Документ 28/2012, поточна редакція — Прийняття від 21.01.2012

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи


ПАТОНА
Бориса Євгеновича

-

президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України, академіка НАН України, м. Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ВАЩУК
Катерину Тимофіївну

-

народного депутата України

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ВАНАТА
Петра Михайловича

-

президента Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал"


ГАЛКІНА
Олександра Олексійовича

-

голову правління акціонерного товариства "Укрпластик", м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ГОРДЄЄВА
Андрія Івановича

-

вальцювальника цеху акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь", м. Запоріжжя


КАМЧАТНОГО
Валерія Григоровича

-

народного депутата України


ЛІСОВОГО
Віталія Митрофановича

-

начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства


ЛУКАШЕВА
Володимира Анатолійовича

-

художнього керівника Національної філармонії України, м. Київ


ЛУК'ЯНЕНКА
Дмитра Григоровича

-

декана факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана


МИХАЛЬЧЕНКА
Миколу Івановича

-

завідувача відділу Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України, м. Київ


ОНЧУЛА
Петра Єпіфановича

-

оперного співака, голову Донецького міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України


СЛАУТУ
Віктора Андрійовича

-

Радника Президента України


ЦЮРУ
Василя Олексійовича

-

голову ради об'єднання акціонерних товариств "Вінницяоблагротехсервіс"


ШПАКА
Олександра Григоровича

-

віце-президента концерну "Укрросметал", м. Суми

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АНДРОСА
Сергія Олександровича

-

народного депутата України


БАЖУРУ
Анатолія Миколайовича

-

голову Верховинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Івано-Франківська область


БЕНЮКА
Петра Михайловича

-

актора Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


БОНДАРЧУКА
Василя Миколайовича

-

Старокотельнянського сільського голову Андрушівського району, Житомирська область


БУРДІНА
Івана Арсентійовича

-

голову Вознесенської районної ради, Миколаївська область


БУРЬЯНА
Михайла Степановича

-

завідувача кафедри Луганського національного університету імені Тараса Шевченка


ВЛАСЕНКА
Василя Васильовича

-

директора колективного підприємства фірми "Агропромшляхбудіндустрія", м. Вінниця


ГАЛАЧЕНКА
Олександра Олександровича

-

головного лікаря державного підприємства "Клінічний санаторій "Хмільник", Вінницька область


ГАСЮКА
Петра Петровича

-

народного депутата України


КАЗАЧЕНКА
Володимира Івановича

-

голову Центрального комітету профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, м. Дніпропетровськ


КОНОВАЛЕНКА
Олександра Олександровича

-

заступника директора - керівника відділення Радіоастрономічного інституту НАН України, м. Харків


КОСТЮЧЕНКА
Сергія Михайловича

-

першого заступника генерального директора, голову наглядової ради акціонерного товариства "Трест Дніпродорбуд", м. Дніпропетровськ


КУЛІНІЧА
Миколу Андрійовича

-

Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії


КУРЛЕНКОВА
Вячеслава Володимировича

-

голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Світанок" Чернігівського району, Запорізька область


ЛАЗАКОВИЧА
Ігоря Васильовича

-

голову правління акціонерного товариства "Сумихімпром"


ЛІЗАНЕЦЬ
Тетяну Павлівну

-

головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України у Свалявському районі Закарпатської області


НИЖНИКА
Аркадія Івановича

-

заступника керівника Головного управління - керівника управління Апарату Верховної Ради України


ПАВЛЕНКА
Валерія Івановича

-

машиніста бульдозера товариства "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ", м. Донецьк


ПАВЛОВА
Юрія Анатолійовича

-

першого заступника голови Київської обласної ради


ПАРХОМЦЯ
Костянтина Олександровича

-

голову Козелецького районного відділення Української спілки в'язнів - жертв нацизму, Чернігівська область


ПОДКОРИТОВА
Олександра Леонідовича

-

генерального директора акціонерного товариства "Єнакіївський металургійний завод", Донецька область


РИЖКОВА
Євгена Вікторовича

-

голову Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради, Дніпропетровська область


САВЧЕНКА
Ігоря Васильовича

-

народного депутата України


САМОЙЛЕНКА
Григорія Васильовича

-

завідувача кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівська область


САМОЙЛИК
Катерину Семенівну

-

народного депутата України, голову Вищої жіночої ради Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України"


САМОНІНА
Віктора Юрійовича

-

слюсаря акціонерного товариства "Одеський припортовий завод"


ТОЛБАТОВА
Валерія Миколайовича

-

заступника голови Сумської обласної ради


ЧЕЧОТКІНА
Сергія Миколайовича

-

заступника директора Українського державного підприємства "Укрхімтрансаміак", м. Київ


ЧУСОВА
Віктора Федоровича

-

слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот", Луганська область


ШТЕЙНГАУЕРА
Сергія Яковича

-

апаратника-гідрометалурга дирекції товариства "Миколаївський глиноземний завод"


ЯЛОВЕГУ
Анатолія Федоровича

-

начальника служби товариства "Чиста Криниця", Полтавська область


ЯНАКІ
Леонтія Павловича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Україна" Білогірського району, Автономна Республіка Крим

Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


РИЖАКА
Олександра Миколайовича

-

голову правління Джанкойської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Автономна Республіка Крим


СОРОКІНУ
Олександру Микитівну

-

ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, смт Голованівськ, Кіровоградська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АРЛЕКІНОВУ
Ольгу Едуардівну

-

начальника сектору державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля, м. Дніпропетровськ


ГОРБАТКО
Людмилу Ігорівну

-

начальника лабораторії акціонерного товариства "Одеський припортовий завод"


ДОБРОДІЙ
Людмилу Костянтинівну

-

члена координаційної ради Організації солдатських матерів України, м. Севастополь


ДУДАР
Людмилу Сергіївну

-

Корделівського сільського голову Калинівського району, Вінницька область


ЄВДОКИМОВУ
Ніну Іванівну

-

голову комісії Херсонської міської організації ветеранів війни і праці


КОВАЛЬЧУК
Олесю Григорівну

-

заступника голови Волинської обласної організації Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги


КОЛПАКОВУ
Валентину Михайлівну

-

заступника генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, м. Київ


КРИКУН
Галину Федорівну

-

завідувача історико-архітектурного заповідника відділу Очаківської міської ради, Миколаївська область


РОН
Ольгу Федорівну

-

головного казначея відділу управління Державного казначейства у Тельманівському районі Головного управління Державного казначейства України у Донецькій області


СТЕГНІЙ
Ольгу Анатоліївну

-

головного консультанта відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


ШИНГАРЬОВУ
Олену Валеріївну

-

віце-президента Харківської міської громадської організації інвалідів "КРЕАВИТА"

Нагородити орденом Данила Галицького


АНІКІНА
Миколу Геннадійовича

-

завідувача відділу Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ВИШНІВСЬКУ
Валентину Василівну

-

Городецького сільського голову Уманського району, Черкаська область


ДОЛЮ
Людмилу Олександрівну

-

доярку товариства "Бурат - Агро" Решетилівського району, Полтавська область


ЗАХАРОВА
Віктора Семеновича

-

слюсаря-ремонтника акціонерного товариства "Науково-виробничий центр "ТРАНСМАШ", м. Луганськ


КАЧАНОВА
Володимира Дмитровича

-

слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"


КОДЕНКА
Олександра Миколайовича

-

різальника металу акціонерного товариства "Луганськтепловоз"


КОПКА
Григорія Григоровича

-

старшого агронома відокремленого підрозділу агрофірми "Ім. Шевченка" товариства "Агрофірма "Ім. Довженка" Гадяцького району, Полтавська область


КОШЕЛЯ
Олександра Ростиславовича

-

головного механіка акціонерного товариства "Рівнеазот"

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БОРКУ
Ігорю Миколайовичу

-

солістові опери - провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ОЛІЙНИКУ
Михайлу Мефодійовичу

-

артистові-солісту Харківського державного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка


ФІЦІ
Михайлу Івановичу

-

артистові Єврейського музично-драматичного театру імені Шолом-Алейхема, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ЖОВНИЧУ
Івану Григоровичу

-

архітекторові, головному дизайнеру товариства "Ватра-Техносвітло", м. Тернопіль

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ГАЛЕНЧИКУ
Володимиру Феофановичу

-

директорові з капітального будівництва та реконструкції акціонерного товариства "Єнакіївський металургійний завод", Донецька область


ГАЛЬЧУКУ
Анатолію Павловичу

-

генеральному директорові товариства "КОНЦЕРН "Київпідземшляхбуд"


ПРИСТАЇ
Олексію Дмитровичу

-

заступникові генерального директора Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об'єднання "Укрдержліспроект", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


КРИВЕНКУ
Володимиру Петровичу

-

провідному інженерові державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля, м. Дніпропетровськ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БУДІЙ
Надії Дмитрівні

-

заступникові директора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов


ГУТЧИНСЬКОМУ
Володимиру Йосиповичу

-

директорові Нововолинського ліцею-інтернату, Волинська область


ЛЮБИШ
Марії Василівні

-

учительці Рокитнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3, Рівненська область


ОСТАПЧУКУ
Леоніду Володимировичу

-

учителеві Миколаївського муніципального колегіуму


СТАЦЕНКО
Надії Іванівні

-

учительці Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1, Кіровоградська область


ЯКОВЛЄВІЙ
Любові Костянтинівні

-

учительці, заступнику директора Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ)

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БЕЗРУКОВУ
Сергію Григоровичу

-

завідувачеві кафедри державної установи "Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського", доктору медичних наук, професорові, Автономна Республіка Крим


ПОПОВУ
Олексію Павловичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктору технічних наук, професорові, м. Миколаїв


СОСНІНУ
Олександру Васильовичу

-

професорові кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору політичних наук


СУКМАНОВУ
Валерію Олександровичу

-

завідувачеві кафедри Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доктору технічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ЛИСЕНКУ
Миколі Віталійовичу

-

художньому керівникові Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України, м. Київ


РЕГЕШІ
Наталії Леонідівні

-

начальникові відділу Київського національного університету культури і мистецтв


СІКОРІ
Миколі Юрійовичу

-

солістові-вокалісту державного підприємства "Дирекція пересувних циркових колективів України", м. Київ


СТЕПАНЯНУ
Юріку Грантіковичу

-

скульпторові, члену Національної спілки художників України, м. Херсон

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ПИЩУЛІНІЙ
Ользі Миколаївні

-

завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ


ЯКИМОВУ
Олексію Петровичу

-

директорові Департаменту Державної казначейської служби України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ГЛУЩЕНКУ
Ігорю Миколайовичу

-

народному депутатові України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ПАВЛОВУ
Григорію Леонідовичу

-

першому заступникові головного редактора газети "Житомирщина"


ПЕЦЕНЮК
Анастасії Михайлівні

-

завідувачеві редакції творчо-виробничого об'єднання обмінних і видовищних програм Волинської обласної державної телерадіокомпанії

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


АЛАМАСІ
Віктору Івановичу

-

завідувачеві відділення Спеціалізованої медико-санітарної частини № 9 МОЗ України, Дніпропетровська область


БОЙКУ
Віталію Ярославовичу

-

начальникові управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації


ДАБІЖІ
Юрію Івановичу

-

завідувачеві відділення Білгород-Дністровської міської лікарні, Одеська область


ШЕЛЕСТУ
Євгенію Леонідовичу

-

головному лікареві стоматологічної клініки Шелеста, м. Харків


ШУХТІНУ
Вадиму Вікторовичу

-

головному лікареві комунальної установи "Одеський обласний медичний центр"


ЯЦЕНТЮКУ
Віталію Григоровичу

-

завідувачеві відділення клінічної лікарні № 15 Подільського району міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


БОРОВЦЮ
Дмитрію Васильовичу

-

лісничому Бистрицького лісництва державного підприємства "Соснівське лісове господарство" Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства


ВОРОНЮКУ
Володимиру Васильовичу

-

начальникові Управління Державного агентства лісових ресурсів України


ПРИСЯЖНЮКУ
Василю Пилиповичу

-

лісничому Баранівського лісництва державного підприємства "Баранівське лісомисливське господарство" Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства


ШПИГУ
Григорію Миколайовичу

-

лісничому державного підприємства "Київське лісове господарство" Київського обласного управління лісового та мисливського господарства

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ПАУЧЕКУ
Юрію Іллічу

-

майстрові художньої обробки деревини, Чернівецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


БІЛОКОПИТОВУ
Борису Олександровичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Сімферопольський завод сільськогосподарського машинобудування", Автономна Республіка Крим


КАРАПЕЙЧИКУ
Ігорю Миколайовичу

-

голові правління - генеральному директору акціонерного товариства "Азовмаш", Донецька область


СІЛКІНУ
Олексію Юрійовичу

-

провідному конструкторові комплексу державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля, м. Дніпропетровськ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


КОШЕВОМУ
Миколі Миколайовичу

-

нагрівальникові металу цеху акціонерного товариства "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"


ШРАМКУ
Сергію Дмитровичу

-

операторові поста акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


АЛЕКСЕЄВІЙ
Валентині Василівні

-

завідувачеві відділу Луганського обласного центру народної творчості


АЛЯБ'ЄВІЙ
Світлані Вікторівні

-

директорові Херсонського обласного центру народної творчості


БОРИСОВУ
Сергію Валерійовичу

-

режисерові казенного підприємства "Державний гастрольно-концертний центр України", м. Київ


ГРИГОР'ЄВІЙ
Тетяні Федорівні

-

старшому науковому співробітникові відділу головної редколегії науково-документальної серії книг "Реабілітовані історією" при Президії Національної академії наук України, м. Київ


ЄФІМОВІЙ
Ганні Іванівні

-

провідному бібліотекареві відділу Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького


КЛИМЕЦЬ
Валентині Павлівні

-

завідувачеві відділу комунального закладу культури "Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей"


МИСЮКУ
Івану Юрійовичу

-

дослідникові народного мистецтва, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Івано-Франківська область


САВЕЛІ
Олегу Яковичу

-

заступникові генерального директора Національного заповідника "Херсонес Таврійський", м. Севастополь


СИМОНЕНКУ
Олександру Олександровичу

-

головному художникові Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка


СОРОЦІ
Василю Івановичу

-

керівникові інструментальної групи заслуженої самодіяльної капели бандуристів України "Кобзар" Струсівського будинку культури Теребовлянського району, Тернопільська область


ЧЕРНИШ
Ірині Володимирівні

-

начальникові управління культури і мистецтв Запорізької міської ради


ШЕВЧЕНКО
Світлані Марківні

-

начальникові відділу управління культури і туризму Севастопольської міської державної адміністрації


ЮНІНУ
Олександру Олександровичу

-

генеральному директорові Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе, м. Київ


ЯРОВІЙ
Людмилі Вікторівні

-

викладачеві Ужгородської дитячої школи мистецтв, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БЕЗРОДНОМУ
Віктору Володимировичу

-

проректорові Харківського національного автомобільно-дорожнього університету


БОЖКО
Ларисі Миколаївні

-

викладачеві Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету


БУТ
Любові Вікторівні

-

директорові Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 3 "Червона калинонька"


ЛАЗЕРУ
Петру Нарцисовичу

-

проректорові, професору кафедри Херсонського державного аграрного університету


МАТВІЄНКО
Ользі Василівні

-

проректорові Київського національного лінгвістичного університету


СКЛЯРУ
Степану Івановичу

-

директорові відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Прибрежненський аграрний коледж" Сакського району, Автономна Республіка Крим


ЯСЮКУ
Володимиру Федоровичу

-

викладачеві, завідувачу відділення Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ШУЛЬЖЕНКУ
Олександру Івановичу

-

завідувачеві відділення комунальної медичної установи "Клінічна Руднічна лікарня", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


МЕЛЬНИЧЕНКО
Валентині Петрівні

-

інженерові-технологу цеху акціонерного товариства "Укрпластик", м. Київ


ПОПОВИЧУ
Михайлу Михайловичу

-

директорові виробничо-комерційного підприємства "Мукачівський міськкоопторг" Закарпатської обласної споживчої спілки


СИЛАЄВУ
Сергію Івановичу

-

начальникові зміни акціонерного товариства "Одеський припортовий завод"


СКРИНЧУКУ
Василю Степановичу

-

керівникові сільськогосподарського приватного підприємства імені Василя Крикливця, Чернівецька область


ШМОРГУН
Світлані Іванівні

-

директорові товариства "Корсунь-Шевченківська швейна фабрика", Черкаська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ЗАГРЕБНОМУ
Сергію Івановичу

-

докерові-механізатору товариства "Європейська транспортна стивідорна компанія", м. Миколаїв


КАГРАМАНЯНУ
Артуру Олександровичу

-

проректорові Української державної академії залізничного транспорту, м. Харків


МОЛЧАНОВУ
Михайлу Миколайовичу

-

директорові транспортно-виробничого управління акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


СІПУНУ
Михайлу Михайловичу

-

голові правління Асоціації автомобільних перевізників Сумської області


ХОМЕНКУ
Миколі Олексійовичу

-

головному механікові, начальнику транспортної служби акціонерного товариства "Полтавагаз"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ЗАМИКУЛІ
Володимиру Васильовичу

-

заступникові голови Полтавської обласної державної адміністрації


ЛАЗАРЕНКУ
Михайлу Дмитровичу

-

голові селянсько-фермерського господарства "Прогрес" Балтського району, Одеська область


ПАВЛОВУ
Олександру Лукичу

-

заступникові генерального директора державного концерну "Національне виробничо-аграрне об'єднання "Масандра", Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ВАСЮТИНСЬКІЙ
Тетяні Леонідівні

-

головному консультантові Управління Адміністрації Президента України


МАРИНЧУК
Раїсі Миколаївні

-

директорові Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування, Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БУЛЬДІ
Сергію Олександровичу

-

завідувачеві сектору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України


ІЩЕНКУ
Володимиру Антоновичу

-

голові правління Обухівського районного споживчого товариства, Київська область


УКРАЇНСЬКІЙ
Валентині Вікторівні

-

начальникові Управління Державного управління справами

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


КРАСАВІНІЙ
Тамарі Миколаївні

-

першому заступникові начальника Головного управління юстиції у Київській області


ЛАРІНІЙ
Наталії Олексіївні

-

завідувачеві відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


ПАВЛЮЧЕНКУ
Віктору Сільвестровичу

-

судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області у відставці


ПОЛОЖИШНИКУ
Віталію Володимировичу

-

завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України


ЧЕПЕСЮКУ
Оресту Васильовичу

-

судді Борщівського районного суду Тернопільської області у відставці


ЧУМАКУ
Олександру Олексійовичу

-

начальникові управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БАНДУРОВУ
Сергію Миколайовичу

-

директорові Рубіжанського міського центру фізичної культури та спорту, Луганська область


СТАШКІВУ
Михайлу Володимировичу

-

учителеві Львівського державного училища фізичної культури

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


КРАВЧЕНКУ
Анатолію Григоровичу

-

художникові-графіку, м. Одеса


ПОПОВИЧУ
Василю Андрійовичу

-

художникові-живописцю, Закарпатська область


ТЕЛИЧКО
Валентині Василівні

-

художникові-живописцю, м. Донецьк

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


ПІДГОРНЯКУ
Сергію Володимировичу

-

гірникові очисного вибою відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ровеньківське" державного підприємства "Ровенькиантрацит", Луганська область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
21 січня 2012 року
№ 28/2012




вгору