Документ 301-2012-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 01.01.2016, підстава 712-2015-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 18 квітня 2012 р. № 301
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 712 від 16.09.2015}

Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення

Відповідно до статті 8 Закону України “Про автомобільні дороги” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70





ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 квітня 2012 р. № 301

ПЕРЕЛІК
автомобільних доріг загального користування державного значення

Найменування автомобільної дороги

Індекс

Протяжність, кілометрів

Міжнародні автомобільні дороги

Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на Гомель)

М-01

223,1

Під'їзди:



до м. Чернігова


13,7

до м. Броварів


5

Разом


241,8

Кіпті - Глухів - Бачівськ (на Брянськ)

М-02

242,4

Київ - Харків - Довжанський (на Ростов-на-Дону)

М-03

856,1

Під'їзди:



до Міжнародного аеропорту “Харків”


14,1

до м. Харкова


1

до м. Полтави


1,6

Разом


872,8

Знам'янка - Луганськ - Ізварине (на Волгоград через Дніпропетровськ, Донецьк)

М-04

607,6

Обхід м. Донецька


12,3

Під'їзди:



до м. Луганська


1,8

Разом


621,7

Київ - Одеса

М-05

496,5

Обхід м. Одеси


41,1

Разом


537,6

Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород)

М-06

849,2

Під'їзди:



до м. Житомира


10

до м. Новоград-Волинського


5,6

до м. Львова


5,7

до м. Рівного


4,1

Разом


874,6

Київ - Ковель - Ягодин (на Люблін)

М-07

487,9

Під'їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті “Ягодин”


1,9

Разом


489,8

Обхід м. Ужгорода - контрольно-пропускний пункт “Ужгород”

М-08

14,9

Львів - Рава-Руська (на Люблін)

М-09

62,5

Львів - Краковець (на Краків)

М-10

68,1

Західний обхід м. Львова


15,2

Разом


83,3

Львів - Шегині (на Краків)

М-11

72,1

Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка (через Вінницю)

М-12

750,4

Під'їзди:



до м. Вінниці


1,4

до м. Хмельницького


8

Разом


759,8

Кіровоград - Платонове (на Кишинів)

М-13

258,1

Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на Таганрог)

М-14

634,8

Під'їзди:



до м. Херсона


4,1

до м. Миколаєва


4,9

Обхід м. Мелітополя


16,8

Разом


660,6

Одеса - Рені (на Бухарест)

М-15

295,2

Одеса - Кучурган (на Кишинів)

М-16

58,7

Херсон - Джанкой - Феодосія - Керч

М-17

430

Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта

М-18

687,7

Під'їзд до Міжнародного аеропорту “Харків”


8,1

Обхід м. Сімферополя


12,1

Обхід м. Новомосковська


23,7

Разом


731,6

Доманове (на Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на Бухарест)

М-19

511,9

Об'їзд м. Чернівців


14

Під'їзд до м. Луцька


5,2

Разом


531,1

Харків - Щербаківка (на Бєлгород)

М-20

28,4

Житомир - Могилів-Подільський (через Вінницю)

М-21

221,2

під'їзд до м. Бердичева


7,7

Обхід м. Калинівки


9,3

Під'їзди до мосту “Дружба” через р. Дністер


0,5

Разом


238,7

Полтава - Олександрія

М-22

148,1

Берегове - Виноградів - Велика Копаня

М-23

49,5

Мукачеве - Берегове - контрольно-пропускний пункт “Лужанка”

М-24

37,5

Контрольно-пропускний пункт “Соломоново” - Велика Добронь - Яноші з під'їздом до контрольно-пропускного пункту “Косини”

М-25

59,6

Контрольно-пропускний пункт “Вилок” - Вилок - Неветленфолу - контрольно-пропускний пункт “Дякове”

М-26

20,7

Одеса - Іллічівськ

М-27

14

Одеса - Южний з під'їздами

М-28

49

Харків - Красноград - Перещепине -/М-18/

М-29

157,9

Загальна протяжність міжнародних автомобільних доріг


8563,5

Національні автомобільні дороги

Київ - Знам'янка

Н-01

272,9

Під'їзд до м. Обухова


8,3

Разом


281,2

Львів - Тернопіль

Н-02

111,9

Житомир - Чернівці

Н-03

335

Красноперекопськ - Сімферополь

Н-05

115

Під'їзд до Міжнародного аеропорту “Сімферополь”


1

Разом


116

Сімферополь - Бахчисарай - Севастополь

Н-06

66,4

Під'їзд до аеропорту “Бельбек” (м. Севастополь)


2,9

Разом


69,3

Київ - Суми - Юнаківка (на Курськ)

Н-07

339,6

Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя (через Кременчук)

Н-08

429,6

Під'їзд до аеропорту “Дніпропетровськ”


5,3

Разом


434,9

Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів

Н-09

435,1

Під'їзд до курортної зони “Буковель”


7,7

Разом


442,8

Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів)

Н-10

263,5

Під'їзд до м. Івано-Франківська


4

Під'їзд до м. Тисмениці


7,1

Разом


274,6

Дніпропетровськ - Миколаїв (через Кривий Ріг)

Н-11

239,5

Суми - Полтава

Н-12

151,6

Обхід м. Сум


18,8

Разом


170,4

Львів - Самбір - Ужгород

Н-13

232,5

Олександрівка - Кіровоград - Миколаїв

Н-14

214,3

Південний обхід м. Кіровограда


25,6

Разом


239,9

Запоріжжя - Донецьк

Н-15

210,7

Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань

Н-16

199,6

Львів - Радехів - Луцьк

Н-17

130,5

Івано-Франківськ - Бучач - Тернопіль

Н-18

106,9

Ялта -Севастополь

Н-19

80,7

Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь

Н-20

190,4

Старобільськ - Луганськ - Красний Луч - Макіївка - Донецьк

Н-21

206,6

Устилуг - Луцьк - Рівне

Н-22

155,9

Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя

Н-23

251,1

Під'їзд до аеропорту “Кривий Ріг”


2,6

Разом


253,7

Загальна протяжність національних автомобільних доріг


4822,6

Регіональні автомобільні дороги

Київ - Обухів

Р-01

20,3

Київ - Іванків - Овруч

Р-02

171,7

Під'їзди:



до Чорнобильської АЕС (контрольно-пропускний пункт “Дитятки”)


27,7

до меморіального комплексу в с. Нові Петрівці


2

до спецоб'єкта № 1


1

до спецоб'єкта № 2


7

до спецоб'єкта № 3


2,4

Разом


211,8

Північно-східний обхід м. Києва

Р-03

28

Під'їзд до автомобільної дороги М-03


5,5

Разом


33,5

Київ - Фастів - Біла Церква - Тараща - Звенигородка

Р-04

208,3

Городище - Рівне - Старокостянтинів

Р-05

292,4

Під'їзди до м. Рівного


3,4

Під'їзди до м. Нетішина


2,4

Разом


298,2

Ульяновка - Миколаїв (через Вознесенськ)

Р-06

222,3

Під'їзд до Міжнародного аеропорту “Миколаїв”


2,2

Разом


224,5

Чугуїв - Мілове (через Старобільськ)

Р-07

298,3

Немирів - Ямпіль

Р-08

118,6

Миронівка - Канів - Софіївка

Р-09

58,6

Канів - Чигирин - Кременчук (з під'їздом до с. Суботів)

Р-10

195,6

Полтава - Красноград

Р-11

52,6

Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч

Р-12

203,8

Під'їзд до м. Новгород-Сіверського


4,7

Разом


208,5

Чернігів - Городня - Сеньківка

Р-13

72,3

Луцьк - Ківерці - Маневичі - Любешів - Дольськ

Р-14

154,4

Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква

Р-15

149,4

Під'їзди до спецоб'єктів в Автономній Республіці Крим

Р-16

86

Біла Церква - Тетіїв - Липовець - Гуменне -/М-12/

Р-17

157,2

Житомир - Попільня - Сквира - Володарка - Ставище

Р-18

149,4

Фастів - Митниця - Обухів - Ржищів - Канів

Р-19

143,4

Снятин - Тязів

Р-20

107,5

Долина - Хуст

Р-21

128,8

Контрольно-пропускний пункт “Красна Талівка” - Луганськ

Р-22

55,9

Сімферополь - Феодосія

Р-23

109,6

Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам'янець-Подільський

Р-24

246,9

Сімферополь - Євпаторія

Р-25

53

Острог - Кременець - Почаїв - Радивилів

Р-26

121,2

Севастополь - Інкерман

Р-27

38,5

Виступовичі (на Мозир) - Житомир (через Овруч)

Р-28

163,4

Алушта - Судак - Феодосія

Р-29

121,3

Під'їзд до м. Ірпеня

Р-30

12

Бердичів - Хмільник - Літин (до автомобільної дороги М-12)

Р-31

79,4

Кременець - Біла Церква - Ржищів

Р-32

398,8

Під'їзд до м. Білої Церкви


3,3

Разом


402,1

Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка -/М-16/

Р-33

366,3

Ялта - Алушта

Р-34

77,4

Грушівка - Судак

Р-35

20,2

Немирів - Могилів-Подільський

Р-36

107,1

Енергодар - Василівка - Бердянськ

Р-37

200,3

Богородчани - Гута

Р-38

36,3

Броди - Тернопіль

Р-39

72,3

Рава-Руська - Яворів - Судова Вишня

Р-40

54,8

Обхід м. Тернополя

Р-41

14,5

Лубни - Миргород - Опішня - /Н-12/

Р-42

121,9

Тернопіль (від автомобільної дороги М-12) - Ланівці (до автомобільної дороги Р-32)

Р-43

56,2

Суми - Путивль - Глухів

Р-44

131

Суми - Краснопілля - Богодухів

Р-45

105,1

Харків - Охтирка

Р-46

103,7

Херсон - Нова Каховка - Генічеськ

Р-47

199,2

Під'їзд до заповідника “Асканія-Нова”


22,3

Під'їзд до м. Каховки


3,4

Разом


224,9

Кам'янець-Подільський - Сатанів - Війтівці - Білогір'я

Р-48

159,9

Васьковичі - Шепетівка

Р-49

162,2

Ярмолинці - Сатанів

Р-50

51,1

Під'їзд до смт Ярмолинці


5,1

Разом


56,2

Мерефа - Лозова - Павлоград

Р-51

160,6

Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка

Р-52

147

Контрольно-пропускний пункт “Малий Березний” - Малий Березний

Р-53

3,1

Краснопілка - Теплик - Бершадь - Саврань - Дубинове -/М-05/

Р-54

150,6

Одеса - Вознесенськ - Новий Буг

Р-55

205,8

Чернігів - Пакуль - контрольно-пропускний пункт “Славутич” - Чорнобиль (з під'їздом до м. Славутича)

Р-56

72,3

Цюрупинськ - Гола Пристань - Скадовськ

Р-57

80,9

Севастополь - порт “Камишова бухта”

Р-58

8,2

Під'їзд до спецоб'єктів м. Севастополя

Р-59

2,9

Кролевець - Конотоп - Ромни - Пирятин

Р-60

222,7

Батурин - Конотоп - Суми

Р-61

146,2

Під'їзд до заповідника “Гетьманська Столиця”


1,4

Разом


147,6

Верховина - Усть-Путила - Вижниця - Сторожинець - Чернівці

Р-62

111,2

Від автомобільної дороги Н-03 (Данківці) - Вартиківці - контрольно-пропускний пункт “Сокиряни”

Р-63

88,7

Під'їзди:



до контрольно-пропускного пункту “Росошани”


21,2

до контрольно-пропускного пункту “Ларга”


1,8

Разом


111,7

Ківшувата - Шушківка - Лисянка - Моринці - Шевченкове - Тарасівка -/Н-16/

Р-64

81,3

Контрольно-пропускний пункт “Миколаївка” - Семенівка - Новгород-Сіверський - Глухів - контрольно-пропускний пункт “Катеринівка”

Р-65

107,8

Контрольно-пропускний пункт “Демино-Олександрівка” - Сватове - Лисичанськ - Луганськ

Р-66

217,3

Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин

Р-67

184,2

Під'їзд до м. Ніжина


7,6

Разом


191,8

Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці -/Н-07/

Р-68

94,1

Під'їзд до Державного історико-культурного заповідника “Качанівка”


5,3

Разом


99,4

Київ - Вишгород - Десна - Чернігів

Р-69

138

Одеса - Білгород-Дністровський - Монаші - /М-15/з під'їздом до порту Іллічівськ

Р-70

96,9

Одеса - Іванівка - Ананьїв - Піщана -Хащувате - Колодисте - Рижовка -/М-05/

Р-71

274,8

Контрольно-пропускний пункт “Старокозаче” - Білгород-Дністровський

Р-72

32,4

/Н-08/ - Нікополь

Р-73

64,2

П'ятихатки - Кривий Ріг - Широке

Р-74

49,5

Контрольно-пропускний пункт “Тимкове” - Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка

Р-75

184,3

Контрольно-пропускний пункт “Прикладники” - Зарічне - Дубровиця

Р-76

80,6

Рівне - Тучин - Гоща -/Р-05/

Р-77

68,3

Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка

Р-78

127,7

/М-18/ - Сахановщина - Ізюм - Куп'янськ - контрольно-пропускний пункт “Піски”

Р-79

277,9

Загальна протяжність регіональних автомобільних доріг


10067,6

Територіальні автомобільні дороги

Обхід м. Сімферополя на ділянці Мирне - Дубки

Т-01-01

7,3

Сєверне - Войкове

Т-01-02

26,1

Саки - Орлівка

Т-01-04

41,9

Танкове - Оборонне

Т-01-05

11

Сімферополь - Миколаївка

Т-01-06

35

Чорноморське - Воїнка

Т-01-07

120,6

Чорноморське - Євпаторія

Т-01-08

67,2

Красногвардійське - Нижньогірський

Т-01-10

36,2

Роздольне - Євпаторія

Т-01-11

67,6

Нижньогірський - Білогірськ

Т-01-12

54,1

Кіровське - Первомайське

Т-01-13

17,8

Леніне - /М-17/

Т-01-14

4,1

Новопавлівка - Научний

Т-01-16

14

Бахчисарай - Ялта

Т-01-17

69,9

Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь -Умань

Т-02-02

216,7

Турбів - Погребище - Сквира

Т-02-03

89,9

Південний обхід м. Вінниці

Т-02-04

19,3

Джулинка - Гайворон - Ульяновка -/М-05/

Т-02-07

46,1

Вербовець - Наддністрянське - Білоусівка

Т-02-11

29

Вінниця - Шпиків - Комаргород

Т-02-12

79,9

М-12 - Біликівці

Т-02-14

30,8

Ямпіль - Велика Кісниця

Т-02-15

21,4

Вінниця - Гнівань - Тиврів

Т-02-16

33,6

Муровані Курилівці - Горай

Т-02-17

23,6

Лука Барська - Біликівці - Жмеринка - Ямпіль

Т-02-18

131,6

Стара Гута - Калинівка - Турбів

Т-02-19

64,8

Вендичани - Чернівці - Томашпіль

Т-02-20

60

Немирів - Іллінці

Т-02-21

28,5

Шпиків - Тульчин - Тростянець - Бершадь

Т-02-22

86,4

Плисків - Якимівка

Т-02-23

23,6

Тростянчик - Теплик

Т-02-24

40,1

Контрольно-пропускний пункт “Болган” - Піщанка - Чечельник

Т-02-25

47,3

Гайсин - Теплик

Т-02-26

29,6

Білопілля - Вівсяники

Т-02-27

54,6

Паріївка - станція Оратів

Т-02-28

16,6

Бар - Шаргород - Чапаєве

Т-02-29

60,6

Вороновиця - Тиврів - Шаргород

Т-02-30

70

Під'їзд до аеропорту “Вінниця”

Т-02-31

1,2

Гулі - Муровані Курилівці

Т-02-32

25,5

Вапнярка - Крижопіль - контрольно-пропускний пункт “Загнитків”

Т-02-33

53,6

Торків - Брацлав - Ситківці - Леухи - станція “Монастирище”

Т-02-34

88,3

Оратів - Ступки - Коритня - станція Монастирище - Монастирище

Т-02-35

33,8

Липовець - Славна - Спичинці - Погребище - Збаржівка -/Р-17/

Т-02-36

88,3

Тульчин - Клебань - Ладижин

Т-02-37

31,7

Комсомольське - Уланів

Т-02-38

47,3

/Немирів - Ямпіль/- переправа

Т-02-40

3,3

Бар - Чернятин - Жмеринка

Т-02-41

25,4

/М-21/ - Браїлів - Рижавка - Тиврів

Т-02-42

35,5

Вілька - Зимне

Т-03-01

2,5

Піща - Шацьк - Любомль - Володимир-Волинський - Павлівка - Горохів - Берестечко - Козин - Кременець -/М-06/

Т-03-02

204,1

Луцьк - Радомишль - Демидівка - Дубно

Т-03-03

70,1

Нововолинськ - Іваничі - Павлівка - Локачі

Т-03-05

40,8

/Т-03-02/- Шацьк - Вілиця - Прип'ять - Любохини -/Т-03-08/

Т-03-06

22,3

Контрольно-пропускний пункт “Пулемець” - контрольно-пропускний пункт “Піща”

Т-03-07

18,9

Любомль - Дубечне - Здомишель - Ратне - Камінь-Каширський - Любешів -/Р-14/

Т-03-08

147

/Т-03-08/ - Дубечне - Стара Вижівка - /М-07/ - Турійськ - Рожище - Ківерці - Піддубці -/Н-22/

Т-03-09

151,3

Стара Вижівка - Буцинь -/М-19/

Т-03-10

14,2

/Р-14/- Седлище - Камінь-Каширський - Ковель - /М-19/- Колодяжне - Локачі - /Н-17/

Т-03-11

159,1

/Р-14/- Журавичі - Берестяне - Цумань - /Н-22/- Олика - Личани (на Пітушків)

Т-03-12

53,6

Цумань - Гремяче - Яківці (на Деражне)

Т-03-13

8,7

/Т-03-02/- санаторій “Лісова пісня”

Т-03-14

2

Залісся -/Т-03-02/

Т-03-15

13,7

Дніпропетровськ - Василівка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь

Т-04-01

248,8

Ігрень - Олександрівка -/М-18/

Т-04-02

12,8

Мар'янське - Берислав -/Р-47/

Т-04-03

98,8

Дніпропетровськ - Кіровське - /Дніпропетровськ - Хутірське/

Т-04-04

18,4

Дніпропетровськ - Хутірське

Т-04-05

33,6

Григорівка - Межова - Красноармійськ

Т-04-06

94,8

Павлоград - Василівка - Новомиколаївка - Оріхів - Токмак

Т-04-08

146,2

Дніпропетровськ - Магдалинівка - Котовка

Т-04-10

72,6

Широке - Олександрівка - Запоріжжя

Т-04-11

25,8

Дніпродзержинськ - Шульгівка - Михайлівка - Котовка - Перещепине - Чернявщина - Жемчужне

Т-04-12

197

Царичанка - Магдалинівка - Губиниха

Т-04-13

65,2

Дніпродзержинськ - Петриківка - Магдалинівка

Т-04-14

46,4

Верхньодніпровськ - Вільногірськ -/М-04/

Т-04-15

43,1

Павлоград - Синельникове

Т-04-16

25

Дніпродзержинськ - Миколаївка - Солоне -/Н-08/

Т-04-17

53,4

П'ятихатки - Апостолове - Зеленодольск

Т-04-19

127,3

Одарівка - Томаківка - Вищетарасівка

Т-04-20

108,6

Дніпропетровськ - Новомиколаївка -/М-04/

Т-04-21

24,5

Павлоград - Надеждівка - Голубівка

Т-04-22

56,2

Мишурин Ріг - Вільногірськ

Т-04-23

45,8

Веселе - Олександрополь - Петропавлівка - /М-04/

Т-04-24

23,1

/М-04/- Підпільне - Дерезувате - Синельникове

Т-04-25

34,1

/М-04/- Козачий Гай

Т-04-26

21,6

Дмитрівка - Зелений Гай - Гаврилівка

Т-04-27

51,7

Слов'янка - Межова - Дачне

Т-04-28

46,2

Станція Верхньодніпровськ - Верхівцеве - Щорськ

Т-04-29

33,6

Дніпродзержинськ - Світлогірське

Т-04-30

17,6

Першотравенськ - Васильківське - Володимирівка - Солоне

Т-04-31

24,9

Щорськ - Малософіївка - Нікополь

Т-04-32

104,2

Щорськ - Болтишка - Малософіївка

Т-04-33

22,2

Ордо-Василівка - Сергіївка - Веселі Терни -/Н-11/

Т-04-34

35,2

/Щорськ - Малософіївка - Нікополь/- Новоіванівка - Марганець - Вищетарасівка

Т-04-35

70,8

/Н-23/- Покровське - Капулівка - /Н-23/

Т-04-36

16,9

Верхньодніпровськ -/Н-08/

Т-04-37

2,7

Кринички -/М-04/

Т-04-39

4,2

Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка на ділянці с. Лобойківка - смт Петриківка

Т-04-41

7,6

Нехвороща - Гупалівка

Т-04-42

3,4

/Широке - Шестірня - Заградівка/ - Сергіївка -/Н-23/

Т-04-43

38,6

Новомиколаївка - Ленінське - Сурсько-Михайлівка

Т-04-44

13,2

Синельникове - Славгород - Вільнянськ

Т-04-45

45,6

Верхньодніпровськ - Лихівка

Т-04-46

25,9

Широке - Шестірня - Заградівка

Т-04-47

19,3

Красноармійськ - Артемівськ - Михайлівка

Т-05-04

130,8

Авдіївка - Донецьк

Т-05-05

7,6

Донецьк - Харцизьк - Амвросіївка - контрольно-пропускний пункт “Успенка”

Т-05-07

62,5

Донецьк - Новоазовськ - Сєдове

Т-05-08

111,3

Велика Новосілка - Амвросіївка

Т-05-09

124,6

Сніжне - Маринівка (на Куйбишеве)

Т-05-10

16,7

Єнакієве - Харцизьк

Т-05-11

26

Волноваха - Тельманове

Т-05-12

50,7

Красний Лиман - Артемівськ - Горлівка

Т-05-13

77,3

Добропілля - Красний Лиман

Т-05-14

59,4

Олександрівка - Красноармійськ - Костянтинопіль

Т-05-15

92,5

Костянтинівка - Дзержинськ

Т-05-16

15,2

Єнакієве - Шахтарськ - Амвросіївка

Т-05-17

45,5

Богатир - Велика Новосілка - Володарське

Т-05-18

118,8

Амвросіївка - Тельманове - Маріуполь

Т-05-19

121,6

/М-04/- Горлівка

Т-05-20

8,3

/М-03/- під'їзд до м. Святогірська

Т-05-21

9,4

/Н-21/- під'їзд до Савур Могили

Т-05-22

9,1

/Н-20/- Кременівка - Ялта

Т-05-23

59,7

Дубрівка - Баранівка - Висока Піч

Т- 06-01

67,8

Коростишів - Кошарище

Т-06-02

13,8

/М-06/- Червоноармійськ - Нова Борова

Т-06-03

36,3

Коростень - /Київ - Іванків - Овруч/ через Народичі

Т-06-04

51,9

Контрольно-пропускний пункт “Майдан Копищенський” - Олевськ - Червоноармійськ - Коростишів - Котлярка

Т-06-05

255,3

Бердичів - Погребище - Іллінці

Т-06-06

130,2

Черняхів - Малин - Термахівка

Т-06-07

99,9

Овруч - Малин - Кочерів

Т-06-08

138,7

/Житомир - Сквира - Володарка/ - Андрушівка

Т-06-09

6,5

Любар - Хмільник - Лука Барська - Нова Ушиця

Т-06-10

138,9

Ставище - Брусилів - Попільня - Вчорайше

Т-06-11

87,7

Новоград Волинський - Полонне -Старокостянтинів

Т-06-12

100,7

Коростень - /Київ - Ковель - Ягодин/ через Кожухівку

Т-06-13

9,3

Глибочиця - Станишівка через Калинівку, Клітчин

Т-06-14

9,5

/Київ - Ковель - Ягодин/ - Лугини

Т-06-15

2,7

Чижівка - Городниця

Т-06-16

28,8

Овруч - Словечне

Т-06-17

32,6

/М-06/- Романів - Романівка

Т-06-18

46,4

Овруцьке напівкільце

Т-06-19

7,5

Велика Добронь - Мукачеве

Т-07-10

24,7

Перечин - Свалява - Липча

Т-07-12

107,3

Шом - Горноглаб - контрольно-пропускний пункт “Дзвінкове”

Т-07-14

9

Берегове - Кам'янське

Т-07-17

25,3

Нижні Ворота - Воловець - Міжгір'я

Т-07-18

44,6

Довге - Іршава - Виноградів

Т-07-19

45,5

Міжгір'я - Колочава - Буштино

Т-07-20

81,5

Синевир - Синевирська Поляна

Т-07-24

13,9

Виноградів - Теково - Неветленфолу

Т-07-35

21,7

Хуст - Шаян - Вишково - Буштино з під'їздом до санаторія “Шаян”

Т-07-37

23,2

Об'їзна дорога м. Мукачевого

Т-07-39

5,8

/М-06/ - Голубине

Т-07-41

1,2

Запоріжжя - Маріуполь

Т-08-03

209,1

Кам'янка-Дніпровська - Велика Лепетиха - Каховка

Т-08-04

105,4

Кам'янка-Дніпровська - Велика Білозерка - Веселе -/М-14/

Т-08-05

116,2

Запоріжжя - Біленьке

Т-08-06

28,3

Велика Білозерка - Михайлівка -/М-18/

Т-08-10

50,2

Веселе -/М-18/

Т-08-11

35,6

/М-18/- Лугове - Оріхів

Т-08-12

37,3

Токмак - Чернігівка

Т-08-13

31,1

/Павлоград - Токмак/- Омельник -Гуляйполе

Т-08-14

27

Оріхів - Пологи - Кінські Роздори - Андріївка - Нововасилівка - Бердянськ

Т-08-15

123,9

Василівка - Дніпрорудне - Веселе

Т-08-17

63,1

Василівка - Михайлівка - Матвіївка

Т-08-18

37,5

Куйбишеве -/М-14/

Т-08-19

51

Якимівка - Кирилівка

Т-08-20

41,6

Пологи - Чернігівка - Приморськ

Т-08-21

95,7

Калуш - Осмолода

Т-09-01

54,4

Креховичі - Дзвиняч

Т-09-02

46,5

Галич - Городок

Т-09-03

132,1

Озеряни - Рожнів

Т-09-04

60,7

Делятин - Раківчик

Т-09-05

30,3

Під'їзд до м. Коломиї


1,8

Разом


32,1

Івано-Франківськ - Надвірна

Т-09-06

26,7

Снятин - Косів - Старі Кути

Т-09-09

47,3

Бурштин - Калуш

Т-09-10

32,9

Ворзель - Забуччя - /Київ - Чоп/

Т-10-01

12,4

Демидів - Гостомель

Т-10-02

16,9

/М-01/- Рудня - Гоголів - Бориспіль

Т-10-04

44,9

Іванків - Радомишль

Т-10-05

60,3

Глеваха - Підгірці

Т-10-06

14,2

Київ - Літочки - Кіпті

Т-10-08

87,4

Устимівка - Гребінки - Узин

Т-10-09

32,5

Рокитне - Узин

Т-10-10

15,1

Гостомель - Берестянка - Мирча -/М-07/

Т-10-11

54,6

Київ - Боярка

Т-10-12

10,9

Фастів - Кожанка - Фурси - Яблунівка -Володарка

Т-10-13

74,1

Тетіїв - П'ятигори - /М-05/

Т-10-14

30,7

Макарів - Комарівка (на Радомишль)

Т-10-15

28,2

Київ - Ревне - Рогозів

Т-10-16

37,9

Миронівка - Ольшаниця - Рокитне -Довгалівське - Плоске

Т-10-17

75,4

Бориспіль - Березань - Яготин - Жоравка (на Теплівку)

Т-10-18

73,1

Фаневичі - Бородянка - Макарів - Бишів

Т-10-19

65,7

Сквира - Руде Село -/Біла Церква - Тетіїв - Липовець - Гуменне/

Т-10-20

27,2

Телешівка - Ольшаниця - Тараща - Ставище

Т-10-21

61,4

Миронівка - Богуслав -/Київ - Фастів - Біла Церква - Тараща - Звенигородка/

Т-10-22

36,1

Васильків - Глеваха

Т-10-23

2,8

Згурівка - Березань -/М-03/

Т-10-24

33,6

Перемога - Баришівка - Переяслав-Хмельницький

Т-10-25

56,7

Бровари - Требухів - Гора

Т-10-26

18,4

Київське півкільце

Т-10-27

13,3

Фастів - Дідівщина - Брусилів - Кочерів

Т-10-28

49,5

Кагарлик - Карапиші - Богуслав

Т-10-29

38,9

Рокитне - Стави

Т-10-30

20,5

Переяслав-Хмельницький - Добраничівка -/М-03/

Т-10-31

48,8

Переяслав-Хмельницький - станція Переяславська

Т-10-32

24,7

Узин - Василів - Германівка - Трипілля

Т-10-33

55

/М-01/ - с. Крехаїв з під'їздом до с. Літки

Т-10-34

28,1

/Р-02/ - станція Вільча - контрольно-пропускний пункт “Вільча - Олександрівка”

Т-10-35

17,9

Іванків - Городище

Т-10-37

3,2

Васильків - Княжичі - Лука - Гореничі - /М-06/

Т-10-38

37,3

Гостомельське шосе - просп. Маршала Рокосовського

Т-10-39

7,3

Кіровоград - Каніж - Новомиргород

Т-12-01

51,7

/М-12/ - заповідник “Хутір Надія” -/М-13/

Т-12-02

13,5

/М-22/ - Павлиш - Онуфріївка - Млинок -/Н-08/

Т-12-03

31,6

Долинська - Новошевченкове -/Н-23/

Т-12-04

19,3

Кіровоград - Нова Прага - Олександрія

Т-12-05

59,3

Новоархангельськ - Петроострів - Новомиргород

Т-12-06

83,3

/Н-01/ - станція Цибулеве (межа районів) -Високі Байраки -/М-12/

Т-12-07

38,3

Пушкове - Вільшанка - Добровеличківка

Т-12-08

51,6

Новомиргород - Олександрівка

Т-12-09

48,9

Устинівка - Долинська - Петрове - Жовті Води

Т-12-10

109,1

Знам'янка - Подорожнє

Т-12-11

51

Новомиргород - Велика Виска

Т-12-12

20,7

Новоархангельськ - Добровеличківка - Миколаївка

Т-12-14

81,7

Глинськ - Олександрія - Петрове - межа області

Т-12-15

88,6

Шишкине - Компаніївка - Устинівка

Т-12-16

73,1

Олександрівка - Бурякове -/Р-10/

Т-12-17

30,8

Новгородка - станція Шарівка - Нова Прага

Т-12-18

34,4

Тишківка - Вільшанка - Первомайськ

Т-12-19

47,4

/Знам'янка - Подорожнє/ -/М-04/

Т-12-20

4,4

Кіровоград - Рівне

Т-12-21

45

Новоукраїнка - Братське - з під'їздом до санаторію “Гусарське Урочище”

Т-12-22

56,2

Івангород - Розуміївка - Кримки

Т-12-23

23,5

Луганськ - Георгіївка з під'їздом до аеропорту “Луганськ”

Т-13-01

16,1

Контрольно-пропускний пункт “Танюшівка” - Старобільськ - Артемівськ

Т-13-02

162,1

Успенка - Антрацит

Т-13-03

32,8

Свердловськ - Бірюкове -/М-03/

Т-13-05

23,6

Сєвєродонецьк - Новоайдар

Т-13-06

37,1

Сватове - Новопсков - Мілове

Т-13-07

164,3

Старобільськ - Марківка

Т-13-08

54,3

Щастя - Широкий

Т-13-09

37,4

Лутугине - Краснодон

Т-13-10

41,2

Свердловськ - контрольно-пропускний пункт “Червонопартизанськ”

Т-13-11

10,8

Краснодон - Антрацит

Т-13-12

62,3

Троїцьке - Білокуракине - Старобільськ

Т-13-13

111,4

Контрольно-пропускний пункт “Просяне” - Біловодськ - Широкий

Т-13-14

93,8

Райгородка - Слов'яносербськ - Михайлівка

Т-13-15

56,2

Під'їзд до м. Первомайська

Т-13-16

12,7

Під'їзд до м. Кіровська

Т-13-17

14

Біле - Лутугине

Т-13-18

18,2

Перевальськ - Іванівка

Т-13-19

27,9

Георгіївка - Ровеньки -/М-03/

Т-13-20

48,9

Білолуцьк - контрольно-пропускний пункт “Новобіла”

Т-13-21

19

Контрольно-пропускний пункт “Смільниця” - Старий Самбір

Т-14-01

30

Східниця - Пісочна

Т-14-02

52,5

Грушів - Немирів

Т-14-03

12,4

Червоноград - Рава-Руська

Т-14-04

53,2

Угринів - Хоробрів

Т-14-08

8

Броди - Червоноград

Т-14-10

81,1

Північний обхід м. Львова

Т-14-14

5

Мостиська - Самбір - Борислав

Т-14-15

67,2

Львів - Пустомити - Мединичі

Т-14-16

46,9

Куровичі - Рогатин

Т-14-17

42,8

Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий

Т-14-18

95,2

Миколаїв - Жидачів - Калуш

Т-14-19

64

Сколе - Славське

Т-14-24

24

Миколаїв - Городок - Жовква - Кам'янка-Бузька - Бібрка

Т-14-25

173,8

Об'їзд м. Стрия

Т-14-26

4,1

Миколаїв - Станіслав - Херсон

Т-15-01

62,5

Веселинове - Покровка - /Миколаїв - Берізки/

Т-15-02

70,1

Обхід м. Нової Одеси

Т-15-03

13,8

Первомайськ - Новоукраїнка

Т -15-04

58,8

Снігурівка - Антонівка -/Р-47/

Т-15-05

63

Миколаїв - Доманівка - Берізки

Т-15-06

174,9

Миколаїв - Парутине - Очаків

Т-15-07

66,6

Калинівка - Снігурівка - Березнегувате

Т-15-08

79,2

Баштанка - Березнегувате

Т-15-09

42,8

/Р-06/- Арбузинка - Єланець - Нова Одеса

Т-15-10

116,6

Братське - Вознесенськ

Т-15-11

36,5

Казанка - Березнегувате

Т-15-12

61,2

Нечаяне - Очаків

Т-15-13

37,1

Під'їзд до смт Березанка

Т-15-14

4,3

Федорівка - Рибаківка - база відпочинку “Лугове”

Т-15-15

25,2

Коблеве - база відпочинку “Морська”

Т-15-16

9

Під'їзд до м. Снігурівки

Т-15-17

3,6

Велика Корениха - Кам'янка

Т-15-18

21

Очаків - база відпочинку “Чорноморка”

Т-15-19

6

/Федорівка - зона відпочинку “Лугове”/- зона відпочинку “Рибаківка”

Т-15-20

1,5

Контрольно-пропускний пункт “Виноградівка” - Болград - /М-15/

Т-16-06

48,8

Ізмаїл - Кілія - Вилкове

Т-16-07

68,3

Болград - Червоноармійське - Арциз - Сарата

Т-16-08

99,9

/Одеса - Монаші/ - Приморське - Жовтий Яр - Татарбунари

Т-16-10

85,2

Контрольно-пропускний пункт “Олексіївка” - Кодима - Балта

Т-16-11

62,3

Контрольно-пропускний пункт “Федосіївка” - Котовськ - Ананьїв

Т-16-12

75

Миколаївка - Стрюкове - Шабельники - /М-05/

Т-16-13

56,9

Контрольно-пропускний пункт “Йосипівка” - Фрунзівка - Ширяєве -/М-05/

Т-16-14

61,5

Контрольно-пропускний пункт “Великоплоске” - Новопетрівка - Веселий Кут - Цебрикове -/М-05/

Т-16-15

51,8

Контрольно-пропускний пункт “Гребеники” - Червонознам'янка - Березівка

Т-16-16

106,7

/М-05/ - Іванівка - Петрівка - /Одеса -Вознесенськ - Новий Буг/

Т-16-17

61

/Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта -Велика Михайлівка - /М-16// - Роздільна - Єреміївка -/М-05/

Т-16-18

36,8

Біляївка - станція Вигода - Роздільна

Т-16-19

52

/М-15/ - Доброолександрівка - Великодолинське - /М-27/

Т-16-20

30,5

Саврань - Бакша - Заплази - Любашівка -/М-05/

Т-16-21

51,5

Кодима - Слобідка - Котовськ

Т-16-22

49,2

Ананьїв - Троїцьке - Березівка - Вікторівка

Т-16-23

106,1

Контрольно-пропускний пункт “Станіславка” - Чорна - /М-13/ - Новосамарка

Т-16-24

35,1

Контрольно-пропускний пункт “Кучурган” - Біляївка - Маяки - Овідіополь

Т-16-25

74,5

Контрольно-пропускний пункт “Серпневе” - Тарутине - Арциз - Татарбунари

Т-16-27

75,4

/М-15/ - Спаське - Вилкове

Т-16-28

44,7

Контрольно-пропускний пункт “Табаки” - Виноградівка - Котловина - Нагірне - Орлівка

Т-16-29

53,8

Струмок - Шевченкове - Кілія

Т-16-30

32,4

Болград -/М-15/

Т-16-31

33,5

Контрольно-пропускний пункт “Нові Трояни” - Червоноармійське - Василівка - Кам'янка

Т-16-32

56,6

Ананьїв - Байтали - Білине

Т-16-33

32,5

Велика Михайлівка - Великокомарівка - Великоплоске - Гребеники

Т-16-34

43,4

/Одеса - Новий Буг/ - Комінтернівське -/Обхід м. Одеси/

Т-16-35

36,4

Комінтернівське - Дмитрівка - Сичавка

Т-16-36

25,7

Котовськ - Долинське - Мар'янівка

Т-16-37

52,7

Контрольно-пропускний пункт “Станіславка” - Станіславка - Мурована

Т-16-38

20,2

Станція Чубівка -/М-13/ - станція Мардарівка

Т-16-39

19,7

Миколаївка - Андрієво-Іванівка - Настасіївка -/М-05/

Т-16-40

35,7

Овідіополь - Дальник - Санжейка - /Н-04/

Т-16-41

23,6

/М-15/- контрольно-пропускний пункт “Долинське”

Т-16-42

8,6

Кордон Молдови - Фараонівка - Сарата - Дивізія

Т-16-43

71,7

Контрольно-пропускний пункт “Лісне” - контрольно-пропускний пункт “Малоярославець Перший”

Т-16-44

59,9

Контрольно-пропускний пункт “Лісне” - контрольно-пропускний пункт “Малоярославець Перший” - Виноградівка - Новоіванівка - /М-15/

Т-16-45

55,4

Фрунзівка - станція Мардарівка - Долинське - Шимкове

Т-16-46

50,4

/Т-16-04/ - Кароліно-Бугаз - Грибівка

Т-16-47

16,8

Гребінка - Кулажинці -/М-03/

Т-17-01

19,6

/Суми - Полтава/ - Краснокутськ - Богодухів

Т-17-02

48,7

/Н-08/ - Недогарки - Світловодськ

Т-17-03

8,2

Лохвиця - Гадяч - Охтирка - контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”

Т-17-05

164,3

Гадяч - Опішня

Т-17-06

61

Мала Рублівка - Полтава

Т-17-07

43,1

Гребінка - /М-03/

Т-17-08

11,2

Оржиця - Хорол

Т-17-09

43

Пирятин - Гребінка

Т-17-10

12,5

/М-22/ - Соснівка - Кременчук - Комсомольськ

Т-17-11

15,8

/М-03/ - Машівка - Карлівка

Т-17-12

38,1

Об'їзна дорога м. Лохвиці

Т-17-13

3,9

Чорнухи - Лубни

Т-17-14

33,9

Миргород - Хорол

Т-17-15

29,1

Хорол - Семенівка - Кременчук

Т-17-16

79,4

Під'їзд до м. Глобиного


3,5

Разом


82,9

Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине

Т-17-17

43,8

Диканька - Решетилівка

Т-17-18

50,7

Миргород - Велика Багачка - Байрак - Поділ

Т-17-19

34

/Р-42/ - Шишаки - Поділ

Т-17-20

41,7

Бугаївка - Глобине - Фрунзівка - Манжелія - Козельщина - /М-22/

Т-17-21

77,4

Гребінка - Оржиця

Т-17-22

33,1

Лохвиця - Вирішальне - Лубни

Т-17-23

59,8

Вирішальне - Залізняки - Комишня

Т-17-24

18,7

Гадяч - Миргород

Т-17-25

59,3

Рашівка - Савинці - Великі Сорочинці

Т-17-26

30

Велика Багачка - Великі Сорочинці - Зіньків

Т-17-27

76,1

Зіньків - /Т-17-05/

Т-17-28

14,3

Об'їзна дорога смт Котельва

Т-17-29

10,7

Велика Рублівка - Чутове

Т-17-30

36,1

/М-03/ - Максимівка - Карлівка

Т-17-31

25,8

Руновщина - Черкасівка - /М-03/

Т-17-32

16,1

Шишаки - Балясне

Т-17-33

25,7

Решетилівка - Нові Санжари - Нехвороща

Т-17-34

72,8

Кобеляки - Нехвороща - Машівка

Т-17-35

72

Фрунзівка - Д'яченки - Дмитрівка - Комсомольськ

Т-17-36

61,3

/М-03/ - Бочки - Новий Байрак - Петрівка

Т-17-37

15,2

Рівне - Здолбунів - Мізоч - Дубно

Т-18-01

47,2

/М-07/- Маюничі - Велика Осниця - Красноволя - Колки -/Р-14/- Копилля - Рожище - Торчин - Шклинь -/Н-17/

Т-18-02

122,8

Корець - Славута - Антоніни

Т-18-04

108

Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ -Перемишляни

Т-18-06

182,8

Зарічне - Борове - станція Рафалівка - Полиці

Т-18-08

81,6

Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля

Т-18-09

95,2

Дубровиця - Любиковичі - Сарни

Т-18-10

25,1

Клесів - Михалин - Березне - /Р-05/

Т-18-11

59,5

Немовичі - Березне - Великі Межирічі - Федорівка

Т-18-12

89,8

Демидівка - Велика Городниця - на Олику

Т-18-13

58,5

Рокитне - /М-07/

Т-18-14

3,2

Дубно - Млинів -/Т-18-13/

Т-18-15

29,7

Східний під'їзд до м. Радивилова

Т-18-16

4,5

Бережниця - Степань - Деражне - Клевань - /М-06/

Т-18-17

139,3

Будки Кам'янські - Рокитне - Клесів - /М-07/

Т-18-18

101,4

Соснове - Маринин

Т-18-19

8,3

Кунин - Зелений Дуб

Т-18-20

26

Верба - Онишківці - Хотівка

Т-18-21

15,8

Онишківці - Стара Миколаївка

Т-18-22

13,9

Удрицьк - Жадень

Т-18-23

6,6

Дерманка - Корець - /М-06/

Т-18-24

31,1

Дермань Перша - Дермань Друга

Т-18-25

8,3

Степань - /Р-05/

Т-18-26

20,6

Костопіль - Яполоть

Т-18-27

22

Корчів'я - Іваничі - Берестовець

Т-18-28

9,6

Вежиця - Рокитне - Борове

Т-18-29

97,3

Рівне - Тайкури - Оженин

Т-18-30

24,7

/М-06/- Бугрин - Оженин - Острог

Т-18-31

33,7

/Н-22/- Ходоси - Кустин -/Р-05/

Т-18-32

16

Познань -/Т-18-29/

Т-18-33

7,8

Суми - Миропілля - Осоївка -/Суми -Краснопілля - Богодухів/

Т-19-01

58,5

Білопілля - Терни - Липова Долина - Гадяч

Т-19-04

101,6

Контрольно-пропускний пункт “Рижівка” - Білопілля - Жовтневе - Лебедин - Лантратівка

Т-19-06

122,1

Шостка - Кролевець

Т-19-07

35,1

Шостка - Зноб-Новгородське - Середина-Буда

Т-19-08

84

Суми - Лебедин

Т-19-09

41,1

Конотоп - Буринь - Чумакове

Т-19-10

43,7

Мутин - Путивль

Т-19-11

31

Шостка - Ямпіль

Т-19-12

20

Ромни - Липова Долина - Тростянець -Мезенівка

Т-19-13

149,8

Хмелів - Чернеча Слобода - Буринь

Т-19-14

46,8

Контрольно-пропускний пункт “Середина-Буда” - Ямпіль - Береза з під'їздом до м. Дружби

Т-19-15

69,2

Ромни - Бубни (на Талалаївку)

Т-19-16

23,6

/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - Контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/- Зіньків

Т-19-17

1

Краснопілля - контрольно-пропускний пункт “Покровка”

Т-19-18

20,8

Буринь - Воскресенка - Суховерхівка - Терни

Т-19-19

20,7

Путивль - Линове - Нова Слобода з під'їздом до Сафроніївського монастиря

Т-19-20

21,7

Путивль - Шалигине - Заруцьке

Т-19-21

39,7

Путивль - Кардаші - Спадщанський ліс

Т-19-22

12

Тростянець - Ницаха - Солдатське - /Суми - Краснопілля - Богодухів/

Т-19-23

32,9

Середина-Буда - Стара Гута - Василівка з під'їздами до сіл Хлібороб, Винторівка

Т-19-24

26,3

Конотоп - Соснівка

Т-19-25

4

Штепівка - Катеринівка - Жовтневе -Михайлівська Цілина - Тимченки - Кушніри

Т-19-26

33,2

Чернеччина - Журавне

Т-19-27

12,2

/Суми - Полтава/- Лутище - Куземин

Т-19-28

10,3

Охтирка - Бакирівка

Т-19-29

13,8

/Лохвиця - контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/- Добрянське - Сидорова Яруга

Т-19-30

13,3

Велика Писарівка - Олександрівка - /Лохвиця - контрольно-пропускний пункт “Велика Писарівка”/

Т-19-31

5,9

/Суми - Полтава/- Зарічне

Т-19-32

3

Бучач - Чортків - Скала-Подільська

Т-20-01

73,3

Тернопіль - Скалат - Жванець

Т-20-02

175,1

Бережани - Підгайці - Монастирська

Т-20-04

47,6

Підволочиськ - Волочиськ

Т-20-05

0,2

Городище - Зарваниця - Бучач

Т-20-06

55,9

Бережани - Нараїв - Брюховичі

Т-20-07

17,9

Шумськ - Великі Дедеркали - /Р-32/

Т-20-08

16,3

Вишневець - Ланівці

Т-20-09

24,6

Збараж - Підволочиськ

Т-20-10

40,1

Копичинці - Гусятин

Т-20-11

18,8

Ланівці - Лисогірка - Теофіполь

Т-20-12

26,3

Почаїв - Зборів

Т-20-13

57,1

Борщів - Заліщики

Т-20-15

36

Бучач - Товсте

Т-20-16

37,9

Гримайлів - Яблунів

Т-20-17

24

Зборів - Козова

Т-20-18

26,7

/М-12/ (Кам'янка) - Скалат

Т-20-19

14,5

/М-19/ (Мишковичі) - Дружба

Т-20-20

10,8

/М-18/ - Мерефа - Зміїв

Т-21-01

20,2

Харків - Золочів - контрольно-пропускний пункт “Олександрівка”

Т-21-03

54

Харків - Вовчанськ - контрольно-пропускний пункт “Чугунівка”

Т-21-04

116,6

/М-03/ - Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ

Т-21-06

55

Вовчанськ - контрольно-пропускний пункт “Плетенівка”

Т-21-08

8,7

Шевченкове - Балаклія - Первомайський -Кегичівка

Т-21-10

138,1

Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук

Т-21-11

64,4

Пересічне - Березівське - /М-03/ з під'їздом до санаторію “Березівські мінеральні води”

Т-21-12

6,9

Золочів - Максимівка

Т-21-13

32

Приколотне - Великий Бурлук - Дворічна

Т-21-14

47,7

Гусарівка - Грушеваха

Т-21-15

34,1

/М-03/- Коломак - Шелестове - Колонтаїв

Т-21-16

40,3

Дергачі - Козача Лопань -/М-20/

Т-21-17

33,6

Кегичівка - Сахновщина

Т-21-18

25,1

Наталине (Красноград) - Зачепилівка -Перещепине

Т-21-19

50,6

Зачепилівка - Андріївка - Кегичівка -Старовірівка -/М-18/

Т-21-20

97,5

Лозова -Близнюки - Барвінкове - Велика Камишуваха

Т-21-21

82,3

Ізюм - Барвінкове

Т-21-22

29,6

Нова Каховка - Армянськ

Т-22-02

73,7

/Т-04-03/- Високопілля - Велика Олександрівка - Берислав

Т-22-07

127,2

/Т-08-04/- Верхній Рогачик - Нижні Сірогози

Т-22-08

65,6

Велика Лепетиха - Іванівка - Генічеськ

Т-22-09

136,1

Нова Каховка -/М-17/

Т-22-10

48,2

/М-17/- Скадовськ

Т-22-13

31,5

Під'їзд до м. Каховки

Т-22-14

3,8

Під'їзд до аеропорту “Херсон”

Т-22-15

3

Гола Пристань - Залізний Порт

Т-22-16

50,8

Білогір'я - /Острог - Кременець - Почаїв -Радивилів/

Т-23-01

26,4

Чернелівка - Городок - Смотрич

Т-23-02

94,1

Дунаївці - Грушка

Т-23-03

32,5

Хмельницький - Віньківці - Ялтушків

Т-23-05

71,6

Шепетівка - Старокостянтинів

Т-23-06

47,7

Гуків - Дунаївці - Могилів-Подільський

Т-23-08

162,1

Шепетівка - Чуднів - Бердичів

Т-23-09

111,5

Голосків - Деражня - Лука Барська

Т-23-10

48,7

Хмельницький - Волочиськ

Т-23-11

59,5

Гусятин - Городок

Т-23-12

30,8

Кам'янка - Шепетівка

Т-23-13

46,7

Теофіполь - Красилів -/Житомир - Чернівці/

Т-23-14

63,7

Солобківці - Нова Ушиця

Т-23-15

53,9

Маниківці - Деражня

Т-23-16

17,4

Кам'янець-Подільський - Стара Ушиця

Т-23-17

45,6

Старий Остропіль - Вовковинці

Т-23-18

83,5

Стара Синява - Меджибіж - /Стрий -Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка/

Т-23-19

28,9

Під'їзд до м. Волочиська

Т-23-20

16,3

Ярмолинці - Кам'янець-Подільський

Т-23-21

55,1

Під'їзд до аеропорту “Хмельницький”

Т-23-22

0,9

Старокостянтинів - Антоніни

Т-23-24

24,6

Кам'янець-Подільський - Устя

Т-23-25

10,4

Старокостянтинів - Шрубків

Т-23-26

36,4

Городище - Шпола - Новоукраїнка -Бобринець - Устинівка

Т-24-01

205,2

Суботів - Медведівка - Кам'янка

Т-24-02

43,8

Орадівка - Христинівка - Жашків - Корсунь-Шевченківський - Мошни

Т-24-03

178,1

Канів - Ліпляве - Прохорівка - Домантове - /Н-08/

Т-24-04

44,4

Жашків - Буки - Озірна

Т-24-05

65

/М-05/- Маньківка - Іваньки - Буки

Т-24-06

27,2

/Н-01/- Кам'янка

Т-24-07

2,3

Шевченкове - Городище -/Н-16/

Т-24-08

59,2

/М-03/- Драбів - Золотоноша

Т-24-09

61,5

/М-03/- Драбів - Золотоноша/ - Свічківка - Гребінка

Т-24-10

28,2

Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка

Т-24-11

59,7

Софіївка - Драбів

Т-24-12

34,7

Катеринопіль - Вікнине - Шпола

Т-24-13

31,4

Сміла - Ташлик - Капітанівка - Новомиргород

Т-24-14

52,5

Тальне - Кам'янече - Нерубайка - Голованівськ - Ульяновка

Т-24-15

97,2

/М-12/- Сушківка - Вільшана-Слобідка - Рогова - Перегонівка

Т-24-16

29,8

/Н-08/- Чорнобай - Хрестителеве - Оржиця - Лубни

Т-24-17

71,3

/Н-16/- Сміла -/Н-01/

Т-24-18

2,1

Звенигородка - Ватутіне

Т-24-19

8,3

/М-01/ - Олишівка - Куликівка

Т-25-01

37

Вільне - Кролевець

T-25-03

25,3

Чернігів - Любеч - Славутич

Т-25-06

71,8

/М-01/- Добрянка

Т-25-07

13,3

Ріпки - Городня - Щорс - Корюківка - Семенівка

Т-25-12

147,5

Козелець - Козари - Носівка

Т-25-13

38

Ніжин - Бахмач - Дмитрівка

Т-25-14

100,6

/Р-68/- Дмитрівка - Харкове

Т-25-15

53,7

Сосниця - Короп - /М-02/

Т-25-16

71

Короп - Нехаївка - Шабалинів

Т-25-17

28

Контрольно-пропускний пункт “Хрінівка” - Щорс - Березна

Т-25-18

61,7

Холми - Авдіївка - Оболоння

Т-25-19

36,9

Сосниця - Шаповалівка - /М-02/

Т-25-21

34,7

Борзна - Стрільники - Бахмач

Т-25-23

26,3

Борзна - Ічня - Прилуки

Т-25-24

69,5

/М-02/- Носівка

Т-25-25

22,7

Ніжин - Бобровиця - Нова Басань

Т-25-26

71,9

Бобровиця - Новий Биків - Ічня

Т-25-27

82,4

Козелець - Бобровиця

Т-25-28

33,4

Прилуки - Варва - Срібне - Обухове

Т-25-30

75,5

/М-02/- Бахмач

Т-25-31

12,4

Корюківка - Матвіївка - Сосниця

Т-25-32

35,7

Семенівка - Архипівка - Костобобрів - Чайкине - /Р-12/

Т-25-33

52,9

Корюківка - Синявка - Блистова - Мена

Т-25-34

84,5

Козелець - Карпилівка - Сорокошичі

Т-25-35

59

Корюківка - Сахутівка - Мена

Т-25-36

25,6

Ріпки - Любеч

Т-25-37

32,3

/Р-67/- Макіївка - Журавка

Т-25-38

13,3

/Р-12/- Покошичі - Мезин - Курилівка

Т-25-39

21,2

Прилуки - Сергіївка - Горбачівка - Яготин

Т-25-40

61,1

Новий Биків - Згурівка - Яготин

Т-25-41

47,4

Мена - Макошине

Т-25-42

10,4

Мена - Остреч

Т-25-43

2,2

Березне - Миколаївка

Т-25-44

14,7

Ічня - Буди

Т-25-45

14,3

Варва - Гнідинці

Т-25-46

6,5

/М-01/- Ладинка

Т-25-47

8

Щорс - Єліне

Т-25-48

22,5

Козелець - Данівка

Т-25-49

7

/Р-12/- Орлівка

Т-25-50

9

/М-02/- Заньки

Т-25-51

6

Борзна - Комарівка - /М-02/

Т-25-52

25,1

Надинівка - Красилівка

Т-25-53

10,9

/М-01/- Олешня

Т-25-54

8

/Р-12/- Уляновка

Т-25-55

2,6

/Н-07/- Густиня

Т-25-56

4,6

Корюківка - Наумівка - Перелюб - Погорільці - Семенівка

Т-25-57

67,3

Корюківка - Гуринівка - Бреч

Т-25-58

9,4

/М-02/- Лісове

Т-25-59

1,2

Придеснянське - Вишеньки

Т-25-60

5,1

Ріпки - Задеріївка - Радуль

Т-25-61

35

Чернівці - Вашківці - Путила - контрольно-пропускний пункт “Руська”

Т-26-01

110,6

Чернівці - Заставна -/М-19/

Т-26-02

26,8

Чернівці - Недобоївці - Хотин

Т-26-03

36,6

Чернівці - Герца - контрольно-пропускний пункт “Дяківці” з під'їздом до урочища “Аурела”

Т-26-04

34,2

Чернівці - Глибока

Т-26-05

19,6

Новоселиця - Маршинці - Герца - Глибока

Т-26-06

44,3

Кіцмань - Сторожинець - Глибока - Опришени з під'їздом до станції Вадул Сірет

Т-26-07

73

Сторожинець - контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ”

Т-26-08

27,6

Вижниця - Берегомет - Шепіт - контрольно-пропускний пункт “Руська”

Т-26-09

44,4

Хотин - Мамалига - контрольно-пропускний пункт “Мамалига” з під'їздом до /Н-03/

Т-26-10

34,3

Новоселиця - /Н-03/ (на Хотин)

Т-26-12

5,4

Кельменці - Путрине - контрольно-пропускний пункт “Зелена”

Т-26-13

8,2

Валя Кузьмина -/М-19/

Т-26-14

12,3

Заліщики - Звенячин - Городенка з під'їздом до станції Стефанешти

Т-26-15

13,3

/М-19/- Репужинці

Т-26-16

8,8

Кельменці - Вороновиця (на Кам'янець-Подільський)

Т-26-17

18,9

Кіцмань - Киселів - Степанівка (на Городенку)

Т-26-18

23,5

Кіцмань - Ошихліби - Неполоківці - Берегомет (на Снятин)

Т-26-19

17,5

Брусниця - Нижні Станівці - /Р-62/

Т-26-20

20,1

Строїнці (на Новоселицю) - Перебиківці

Т-26-21

44,8

Глибока - Черепківці - Старий Вовчинець - Біла Криниця з під'їздом до контрольно-пропускного пункту “Біла Криниця”

Т-26-22

13,3

/Р-63/- Білоусівка - Михалкове - Непортове з під'їздом до с. Галиця

Т-26-23

16,5

Петричанка - Банилів-Підгірний - Лукавці - /Р-62/з під'їздом до смт Глибока та курортної зони “Мигове”

Т-26-24

65

Красноїльськ - /Сторожинець - контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ”/

Т-26-25

4,3

Вижниця - Виженка

Т-26-26

6

/Н-10/ (Негринці) - Щербинці - Ставчани - /Н-03/

Т-26-27

29

Вікно (на Заставну) - Баламутівка - Блищадь (на Хотин)

Т-26-28

14,1

Юрківці (на Чернівці) - Брідок

Т-26-29

14,3

/М-19/- Чуньків - Кулівці - Репужниці

Т-26-30

14,1

Кельменці - Зелена - контрольно-пропускний пункт “Подвір'ївка”

Т-26-31

9,4

Путила - Селятин - контрольно-пропускний пункт “Шепіт”

Т-26-32

10,1

/Р-63/- станція Васкауци - Шишківці - контрольно-пропускний пункт “Вашківці”

Т-26-33

10,6

Новодністровськ - Ожеве - Василівка - Розкопниці - Сокиряни

Т-26-34

18,2

Орлівка - Бахчисарай

Т-27-01

21,4

/Севастополь - порт “Камишова бухта”/- мис Фіолент

Т-27-02

11

Гончарне - Ялта

Т-27-03

44,9

/Севастополь - порт “Камишова Бухта”/- бухта Козача

Т-27-04

6,7

Під'їзд до с. Ласпі

Т-27-05

2,1

Любимівка - Фруктове

Т-27-07

3,9

Штурмове - Хмельницьке

Т-27-08

5,5

Під'їзд до с. Кача

Т-27-09

26,6

Штурмове - Сахарна Головка

Т-27-10

2,8

Орлине - Родникове - Колхозне

Т-27-11

8,7

Родникове - Передове

Т-27-12

6,1

Орлине - Тилове

Т-27-13

4,7

Під'їзд до станції Любимівка

Т-27-14

4,2

Під'їзд до станції Максимова дача

Т-27-15

1,7

П'ятий кілометр Балаклавського шосе - мис Фіолент

Т-27-16

3,9

Під'їзд до станції Мекензеві гори

Т-27-17

7,9

Загальна протяжність територіальних автомобільних доріг


28280,4

Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення


51734,1


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору