Документ 367/2015, поточна редакція — Прийняття від 27.06.2015

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого II ступеня


ТАЦІЯ
Василя Яковича

-

президента Національної академії правових наук України, м.  Харків

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


БОБАЛА
Юрія Ярославовича

-

ректора Національного університету "Львівська політехніка"

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ОХЕНДОВСЬКОГО
Михайла Володимировича

-

Голову Центральної виборчої комісії


РУШКОВСЬКОГО
Миколу Миколайовича

-

артиста державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня


ЗАГІРНЯКА
Михайла Васильовича

-

ректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область


КРИЩЕНКА
Вадима Дмитровича

-

професора кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


МАЛЮТУ
Володимира Ігоровича

-

лікаря футбольної команди товариства "Футбольний клуб "Динамо" Київ"


ЯКІРА
Михайла Семеновича

-

учителя Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району міста Києва

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня


АНДРІЇШИНА
Андрія Петровича

-

багаторазового призера XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів


КАРАЧЕНЦЕВА
Юрія Івановича

-

директора державної установи "Інститут проблем ендокринної патології імені В.Я.Данилевського Національної академії медичних наук України", м. Харків


КУХАРЧУКА
Володимира Микитовича

-

голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу "Авангард", Миколаївська область

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня


БРАТКОВСЬКОГО
Романа Степановича

-

директора Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки


ВОЙЧЕНКА
Валерія Володимировича

-

начальника комунального закладу "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" Дніпропетровської обласної ради"


ГНИЛИЦЬКОГО
Володимира Олександровича

-

заступника голови Харківської обласної спілки сімей загиблих (померлих) та ветеранів, інвалідів, учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних конфліктах


ГУНДЕРА
Петра Михайловича

-

директора Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського


ДРОЗДА
Ярослава

-

генерального консула Республіки Польща у Львові


КІМА
Рудольфа Максимовича

-

голову Івано-Франківської обласної Асоціації учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів)


КЛИМЕНКА
Миколу Олександровича

-

директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, завідувача кафедри Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне


КОВАЛЕНКА
Віктора Миколайовича

-

директора Департаменту Харківської обласної державної адміністрації


КРИВОРОТЧЕНКА
Сергія Віталійовича

-

першого заступника генерального директора товариства "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ"


КУРСТАКА
Валерія Люцляновича

-

волонтера, приватного підприємця, Волинська область


ЛЕВКІВСЬКОГО
Казимира Михайловича

-

начальника відділення Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України


ЛУНЯЧЕНКА
Анатолія Васильовича

-

суддю апеляційного суду Одеської області у відставці


МАНДЗЮКА
Павла Петровича

-

багаторазового призера XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів


МОСКАЛЕНКА
Віктора Семеновича

-

заступника Голови Вищого господарського суду України у відставці


ПИШНЯК
Алісу Григорівну

-

призерку XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів


ПИШНЯКА
Володимира Степановича

-

багаторазового призера XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів


ФЕДОРИШИНА
Василя Семеновича

-

начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області


ШКВАРНІЦЬКОГО
Івана Івановича

-

бетоняра товариства "Ягуар" акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня


КОНОНОВУ
Вікторію Володимирівну

-

волонтера, Луганська область


МАМАЛУЯ
Олександра Олексійовича

-

учасника антитерористичної операції, м. Харків


НЕПОМ’ЯЩІГО
Миколу Володимировича

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ

СТЕЦЮКА
Степана Володимировича

-

голову Кременецької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Тернопільська область


ЧЕРНІКОВА
Олександра Юрійовича
(посмертно)

-

журналіста товариства "Телевізійна компанія "Приват ТБ Дніпро", м. Дніпропетровськ

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня


ДОКТОРОВУ
Жанну Павлівну

-

Керівника Головного управління Адміністрації Президента України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня


ЗУБОК
Ніну Володимирівну

-

голову Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня


БОНДАРЕНКО
Тетяну Анатоліївну

-

Золочівського селищного голову, Харківська область


ГЛАЗКО
Галину Олексіївну

-

старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Київ


ГРЕБЕНЮК
Інну Андріївну

-

голову ради Бобринецької районної організації ветеранів України, Кіровоградська область


ЗУБКОВУ
Галину Анатоліївну

-

завідувача лабораторії державної установи "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка Національної академії медичних наук України", м. Київ


ЄВСТИГНЕЄВУ
Олену Валентинівну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ


КРАВЧЕНКО
Євгенію Сергіївну

-

старшого прокурора відділу управління Генеральної прокуратури України


ЛЕХОВІЦЕР
Зою Василівну

-

начальника технологічного бюро акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ЛИННИК
Світлану Олексіївну

-

голову виконкому Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"


МАКАРОВУ
Тетяну Володимирівну

-

керівника сектору громадської організації "Робочий конгрес громадянського суспільства", м. Одеса


ПОПОВУ
Наталію Володимирівну

-

волонтера громадської організації "Волонтерська Сотня Доброволя", м. Київ


СНІТКО
Ганну Григорівну

-

учительку Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


СОЛОШЕНКО
Ірину Леонідівну

-

волонтера громадської організації "Волонтерська Сотня Доброволя", м. Київ


ТКАЧУК
Вікторію Олексіївну

-

Костянтинівського міжрайонного прокурора Донецької області


ФЕДОРЦІВ
Мирославу Кіндратівну

-

учасницю національно-визвольного руху, Тернопільська область


ХОДАК
Ганну Володимирівну

-

матір трьох дітей, Полтавська область

Нагородити орденом Данила Галицького


ПОЛІЩУКА
Олександра Миколайовича

-

керівника служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


САНДУЛА
Ігоря Миколайовича

-

начальника відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України

Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ЛЕВИЦЬКОГО
Петра Ростиславовича

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", Тернопільська область


ПУКАВСЬКОГО
Клавдія Венедиктовича

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", Львівська область


СИВАКА
Миколу Федоровича

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ


ФОМІНУ
Олену Олегівну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ГАЛАНА
Олега Віталійовича

-

слюсаря-електрика комунального підприємства "Краматорське трамвайно-тролейбусне управління", Донецька область


ГРЕБІНКУ
Анатолія Івановича

-

машиніста автогрейдера філії "Краснопільський райавтодор" дочірнього підприємства "Сумський облавтодор" акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"


КОРНЕЛЮКА
Миколу Васильовича

-

старшого слідчого відділу Головного управління Генеральної прокуратури України


КУЛАКОВУ
Надію Іванівну

-

провідного тренера штатної збірної команди України серед спортсменів інвалідів


ЛАВРИКА
Олега Анатолійовича

-

старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів


МАРЧАКА
Олександра Олександровича

-

голову Дунаєвецького районного товариства батьків, опікунів дітей-інвалідів та інвалідів дитинства "Надія", Хмельницька область


ПОНОМАРЕНКА
Василя Васильовича

-

фрезерувальника цеху акціонерного товариства "Чернігівський завод радіоприладів"


РОМАНОВУ
Валентину Вікторівну

-

формувальника акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат"


САЛЯКА
Андрія Богдановича

-

слідчого відділу прокуратури Дніпропетровської області


САМСОНЮКА
Івана Сергійовича

-

прокурора м. Стаханова Луганської області


СВОЯКОВА
Юрія Миколайовича

-

старшого прокурора відділу прокуратури Сумської області

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БОРОВСЬКІЙ
Любові Збігневні

-

артистці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


БОРСУК
Наталії Василівні

-

художньому керівникові дитячого народного художнього колективу "Спортивно-танцювальний ансамбль "Пульс" Центру дитячої та юнацької творчості "Шевченківець", м. Київ


БОРУТІ
Ярославу Йосиповичу

-

артистові-вокалісту, композиторові, м. Івано-Франківськ


КРИЖАНІВСЬКІЙ
Тетяні Миколаївні

-

актрисі Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради


МАКАРЕНКУ
Герману Георгійовичу

-

диригентові Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка


ТУЯГІНУ
Володимиру Федоровичу

-

балетмейстерові-постановнику Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


ЧИРИПЮКУ
Дмитру Івановичу

-

режисерові-постановнику Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


ШВЕЦЬ
Ірині Борисівні

-

солістці Вінницької обласної філармонії

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


АРДЕЛЬЯН
Людмилі Миколаївні

-

актрисі дубляжу підприємства "1+1 Продакшн", м. Київ


БЄЛКІНІЙ
Олені Львівні

-

диригентові Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради


КРОХМАЛЬНІЙ
Інні Григорівні

-

артистці академічного ансамблю народної музики "Візерунок" установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія"


ПІСНОМУ
Богдану Михайловичу

-

поетові-пісняру, члену творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Львів


СКОРОБАГАТЬКУ
Анатолію Миколайовичу

-

солістові-акордеоністу творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


СУХОДОЄВУ
Юрію Пилиповичу

-

доцентові кафедри Одеської державної академії будівництва та архітектури

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ЛЕПКО
Надії Іллівні

-

учительці, директору закладу "Загальноосвітня школа I–III ступенів № 3 імені М. Коцюбинського Вінницької міської ради"


СЕРБИН
Тетяні Сергіївні

-

учительці Білоцерківської спеціалізованої школи I–III ступенів № 13 з поглибленим вивченням французької мови Білоцерківської міської ради, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ДЕМСЬКОМУ
Едуарду Францовичу

-

професорові кафедри юридичного факультету Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації професійних спілок України, кандидату юридичних наук, м. Київ


ЛУЧИЦЬКОМУ
Євгену Васильовичу

-

керівникові відділу державної установи "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка Національної академії медичних наук України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ГАЛИЦЬКОМУ
Володимиру Васильовичу

-

доцентові кафедри Інституту екранних мистецтв імені Івана Миколайчука, м. Київ


МАРДАНЮ
Олександру Євгеновичу

-

письменникові, драматургу, м. Одеса


НАВОЄВІЙ
Ірині Леонідівні

-

диригентові хормейстеру Житомирського музичного училища імені В.С.Косенка


ПОГОРЕЛЬЧУКУ
Володимиру Анатолійовичу

-

завідувачеві кафедри Харківської державної академії дизайну та мистецтв


ЯСИНСЬКІЙ
Олені Георгіївні

-

старшому викладачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ІОНІЧ
Неллі Петрівні

-

ветеранові акціонерного товариства "Електронмаш", м. Херсон


МАРУТ
Сільвії Георгіївні

-

проректорові - головному бухгалтеру Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича


НІКУЛІНІЙ
Олені Валеріївні

-

керівникові служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ЖАРОВУ
Вячеславу Лук’яновичу

-

заступникові начальника управління акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ГАЛЧАНСЬКОМУ
Петру Анатолійовичу

-

члену Одеського регіонального відділення Національної спілки журналістів України


ПІДДУБНОМУ
Ігорю Миколайовичу

-

головному редакторові тижневика "П’ятниця", м. Харків


САВЧАКУ
Михайлу Івановичу

-

голові Волинської обласної організації Національної спілки журналістів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ГЕРАСІМОВІЙ
Тетяні Петрівні

-

завідувачеві відділення комунального закладу Київської обласної ради "Київська обласна клінічна лікарня"


ГУШИЛИКУ
Борису Івановичу

-

заступникові головного лікаря Чернівецького обласного медичного діагностичного центру


МОСЕНЦЕВУ
Миколі Федоровичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова"


ПЕЛЕХУ
Віталію Анатолійовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова"


САРСАКОВУ
Михайлу Михайловичу

-

завідувачеві відділення Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні, Миколаївська область


СІРКУ
Андрію Григоровичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова"


ТОЛУБАЄВУ
Олександру Миколайовичу

-

заступникові головного лікаря комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова"


ЯРІШУ
Ігорю Романовичу

-

лікареві Щирецької міської лікарні Пустомитівського району, Львівська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ВОЛОШИНІЙ
Аллі Олексіївні

-

майстрині народної творчості, м. Житомир


РОМАНЕНКУ
Олександру Івановичу

-

майстрові декоративно прикладного мистецтва, Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


СЛЄПНЬОВУ
Вячеславу Михайловичу

-

плавильнику абразивних матеріалів акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ГНЕПІ
Ірині Еристатівні

-

викладачеві школи мистецтв міста Хуст, Закарпатська область


НАКОНЕЧНІЙ
Марії Йосифівні

-

завідувачеві відділу, викладачу-методистові Львівського державного музичного училища імені С.П.Людкевича


ПОКРОВЕЦЬКОМУ
Богдану Федоровичу

-

художникові-оформлювачу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


РАВЛЮК-ГОЛІЦИНІЙ
Ользі Миколаївні

-

деканові Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого


РОСТОВІЙ
Наталії Миколаївні

-

генеральному директорові Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І.А.Кочерги


ЧАВУС
Ларисі Іванівні

-

викладачеві, проректору Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ЖУЧЕНКУ
Анатолію Івановичу

-

завідувачеві кафедри Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"


ЗАКОРДОНЦЮ
Олександру Олексійовичу

-

проректорові Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, м. Київ


ІСАЄНКУ
Володимиру Миколайовичу

-

директорові Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені м. П.Драгоманова, м. Київ


ІЩЕНКУ
Валерію Васильовичу

-

проректорові Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ЛУЦИШИН
Зоряні Орестівні

-

професорові кафедри Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка


МАРИНЦЮ
Василю Юрійовичу

-

директорові Міжгірського професійного ліцею, Закарпатська область


МИХАЙЛОВУ
Сергію Івановичу

-

директорові відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ірпінський економічний коледж", Київська область


МІШИНУ
Олександру Володимировичу

-

проректорові Одеської національної морської академії Міністерства освіти і науки України


САБУРОВУ
Олександру Івановичу

-

начальникові Морехідного училища імені О.І.Маринеска Одеської національної морської академії Міністерства освіти і науки України


СКИДАН
Антоніні Олександрівні

-

завідувачеві Усть-Путильським дошкільним навчальним закладом Путильського району, Чернівецька область


ТЕРЕЩУКУ
Григорію Васильовичу

-

першому проректорові Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"


ЛИННИКУ
Сергію Олександровичу

-

генеральному директорові дочірнього підприємства "Санаторно-курортний реабілітаційний центр "Слов’янський курорт" акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ДОМАРАЦЬКОМУ
Петру Васильовичу

-

заступникові генерального директора акціонерного товариства "Завод "Маяк", м. Київ


ЛЕВЧЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

слюсареві відокремленого підрозділу "Лубенський верстатобудівний завод" акціонерного товариства "Мотор Січ", Полтавська область


ЛИСЕНКУ
Олександру Івановичу

-

слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства "СУМИХІМПРОМ"


МУЗИЦІ
Людмилі Арсенівні

-

заступникові голови правління - головному технологу акціонерного товариства "Вінницький олійножировий комбінат"


САБІНСЬКОМУ
Олексію Михайловичу

-

заступникові директора товариства "Славутський цикорієсушильний завод", Хмельницька область


СВИДЮК
Ірині Володимирівні

-

керівникові цеху акціонерного товариства "Санта Україна", Миколаївська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ГРИШИНУ
Володимиру Олександровичу

-

керівникові товариства "Агропромислова компанія "АРХАТ", Житомирська область


ЧЕРНИШУ
Івану Васильовичу

-

головному зоотехнікові товариства "Савинці", Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ТАРАСОВІЙ
Маргариті Олександрівні

-

головному спеціалістові Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


ТОВСТЕНКУ
Олександру Павловичу

-

директорові Департаменту Міністерства соціальної політики України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БЛАЩУКУ
Валерію Миколайовичу

-

головному інженерові комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" Рівненської міської ради


БУШЕ
Святославу Петровичу

-

начальникові комунального підприємства "Вінницьке шляхове управління"


ГОНТАРЕНКУ
Борису Васильовичу

-

директорові комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району міста Києва


ЄРМОЛАЄВУ
Вячеславу Володимировичу

-

директорові комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дарницького району міста Києва


КОСЬМІНУ
Миколі Фомичу

-

директорові товариства "Сміларемпобуттехніка", Черкаська область


ПАЩУКУ
Володимиру Петровичу

-

керівникові апарату Національної ради з питань телебачення і радіомовлення


ФІЛІПЧУКУ
Віктору Ростиславовичу

-

голові правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ЗАХАРЕВИЧУ
Олексію Миколайовичу

-

ветеранові Державного авіаційного підприємства "Україна" Державного управління справами


ЧЕРНЄЦОВУ
Володимиру Геннадійовичу

-

головному механікові дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор" акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ГОНЧАРЕНКУ
Андрію Миколайовичу

-

прокуророві м. Харкова Харківської області


ГУЗИРЮ
Володимиру Павловичу

-

першому заступникові Генерального прокурора України


КАМПОВУ
Івану Михайловичу

-

слідчому відділу прокуратури Закарпатської області


КОВАЛЕНКУ
Олександру Володимировичу

-

начальникові управління Генеральної прокуратури України


НІМЧУКУ
Руслану Віталійовичу

-

керівникові юридичного управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України


ПОСТОЛ
Тетяні Миколаївні

-

начальникові управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ


ЧЕРНІКОВУ
Василю Юрійовичу

-

заступникові начальника Головного управління - начальнику управління Генеральної прокуратури України


ШАРНІНУ
Юрію Анатолійовичу

-

заступникові начальника відділу управління прокуратури Одеської області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ВИНОГРАДОВУ
Ернсту Євсійовичу

-

тренерові викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Восход", м. Київ


ЗАВАЛЬНЮКУ
Вячеславу Дмитровичу

-

віце-президентові Федерації хокею України, м. Київ


ІВАНОВУ
Миколі Павловичу

-

директорові Олександівської дитячо-юнацької спортивної школи, Кіровоградська область


КОРОЛЮ
Петру Євгенійовичу

-

тренерові-викладачу Збаразької районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи, Тернопільська область


СКАЛОЗУБ
Вірі Андріївні

-

завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму


ФЕДОРЧАКУ
Віктору Йосиповичу

-

тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"


ШЕВЧЕНКУ
Тарасу Юхимовичу

-

директорові обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Олімп", Волинська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


ТЕРОСИПОВУ
Вячеславу Михайловичу

-

виконувачеві обов’язків генерального директора акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


СТУКАНУ
Віктору Євграфовичу

-

скульпторові, Вінницька область.


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору