Документ 30-2011-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 19.01.2011

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 19 січня 2011 р. N 30-р
Київ
Про призначення стипендії Кабінету Міністрів
України видатним спортсменам, тренерам та
діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендії Кабінету Міністрів України видатним
спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком
на один рік згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 28

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 19 січня 2011 р. N 30-р
СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів
фізичної культури і спорту, яким призначена
стипендія Кабінету Міністрів України

АЛФЬОРОВА - тренер-лікар штатної збірної Ганна Юріївна команди України серед
спортсменів-інвалідів,
м. Дніпропетровськ
АНТОНОВ - заслужений працівник фізичної Сергій Васильович культури і спорту України,
заслужений тренер України,
старший тренер збірної команди
України із стрільби з лука,
м. Львів
БАКЛАНОВА - заслужений майстер спорту Тетяна Германівна України, багаторазова чемпіонка
світу та Європи з шахів серед
інвалідів з вадами слуху,
м. Маріуполь Донецької області
БАХТУРІН - заслужений працівник фізичної Геннадій Тимофійович культури і спорту України,
заслужений тренер України з
біатлону, м. Київ
БІДНЯК - майстер спорту України, срібний Іван Олександрович призер чемпіонату Європи з
кульової стрільби, м. Марганець
Дніпропетровської області
БОРОТА - заслужений працівник фізичної Віктор Степанович культури і спорту України,
заслужений тренер СРСР та
України з вільної боротьби,
м. Донецьк
БУРАКОВ - заслужений тренер СРСР та Георгій Анатолійович України з вільної боротьби,
м. Київ
БУРМІСТРОВА - заслужений майстер спорту Катерина Володимирівна України, багаторазова
переможниця і призерка
чемпіонатів світу та Європи з
вільної боротьби, м. Суми
ВАРЗАР - старший тренер штатної збірної Юлія Вікторівна команди України з кульової
стрільби, м. Одеса
ВАСІН - заслужений майстер спорту Сергій Анатолійович України, заслужений тренер
України, чемпіон світу з шахів
серед спортсменів з вадами зору,
м. Київ
ВАСИЛЕНКО - майстер спорту міжнародного Ганна Вікторівна класу, бронзова призерка
чемпіонату світу з вільної
боротьби, с. Білосарайська Коса
Донецької області
ВІНИЧЕНКО - заслужений працівник фізичної Марія Василівна культури і спорту України,
начальник Київського обласного
центру з фізичної культури і
спорту інвалідів "Інваспорт",
м. Київ
ВОРОБЙОВ - заслужений майстер спорту Олександр Сергійович України, бронзовий призер XXIX
літніх Олімпійських ігор,
багаторазовий переможець та
призер чемпіонатів світу та
Європи із спортивної гімнастики,
м. Луганськ
ВОРОТНИКОВА - заслужений економіст України, Ольга Віталіївна начальник відділу Національного
комітету спорту інвалідів
України, м. Київ
ГАЛЬЦОВ - начальник відділу капітального Віталій Валентинович будівництва Національного центру
паралімпійської і дефлімпійської
підготовки та реабілітації
інвалідів, м. Євпаторія
(Автономна Республіка Крим)
ГЛАЗКО - заслужений працівник фізичної Галина Олексіївна культури і спорту України,
заслужений тренер України,
старший тренер штатної збірної
команди України з лижних
перегонів, м. Київ
ГОРІН - заслужений тренер України, Олександр Миколайович тренер бронзового призера XXIX
літніх Олімпійських ігор із
спортивної гімнастики Олександра
Воробйова, м. Луганськ
ГОРОДЕЦЬКИЙ - заслужений тренер України, Даноїл Володимирович ветеран фізкультурно-спортивного
руху в Україні, м. Київ
ГРИБАЛЬСЬКИЙ - член виконавчого комітету Ярослав Володимирович Української федерації спорту
інвалідів з порушенням
опорно-рухового апарату, м. Львів
ГРИГОР'ЄВ - заслужений майстер спорту СРСР Ігор Михайлович із шорт-треку, м. Київ
ГУЦ - заслужений працівник фізичної Олена Христофорівна культури і спорту України,
майстер спорту СРСР із
спортивної гімнастики, м. Київ
ДАНЬКО - заслужений майстер спорту Тарас Григорович України, бронзовий призер XXIX
літніх Олімпійських ігор та
чемпіонату світу з вільної
боротьби, м. Київ
ДЕРИЗЕМЛЯ - заслужений майстер спорту Андрій Васильович України, учасник
XXI зимових Олімпійських ігор,
бронзовий призер чемпіонату
світу з біатлону, м. Чернігів
ДОВГАЛЬ - заслужений майстер спорту Юлія Віталіївна України, багаторазова призерка
чемпіонатів Європи з важкої
атлетики, с. Нова Долина
Одеської області
ДОРОХОВА - заслужений майстер спорту Тетяна Миколаївна України, багаторазова чемпіонка
світу та Європи із стрільби з
лука, м. Чернівці
ДОСАЄВ - майстер спорту СРСР, учасник Фарід Абдулович XVIII літніх Олімпійських ігор,
переможець Спартакіади народів
СРСР з плавання, м. Київ
ДУБРОВА - заслужений тренер України, Сергій Вікторович головний тренер збірної команди
України з дзюдо, м. Київ
ЖИЛЬЦОВА - заслужений працівник фізичної Любов Василівна культури і спорту України,
президент Спортивної федерації
незрячих України, багаторазова
чемпіонка світу з шахів, м. Київ
ЖУКОВСЬКА - заслужений працівник фізичної Тетяна Костянтинівна культури і спорту України, член
виконкому Української спортивної
федерації інвалідів з вадами
розумового і фізичного розвитку,
м. Миколаїв
ЗАЙЦЕВА - заслужений працівник фізичної Олена Андріївна культури і спорту України,
президент Української федерації
спорту інвалідів з порушенням
опорно-рухового апарату,
м. Дніпропетровськ
ЗАСЕНКО - заслужений працівник охорони Юрій Миколайович здоров'я України, тренер-масажист
штатної збірної команди України
серед спортсменів-інвалідів,
м. Київ
ЗУЄВ - заслужений тренер України, Юрій Євгенович багаторазовий чемпіон та призер
СРСР, тренер штатної збірної
команди України з шахів серед
спортсменів-інвалідів з вадами
слуху, м. Київ
ІГНАТЕНКО - заслужений працівник фізичної Віталій Валеріанович культури і спорту України,
перший заступник голови Ради
ветеранів фізичної культури і
спорту України, м. Київ
КАЛІНІНА - заслужений працівник фізичної Нонна Львівна культури і спорту України,
заслужений майстер спорту СРСР,
заслужений тренер УРСР, тренер
штатної збірної команди України
з кульової стрільби серед
спортсменів-інвалідів з вадами
слуху, м. Київ
КАЛЬНИШ - заслужений майстер спорту Наталія Олегівна України, багаторазова
переможниця та призерка
чемпіонатів світу та Європи з
кульової стрільби,
м. Дніпропетровськ
КАМАЧ - заслужений працівник фізичної Олександр Петрович культури і спорту України,
заслужений тренер України з
греко-римської боротьби, м. Київ
КАСПАРОВ - заслужений працівник фізичної Олександр Аванесович культури і спорту України,
заслужений тренер України,
головний тренер штатної збірної
команди України з настільного
тенісу серед спортсменів-інвалідів
з порушенням опорно-рухового
апарату, м. Миколаїв
КВЯТКОВСЬКА - майстер спорту міжнародного Мар'яна Василівна класу, чемпіонка Європи з
вільної боротьби, м. Коломия
Івано-Франківської області
КЛЄВЦОВА - старший тренер з Ганна Володимирівна науково-методичного забезпечення
збірної команди України
з кульової стрільби, м. Київ
КОВАЛЬ - майстер спорту міжнародного Вікторія Олександрівна класу, чемпіонка Європи, срібна
призерка Кубка світу із стрільби
з лука, м. Харків
КОГУТ - заслужений тренер СРСР та Михайло Антонович України, тренер чемпіонів XXV
літніх Олімпійських ігор з
фехтування Геннадія Погосова та
Вадима Гутцайта, м. Київ
КОЗІНА - майстер спорту міжнародного Нонна Василівна класу, багаторазова чемпіонка та
рекордсменка світу та Європи із
стрільби з лука, м. Київ
КОНКІН - багаторазовий рекордсмен СРСР та Олександр Якович України, майстер спорту з важкої
атлетики, ветеран
фізкультурно-спортивного руху,
м. Київ
КОНОВАЛОВА - почесний майстер спорту СРСР, Генріетта Олександрівна багаторазова переможниця та
призерка чемпіонатів СРСР з
багатоборства, учасниця XVI
літніх Олімпійських ігор,
м. Київ
КОРНЕВА - начальник штатної збірної Олена Миколаївна команди України з академічного
веслування, м. Дніпродзержинськ
Дніпропетровської області
КОСТЕВИЧ - заслужений майстер спорту Олена Дмитрівна України, чемпіонка XXVIII літніх
Олімпійських ігор та світу з
кульової стрільби, м. Київ
КУКСА - заслужений майстер спорту СРСР, Анатолій Павлович заслужений тренер України з
кульової стрільби, м. Львів
КУЛАКОВ - заслужений працівник фізичної Іван Петрович культури і спорту України,
генеральний секретар Спортивної
федерації глухих України,
м. Київ
КУЧІНОВ - заслужений тренер України, Юрій Павлович тренер срібного призера XXVIII
літніх Олімпійських ігор з
важкої атлетики Ігоря
Разорьонова, с. Нова Долина
Одеської області
ЛАЗАРЕВА - заслужений майстер спорту Тетяна Вікторівна України, срібна призерка світу
та чемпіонка Європи з вільної
боротьби, м. Донецьк
ЛАЗОРЕНКО - заслужений тренер України, Сергій Анатолійович тренер бронзової призерки
чемпіонату світу та чемпіонки
Європи з вільної боротьби
Світлани Саєнко та срібної
призерки чемпіонату Європи
Катерини Бурмістрової,
с. Сад Сумської області
ЛИХАЧОВА - заступник директора Валентина Михайлівна представництва Національного
комітету спорту інвалідів
України в м. Євпаторії,
Автономна Республіка Крим
ЛИСЕНКО - заслужений лікар України, лікар Алла Іллівна Державної школи вищої спортивної
майстерності, м. Київ
ЛІГАЧОВ - тренер-масажист штатної збірної Євген Миколайович команди України серед
спортсменів-інвалідів,
м. Слов'янськ Донецької області
ЛІЩИНСЬКИЙ - майстер спорту міжнародного Віталій Володимирович класу, чемпіон Кубка світу та
бронзовий призер чемпіонату
Європи з греко-римської
боротьби, м. Миколаїв
МАЙЗЛІН - заслужений тренер СРСР та УРСР, Ісак Юхимович тренер чемпіонок XXI та XXV
літніх Олімпійських ігор світу
та Європи з баскетболу
Раїси Курв'якової і Олени Жирко,
м. Дніпропетровськ
МАКСИМОВА - заслужений лікар України, Олена Миколаївна тренер-лікар штатної збірної
команди України серед
спортсменів-інвалідів,
м. Дніпропетровськ
МАРЕНИЧ - заслужений тренер України, Валентина Олександрівна тренер багаторазових чемпіонів
світу із скелелазіння Олени
Репко, Володимира Захарова і
Ольги Захарової, м. Харків
МАРЧЕНКО - заслужений тренер України, Сергій Олександрович тренер штатної збірної команди
України із спортивних танців на
візках серед спортсменів-інвалідів
з порушенням опорно-рухового
апарату, м. Київ
МИФТАХУТДІНОВА - заслужений майстер спорту Діна Артурівна України, тренер чемпіонки світу
та Європи з академічного
веслування Анастасії
Кожевникової,
м. Дніпропетровськ
МІЛЬЧЕВ - заслужений майстер спорту Микола Миколайович України, чемпіон XXVII літніх
Олімпійських ігор, чемпіон та
призер етапів Кубка світу із
стендової стрільби, м. Одеса
МОВЧАН - заслужений журналіст України, Людмила Михайлівна головний редактор "Спортивної
газети", спеціальний
кореспондент на літніх та
зимових Олімпійських іграх в
Атланті, Афінах, Турині і
Пекіні, м. Київ
МОВЧАН - заслужений тренер України, Раїса Петрівна тренер срібної призерки світу з
тхеквондо Юлії Подолян,
м. Вишневе Київської області
НАЛЕЙКІН - заслужений майстер спорту Віктор Сергійович України, заслужений тренер
України з пауерліфтингу, м. Київ
НАУМОВ - старший тренер штатної збірної Валентин Васильович команди України з баскетболу на
візках серед спортсменів-інвалідів
з порушенням опорно-рухового
апарату, м. Донецьк
НІКУЛІН - заслужений тренер України, Валерій Миколайович тренер срібного призера
чемпіонату Європи з важкої
атлетики Олексія Торохтія,
м. Харків
ОНИЩЕНКО - начальник відділу міжнародних Олександр Андрійович зв'язків Національного комітету
спорту інвалідів України,
м. Київ
ОНІПЧЕНКО - майстер спорту міжнародного Сергій Васильович класу з мотокросу, м. Київ
ОМЕЛЬЧУК - майстер спорту міжнародного Олег Петрович класу, переможець та призер
міжнародних змагань з кульової
стрільби, м. Рівне
ПАПУШ - заслужений тренер СРСР та Петро Петрович України, тренер дворазового
чемпіона світу з вільної
боротьби Михайла Харачури,
м. Маріуполь Донецької області
ПЕРЕЛОМОВА - заслужений тренер України, Ольга Миколаївна тренер бронзового призера XXIX
літніх Олімпійських ігор із
спортивної гімнастики Олександра
Воробйова, бронзової призерки
чемпіонату Європи Наталії
Кононенко та срібного призера
перших літніх Юнацьких
Олімпійських ігор Олега Степка,
м. Київ
ПЕТРОСЮК - заслужений працівник фізичної Андрій Миколайович культури і спорту України,
державний тренер штатної
збірної команди України з
кульової стрільби, м. Київ
ПІНЧУК - заслужений працівник фізичної Михайло Григорович культури і спорту України,
заслужений тренер України із
стрільби з лука, м. Київ
ПОХОДЕНКО - заслужений тренер України, Володимир Іванович державний тренер збірної
команди України з дзюдо, м. Київ
ПРИЙМАК - почесний працівник фізичної Тетяна Петрівна культури і спорту України,
відмінник народної освіти
України, суддя національної
категорії із спортивної
гімнастики, ветеран
фізкультурно-спортивного руху,
м. Київ
ПРИШУТОВ - заслужений тренер України, Павло Михайлович тренер школи вищої спортивної
майстерності, тренер переможниці
чемпіонату світу та Європи з
академічного веслування Тетяни
Колеснікової, м. Миколаїв
РАДЧЕНКО - заслужений працівник фізичної Людмила Миколаївна культури і спорту України,
багаторазова чемпіонка та
призерка України з легкої
атлетики, м. Київ
САЄНКО - заслужений майстер спорту Світлана Олександрівна України, бронзова призерка
чемпіонату світу та багаторазова
срібна призерка чемпіонатів
Європи з вільної боротьби,
м. Суми
СЕДНЄВ - майстер спорту міжнародного Сергій Анатолійович класу, срібний та бронзовий
призер чемпіонату Європи з
біатлону, учасник XXI зимових
Олімпійських ігор, м. Суми
СЕМЕНОВ - майстер спорту України, срібний Сергій Олександрович призер чемпіонату Європи з
біатлону, м. Чернігів
СИДОРУК - заслужений працівник фізичної Віктор Васильович культури і спорту України,
заслужений майстер спорту СРСР,
заслужений тренер України із
стрільби з лука, м. Київ
СКОРОБОГАТОВ - майстер спорту, призер Юрій Олександрович чемпіонату світу з велосипедного
спорту серед ветеранів,
відмінник народної освіти
України, м. Луганськ
СКУГАРЕВА - президент Української спортивної Оксана Анатоліївна федерації інвалідів з вадами
розумового та фізичного
розвитку, віце-президент
Національного комітету спорту
інвалідів України, м. Київ
СОЛОДОВНИК - заслужений майстер спорту Олена Олександрівна України, старший тренер
Дніпропетровської обласної школи
вищої спортивної майстерності з
академічного веслування,
м. Дніпропетровськ
СПЕКТОРОВ - заслужений працівник фізичної Леонід Григорович культури і спорту України,
заслужений тренер України,
м. Вишневе Київської області
СТАДНІК - заслужений майстер спорту Андрій Володимирович України, переможець Кубка світу,
бронзовий призер XXIX літніх
Олімпійських ігор та чемпіонату
світу з вільної боротьби, м. Львів
СТРОКАТОВ - майстер спорту міжнародного Анатолій Вікторович класу, багаторазовий чемпіон
світу та Європи з настільного
тенісу, м. Львів
СУРКОВ - заслужений лікар України, Олег Анатолійович тренер-лікар штатної збірної
команди України серед
спортсменів-інвалідів,
м. Дніпропетровськ
ТАСОЄВ - заслужений майстер спорту Вадим Заурбекович України, багаторазовий призер
чемпіонатів світу та Європи з
вільної боротьби, м. Київ
ТОРОХТІЙ - майстер спорту міжнародного Олексій Павлович класу, срібний призер чемпіонату
Європи з важкої атлетики,
м. Харків
ТРОЦЕНКО - заслужений майстер спорту Наталія Іванівна України, переможниця та
багаторазова призерка чемпіонату
Європи з важкої атлетики,
м. Хоростків Тернопільської
області
ФЕДЧЕНКО - почесний працівник фізичної Тетяна Іванівна культури і спорту України,
почесний майстер спорту СРСР,
м. Київ
ХАВТУРА - майстер спорту міжнародного Валентин Володимирович класу, чемпіон Європи із
стрільби з лука, м. Березне
Рівненської області
ХАРІВ - майстер спорту міжнародного Ірина Мирославівна класу, срібна призерка Кубка
світу та чемпіонату Європи з
вільної боротьби, м. Калуш
Івано-Франківської області
ХВОСТЕНКО - заслужений майстер спорту Оксана Юріївна України, чемпіонка Європи та
срібна призерка чемпіонату світу
з біатлону, м. Чернігів
ЧЕРЕДІНОВ - заслужений тренер України, Ігор Борисович тренер чемпіонки XXVIII літніх
Олімпійських ігор з кулькової
стрільби Олени Костевич,
м. Чернігів
ЧУМАКОВ - майстер спорту міжнародного Віктор Іванович класу, дворазовий чемпіон світу,
багаторазовий призер
чемпіонатів СРСР та Спартакіади
народів СРСР з вільної боротьби,
м. Київ
ШАЦЬКИХ - заслужений майстер спорту Володимир Володимирович України, чемпіон світу та
срібний призер чемпіонату Європи
з греко-римської боротьби,
м. Дніпропетровськ
ЯКУБОВИЧ - провідний тренер штатної збірної Тетяна Миколаївна команди України з неолімпійських
видів спорту, м. Київ
ЯРМОНОВ - заслужений майстер спорту Ігор Петрович України, бронзовий призер
чемпіонату світу з шахів серед
спортсменів-інвалідів з
ураженнями опорно-рухового
апарату, м. Маріуполь Донецької
області



вгору