКОВСЬКА - багаторазова призерка чемпіонату світу
Олена Юріївна з лижних гонок та біатлону 2005 року
(паралімпієць), Київська область
ЮРЧЕНКО - майстер спорту міжнародного класу, Денис Сергійович срібний призер чемпіонату Європи
2005 року з легкої атлетики, м. Донецьк
ЯКОВЛЕВА - срібна призерка чемпіонату Європи Оксана Миколаївна 2005 року з біатлону, м. Суми
ЯНОВСЬКИЙ - заслужений тренер України, старший Геннадій Едуардович тренер паралімпійської збірної команди
України з фехтування, м. Миколаїв
ЯРЖИНСЬКИЙ - заслужений тренер України, головний В'ячеслав Генріхович тренер збірної команди України з лижних
гонок, Черкаська область.



вгору