Документ 1041/2008, чинний, поточна редакція — Прийняття від 13.11.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України з нагоди
Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку

За вагомий особистий внесок у розвиток телебачення і
радіомовлення в Україні, створення творчих і тематичних програм,
широке інформування громадськості, високу професійну майстерність
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАБІЙ - генерального директора обласного Ольгу Михайлівну телебачення "Галичина",
м. Івано-Франківськ
ДУДУ - оператора Закарпатської обласної Володимира Федоровича державної телерадіокомпанії
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ЩЕРБАТЮК - керівника групи програми "Надвечір'я"
Тамару Володимирівну Національної телекомпанії України,
м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КОВАЛЕНКО - генерального директора Вінницької Любов Григорівну обласної державної телерадіокомпанії
КУДЛАЙ - артистку-вокалістку Національної Аллу Петрівну радіокомпанії України, м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ЗЕМЛЯНОГО - директора творчого об'єднання Державної
Володимира Михайловича телерадіокомпанії "Всесвітня служба
"УТР", м. Київ
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
АНТИПЕНКО - кореспондентові товариства Ірині Анатоліївні "Інформаційне агентство
"Інтерфакс-Україна", м. Київ
БУКІНІЙ - заступникові генерального директора Валерії Василівні Державної телерадіомовної компанії
"Крим", Автономна Республіка Крим
ВАЩЕНКО - головному редакторові та коментатору Людмилі Іванівні телерадіокомпанії "РІО", м. Одеса
ВЕЛЕСИКУ - генеральному директорові Рівненської Андрію Петровичу обласної державної телерадіокомпанії
ГОДНЮК - генеральному директорові Чернівецької
Любові Олексіївні обласної державної телерадіокомпанії
ДІДЕНКУ - заступникові директора Дирекції Івану Олексійовичу програмування, суспільно-економічних та
освітньо-художніх програм Національної
радіокомпанії України, м. Київ
ДОБРОТІ - кореспондентові телерадіокомпанії Валентині Дмитрівні "Студія 1+1", м. Київ
КРИВОРУЧКО - директорові Дирекції Світлані Володимирівні інформаційно-публіцистичного мовлення
Державного комунального підприємства
"Телерадіокомпанія "Київ"
КУЗНЄЦОВІЙ - заступникові директора Державної Ользі Михайлівні організації Луганської обласної
державної телерадіокомпанії
МЕЖИНСЬКОМУ - генеральному директорові телекомпанії
Валерію Володимировичу "ТОВ "Телестудія "Астра-ТБ" -
"Київська Русь", м. Київ
ПОГОНІ - головному спеціалістові Головного Альберту Миколайовичу державного об'єднання правової
інформації Міністерства юстиції України
РАКІНІЙ - начальникові управління Національної Олені Миколаївні ради України з питань телебачення і
радіомовлення, м. Київ
СКРІПНІЧЕНКУ - генеральному директорові державної Олександру Анатолійовичу організації "Севастопольська
регіональна державна телерадіокомпанія"
СУГАКУ - директорові-продюсеру служби інформації
Юрію Олександровичу акціонерного товариства
"Телерадіокомпанія "Україна",
м. Донецьк
ФЕЙЛУ - заступникові генерального директора з
Ярославу Михайловичу телебачення Львівської обласної
державної телерадіокомпанії
ФІЛАТОВУ - авторові та ведучому програми Борису Альбертовичу "Губернские хроники" товариства
"Телекомпанія "Приват ТВ Дніпро",
м. Дніпропетровськ
ЦЕГОЛКУ - шеф-редакторові редакції спеціальних Святославу Петровичу програм товариства "Телерадіокомпанія
"Експрес-інформ" (5 канал), м. Київ
ЧЕРЕШИНСЬКІЙ - заступникові начальника Управління - Наталії Миколаївні начальнику відділу Міністерства
аграрної політики України
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БОКОЧУ - артисту-вокалісту Національної Василю Андрійовичу радіокомпанії України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ЧУБАЮ - співакові, композитору, м. Київ Тарасу Григоровичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
МІГАЙ - оглядачу творчого об'єднання музичних
Аллі Вілоріївні та розважальних програм Національної
телекомпанії України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ДОМОВОМУ - старшому відеооператорові товариства Андрію Олексійовичу "Телекомпанія "АТН", м. Харків
СТАРІКОВУ - головному режисерові творчо-виробничого
Дмитру Михайловичу об'єднання телепрограм Полтавської
обласної державної телерадіокомпанії
"Лтава"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ГОРОБЦОВУ - заступникові Голови Державного комітету
Володимиру Олексійовичу телебачення та радіомовлення України
КОВАЛЬЧУК - заступникові керівника департаменту -
Олені Богданівні завідувачу відділу Головної служби
інформаційної політики Секретаріату
Президента України
За вагомий внесок у розвиток галузі зв'язку та інформатизації
України, впровадження передових технологій у сфері
телекомунікацій, високий професіоналізм:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
СОЛОВЙОВА - директора Дніпропетровської філії Леоніда Кириловича Концерну радіомовлення, радіозв'язку та
телебачення
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БОРУНОВА - директора Кримського територіального Бориса Григоровича управління акціонерного товариства
"Український мобільний зв'язок",
Автономна Республіка Крим
КЛІКІЧА - начальника управління Державного Анатолія Васильовича департаменту з питань зв'язку та
інформатизації, м. Київ
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
КУЖЕЛЮ - начальникові цеху електрозв'язку N 10
Олексію Івановичу міста Білопілля Конотопського центру
електрозв'язку N 3 Сумської філії
акціонерного товариства "Укртелеком"
ЛЮТОМУ - начальникові відділу Концерну Михайлу Михайловичу радіомовлення, радіозв'язку та
телебачення, м. Київ
МЕЛЬНИЧУКУ - начальникові Волинського регіонального
Анастасію Панасовичу підрозділу акціонерного товариства
"Датагруп"
ПЕТРОВУ - начальникові цеху електрозв'язку N 15
Миколі Дмитровичу центру електрозв'язку N 4 Житомирської
філії акціонерного товариства
"Укртелеком"
РАТНИКОВІЙ - радникові Українського державного Гертруді Поліхронівні підприємства поштового зв'язку
"Укрпошта", м. Київ
РУДЕНКУ - заступникові директора Київської Олександру Андрійовичу міської філії акціонерного товариства
"Укртелеком"
СОЛОВЙОВУ - голові ради Української асоціації Юрію Олексійовичу операторів зв'язку "Телас", м. Київ
ТОПЕХІНІЙ - голові Об'єднаної профспілкової Людмилі Арсенівні організації акціонерного товариства
"Укртелеком", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ІВАНИЦЬКОМУ - професорові кафедри Одеської Анатолію Мечиславовичу національної академії зв'язку імені
О.С. Попова
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
КАРПЕНКУ - заступникові директора Філії Миколі Федоровичу спеціалізованого електрозв'язку
акціонерного товариства "Укртелеком",
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
СИРОТЮКУ - директорові Тернопільського державного
Володимиру Григоровичу науково-технічного підприємства
"Промінь"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ПРОКОФЬЄВУ - директорові науково-дослідного центру
Михайлу Івановичу систем технічного захисту інформації
"ТЕЗІС" Національного технічного
університету України "Київський
політехнічний інститут"
"МАТИ-ГЕРОЇНЯ"
БАЛАКІНІЙ - багатодітній матері, листоноші Антоніні Миколаївні Маріупольського центру поштового
зв'язку N 5 Донецької дирекції
Українського державного підприємства
поштового зв'язку "Укрпошта"
ВЕРЕМІЄНКО - багатодітній матері, листоноші Валентині Іванівні Конятинського відділення зв'язку Центру
поштового зв'язку N 5 м. Мена
Чернігівської дирекції Українського
державного підприємства поштового
зв'язку "Укрпошта"
ТАЛАНОВІЙ - багатодітній матері, листоноші Катерині Степанівні відділення зв'язку "Скадовськ" Центру
поштового зв'язку N 3 Херсонської
дирекції Українського державного
підприємства поштового зв'язку
"Укрпошта"
ХОМУТОВСЬКІЙ - багатодітній матері, листоноші Софії Антонівні відділення поштового зв'язку
с. Новолабунь Центру поштового
зв'язку N 3 Хмельницької дирекції
Українського державного підприємства
поштового зв'язку "Укрпошта".

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 13 листопада 2008 року
N 1041/2008



вгору